• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mercedesse:tak u manžela s tím problém nemám, dostane nový mobil a chtěl ještě flasku ale u táty je to vždy problém
20. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
No s Michalem si taky hlavu nedělám, to něco vymyslím, ale táta a děda to je problém. A ke všemu Michal neumí kupovat dárky tak je kupuju i pro jeho rodinu a to je krize. Hlavně jich je jak červenejch mravenců.
20. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
20. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
mercedesse:tak u nás je to v klidu, manžel má sice hodně početnou rodinu ale žijí po celé republice, takže si dárky nekupujeme a tchýně neuznává vánoce, ale mě je to vždy trapné ji nic nedat, takže už dostala dárek ted, vybrala si nový koberec
20. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Evi:tak to je dobrý. Já se stejně obávám, že ho k porodu nedostanu, protože nemůže ani vidět, když mám zadřenou třísku. To by ho asi zabilo. :grinning:
Medan:My byldíme všichni v jedný vesnici. Moje příbuzný ne, těm nic nekupujem. Jen rodičům, babičkám, ségře a jedný tetě, která nás má jak vlastní. Ale u něj i sestřence a bratránkovi a tak. Je to děs.
20. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
já sama o to ani nějak nestojím...mám docela podobný názor jako v tom článku...Ráda bych ho tam měla, ale někde na chodbě ...

Chlapům se vážně blbě nakupuje. :frowning2:
20. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
no tak u nás je to v klidu, jen moji rodiče, bratr a tchýně a jasně že manžel :grinning:
20. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Evi, no tak to není moc milej článek, páč jsem manžu u porodu chtěla a on souhlasí..tak nevím teda..ono to steně bude individuální jako,to se přece nedá říct všeobecně a navíc chlap je tam od toho aby ženskou držel za ruku a podporoval ji a ne aby se jí koukal mezi nohy jak mímo leze ven :grinning: toť můj názor
20. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Já bych ho možná u porodu chtěla, ale opravdu tomu moc šanci nedávám. A nevím, ten článek je takovej ulítlej. U každýho je to jinak. Doufám, že bude aspoň na chodbě, aby viděl mimi hned jak se narodí.
20. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
nám o tom vykládala švagrová,když rodila,tak manža byl její u toho a říkali nám,ať to tak taky určitě uděláme,že pro chlapa je to nezapomenutelnej zážitek - v dobrým slova smyslu - a že to vytvoří ještě větší rodinný pouto..navíc nic "hnusnýho" prý ani neviděl,takže nechápu z čeho by měl pak mít nechuť k sexu..ale to je věc názoru no..takových článků se píše že.. :grinning:
20. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Právě, všemu se věřit nedá. Jenže si fakt bohužel myslím, že to Mišák nezvládne. No uvidíme, třeba se překoná. :grinning:
20. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Já bych tam manžu chtěla :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Holky já ještě ani nemám průkajdu a už debatuju o porodu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ještě dlouhá cesta před náma. :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Tak to já už průkazku mám :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
No,já jsem pevně rozhodnutá,že manžu ano,připadá mi to přirozený a taky si myslím,že bude víc u hlavy :grinning: každopádně to třeba u nás v porodnici doporučujou,že se pak k rodičkám personál líp chová :grinning: Jinak já sama nevím,jak to dopadne,páč manža pracuje v Praze a nevím,jestli stačí, v případě nutnosti, jet 170 km :grinning: takže uvidíme,uvidíme...
20. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
evejka :tak u nás bude podobný problém, manžel totiž zas pracuje v čechách
20. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
No tak já mám ještě problém, že v čevrvnu je vrchol sezóny u miláčka v práci. Tak bůh ví, jestli bude vůbec doma. Doufám, že jo.
20. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
to já ho tam fakt nechci...i když je mi třeba blbě, nejradši si zalezu někam sama a "lidi nechte mě být"...tak si myslím, že i u porodu mi bude líp, když kolem mě bude jen těch pár cizích lidí...ale třeba ještě změním názor...teď to vidím takhle.
20. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
tak koukám,že většina má názor jako já,to mě těší :slight_smile: akorát teda máte to blbý s chlapama co se týče pracovního nasazení...to já naštěstí tak blbý nemám,ten můj to bude mít v případě že by jel z práce 30 km,což je kousek.
No jooo jako jsme terpve v I. trimestru a už se bavíme o porodu..je to sranda :grinning: ale myslet se musí na všechno dopředu :slight_smile:
Holky mě je dneska nějak celej den divně,nevím čím to je a už mě to nebaví,jestli to není tlakem třeba,ach jo
20. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
jani, určitě je tpo tlakem, mě je taky blbě, jsme na to citlivá i za "normálna"... a dneska se, teda určitě tady, změnil...včera mještě byla docela zima a dnes už je teplo...
20. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
teda já se stydím za ten můj škrabopis... :rolling_eyes:
20. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jé to je jedno teri, ale ten tlak vážně dneska zlobí. Mě se chce děsně spát a bolí mě hlava.
20. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
:grinning: jo a spát se mi taky :grinning:
20. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
No jo teri, ty jsi vyčerpaná novýma zážitkama. To chápu :grinning:
20. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jo, to jo, už jsme se na obrázek koukla asi 1253x :grinning:
ještě, že jsme si ho vzala sebou do práce a nenechala ho manželovi v autě...to bych domů nevydržela :wink:
20. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
:grinning: holky já mám teda témata...ale mám drocha problémy s chozením na záchod...co vy na to?Prý pomáhá povařit lněné semínka...nemáte taky nějaké tajné tipy? :grinning:
20. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
jako na velkou?
20. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
jo tak to bude asi ten tlak..ach jo..
Tery,se nedivím,že na obrázek furt koukáš :slight_smile:
Evi,máš zácpu? Noo je dobrý jíst ovoce a mléčný výrobky...ale pokud to máš i přesto tak na to jsou nějaký speciální tabletky nebo sirup co můžeme..sestra mi to na gyndě říkala,že kdybych s tím měla problém,tak si tam od nich mám vzít..myslím že to byl nějakej sirup nebo co..nebo se zeptat v lékárně. Hlavně mi říkala,že nemám dělat stolici moc nuceně abych si nevytlačila hemeroidy :astonished:
20. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
já mám osvědčený recept - mléko...od malička ho nesnáším, prý i jako malá jsme ho prskala..teda to kupovaný.
takže když mám zácpu, dám si toto a okamžitě letím...když to malinko přeženu, mám dokonce opačný problém...

Jinak pro ostatní mlékomily : vláknina!!! to píšou všude...pak psyllium, ale to nevím, jak v těhu, a nejlepší je 2 kávové lžičky olivového oleje před spaním!!!!

No, na ty hemeroidy pozor!!

Holky, myslím, že vůbec v těhotenství je zácpa problém...
20. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
No já prostě šlapu jak hodinky 14 dní a pak se třeba na 2 dny seknu a jsem jak meloun nafouklá a nende to...myslím,že jím pestře, ovoce,zelenina,jogurty...zkusím ten olivovej olej,ale aby to zas nebyl průser :grinning: holčinky díky :sunglasses:
20. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.