• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
To seš hubená, a kolik měříš? A co ti na ten vysoký tlak říkali? V těhu to není moc dobré,že :cry:
26. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Mě když berou krev, tak si musí vždycky lehnou, jinak bych sebou sekla. No ale ty naštvané sestřičky :rolling_eyes: , když jim řeknu, že si musím lehnout. Místo toho aby byly rády, že mě pak nemusí křísit :unamused:
26. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
holky musím se pochlubit, mám z toho takovou radost můj synek (právě skončil druhou třídu) měl na výzu samé jedničky šikulín...jako jediný kluk z jejich třídy Tak jsem na něj pyšná a přemejšlím po kom tak může bejt :grinning:
a ted vás jdu fofrem dočíst a pak rychle přichystat oslavu :wink: včera jsem mu upekla dort :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Eli dvojčátka no to je nádhera! :dizzy_face: dvě roztomilá miminka :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju!
26. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
eli no právě že sem začínala na váze 49kg a nějak to padá dolů ač jím aspoň za tři a neblindím :confused: tož nevím :confused: :pensive: jinak měřím 170cm :unamused:
26. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
agu, když jsem byla poprve těhu, tak jsem za první čtyři měsíce zhubla a taky jsem neblinkala. Ale já na rozdíl od tebe při stejné vážila 62kg :sweat_smile:
Nu a ty už si v 16tt tak to bys měla začít nabírat, a co doktor? Nic? Není jim to divné?
26. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Farmi, tak to máš teda hodně šikovného synka. Dneska je u nás nádherně, to je den jak stvořený na oslavu. Jen si to užijte.Ta moje Rozinka šla dnes naposledy do školky a po prázdninách škola, a k tomu ta dvojčátka :grinning: , nemůžu se dočkat. Asi to bude záhul. Navíc byteček mám tak akorát pro 3.
26. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
eli dr nic :confused: akorát říkala že sem kost a kůže jinak nic.....já jím jako by za 4 :grinning: pupek taky roste tak nevím no...možná si teď vše bere mimouš tak asi proto nepřibírám
26. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Hm.. tak jestli je to po zdravotní stránce v pořádku, tak buď ráda. Aspoň nemusíš tolik shazovat. I když nejvíc se přibírá poslední týdny, že. Nu já teď mrkla někam na web na foto těhulek co čekají dvojčátka. A začínám se bát. Ty jejich pupky jsou obrovské :confused:
26. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Tak holky já to dneska balím, letím domů. Včera jsem naložila kuřátka, tak dneska bude grilovačka. Doufám, že nám do toho nezaprší.
26. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
teda agu, ty máš postavu jako modelka i v těhu..ale něco snad přibereš, ať máš z čeho kojit:slight_smile:

Já jsem taky dost hubená, ale pod 50 jsem měla jen jednou a to jsem vypadala opravdu nemocně(48/174cm).
Když otěhotním tak naopak docela přibírám, ale za 3 měsíce kojení bylo vše dole i s přídavkem:slight_smile:

Holky, jak vám je v těch prvních týdnech?
Já už nemůžu..ta únava je hrozná, jen bych spala, nebo je mi špatně nebo mám hlad...Potřebuju nějak normálně fungovat! :frowning2:
Snad se to už brzo zlepší. :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
:grinning: holky já se právě těšila že přiberu 20kg :grinning: :sweat_smile: pač si těch 47 kg držím už nějakých 7nebo 8let :confused: teda já sem líná a žrout takže ta váha si spíš drží mě ne já ji :grinning: ale před těma 47kg sem měla skoro 90kg :sweat_smile:ty sem zhubla láskou a od té doby konec váha se nahoru nehne a to můžu jíst jak chci a co chci :grinning:

