• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahojky sennorito,že tě tu zas vidíme.. :slight_smile: no mě je šoufl s víc věcí,jak kdy,dá se říct že to může být cokoliv :grinning: já to ani nějak nestuduju co mi vadí a co ne,páč je to zbytečný :grinning: ale tento týden bych řekla,že největší problém mi dělá to kuřecí..
Taky bych se kolikrát radši pozvracela aby to bylo lepší,ale buďme rády když nezvracíme,prý to proti nevolnosti nepomáhá :confounded: tak snad ty nevolnosti brzo vymizí..
22. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
merci,prosím tě když jsi těhotná neznamená to že musíš zvracet..já jsem taky ještě ani jednou nezvracela
22. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
No já bych to možná i potřebovala při svý váze. :slight_smile: Ale dobře no, když já jsem fakt tenhle tejden už totálně vypsychaná.
22. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
jani, tak to já nemusím žádný maso..nedávno jsme byli v naší oblíbené hospůdce na véče, já si dala vyzkoušený steaček a celou noc jsem ho proklínala, jak mi bylo těžko..já teď zvládám nejvíce polívečky..ty mi jdou:wink:
22. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jinak Merci, já ty nevolnosti mám tak týden, dýl ne, a navíc buď ráda, že je "zatím" ještě nemáš.... šak počkej, ono to přijde :grinning:
Taky jsem si téhdy říkala: paráda, že ty nevolnosti nemám a za týden ejhle...

Jinak zítra nebo v pondělí mám jít na první odběry krve, krevní skupina, RH faktor, pohlavní choroby, rozbory.....
a sestřička mi téhdy říkala, že mi budou brát asi 6 zkumavek.... Už jste absolvovaly? Dá se to přežít,že?
22. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Mě ji ještě nebrali a ani neříklali kdy budou, ale krev je pro mě to nejmenší, mě ji za život vzali tolik, nikdy mi to nevadilo. Nejhorší to bylo při Mononukleoze, to už pak nebylo odkud brát. Dodneška mám jizvy jak feťák. Už jako dítě jsem se na to klidně koukala, takovej malej saďourek no.
22. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Holky,jé já bych ty svý nevolnosti měnila...zvedá se mi žaludek i z čištění zubů :grinning: ale což,všechno vydržím..hlavně aby bylo mimi v oukeji a matka v klidu :sunglasses:
22. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
jojo, jedno ráno u našich jsem si takhle čistila zoubky a strašně mi to zvedlo žaludek, tak už jsem se před tím umyvadlem nadrapovala a akorát šel kolem taťka a ptal se, jestli jsem ten kartáček nespolkla, vtipálek :slight_smile:
22. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
jinak Evejka, máme skoro stejný TP +- 2 dny.... :grinning:
22. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
eri,no je fakt,že celkově teď taky moc maso nemusím :confounded: a přitom ho mám běžně moc ráda..mám teď divný chutě..no často mám chuť na vajíčka na měkko :grinning: a k tomu chlebíček s másílkem :slight_smile:

