• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ahoj všem :slight_smile: jakou jste měly noc? Mně připadlo, že jsem vůbec nespala, nějak to nešlo :frowning2: taky vás brní nohy když ležíte?Je to docela nepříjemné...
22. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj versko... já měla noc taky "budivou"....mě nic nebrní, ale od tý doby, co jsme těhotná se mi už 2x stalo, že jsme si přeležela ruku, až jsem se vzbudila a měla jsme úplně pocit, že ta ruka není moje...divně tam ležela kolem těla, neměla jsme v ní cit a vůbec jsme jí necítila, hnusnej pocit...musím si vždycky pomoct tou druhou jí rozhýbat... :grinning:
22. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
No mě dokonce včera večer otekla nějak noha, ale do rána se to ztratilo. A že si přeležím ruku se mi stává běžně ani nemusím být těhotná.
22. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
mě se to před tím teda nikdy nestalo...tak jsme z toho byla taková vyjukaná :grinning:

Holky, koukám z nudy na netu na těhotenskou módu....nemáte nějaké tipy na pěkné webovky?

Nejvíc mě děsí nějaký ten kabát nebo bunda...trika a svetry vždycky nějaké seženeš i v nětehu odchodě, ale ten kabát.... :unamused:
22. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
co chystáte k obědu? :wink:
22. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
já tu mám naše 2 pejsky a už se nějak mlsně olizují :slight_smile:
22. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
já nic...jsme doma sama a úplně dobře mi není, a za chvilku půjedu tomu doktorovi, takže si jen namáznu rohlík...třeba.
22. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Tery,určo k tomu dr. zajeď už dnes.. a jak se cítíš vůbec? Je to horší než včera? Já čoveče zatím po těhu oblečení nějak nekoukám moc..moc toho ani kupovat nechci,spíš chci nosit běžný věci,abych je užila i pak..kromě kalhot teda..ale ty pak vyrazím nějaký odzkoušet,ale až mi aspoň krapet vykoukne bříško :slight_smile:

versko,tak to já spala dnes dobře,horší bylo vstávání :grinning: mě spaní nějak problém naštěstí nedělá.. jinak já mám dnes k obědu kuřecí masíčko na paprice s rýží..asi za půl hodinky si to půjdu ohřát :slight_smile:
22. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
zdravím všechny,
tak já měla noc normálně klidnou..ani jsem nemusela jít na záchod, ani jsem si nic nepřeležela, ale to je snad poprvé od doby, kdy jsem těhotná..dnes mi ale pro změnu zase špatně..dost mě bolí hlava a je mi slabo..

teri: to je dobře, že si zajdeš k doktorovi..to nemá cenu riskovat
22. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
teri,ale teď bys měla baštit pořádně :wink:
22. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
já se cítím nějak stejně jako včera...taky mě bolí hlava jako střep. Stejně, jak říkám, ten doktor je úplně blbej...takže si nedávám nějaký naděje, že mě z toho dostane...

Příklad, mám jeden prášek na kterej jsme alergická, je to na titulní straně mojí karty velkým písmem a on mi ho už 2x chtěl předepsat...já na něj: vždyť mám na něj alergii...a On:jo, no jo, vidíte....

kvůli němu už na vesnici umřelo takovej starších lidí, protože je léčil na něco jinýho než jim bylo...je to magor!
22. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
já mám dnes rybku, úplně mi přestal chutnat sýr :frowning2: tedy nejen sýr
22. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Kosti: Nebylo by lepší změnit doktora. Určitě je v okolí jinej, ne. Tohle je dost nebezpečný, zvlášť teď.
22. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
tery proboha proč k takovýmu doktorovi vůbec chodíš???? :astonished: být tebou tak se okamžitě přehlásím!!! Vždyť tady nejde jen o zdraví ale jak koukám i o život...to je síla fakt!

versko,mě zas vadí všelijaký smrady a i vůně a to i jídla...to je asi normálka i s určitých jídel se mi normálně navaluje a přitom je mám jinak ráda.. :confounded: pořád čekám kdy to přejde a budu mít ty těhotenský chutě :grinning: ty bych měla radši než nevlnosti
22. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
teri: a není někde v okolí jiný doktor?
no, co se týče jídla, já nezvládám jíst teplý jídlo..to většinou jen o víkendu a u babičky..doma to sice příteli udělám, ale do pusy to nedám..a když už, tak je mi pak hrozně těžko..jinak já to dnes vidím na žampionovou polívečku:slight_smile:
22. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Já dnes měla kuřátko s br. knedlíkem a špenátkem. Docela to i šlo. Ale snad budeme měnit dodavatele obědů, to by bylo super. Holky já můžu všechno, akorát jsem si koupila pytel neloupanejch buráků, ty miluju, ale teď na ně nemám vůbec chuť. Tak jsou doma v rezervě, třeba na ně dojde řada.
22. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
já už ho chtěla změnit milionkrát, ale tady v okolí žádnej není...leda na Kladně, ale tam dojíždět s horečama, to taky není nic moc...

