• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
A ty myslíš, že by soudkyně ženská neměla tchýni :grinning:
Ono to vždycky nějak dopadne, ale já se nedám :grinning:
19. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
noo spíš jsem přemýšlela nad tím,že ta soudkyně by někomu byla tchýní,takže by soucítila spíš s tvou tchýní než s tebou :grinning: teda my máme ale konverzaci :grinning: no hlavně když ti to pomůže odreagovat :sunglasses:
19. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
holky,teda to je vostrý :grinning: já taky nemám meda,ale jsme vzdálený 170 km,což je naše štěstí a manža se svojí máti nemá vůbec dobrej vztah,takže mě dycinky podpoří...ale každopádně,mám pocit,že jeho mamka je žena,která nad ním má obrovskou moc...zafńuká,zapláče a Ríša letí na pomoc...je to velká manipulátorka a mě se svojí povahou to přijde strašně trapný a tak nastavuju zrcadlo,aby to viděl...ale jak říkám,jejich vztah není úplně zdravej,takže si to uvědomuje.Každopádně je to síla...
19. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
No téma je to dobrý, ale fakt to pomáhá. :grinning:
19. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Holky mějte se krásně,já už musím končit. Papa zítra
19. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
jasně,rádi pomůžem :grinning: tak se měj zatím hezky pááá :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Holky,já taky jdu,mám dneska zubařku :grinning: mějte se krásně a páááááá
19. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
holky, mě se nakupila práce, tak nějak nestíhám,...
a už budu muset jít domů...

tak se taky mějte....a držte pěsti...

ráno v osm jdu doktorovi na utz... po 3 týdnech, tak jsme zvědavá, jak malej povyrostl a jestli buší srdíčko...třeba bude i ta průkazka :wink:
19. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
Tery,budu na tebe myslet :wink: pak dej vědět! Já už jsem taky na odchodu,tak se mějte,papa
19. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
Dobré ráno,

teri držím palečky :slight_smile:
20. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ráno holčičky...Tery za 1/4 hoďky na tebe myslíme a dej brzo vědět :grinning:
20. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
20. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
Já se holky musela přemoct a pracovat. Dneska se tomu asi nevyhnu, začíná se mi to tu hromadit. Nejhorší je, že je mi to celkem ukradený, takže to přemlouvání je těžký. :grinning:
20. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
mě se taky nic nechce...ale naštěstí zatím žádnou práci nemám...venku je tak škaredě,že bych se nejradši vrátila do postele a nevylízala :grinning:
20. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Taky by mě zajímalo, kde je to slibovaný sluníčko. Ráno jsem se bála, je tu mlha jako kráva a na teploměru 0. Jednou se mi to už na namrzlý mlze smeklo. Já se vůbec začínám v autě bát. Jednou jsem měla bouračku, myslela jsem, že jsem těhotná, naštěstí jsem nebyla. Ale když jsem začala krvácet, tak jsem myslela, že se zblázním. Nakonec se ukázalo, že se mi jen stresem spustila mrcha. Ale bylo to dost hrozivý.
20. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
taky bych byla radši za trošku sluníčka pro pozitivnější náladu..tak snad se to ještě během dne zlepší..a ty jezdíš každý den,merci,autem? My taky dojíždíme - 30 km, ale řídí manžel teda,protože jezdíme spolu. A ty jsi měla nějakou nehodu se zraněním?? :cry: my bourali 2x z toho jednou já..zážitek to byl teda,při obou nehodách jsme měli velký štěstí a dopadlo to bez zranění
20. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Holky mě je zas tak mdlově,žaludek na vodě,žádná radost...prostě úplně dole,snad dneska bude sluníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Evi,mě taky není zrovna nejlíp..tak nějak divně mi je :unamused:
20. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
No zranění tam nebylo, ale pecka to byla slušná. Já jezdím každej den od 19 let. Je to můj koníček. Řídím i když někam jedem s Michalem, on řídí nerad, nebaví ho to. A do Prahy nechce jezdit vůbec.
Včera jsem zjistila, že je mi blbě v Navaře - to je velkej teréňák a divně houpe. Nikdy mi to nevadilo, dokonce se mi to i líbilo a včera jsme jeli do Bauhausu a mě se udělalo pěkně zle. Já mám Megana a v tom mi zle není.
20. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ránko, můžu se k Vám přidat? :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
jééé holky,já nemám vůbec řidičák...manža mě drocha tlačil,ale já jsem taková raketa,bojim se svých reakcí,tak raději neřídím...znáte to...vlastně vy ne...pustim volant a zavřu oči :grinning:
Ahoj medan,to je jasný,že se připoj a něco nám pověz...jsi taky na startovní těhotenský čáře? :grinning:
20. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
ëvejka:takže Já taky řidičák nemám a ani to neplánuji, jinak jsem v 11tt, takže taky na začátku :grinning:
20. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
no tak to jsi už o kus přede mnou...takže taky budeš mít májovýho mimíska?
20. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
evejka:ano, termín porodu máme na 8.5.2010, takže to bude býk po mamince a i po tatínkovi :grinning:
20. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
medan,vítám tě :slight_smile: tak to jsme ve stejném období :slight_smile:
Evi,tak když nechceš řídit,tak nemá smysl se k tomu nutit :sunglasses: já teda taky neřídím extra často,většinou právě řídí manža...akorát když se zrovna napije,nebo je potřeba,nebo je pryč a tak,tak jezdím já no..ale taky to nějak neprožívám :grinning: super řidič ze mě asi nikdy nebude...
20. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
janinka22: Ahojka :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Vítám novou těhulku.
Holky aspoň že máte rozum a když se bojíte, tak se na silnici nehrnete, někdy bych to na silnicích vystřílela. Já nejezdím nijak pomalu, ale myslím, že bezpečně. Jenže takový ty experty, co se táhnou škarpou 20 km/h to je pěkně nebezpečný. A ten druhej extrém to je taky něco. Zrovna včera mě nějakej debil předjel v zatáčce. Vešli jsem se jen tak tak. Jenže mezi náma, to dokážou většinou chlapi. Ženská má asi větší pud sebezáchovy.
20. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky!!!! :grinning:

Vítám medan s malým býčkem!!!

Takže, mám první fotku, srdíčko tluče jako blázen...doktor říkal, jestli to vidím, já se začla chcechtat, že nevidím a on na mě: no nesmějte se, jak se vám klepe břicho, tak se klepe děloha :grinning:

Má krásnou hlavičku :wink: víc na tom nerozeznám

průkazku nemám, jdu za 14 dní do 1.poradny na testy a tam ji teprve dostanu.

Podle velikosti, mám termín porodu o 3 dny dřív než je doteď spočtěno...asi pěknej macek( zřejmě po mamince - měla jsem 4,80kg při narození :sweat_smile: )

tak to je tak asi vše....
20. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
No to je bombááááááááááá :grinning: gratuluju...a kolik máte cm?
20. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
evejko, já se zapomněla zeptat :grinning: :grinning:

a když tam rejdil tím ultrazvukem, tak říká: Plod 2!!!! a já hned začala plašit, že tam jsou dvojčata, tak už jsme dál vůbec neposlouchala, co říká sestřičce do záznamu...hned se mi v mysli promítal scenář se dvojčaty :grinning:
20. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.