• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
jo pěkný kočárek,taky se mi líbí :wink:
23. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky holky,
Vcera jsem byla u doktora.. Takze mame 14mm, je nám 7+6t a srdicko tluce takze moooc velika radost. hned mi vypsala tehu knizku,doporucila viaminy, dostala jsem vzorky..Akorat mam vridek na cipku, takze se ceka na citologii..ale doufam,ze to nebude nic hroznyho.. Mamca prej mela taky a pak potracela segru.. no tak me tim docela vyplasila. Ale verim,ze to bude ok.
jinak ani nemam cas vas docitat, protoze musim zase bezet vyrizovat.. ale jakmile si zaridim u mamci net,tak budu cist vas misto knizky :grinning:
23. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Eri no nevím všichni říkaj tak ve 20 tt když je to poprvý, někdo až 22tt. Ale neboj tebe už to čeká brzy. :wink: My si ještě počkáme.
teri, to je x-lander? ten jsme měli původně vybraný, ale v krámě mě totálně znehutil..strašně se mu hýbe krobička, já s ním i vezla jednou mimi, snížděla z obrubáku, kolečka se zasekly a mímo sjelo až k boudičce, ale to jsem si říkala, že to má ta mamina blbě seřízený, ale v obchodě se choval stejně..a navíc, ta rukojeť je strašně daleko od korbičky a je to takový nepřirozený, ale to je jen můj názor..vzhledově se mi pořád moc líbí:slight_smile:
eri: strarý ozdobičky-to je moje...mám teď od kamarádky čerstvě udělaný vločky z krajky na stromeček....to bude nádhera!!!

evej: X lander
23. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Jani, dobrý nápad!!!! :wink:
23. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Petu: Ty dostaneš za ucho, já se bála, že se něco stalo, že ses tak dlouho neozvala. Ale jinak obrovská gratulace :grinning:
23. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
petull. dobrá zpráva!!!! srdíčko :dizzy_face:
23. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
eri fakt?! nestabilita je velký mínus, zvlášť na vesnici...no mám ještě hladu času na zvážení....
23. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
ja vim.. ale ten net.. no :unamused: snad od listopadu :wink: jinak let silenej a tchyne ridila na letiste jak krava a ja myslela ze nas zabije a malem jsem to nestihla..
23. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
peti: neboj, určo to dobře, už jen to, že v to věříš je super, hlavně se tomu nepoddávat, hlavně, dokud člověk neví, je zbytečný se stresovat a vyvozovat nějaký zlý závěry

mer: já vím, stále si říkám, že mi to stačí pod stromeček:slight_smile:až budu u těch kamen a mímo bude kopat..paráda:slight_smile: ale já stejně vždycky večer ležím na posteli, mažu bříško a povídíme si:slight_smile: nedávno jsem doma objevila knížku o křemílkovi a vochomůrce, tak jsme se s přítelem střídali a četli mímu pohádky:wink:jinak, u nás taky pořád vede v-cross:slight_smile:

jani, to je dobrý nápad,ale určo, jak prďolu uvidí na utz, naživo, tak bude vstřícnější..u nás to platilo:slight_smile:
23. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
No hlavně že jsi v pořádku dorazila a že máte srdíčko. Já chci takyyyyyyy! :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
peti: ty teď budeš v čechách na dýl? doma je doma:slight_smile:

teri: mně to tak přišlo..ta korbička tam v podstatě moc uchycená není..vzhledově se mi moooc líbí, pořád, ale ani nedělají tak hezký barvy..mně se černá líbí, ale říkám si,že pro mímo je smutná a hlavně, v létě je v kočárku větší teplo a ještě v černý, by se mi tam uvařilo:frowning2: ale uvidíš sama, v obchodě omrkneš, vyzkoušíš a třeba ti to bude vyhovovat..já jsem odvozila pár dětí, a ty korbičky se nehýbaly, tak chci, aby ta naše se taky nehýbala a byla stabilní..
23. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Peti,moc gratuluju :grinning: krásný zprávy
23. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
No já ho viděla včera v krámě - já to teda nevydržela a byla jsem očumovat kočárky a mimi věcičky. Ale na V cross jsem nenarazila. Ty jsi ho eri viděla? Jak má velkou korbičku? Některý jsou dost mrňavý.
23. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
holky, nějaký dobrý receptík na čínu z kuřecího by nebyl? jdu vařit pro pracanty
23. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
mer: v-vross čtyřkolku jsme viděli, vyzkoušeli a je super.krásně a snadno se zkládá, je lehoučká a stabilní..po technický stránce je prý taky dobrá (říkal přítel) mně ta korbička přišla taková normální..žádná extra velká nebyla, ale ani mrňavá..ale až pojedu, můžu změřit..u nás jich mají dost..ale jestli jsi viděla dorjana, tak je prý stejně velká
23. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
23. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
eri: můj nejrychlejší recept na čínu: kousky masa na pánev,cibule, k tomu 2 kapie na proužky, zakápnout před koncem sldkým kečupem a sójovkou...k tomu třeba těstoviny
23. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Já dělám tenhle:1kg masa(kuřecí, kýta, králík...) 1 - 2 cibule nebo porek, 2 lížce oleje, 1 lžíce kečupu, 1 vejce, sůl, pepř, 1 lžíce worcestru, 1 lžička magi, lžíce kari, lžička pál. papriky, spařený vyloupaný mandle, 1lžíce cukru,1-2 lžičky solamylu. Smíchat fláknout na pánev, maximálně přidat trochu oleje. Když je maso měkký je hotovo. Je to fakt výborný. Doufám, že jsem na nic nezapoměla. :slight_smile:
23. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Ten je kouzelnej :slight_smile:
23. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
teri: tak ten je nejlepší:slight_smile: kouzelný kočík, jojo, tak ji dělám, ale bez toho kečupu, tak to zkusím.díky
23. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
ty jo, mer, to je dobrý, jen doma nemám ty mandle..tak to koření vyzkouším..díky holky:slight_smile:
23. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
já si dělám dnes k obědu bramboračku...jste mě namlsali s těma polívkama...
23. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
marci, tomu říkám čína... :grinning: já do takového mišmaše to nakládám třeba na 1 den do lednice, když je čas...
23. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
jééé a víte co udělám k večeři?! Rybičkovou pomazánku...mňam
23. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojka Holčiny, tak to já jdu dnes na oběd k tchýnu, manžel tam maluje takže já se tam pak zastavím z práce, bude rajská polévky a bram.salát a ryba :grinning:
23. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Holky vy mi děláte chutě:slight_smile:já bych si dala nějakou česnekovou pomazánku s nivouuuuu...no a to se moc nesmí,tak s těma rybkama to nejni špatnej nápad :wink:
23. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
páni holky,dneska pátek jako vždycky-nejvíc práce...ale snad to bude jako vždy platit jen pro dopoledne..ani vás nestíhám dočítat..natož reagovat :grinning:

právě jsem dobaštila obídek,dneska jsme si z domu donesla játrovku s rýži,a dokonce mi šmakovalo,tak jsem ráda :slight_smile:

peti,tak gratuluju k tlukotu srdíčka :wink: a s tím problémem-určitě to dobře dopadne,uvidíš :wink:

eri,taky si myslím,že až prcka uvidím na utz,tak to s ním pohne :grinning: tak jsem zvědavááá
23. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
No já teď zrovna dobaštila placatej savojskej řízek. Ale šlo to no, akorát jsem si tou čínou tak rozdráždila chuťový buňky, že bych si něco ještě dala. Ryby nemusím, ale pomazánku bych si dala.
Jani konec pracovního týdne se blíží, vydrž. :wink:
23. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.