• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Tery,je to prý dost problém,páč děloha tlačí jak na močák tak na střeva! Takže proto ta zácpa..já ji zatím teda nějak nemám,ale obávám se aby nepřišla..no uvidíme,jinak já jím docela jogurty a ovoce,takže snad to bude v pohodě..jinak s tím mlíkem-na každýho působí něco jinýho to je ten problém..třeba já můžu vypít sklenici mlíka a ani to se mnou nehne :sweat_smile: moje mamka zas říká,že jí pomáhá hned po ránu vypít sklenici studené vody..prostě každej organismus reaguje na jiný podněty
20. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
:grinning: no nevím...maximálně se po...no?! A o to jde, ne?!
20. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
teda ale ten olej bych asi spíš vyvrhla vrchem než spodem :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Já mám zatím opačný problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spíš brzdím.
20. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
to to s náma cvičí,co? :grinning:
20. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
no, já jsme po svatbě začala držet dietu, nebo to nebyla dieta, spíš úplně jiný druh stravování..malé porce...často...hlavně zelenina,ovoce,sýry, prostě zdravá strava, skoro nic sladkýho a tučnýho...prostě jsem počítala kilojouly...bylo to zdravý a dost účinný, ale jediný nedostatek byla ta zácpa,no?!...ale pak se to srovnalo samo.
Chci tím říct, že i když jsem jedla ukázkově- potraviny,které se na zácpu doporučují...stejně jsme ji měla...protože jsme prostě změnila jídelníček...tělo tak zareagovalo...

ale já vlastně ani nevím, proč to tu vyprávím...trochu chybí pointa,co?! :grinning:
20. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jani, kdybys ho zajedla těma polomáčenkama...třeba bys ho nevrhla :grinning:
20. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
to máš jedno Tery,nás to i tak zajímá,jen se vypovídej :grinning: aspoň tu je co číst :grinning: jako když jíš zas přehnaně zdravě tak to taky není podle mě to nejlepší,tělo se potřebuje např. občas pořádně "promastit" něčím mastnějším a sladký taky potřebuje..já prostě jím všechno a je! :slight_smile:
Hele tak kdybych zajedla ten olej polomáčenýma sušenkama tak nevím nevím...noo ty sušenky jsou suchý,takže možná bych to líp snesla :grinning: ale pochybuju
20. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
asi to chce i hodně pít...zkusím ty těhu čaje,voda mi už leze krkem...tak mám teď chuť na colu s červeným vííííííneeeeem :grinning:
20. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
tak jsem nacpaná po obědě a teď mě ještě čeká sladká tečka - nugátové bonbóny od figara :grinning:DD

k těm chlapům u porodu - my jsme o tom ani nediskutovali - manžel chce jít strašně moc, aby mě psychicky podporoval - ví, jak na tom jsem u menzes a tohle bude mnohem horší, takže bude odvádět pozornost od bolestí a tak...taky chce být u zrození toho mazlíka...moji švagrové na porod moc krásně vzpomínají - za prvé tím, že ženě pomůžou psychicky, tak mají aspoň trochu pocit odčinění toho, co zpoloviny "spískali" a co odnáší jejich milovaná osoba a pak vztah k tomu dítěti je určo taky jiný...
jinak já na tohle téma (s tím sexem) toho četla dost od různejch psychologů a tak a všichni se shodli na tom, že je to úplná blbost, protože tatínci stojí u hlavy rodičky, takže žádné hrůzy nevidí a navíc si k ženě vytvoří pouto nejen vděčnosti, ale tak celkově - je to společný velmi silný zážitek a žádnej chlap by se milování s milovanou osobou jen tak nevzdal...pokud muž ztratí zájem o sex, tak se ti psychologové shodli, že to je úplně z jiných důvodů než přítomnost u porodu...takže toho se baby fakt nebojte ;-D
20. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Evi,mě poslední dobou voda taky moc nejede! nevím čím to je ale jak mi není dobře a ještě do sebe mám lít vodu..no fuj fuj :confounded:
jinak mě fakt chutná ten těhu čaj od Lerosu,je v tom roibos-ten já ráda,pak šípky, černý rybíz a meduňka :slight_smile: ani si ho nesladím
20. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
no, já už tu dietu samozřejmě nedržím!!!!!
Začla jsme ji držet po svatbě a stravovala se tak necelý půlrok, zdravě zhubla a pak jsem byla spokojená a lehounce z toho upouštěla...

teď to vesele nabírám zpět!!! :grinning:

Evej: na víno mám chuť furt... :frowning2:
20. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky a měla jste některá problém s hemeroidy, jak se to projevuje? Blbý téma, co.
20. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Mě moc pomoh ten čaj proti nadýmání.
20. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
craw-jsem stejného názoru,ten tvůj mě potěšil :slight_smile:
Tery,no jasně,že teď budeš nabírat zase ty kilečka navíc,aspoň nemusíš držet žádnou dietu :grinning:
merci,já s tím problémy neměla, jsou to snad nějaký nepříjemný hrbolky či co,přesně ani nevím a doufám,že to ani na vlastní kůži nepoznám..
20. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
já je měla jednou...teda myslím si to, protože jsem to nikomu neukázala a jen podle popisu mi to potvrdili lidi kolem...

hemeroidy můžou bolet ale i nemusí...mě nebolely... při nadměrným tlačení se ti prostě vyhřezně kus střeva ven a prostě tam visí :frowning2: je to spíš dost nepříjemný...mě se to stáhlo za 3 dny zpět, aniž bych si to něčím mazala nebo brala nějaký prášky...
20. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
já taky měla jednou potíže,mamka mi doporučila mastičku Faktu,pak se to krásně zklidnilo a už se neobjevily,mršky :wink:
20. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tak hemeroidy asi nemám, ale praskla mi tam kůže a občas to dost bolí a někdy (po potřebě) mi trošku teče krev. Je mi blbý to rozebírat, ale nevím co s tím. Už mě to trápí asi půl roku. Někdy se to ztratí a pak zase objeví. Pomáhá mi na to kalciová mastička, ale právě jen na chvíli
20. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Tak to fakt nevím...to musí pálit. Zajdi lékaři.
20. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
merci,tak to bych s tím šla taky radši k doktorovi ..
20. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Když mě je to prostě trapný, aby se mi šťoural v pr.... To to radši vydržím, dokud to půjde. Já bych se propadla studem.
20. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
taky se připojuji - jít k doktorovi a máš pak 100% jistotu
20. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
No blbý téma. Možná až tam jednou půjdu tak to nadhodím. Zatím to zase jistí kalciovka.
20. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
nestyď se.... vždyť gyndař se ti taky štourá v ... :wink:

pro ty doktory je to stejný, jako prohlížet ti mandle v krku...
20. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
No pro ně možná jo. :grinning:
20. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
no, možná by sis to fakt merci měla ošéfovat dřív, než budeš mít tu kůži ještě víc napjatou v pokročilejším stadiu těhu...i když já vlastně ani nevím, jestli i tam dole se to nějak napíná nebo ne...
20. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Ještě popřemejšlím. Ježíš snad ne, já myslím, že to u podbříška končí. :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
no ono logicky....celý tělo pokrývá jeden kus kůže,ne?! kde se najednom místě vytáhne, jinde se musí natáhnout...asi moc přemýšlím :confused: :rolling_eyes:
20. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
no holky, napíná se všechno, kůže je jemnější, víc prokrvená...představte si,že teď už máme o 50% víc krve než je normální stav...opravdu bych si to radši rozmyslela a šla tam....
20. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
to je blbost, asi mi začíná těhu demence?! :unamused:
20. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.