• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
evi,tak to je dobrý teda :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
:grinning:
docela trefný
19. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
U soudu: Pane soudce, já za to nemůžu. Manželka jela pryč, a tak mi říká: Vedle spí maminka a kdyby na ni sedla moucha tak ji zabij. No a zbytek už znáte.
19. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
merci :grinning: :grinning: tak to taky nemá chybu :grinning:
19. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Holky tak jsem z toho oběda nějaká zničená a zklamaná. Až nám uvařej jednou něco normálního tak budu jásat. Dneska jsem měla studentský řízek, protože to ostatní bych nepozřela a to teda neuchvátí.
19. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
:confused: studený?!

No aspoň máte nějakou jídelnou...my nemáme vůbec žádnou.. jsme v nový budově, přišli jsme se jako 2.firma a už jsme tady skoro rok, patra se celkem zaplnili, ale aby tu zařídili žrádelnu, to ne!!!!

Takže když si nepřinesu nic z domova, tak jediná možnost je mekáč,kfc a nebo autem do Ikey... jinak tady v okolí je pár šílenejch putik, kde mají hotovky, ale sedíš tam s dělníkama, co ti čuděj pod nos, smrdíš od přepálenýho tuku a ještě čekáš asi půl hodiny na jídlo...
Tak si vyberte!!!!
19. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
studentskej ne studenej :grinning: To je obalenej salám, takže hrůza. No někdy si říkám, že si radši budu nosit svoje, na tohle nemám nervy.
19. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
:grinning: aha!!!
fuj.
19. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
No ale zase zbytek jídel vypadal ještě hůř, to člověk vůbec nevěděl, co si po tím má představit. A jediný jídlo, který mi něco řeklo byla svíčková, když já nemusím knedlíky.
19. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
já dneska vyrazím přes oběd do metropole - nákupní centrum v Praze na Zličíně... chci si pořídit nějakou háčkovanou čepici...takže se nacpu právě tím nějakým fastfoodem z přepáleného tuku :rolling_eyes:
19. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
No to já nevydržela v sobotu a dala jsem si twistra a kukuřici v KFC. To je takovej rituál. Mě vůbec nechutná u Mc Donalda. Ten placatej hamburgr mi příjde předraženej.
19. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Holky já byla na zapejkanejch těstovinách a byly mńam...pak jsem si klasicky dokoupila v Bille banány ke sváče a nějak na mě vykouknul lipánek tak jsem ho taky vzala :grinning: když není dobrá kuchyně,je to špatenka,to je opravdu lepší si nosit papáč z domova.Já chodím do Dobré jídelny, je to za 65 Kč včetně polívky,jídla a čaje,což jde....vaří tak normálně,ale někdy si i pochutnám....fakt lepší než u vás...ale holky,máme to za pár a pak už jedem na tekutý vlně a stravě :grinning:
19. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
No u nás se to snad změní, jen aby to bylo před mojí mateřskou, už se hledá jinej dodavatel. Tohle se fakt nedá žrát. Nejvíc mě dostali dělňasové, když řekli, že kuchyni měnit nechtěj, že jsou na to zvyklí, debilové. To by mě zajímalo jak si člověk může na ty blafy zvyknout.
19. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
:grinning:

tak já pádím na ten svůj přesmaženej oběd!!!
19. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
dobrou chuť!!!! :wink:
19. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
holky s těma obědama je to děs,mám to podobně,tady okolo mě už ty jídla taky vůbec nechutnají,navíc teď - když mi hned tak něco nevoní.. :sunglasses: dnes jsem byla s holkama v jídelně intersparu ale dala jsem si jenom polívku a ta byla dobrá..jináč mám z domu rýžový nákyp,co jsem dělala o víkendu,tak se na něj těším :slight_smile: je mi nějak divně-opět,takže si ho asi ohřeju co nejdřív...taky jsem se rozhodla že radši budu vařit doma a nosit si jídlo do práce,protože je to tak lepčí
19. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Když já jsem na to líná. A hlavně doma většinou vaří tchýně. A bohužel taky nic moc. Já když chci něco vařit sama, tak mi do toho pořád krafe. Většinou nadiktuje co mám uvařit a ještě mi připraví věci, abych to já neschopná kráva našla. To mě neskutečně vytáčí, tak radši nevařím, i když mě to baví a Michalovi ode mně chutná víc. Ještě chvíli a brouček dostane ultimátum, buď já nebo ona. Radši bych bydlela v garsonce než s ní v tom velikým baráku. To mě zase chytil vztek, ale to přejde.
19. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
merci,tak to se nedivím,to by se mě taky vařit nechtělo...to zkazí náladu... :confounded: znám to-když sme s tchyní bydleli,bylo to podobný..lepší je když si každý prostě hospodaří sám! A nemáte ani zatím v plánu nějaké vlastní bydlení??
19. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
No na Michala je ještě psanej barák co bydlí babička, tak jsme mysleli, že tam pak půjdou rodiče, protože je menší, ale kdyby náhodou, tak tam klidně půjdu i s dětma. Hlavně, když budem sami.
19. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
jsem po "o" a nadšená také nejsem!!!

