• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
čau holky!!!!
věříte mi, že jsem až teď vstala?! Teeeda, hodně dlouho jsem nespala tak dlouho...

tak se jdu pustit do dočítání.... :wink:
23. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Tery:No to je v naprostým pořádku, a už je ti líp.
23. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
jo jo, je mi líp...doktor včera přes mé neblahé očekávání překvapil s tím, že není zastáncem podávání prášků v těhotenství, takže mi napsal jen marodní na týden a mám ležet,odpočívat,papkat jitrocelovej sirup,vitaminy,atd...

včera mi šíleně bolela hlava...tak jsme šla spát v sedm a vzbudím se za 14,5 hodin :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
merci, 8tt? jani, 12tt? :wink: :wink:
23. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Jani, já to má s mým manžou lautr to samá!!! Už jsme měli 2 diskuze na téma: jak jsem na něj ošklivá!!!! Nic si z otho nedělěj...zná tě hrozně dlouho, dřív nebo později pochopí, že to není schválně!!!!!
23. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
samý! :confounded:
23. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj Teri,no ufff,tak to jsme rádi...hlavně že je líp a odpočatě,teď už to půjde jenom nahoru...hlavně si odpočni a udělej pohůdku :wink: taky bych šla hned do peřin...s čajdou,časákem a hajííííí :wink:
23. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
No, já už od středy. :slight_smile: To nám to jde, viď. :slight_smile:
Tak když nemáš vysoký horečky, tak je to určitě bez prášku lepší. Tak to je fajn.
23. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
evej, už mám plán!!! samý dobrý jídlo...samý dobrý filmy, samý dobrý časopisy, vymyslím ty dárky k vánocům :grinning: dobrý ne?!

aha, merci, já si toho všimla až teď
23. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
jo, horečky nemám, dokonce jsme včera měla pocit,že jsme podchlazená :grinning:
23. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Já chci taky do pelíšku. Koupila jsem DVD Šíleně smutná princezna - já miluju pohádky, tak bych to zkoukla a ještě tu S čerty nejsou žerty. To by byl páteček. :dizzy_face:
23. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
jééé, no vidíš...pohádky. Já mám nejradši Popelku s Libuškou :wink:
23. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
No tak to je klasika, ta je nejkrásnější. holky já jsem na mimíska s pohádkama vybavená, knížky mám ještě po nás a dvdček mám spoustu.
23. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky,
s těma chlapama to holt nemáme jednoduchý, ale můžeme to brát jako výzvu do budoucna, kdo bude mít chlapečka, tak maminky musí zapracovat, aby byli samostatní, hodní, vstřícní, prostě zlatíčka, pro ty svoje budoucí nevěsty:slight_smile: já teda musím zaklepat, že s přítelem problémy nemám, my se hádáme kvůli rekonstrukci, mně to přijde líto, ukápne slzička a je po hádce..a docela i ty mé nálady toleruje..já jsem mu hned na začátku oznámila, že to asi nebude jednoduchý,ať těhu, nebo pak...a je v pohodě..když ho už hodně štvu, vezme pejska a upaluje na procházku..teď pro změnu řádí v koupelně, už je celá vybourná..tak má vybití..

holky, to nám ty týdny utákají,co? já v se úterý přehoupnu na 17tt a už se těším..nejvíc na to, až začnu cítit mímíska..když ho nemůžu vidět na utz, tak aspoň cítit:slight_smile: jo, holky, je to trapný, ale v těch výpočtech se moc nevyznám, když jsem dnes 15+4, tak to jsem už v 16 tt. čili, v úterý začínám 17 tt a 5.měsíc? jestli to teda chápu správně:slight_smile:

