• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Holky,my si v práci uděláme takovou malou neděli...šéf je marod,tak jsem nakoupili chlebíčky a zákusky a podebatujem :grinning: joooo to se těším...takový maj bejt pátky :grinning:
23. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak to ti upřímě závidím. Já tu budu tvrdnout minimálně do 3 hodin. A aspoň tvářit se musím, že pracuju.
23. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak já dnes holky vypadnu tak v půl čtvrté...jinak Evi taky závidím :slight_smile: taky bych si dala říct se zákuskama :grinning: ale navečer jsem domluvená s kámoškama,jdeme k jedné z nich,tak tam si dám určo taky něco dobrýho..
jojo naštěstí už je pátek a bude zas víkend..příští týden bude aspoň o jeden den kratší taky dobře..
23. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tak já jdu příští týden jen v úterý, čtvrtek a pátek. Tak to se dá. O zákusku mi ani nemluvte já jsem snad bezedná. Mám pořád hlad. Já ještě ani nedojím a už bych mohla znova.
23. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Já budu mít pondělí taky kratší,k dr. jdu na 15 hod.,takže tak ve čvrt na tři vypadnu z práce... merci,fakt jsi tak hladová? Tak to mě tak nepřijde...akorát se mi stává večer že mi kručí v břiše..normálně se navečeřím,pak později si dám třeba ještě něco malýho a když jdu spát tak mám zas hlad :grinning: to sou stavy teda..
23. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
No jsem, ale ještě jsem nic nepřibrala. Ne že bych jedla pořád jen mi právě pořád kručí v břiše. Takže kdybych se nedržela tak mě už židle neunese. Já doufám, že se to srovná.
Jo a strašně se mi začaly dělat beďary. No hrůza. Ale prej se říká, že to znamená, že budu mít holčičku a to bych ráda, škoda že na to moc nevěřím.
23. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj, moc ráda bych se k vám přidala jsem teprve uplně na začátku v 9tt
23. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
tak jsem si odpočinula....a rozhodla jsem si přidat do alba foto prcka :wink:
23. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
ahoj kote.s!!! Vítámě Tě!!!
23. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky, no a já zrovna měla pocit jak už jsem daleko :grinning: Ne vážně, vítej.
23. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Kosti šup sem s fotečkou. Jsem zvědavá :slight_smile:
23. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
23. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
No krásný, celý maminka. :grinning:
23. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
:grinning: viď!!!! :grinning:
23. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Já sem si celou dobu myslela že jsem na začátku 9tt není ještě nic moc.
23. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
no...jak se to vezme :grinning:
23. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
No jsme na úplném začátku. Já třeba ještě ani nebyla na utz, v pondělí jdu poprvé, ale zase už to není takový jako v 5 tt kdy jsem sem přišla poprvý. A hlavně je to už konec 2 měsíce. No a když to takhle bude utíkat dál, tak zachvilku rodíme :grinning:
23. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
merci,ono ty chutě budou asi přes celý těhu,jen se budou měnit...fakt nečistá pleť znamená holčičku? No bylo by to fajn,páč to mám taky :grinning:

kote.s vítej mezi námi :wink:

Tery,ježíš to je krása :dizzy_face: a máš pěkný bříško - jako žádný zatím :grinning: jsi na tom asi tak jako já..já už chci taky aktuální foto a chci tam vidět toho malýho tvorečka :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Holka prej bere krásu. Mělo by to tak bejt, ale znáš to. Já už takovejch babskejch rad slyšela. Jako že nadváha a kouření způsobujou problémy s otěhotněním a zakloněná děloha taky. Všechno to na mě sedí a jsem v tom na první pokus. I když bych si tu holčičku moc přála, moc tomu nevěřím.
23. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
no vidíš merci,takový uvažování je fajn! :grinning: tak abysme si to těhotenství vůbec stihly užít :grinning: no i když ty nevolnosti apod. moc k užívání nejsou teda...to bych klidně přeskočila :grinning:
Jůůů už za hodinu domůůůů hurááá :slight_smile:
Já sem na utz byla předevčírem a už sem tam viděla bušící srdíčko u miminka. Také mám docela poslední dobou špatnou pleť ale tím se to že prý nepozná ale mělo by se to poznat podle bříška. Podle toho jak zaoblené.
Jo špičatý je chlapeček, taky jsem to slyšela. Ale moc bych na to nespoléhala
23. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
jo to je fakt,taky jsem to tak slyšela,že holka z ženské ždíme co může :grinning: necháme se překvapit no.. podle tvaru bříška jsem to taky slyšela,ale já zatím žádný nemáááám tak to nemám podle čeho soudit že :grinning:
23. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
No já ho měla vždycky kulatý :grinning: tak to asi taky bude problém. Já jdu za 20 minutek, hurááááááá.
23. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
já taky na tohle moc nevěřím...
o víkend děda přišel s teorií : ten, kdo je z nás dvou víc agilní, tak budeme mít ten opak...tzn. že valstně nevím, co my budem mít, protože jsme s Tomem úplně v tomhle nastejno, možná jsme víc agilní já...takže budeme mít kluka :wink:
23. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
kamarádka to podle toho poznala a vyšlo i to. :slight_smile:
23. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
No tak ona je vždycky 50% naděje, že se člověk trefí, mě všude vychází holčička.
23. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
jo to vyjde asi jak komu,těžko se na takový věci spolíhat...
merci,jéé ty se máš,že už půjdeš,no já půjdu půl hodinky po toběě
Tery,blbej dotaz - co znamená agilní?? :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
:grinning: to jsou krásný témata...s těma beďárkama na tom něco bude,měla jsem vždycky dobrou pleť a teď dostávám zabrat:slight_smile:prý je to tím,že je v těle 2x víc ženských hormonů,proto se tvoří akné...no,ale věřte tomu v týhle hormonální smršti :grinning:
Teri,píďa je moc krásnej a velikééééj,už se taky těším na fotečku...za pouhých 14 dní :grinning:
23. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že ten dotaz nadnes někdo jinej, já to taky nevím a připadala jsem si jak trubka.
23. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.