• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
co?! o 50%?! to jsou věci...to jsou věci :sweat_smile:
20. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
No tak jste mě ukecaly, no. Budu to řešit co nejdřív.
20. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Jé ono je už 15:15. Za chvíli domů, hurááááááááááá
20. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
:confounded: já až za hodinu
20. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Tak to je blbý, ale vydrž, uteče to. Tak zatím papa.
20. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
20. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Holky já taky letím :grinning: mějte se krásně a zítra novým tématům a obzorům zdar :sunglasses:
20. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
nazdar!
20. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
mercedess: ehm...já to měla taky - měla jsem natrženej kakáč, jak já říkám a někdy to bolelo, když jsem tlačila...no, je to trapný takhle o tom psát, ale píšu to proto, že já na tohle trpím celý roky...vždy mám dlouho pokoj (teď už aspoň 2 měsíce), ale když se někdy trošinku narhnu - štípe to a trošinku při stolici krvácí - nic dramatického a nikdy jsem to neřešila u doktora, páč se to během týdne samo zahojí...Mě to dělá při tvrdé stolici, takže když jím málo mléčných výrobků a víc čokolády a málo piju, tak se mám vždy na toto těšit, tak popřemýšlej, jestli se tvůj případ neshoduje se mnou :slight_smile:)...Jako když to budeš řešit s dr.tak to určitě nepokazíš, ale pokud bys to měla jako já, tak by to bylo zbytečné...
20. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak to dneska jde?

Crawler: jo, to je přesně ono. Nějak tak to vypadá. :confounded:
21. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
ahoj všem....
nadhazuji nové téma!
ANGINA v těhotenství!

Ráno jsem se vzbudila s pěkným knedlem v krku...mndle nemám potažené, jen červené a jsem celkově unavená... :frowning2: Máte s tím zkušenost?! Antibiotika se nesmí, že?!
21. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
No snad nějaký ti napsat můžou, ale není to dobrý. Ale upaluj hned k doktorovi.
21. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ranko,mamule...ajajaj...to je mi líto teri,včera taková radost a dneska taková bída...no,četla jsem (u pana doktora Kouckýho),že některá antibiotika nevadí,ale chce to 100% vyladit s obvoďákem...no a jinak bych doporučila nějakou pořádnou vitamínovou bombu a vypotit se, to je nejlepčí :wink: ¨přeposílám Ti jeho odpověď: Dobrý den, léčba je v rukou praktického lékaře. Jako angínu, v pravém slova smyslu,označujeme zánětlivé onemocnění nosohltanu. Pokud je spojena s vyšší teplotou ,blížící se či převyšující 38 st,povlaky na mandlích atd., je léčba antibiotiky vhodná. Pokud Vás nevidím,stěží posoudím. Pokud lékař ve výše uvedeném případě antibiotika - je jich celá řada v těh.bezpečných - nenasadí,je to od něj,ač je mi líto to sem psát - CHYBNÝ postup.
21. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
No to je právě...mám doktora obvoďáka stršnýho magora...a ještě má ordinační hodiny jen po-st-pá...a dnes už jsme odjela do práce a je tam jen dopoledne, takže ho nestihnu.... :frowning2:
21. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
hezké ránko přeju. Tery tak to je mi líto,nejlepší je zůstat doma a pokusit se to vyležet,hodně pít,potit se,dělat si čajíky a jíst ovoce..až pokud to nezvládneš sama,šla bych k doktorovi,aby tě zbytečně hned necpal lékama...
21. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
díky za rady, dovéolenou už mám 4dny do konce roku, takže pokud bych měla zůstat doma, musím jít marodit. Dneska doktorovi nestíhám,zítra tam není, jediná možnost v pátek, myslím, že tím je to vyřešený :frowning2:
21. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Tak to je blbý, tak si odpoledne lehni, uvař si čajík s medem a citronem (toho hodně) a zkus co to udělá. Každá rada drahá, no. A další možnost změnit doktora.
21. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
dobré ranko, můžu se přidat? :wink: :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
tery - hlavně prosím tě neriskuj - víš, že jsi v nejrizikovějším období těhotenství - ležet, potit se, čaje s medem, klid...jakmile ti teplota stoupne, tak MUSÍŠ mazat k doktorovi ať toho svýho prcka neuvaříš :confounded: teplota v těhotenství není prd..l :confounded:

versko: moc vítej! už máš těhu potvrzené? myslím drem nebo jen testem?
21. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
jsem po ivf, těhu mám potvrzené krev. testem, ale na uzv jdu až 6.11.
21. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
já vím, je mi nějak ještě hůř, takže mažu domu, vzala jsme si půl den dovolený, nebudu ji prostě šetřit... a když mi ráno bude blbě, půjdu v pátek doktorovi a nebo prostě jinam, má tam být, když to bude lepší, půjdu do práce...

Ahoj versko!! Pěkně se rozrůstáme...

já mažu.Holky mějte se pěkně!!!
21. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
versko-vítej mezi námi :wink:
21. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
21. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
chodíte do práce nebo jste na prac.nesch.?
21. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
tak se Tery uzdrav :wink: hlavně ať jsi v pořádku,radši to opravdu vylež! Tak páá

versko-já chodím do práce a myslím že všechny tady chodíme...
21. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky,holky pomoooc oni po mně dneska chtějí práááci. Fůjjj. Tak budu jen tak načuhovat. Teri, papa. A hezky hajej.
21. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
my jsme po 5.letech snažení, tak mi napsali hned neschopenku a mám odpočívat....
21. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
versko,no jo tak to je jiná! :slight_smile: navíc když jsi po ivf co jsem tady četla,tak běžně se zůstává doma..kolikrát bych taky radši byla doma,ale stejně by mě to za chvíli nebavilo a taky z finančního hlediska by se to vůbec nevyplatilo..
merci, tak to vydrž, že zase půjdem domů :slight_smile: mě se teda taky nic nechce..
21. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
No budu se snažit Jani, ale je to náročný. Nejradši bych taky šla na PN. Jenže aspoň do novýho roku chci vydržet, pak se uvidí.
21. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky já jsem taky zavařená v práci a do toho mi není vůbec dobře...Teri,na dálku posílám energii,ať zdoláš bacila :wink:
Veresko ahoooj:slight_smile:gratuluju k mimínkovi:slight_smile:
Holky,já jsem tak unavená,dneska se mi i blbě spalo, protože mužánek řezal jako pila a to se fakt nedalo :frowning2: Každopádně do práce chodím,chci být zatím mezi lidma, i když mě to dost vyčerpává a brala bych zkrácenej týden,ale nedá se nic dělat a hecnu se...chtěla bych vydržet, dokud to půjde...jak vám je holčičky při středě? :wink:
21. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.