jinak, vám kočky návětěvu dr. závidím..já jdu sice v úterý, ale to mě čeká ta "velká krev" a vyšetření, ale můj dr. nemá utz, tak mímo neuvidím:frowning2:
23. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
No je to tak počítá se ukončenej týden + den probíhajícího, aspoň doufám. Takže já jsem teď 7 + 2 a jsem teda v 8tt. Já to taky nechápala, vždyť jsem se kvůli tomu skoro pohádala s tou doktorkou. Taky mi tvrdila, že jsem 5+5 a já jí že ne, že jsem už v 6tt
23. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
erisko, 17tt?! to už je skoro půlka... :wink:
já ti závidím ty pohyby....
23. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
mer: díky, tak jsem to trošku pochopila:slight_smile:
pohádky, ty zbožňuju..a je mi jedno, jestli jsou animovaný, nebo hraný..holky, ale víte, co mě mrzí? že to vychází na dvd, dávají je často v telce..já si pamatuju, jak jsem se jako malá na vánoce těšila o to víc, že uvidím šíleně smutnou, pyšnou, popelku, prostě ty pravý super klasiky..a teď to dávají pomalu i o prázdninách a děti si pustí dvd a myslím, že v tím ty pohádky ztrácí kouzlol..já vím, že to bude na mě, jestli jim tu pohádku pustím, ale mám 5 letého bratrance a sestřenici a ten už pomalu od 3 let pouštěl sám dvd..vím, zase chyba rodičů, ale oni pak už znaly obaly od dvd a prostě si vybraly..
já se tak těším na tyhle vánoce, to už bude mímo kopat, budu si hřát bříško u babičky u kamen, baštit cukroví a jednohubky a těšit se na vánoce v dalším roce, kdy nás bude o jednoho víc..jsem se zasnila:slight_smile:
23. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Já bych chtěla bej aspoň 13 tt aby bylo to nejhorší období nejistoty za náma. I když nedělám si iluze, že se pak nebudu nervovat.
23. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Je to fakt, ale já si je pustím jen když budu nemocná. To je takový, že se člověk nudí. Jinak bez popelky by to nebyly Vánoce. To jako jeden rok nedávali Mrazíka.
23. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
erisko: to je nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

merci, tak tak...aspoň ten 13tt za námi, ať to nejvyšší riziko potratu zmizí.
23. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
eri, v kolikátým budeš týdnu na vánoce?
23. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Já teď když mě někde dloubne hned zkoumám, jestli nekrvácím. Trochu psycho. Teda včera mě to bolelo dost, to jsem měla až strach. Jenže to je všecho jen zažívání. Jsem prostě nafouklá, tak mě to tlačí. Jsem zbytečně ustrašená a nejde s tím nic dělat.
23. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
to mi povídej merci, já krvácela na začátku a od té doby jsme jako posedlá "čistýma slipkama"...
23. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
holky!!! mám favorita na kočárek!!!! Barva není stanovena a nezaručuji, že mě to "favoritství" vydrží 1 týden, ale teď se mi líbí...
23. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
pěknej, že :dizzy_face:
23. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
teri: tak bych řekla, že na vánoce to 25tt, to už si myslím, že mímo ucítím..v knížce jsem četla, že to jde poznat od 16tt, ale u mě nic..myslím, že třeba při druhým..včera jsem teda ležela a říkala si, jestli to je ono, ale kručelo mi v břiše:grinning:

mer: já to taky tad dělám, ty klasický pohádky si pustím jen, když je "potřebuju" jinak si je šetřím na vánoce..a mímu to budu dělat taky tak, ať se kouká na večerníček (už ho spolu sledujeme), občas na nějakou animovanou pohádku (to zvládáme madagaskar:slight_smile:), ale ty klasický pohádky bude mít na vánoce..ať se těší, jako maminka:wink:jj, vánoce bez popelky nejsou vánoce..holky, se tak těším, na tu pohodu u babičky, že nemusím nic dělat, jen se koukat na tv, dělat jednohubky a balit dárky..to já miluju..a strojit stromeček a babi má ty nádherný starý ozdoby..jee.., už aby to bylo:slight_smile:
23. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Tééda Teri,to je fešák :sunglasses: kdo je výrobce?takovej kosmickej,moderní,pěknej....
Krásnej, mě se teda líbí ten V cross, že má větší ty otočný kolečka. U nás je to jak tankodrom, tak se těch malejch bojím.
Tery,tak to je dobře,že už je ti líp.. ano já doufám,že to pochopí,včera jsem mu vytiskla k přečtení článek všech změn ženy v těhu a tak se divil,prý "to všechno jako máš jo??" :grinning: tak uvidíme,snad mu to aspoň trochu docvaklo,že si nevymýšlím..

teda tady člověk chvíli pracuje a vy toho tady napíšete :sunglasses:
23. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.