• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
merci,no jo,roste to rychle,by se člověk divil :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Teri na to kafe bacha,po kofeinu jsou hyperaktivní dětíííííííííííííí :grinning:
20. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Evi fáákt? Tak ještě že kafi neholduju..ovšem trošku coly si teda sem tam dám...ale to snad nebude tak hrozný,já nechi hyperaktivní dítě,by mě to zničilo :grinning:
20. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak já se teda budu na to srdíčko těšit no, ale jestli tam nebude, tak mě klepne. :wink:
20. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
to je fofr co?! Já jsme z toho taky úplně paf...
před 3týdny neforemná skvrnka, po 3 týdnech hlava trup, končetiny...čumím jak blázen
20. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
co?! Holky, neděste mě...všude píšou max.2 šálky denně... já si dám tak 3 týdně...abych měla hyperaktivní dítě, musela bych vypít 3 denně,ne?!

merci, těš se!!!
20. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
No, vlastně i teď se něco tvoří, něco roste. Škoda, že o tom člověk ani neví. To je tááák krásný, jsem nějaká na měko :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Tery,to já vůbec nevím,podle mě čím míň tím líp...ale nějak se o to podrobně nezajímám,páč kafe prostě nepiju..
merci,jasně,těš se,uvidíš že je na co :wink:
20. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Holky já taky teda kafe nepiju, ale třeba máma když byla v tom a brali jí chutě tak jedla kafe klidně po lžičkách a nejsme hyperaktivní ani jedna.
20. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
tak to jsem potřebovala slyšet merci :grinning:
20. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
tak to já kávu taky vůbec nepiju :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Teri, klidně si slabý dej, já si myslím, že když vypiješ 2 za tejden tak to nemůže mít vliv. A když má někdo nízkej tlak, tak je lepší si dát to kafe, než sebou praštit. Já mám vysokej, tak to nepokouším. Ale ani mi to nechybí. Teď jsem si koupila těhu čaj od teekanne a ten je dobrej.
20. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Holky, co budete komu kupovat na vánoce? :confused:
20. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
merci, mě ten těhu čaj od teekane právě vůbec nechutná :confounded:
já už si koupila asi před 3týdny a měla jsme dva a skončila....
20. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Ježiši nestraš s vánocema, ještě času dost :grinning: To nejdřív v půlce listopadu a budu ráda, když na to nezapomenu. Myslím na to co koupit mimískovi a né praštěnejm příbuznejm. Neexistuje pro těhotný nějaká výjimka. :grinning:
20. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
merci a jak víš, že máš vysokej tlak? Od lékaře? Jaký jsou projevy, pokud ti to neřekl doktor?
Já jsem hodně čajová a bylinková, tak mi to nevadí.
jéé, jakože by těhotný nemuseli stresovat vánočníma nákupama?!...
Právě, že letos se kvůli tomu klidu chci vyhnout těm tlačenicím a rychlému nákupu nějakýho daru za každou cenu...To je rozumný,ne?! ...jako těhotná zařídím vánoční nákupy předem, ať pak neblbnu...a pak už jeno budu vychutnávat atmosféru... :wink:
20. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
jsem si slíbila :sweat_smile:
:grinning: nechtěla jsem dávat brouky do hlavy,jen my to gyndr. říkala :grinning: já byla kafová a teď vůbec nemám chuť...kopila jsem si caro a vypila jsem zatím 3 šálky za 3 tejdny :grinning:
Teri,vánoce?My jsem teď trochu ve finanční smyčce kvůli předělávání bytu,tak nic moc velkýho,spíš něco milého jako překvápko...chtěla bych udělat nějaký albíčko společný od dětských let po teď,tak uvidím :grinning:
No já jsem na to brala asi před rokem prášky. Pak jsem přestala, protože mě to už nebavilo a já jsem na to takovej lempl. Takže jsem je jednou brala a jednou ne. Tenkrát jsem nesměla antikoncepci. Přišli na to na gyndě, měla jsem 190/100. Ale pak u obvoďáka jsem měla jen 140/90, ale zase mi rychle tlouklo srdce. Tak mi radši ty prášky dal.
a letos bez svařáku :cry:
ahoj holky:slight_smile:

já měla kávu rádu, ale v těhu na ní nemám chuť a jsem ráda, páč nechci riskovat tu hyperaktivitu, ale to ještě nic neznamená - ségry kafe v těhu taky nepily a děti? děsný ďasi, takže asi záleží na víc věcech než jen přísunu kofeinu :grinning:

co dneska budete mít k obídku? Já budu dělat krokety a k tomu kuřecí prsa s broskví a zapečený se sýrem a k tomu tatarku :grinning:DD manža to má moc rád, tak mu udělám radost :slight_smile:

mluvily jste tady o tchýních, tak myslím, že nejhorší měla moje teta - musela se o ni starat 7 let (bydlela u nich a byla nemocná)...nemocná i psychicky - okrádala je a pomlouvala a vše to sváděla na tetu...nic se jí nelíbilo a dělala jí ze života peklo...dodnes nechápu, jak to teta vydržela...jejich manželství na tom ideálně nebylo, páč chlap se zastával své nemocné maminky, ale když zemřela, tak se jim neskutečně ulevilo po všech stránkách a jsou spolu dodnes...fakt nezávidím a doufám, že se svého bydlení dočkáme co nejdřív...jen se bojím hypotéky, ale jinudy cesta asi nevede...:frowning2:
kostičko - nákupy bez stresu předem si slibuju celý roky - zatím neúspěšně :grinning: jo a gratuluju ke krásnýmu zážitku z utz :grinning:
20. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak tohle předsevzetí jsem vzdala, nikdy to nedopadlo :grinning:
20. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
holky,tak já si koupila těhu čaj od Lerosu a chutná mi :slight_smile:
páni-vánoce-vůbec nevím co komu koupíme ale nebudem to nějak přehánět-teď musíme šetřit ..
craw,já mám dnes kuřecí masíčko na smetaně s těstovinama,včera jsem vařila..
20. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Tak to já na vánoce pomalu nakupuji, nechci pak stresovat :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
právě si říkám, že te´d by to mohlo vyjít v zájmu "těhu klidu" :wink:
20. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
jen nevím co tátovi koupit :unamused:
20. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
S chlapama mám vždycky problém, i když se zeptáš, tak nic nechtěj a nepotřebujou. Fakt děs.
20. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.