Holky, jdu se vykoupat a jdu k tomu blbovi...páááá :slight_smile:
22. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
no jo ale chodit k takovýmu doktorovi je sebevražda :confused: záleží samořejmě na tobě,ale pokud ti není schopnej nikdy pomoct,tak je lepší někam dojíždět k dobrýmu dr. než aby ti jinej ublížil..

tak jsem snědla oběd a řeknu vám,že jsem asi přišla na to,že mám nechuť ke kuřecímu masu,který normálně mám moc ráda...páč vždycky když jím něco s kuřecím masem tak je mi divně a nějak nevolno...nebo nevím,ale přijde mi to tak :pensive:
22. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Já bych teda taky radši dojížděla. Jenže já mám vždycky po ruce někoho, kdo mě odveze, když nemůžu řídit. To je taky důležitý.
22. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Holky,vy teda jedete,jsem v pracovním kalupu a nestíhám...jinak k obídku byl karboš a docela jsem si pošmákla.Teri,doktora bych změnila,dyť to je strašidelný...jinak jak koukám na web, rozmáhá se v ČR prasečí chřipka,doufám,že nás nějak nesklátí...holky,dyť ona se od normální vůbec nepozná!!!Panika!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
No právě, že se nepozná, ale taky jde léčit, ono i na tu normální umře každej rok spousta lidí, že. Připadá mi celá ta kauza nějaká divná. Ona taky zdravotní péče a hygiena v Mexiku nic moc. Tak bůhví jak to s prasečí chřipkou vlastně je.
22. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
holky já bych tu prasečí chřipku nějak neřešila ... dřív se takový věci vůbec neřešili veřejně a lidi se aspoň zbytečně nestresovali.. to bysme se museli bát pořád něčeho..
22. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
No právě teď se všechno moc rozebírá. Pro nás je teď nebezpečnější i rýma, když to tak vezmete. Jenže to bysme se musely utrápit.
22. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak jo :grinning:
22. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Já jsem dneska koukala na povlečení do postýlek a kočárky. Tak kolegyňka co je se mnou v kanclu je ze mně úplně hovová. Já pořád - jů to je krásná žirafa a ten méďa - prostě magor no. Jo a na kočárek jsem změnila názor, teď vede V-cross nebo travel. Jen by mohli mít lepší barvičky. Jediný k čemu jsem se nedostala je práce.
22. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
merci,přesně tak..musíme sice na sebe dávat pozor,ale zbytečně se stresovat je k ničemu..
no tak práce je teď asi až na druhým místě ne? :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
No to právě nevím. Já to flákám celej tejden. A kdo to pak bude dohánět, když jsem na to sama. Ale nenaděláš nic. Stejně bych to teď akorát zvrzla. Jo pak ještě dokážu myslet na jídlo. Já mám totiž permanentní hlad. Tak to zaháním bonbonama bez cukru. A tím záběr mejch myšlenek končí. Nejradši bych to zaspala až do pondělka.
22. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
merci: u nás taky vede v-cross a z okolí na něj slyším zatím jen chválu..ono, jestli jsme vybraly dobrý kočík, tak to zjistíme až s používáním..každému vyhovuje něco jiného..jinak oni na netu mají jen málo barev..každých 14dní dělají novou kolekci barviček a v obchodě jsem viděla úplně jiné a hezčí barvy než na netu..

jinak, prasečí chřipka, podle mě se kolem toho dělá zbytečný humbuk..důležité je nechodit mezi nemocné, teda, pokud to jde..a dodržovat hygienu..
22. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahojte ťěhulky,
Janinko k tomu kuřecímu masu, moje švagrová se v těhotenství nemohla na kuřecí maso ani podívat. Mě to zatím nedělá problém, vařila jsem kuřecí papu na večeri a dobrý.
Mercedess: taky se mi líbí kočárky V-cross, zrovna včera jsem ho zahlídla na ulici a opravdu musím říct, že je perfektní, přesně podle mých představ.
Jinak nevolnosti pociťuji každé ráno, někdy je to opravdu záhul, když autem dojíždím do práce 20min, to mám co dělat, abych to ustála. Ale předevčírem jsem to vychytala, že než jsem vyjela z domů, tak sem posnídala a bylo to v pohodě. Kolikrát si říkám, aby to radši šlo ven, než to těžce rozdýchat..... brrrrr..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jé holky to jste mě potěšily, já jsem ho asi taky zahlídla naživo, ale nevím to jistě. Chtěla bych ho někde okouknout. Mě se líbí, že má velký kolečka a ještě otočný. Našla jsem ještě několik takovejch kočárků, ale byly zas moc drahý. Mě příjde zbytečný kupovat kočár za 20 tisíc. A hlavně se mi líbí, že je k tomu i ta autosedačka. To je úplně super.
Holky já vůbec nezvracím ani mi nazvracení není. Jen jednou v tom autě. Tak se až začínám bát, jestli je všechno v pořádku.
22. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.