právě že žádné komplikace nemám .....vše je ok ....výsledky mám vždy výborné tož nevím no :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky, ve středu už jsem se sem nedostala. Poslechla jsem vás a udělala si test, vůbec jsem nedoufala a ještěže tak, byl negativní. Aspoň jsem nebyla tak zklamaná :frowning2: Za 12 dní budu znovu testovat :wink: Byla bych tak moc ráda, kdyby se to povedlo.
26. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Je to sice trochu intimní otázka, ale nemohli byste mi říct jak se vám to povedlo? Myslím jestli nedokážete odhadnou polohu, jestli byly nebo nebyly plodné dny.... Zkoušíme to sice chvíli, ale dost mě to mrzí.
26. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
beru já věděla přesně kdy mi praskl folikul tak sme se snažili těch pár dní opravdu poctivě :grinning: jinak co teda nevím zda přispělo k počení nebo ne tak je fakt že než mi praskl folikul a následně byla ovu tak sme 14dní neměli sex pač sme se pohádali a byla tichá domácnost :sweat_smile: a pak sexík a bylo zaděláno :grinning:

a jinak sme se snažili od 11/2007 a nešlo to :pensive: tak sme se na to vyprdli a začli chystat svatbu že se vezmeme a šup mimouš se tam uhnízdil :grinning:
26. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
tak jsem jeste tu, prave jsem oficialne ukoncila stredoskolska studia, mela jsem celou dobu slzy na krajicku, ach ty hormony, musela jsem vypadat uchvatne :grinning:
26. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Gratuluji majatob :slight_smile: No, já si taky myslela, že poznám ovu a asi i poznala, ale nevyšlo to. Patřím mezi lidi co si nepřipouštějí problémy, takže beru všechno naprosto v pohodě. Svatbu už máme za sebou, teď začínáme rekonstruovat rodinný domek, tak se to snad povede. Nemyslím jen na mimčo, zatím mám psychiku v pořádku a ještě mi to nelez na mozek :grinning:
26. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
berul, dekuju :slight_smile: je dobre, ze to beres takhle, s takovym pristupem by v tom byl cert abys tu pristi mesic nehlasila // :grinning: :grinning: :grinning:

jooo a eli, gratuluju k dvojcatkum a zavidim :grinning:
26. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
víc se snažím soustředit na rekonstrukci a zařizování kolem, v době ovu jen zvýšíme intenzitu :grinning: zatím je to v pohodě a manža se ještě nečílí, že už musí zase :grinning:
26. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
beru no já na sobě ovu poznám pač při prasknutí folikulu mě bolí břicho ale měřila sem i BT a podlé té mi to sedělo :dizzy_face:
26. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
jinak sem dneska nakupovala :grinning: koupila seem si skleněnou digi váhu co změří i tuk :grinning: měla stát 699 ale byla slevněná na 299 :grinning: ale já na pokladně platila jen 149 :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
a ještě sem si koupila balerínky se zavazováním kolem kotníku tak snad mi budou :dizzy_face:
26. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
agu se mnou je to těžší, břicho mě vůbec nebolí a nepociťuji ani žádné jiné příznaky ovu, kromě výtoku. Aspoň si tedy myslím, že to k ovu patří a vyčetla jsem si to i na netu. Ani pře MS nemám žádné příznaky, jen asi dvě hodiny předtím mě už začne bolet břicho, podle toho poznám, že asi za dvě hodinky to přijde.
26. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Jo a pociťovali jste nějaké příznaky ještě předtím než jste zjistili, že jste těhotné? Ještě před opožděnou MS?
26. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
beru a BT sis nikdy neměřila? :confused:
26. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
to ne, to jsem nezkoušela
26. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
:dizzy_face: :confused: :wink: však se tím teď nestresuj ....mimi přijde až to nebudte čekat :dizzy_face: :grinning:
26. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
něco jsem o tom přečetla, ale přijde mi to moc složité a zdlouhavé a nejsem moc trpělivá, abych si to vypozorovala
26. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
zatím se nestresuju, snažím se být v pohodě a sex si užívám, ale ta nedočkavost je hrozná a hlavně ty biologické hodiny :sweat_smile:
26. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
někde na začátku se tu probíral věk, musím se přiznat, že jsem 82. ročník, tudíž trošku starší než by ostatní, ale jen proto, že jsem byla nějakou dobu sama a když jsem našla miláčka, tak jsem nejdřív chtěla svatbu, pak nakonec chtěl manža ještě počkat, tak jsme se domluvili na červen, ale nakonec přišel sám s dubnem :grinning:
26. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.