sennorita, já na krvi ještě nebyla,první krevní testy mě čekají současně s NT+ a až budu mít tohle tak mi teprve na gyndě vezmou krev na ty údaje co jsi psala. to je fakt tolik zkumavek jo? No fuj :confused: já teda braní krve nemám ráda,páč nemám vůbec vidět žíly a každej má problémy mi krev vzít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jéé Evi,tak mě čištění zubů taky moc nejede :grinning: sme fakt teďka citlivý úplně na všechno!
22. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
holky,ale musím se vám svěřit,že mě začíná trápit můj manža :frowning2: jsem poslední dobou docela náladová,i když mi to teda nějak nepřijde,ale stěžuje si že na něj vždycky vyjedu kvůli blbostem a tak,přitom mě to nepřijde..když nadhodím,že je to prostě hormonama-těhotenstvím,tak se mu to nezdá.. :unamused: nevím jako co mám teda dělat,přetvařovat se mi fakt nechce,navíc to ani nejde,protože si to v tu chvíli zrovna neuvědomuju..přece by měl mít pochopení ne??? Jak mu to mám vysvětlit??? :cry:
22. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Jééééé Jani,o tom bych mohla povídat hodiny a hodiny...prostě ty chlapi maj něco zajetýho a když to najednou nefunguje,jsou zmatený.Taky mám pocit,že když chodím do práce, do toho předěláváme bydlení, vařím,uklízím,žehlím a jsem pak večer K.O, bych zasloužila víc pochopení...vím,že věci,který bych před těhu neřešila,řeším, brečím, v noci nespím, ale pak si uvědomím,jakej zázrak se ve mně děje a je mi líp.Nadhodila jsem model komunikace,večer si sednem a proberem věci, taky často vyjedu a on se urazí...ale taky nemám náladu na nějaký přetvářky...prostě mu řeknu,že jsem těhule...Někdy si říkám:moje nervy.... :grinning: :grinning: ale ty jeho asi taky,no...měli se jak v bavlnce a teď je to najednou takový syrový...je třeba je prostě zapojit,no :sunglasses:
Senorita, vidíš to, já bych chtěla květňátko,ale ...mímo si asi samo vybere,ještě takhle blízkej TP má Kostička :wink:
22. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Tak to by teda pochopit mohl. Prostě jiný vysvětlení není. Musí pochopit, že je člověk neskutečně nervozní z toho jestli je vše v pořádku a hormony maj na chování úžasnej podíl. Bude to muset vydržet, přeci to není žádná slečinka ne.
Já včera jela na nehty a celou cestu jsem všem nadávala, že se neskutečně motaj na silnici a pak jsem to u jednoho blobouna nevydržela a troubila jsem na něj jak šílená. Až jsem se pak bála, že dostanu přes držku. Když já stála za ním, ob odbočoval vlevo a nejel v pravo takže se nedal podjet. No fakt idiot. Ségra, která seděla vedle mně si myslela, že mi definitivně houklo.
22. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
tak díky holky,já si taky myslím,že chlapi by pro nás měli mít pochopení..ale oni si asi myslí,že těhotenství vůbec nic pro tělo nic neznamená nebo co..když už se nediví že je mi zle a nesnaží se mi za každou cenu z toho dostat,tak zas pro změnu rozebírá moje nálady a chování..jsem z toho byla včera večer smutná,mě to na něj mrzelo,protože mi to přišlo trošku sobecký..já se budu snažit víc kontrolovat ale on by se na oplátku měl zas víc snažit mi být oporou a mít pro mě pochopení ne? No jo....chlapi....
22. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Holky papa zítra, já se jedu podívat po krámech.
22. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
merci,tak zatím pááá
22. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Jani,taky mám pocit,že to vnímá,že se nic neděje....ale fakt je třeba to zdůrazňovat a připomínat...ne oklikama ale na férovku...polopatě.Taky jsem z toho smutná,ale je třeba na tom pracovat...myslím,že tak to v životě chodí :grinning:
22. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Evi,asi máš pravdu,měla bych s ním - jako s chlapem - mít víc trpělivosti,než mu to dojde :grinning: ale mám pocit že mu to nedojde,nebo dojde až porodím :grinning: no uvidíme,kdyby zase něco měl za problém,tak si o tom zkusíme promluvit no
22. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
možná,jak tu píšou holky,až uvidí prcka na UTZ,třeba jim to konečně docvakne :grinning:
22. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
no jo,to by snad mohlo zabrat..uvidíme...čeká nás to za dva týdny,tak snad to s ním nějak pohne :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahojky holky, prosím, prosím... Je možný, aby byl těhu test 3x pozitivní falešně? Nemůžu uvěřit, že už jsem zase těhotná!
22. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
ahoj těhulky:grinning:

barusha: tak všechno je možný, že? jakou má citlivost ten, kterým sis to dělala? A taky kolik máš dní po vynechané ms?záleží na víc věcech:slight_smile: a jak zase? v profilu máš zatím jen jedno děcánko :wink:

senorita: mě brali 3 zkumavky krve - nebolelo to- prostě jako když ti berou jednu, ale protože tam je ta jehla dýl - tak já teda mám malinkou modřinu ještě teď a to je to 14 dní od odběru - byla velká jak jelito:grinning:

holky - studuju sociální antropologii - já jsem vyloženě studijní tip a dostala jsem se na všechny vš (3), kam jsem se hlásila a tak jsem chvíli koketovala s tím, že toho budu studovat víc naráz, ale jsem ráda, že jsem do toho nešla, páč už mě to neba...taky už bych ráda do naší domácnosti přinášela penízky. Zkoušela jsem k tomu i takovou nezávislou a flexibilní práci, ale bylo toho na mě moc a jak jsem otěhotněla, tak jsem na to už neměla ani podech a tak dělám jen školu. Dneska je to dobrý - celý den mám volno a jsem doma - teď byste si to se mnou zase možná vyměnily vy, že?:grinning: Ale nemám tak úplně volno, páč ráno jsme začli malovat-už se těším až to skončí-snad to zítra, max.v sobotu doděláme... :confounded:
22. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
crawler : No, vždyť jo, zase... Mám pocit, že jsem se teď konečně vyhrabala z toho mýho prvního lumpa. Začala jsem si to moc užívat a je to tu celé znovu. Teda, těším se, to jo, ale jsem MOC překvapená. Zpoždění mám 10 dní a test jsem si dělala Mamatest. Tak jestli s ním máte zkušenosti, sem s nimi.
22. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahojky těhule,
barusha: nechci tě strašit, ale bejvaj falešně pozitivní málokdy, spíš vůbec ne, pokud nebereš nějaký speciální léky a tak. Takže nejspíš jsi těhotná.

A jak se dnes cítíte, mě je úplně báječně, teda aspoň mi to tak připadá, po včerejším večeru, já nevím, co jsem zase sežrala, ale mě bylo neskutečně zle. A ráno zas jak když utne, prostě pohodička. A hlavně už je pátek. Víkend uteče a hurá na gyndu. :slight_smile:
23. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ránečko :slight_smile:
barusha-taky si myslím že v dnešní době jsou ty testy hodně spolehlivý...
merci,tak to vždycky zaspíš to je že je ti zle ne? U mě to tak taky funguje :wink: vidíš to a že ten týden docela rychle utekl co? :slight_smile: a v pondělí už jdeme obě k dr. Já teda až odpoledne..
23. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahoj těhulinky,barusha, myslím,že Ti můžem gratulovat k 2. mímu:slight_smile:jinak mě je dneska taky báječně,krásně jsem si chrupnula,ráno snědla koláč s lipánkem a připadám si jak královna :grinning:
23. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahojky Jani, no tak sice už se to blíží, ale byly to ty nejdelší 2 tejdny v mým životě. Zrovna jsem si říkala, že teď to neutíkalo, ale celkově to těhotenství strašně letí. Jinak koukám, že už jsi 12 tt.
23. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
to věřím merci,ale fakt to utíká rychle,mě teda přijde že to utíká už rychleji než ze začátku...no jo už jsem se přehoupla do 12tt :slight_smile: ale vidět na mě stále nic není..
Evi, tak to sis dala mňamku po ránu :slight_smile: tak hlavně že spokojenost :wink: to já měla müsli s jogurtem,alespoň po ránu se snažím sníst něco zdravějšího :grinning:
23. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
No já včera večer měla hroznový víno a tak jsem si ráno zahřešila:slight_smile:holky,je to fakt,jak to utíká...hlavně,ať je vše v pořádku :wink:
23. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile:

barusha: a jak jsi dlouho po porodu?kojíš? ono je někdy ženský tělo hodně rozhašený, takže 10 dní vynechané MS ještě nemusí být nutně známka těhu, ale je pravda, že zrovna ty testy od mama jsou známé a myslím i snad spolehlivé - musela by být opravdu velká náhoda, aby vyšly 3 falešně...Takže moc gratulujeme - z toho šoku se určo brzy vzpamatuješ a začneš si užívat druhé těhulčení :DDD

juj - lipánek - taky bych si dala :grinning:DD my dnes pokračujeme v malování a několik hodin bude odstřihlá elektrika, takže jídlo dneska budeme muset odbýt :unamused:
23. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.