merci, tak to je síla s Tvou tchýní...to moc na klidu nepřidá,co?! A nějaký ultimáta?! To je hrozný.

To je jasný...to je "válka hospodyň"...každá ženská vede domácnost jinak a když se střetnou, každá jede podle svýho...to ty chlapy takový problémy s našima mamkama nemají...
:rolling_eyes:

To si ještě při té výchově asi užijeme.... :grinning: to je ten samý případ...
19. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
No někdy to i jde, ale jen někdy. Jenže já nejsem takovej ušláplej typ, abych jí nic neřekla. Tak čekám, kdy to ve mně bouchne. Zatím nechci způsobovat rodinný konflikty. Ale Michalovi jsem to už naznačovala, ať se připraví, že bude hůř.
19. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
to je právě to, to se držíš zpátky, že máš přeci jen trochu respekt k matce manžela,přítele...a ony , přiznejme si to, toho pěkně využívaj, že?! :angry:
19. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
chci mít holky, ať pak nejsem to samý!!! :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
No, je to přesně tak Teri. A nejhorší je, že jsme obě takový veliký a silný ženský, takže až se popereme, tak to bude válka Titánů :grinning: Taky nejsem svatá, ale prostě už chci svůj život a ne aby mi ho někdo organizoval.
19. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
jediná šance, bydlet jinde...ony to mají v krvi. Je jedno, jestli na to jdeš po dobrým, snažit se s ní promluvit, nebo jinak...stejně to vždycky dopadne stejně! :grinning:
19. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
merci,opravdu ti to nezávidím,vím jaký to je a jsem šťastná že už to máme za sebou..přeju ti silný nervy! Nejhorší je že se ta zlost v tobě kupí a až bouchneš tak to bude stát za to :grinning: nechtěla bych u toho být :grinning: takže tchýně do úkrytu! :slight_smile: prostě se musíte fakt odstěhovat,nic jinýho vám nepomůže :wink: stěžuj si tvýmu chlapovi imrvere aby ho to donutilo s tím něco dělat..podporuje tě aspoň před ní?
19. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
No pak je ještě jedna možnost, ale do kriminálu se mi nechce. I když možná by mě soud i osvobodil. :grinning:
19. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
:grinning: merci se pěkně vybarvuje, co?! :grinning:

to je stejně sranda...neznám jedinou kamarádku, která by neměla problémy s tchýní...ale jestli tvrdí někdo, že nemá, tak to buď přijde, nebo kecá
19. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Tchýně a uzený nejlepší jsou studený - to je stará pravda. Vždycky to musí bejt jen přetvářka. Holky nám sem choděj uklízet takový dvě ježibaby a ty jsou uražený smrtelně na svý syny, protože jim zatrhli chodit k nim do baráku jak domů a ty dvě pí... to nemůžou pochopit. Ještě to tu rozkřikujou po firmě. :grinning:
19. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
páni,merci,bacha to není žádná sranda :grinning: :grinning: co kdyby tě soudila ženská! :grinning: :grinning:
ne holky no prostě je to v životě těžký,já jen doufám,že jednou na mě takhle taky nebudou děti nadávat.. :sweat_smile:
joo tak s těma uklízečkama to je taky dobrý :grinning: a ještě si myslej že vás to zajímá.. :grinning:
19. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.