• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
agilní = čilejší,aktivnější,..
23. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
holky díky za komplimenty...mě se taky prcek líbí :grinning:
23. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Tak se mějte krásně, papa. Já pádím domů.
23. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
tery,aháááá :slight_smile:
23. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
já už se těším čumáček, až bude 3d ultrazvuk....na tu tvářičku, na bříško, ručičky, nožičky :confused: :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
ahoj merci!!!!hezký víkend!!!

jani, nevím, jestli to myslel, jakože kdo byl zrovna aktivnější při milování, když jsme tvořili prcka, nebo aktivnější vůbec.... :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
merci,tak páá,užij si víkend a v pondělí hodně zdaru! :wink:

Tery,švagrová mi nedávno posílala 3D jejího klučíka v bříšku a je to fakt hezký taky se na to těším :slight_smile: no jo s to aktivitou těžko říct,ale asi myslel prostě kdo z páru je aktivnější při sexu celkově ne? :grinning:
23. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
no,. tak to je 1:1...

jani a nevíš, kolik DVD s tím záznamem 3D stojí?
23. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Tery,mě říkala švagrová že tady v Brně za to chcou 1 200,- takže docela síla..no ale co už,jak zjišťuju tak už jen těhotenství není levná záležitost... :unamused:
23. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Holky o aktivitě to není...nositelem pohlaví je vždy muž,vajíčko je bezpohlavní,takže buď X nebo Y :grinning: taže ani tulení na to nemá vliv,jen čas oplodnění,jestli to bylo těma rychlejšíma spermijkama,je to kluk,jestli pomalejšíma, je to holka...a Teri,co byste vlastně chtěli? :grinning: To DVD je teda pěkně drahý,ani nevím,jestli moje gyndařka to nabízí a má 3D,ale což...je to krásný i tak...hlavně zdraví..ťuk,ťuk,ťuk :grinning:
23. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu zase chvíli nebyla a to je nářez... :slight_smile: koukala jsem že byla řeč o kočárcích a vidím že v-cross je v kurzu, taky ho mám vyčíhlý... :slight_smile: jinak já jdu příští čt zase k doktorovi takže už teď se těším... :slight_smile: a taky je hrůza jak to letí... první 3 měsíce za náma viď Jani :slight_smile:
23. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
1200,-?! No to teda potěš prd.. :angry: to Vám teda řeknu, že to těhotenství není levný....jako by nestačilo koupit prckovi výbavičku a pobírat o dost menší prachy... :rolling_eyes:

evejko, my bysme chtěli kluka nebo holku :grinning: ba ne,fakt nevím...s klučíkama nemám žádnou zkušenost, tak bych se toho asi víc bála a byla by to pro mě neznámá...ale opravdu bez klišéé, je mi to jedno
23. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
holky, takže podle mé chytré knížky:grinning:

kluk: pokud máte zdravou růžolící barvu v obličeji, pokud máte pravé prso a oko větší, pokud vám někdo podrží nad bříškem kyvadlo a to se bude kývat ze strany na strany, a pokud sníte o podélných předmětech, nebo o zelenině

holka: pokud jste bledá v obličeji, pokud máte levé prso a oko větší, pokud kyvadlo bude kroužit, pokud máte v prvních týdnech s, jilné ranní nevolnosti, a pokud se vám zdá o kulatých předmětech nebo o ovoci..

co do praxe: teta i mamka prozvracely téměř celé těhu (obě mají holky jen u tety se tam ještě připletl chlapeček:slight_smile:), obě měly krásnou čistou pleť..takže já bych na ty povídajdy úplně tak nevěřila:wink:

u nás je 3D video za 600, tak už se těšíme, určo ho dáme udělat:slight_smile:
23. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Evi,taky jsem si to tak myslelal,ale pak jsem četla že je to i jinak,tak prostě nevím.... :sweat_smile:
Ten 3D ultrazvuk taky dělají určitě na specializovaných pracovištích...pochybuju že by mi to moje dr. udělala...
katule,ahojky,no jo,letí to co :slight_smile:
Holky já už valím,tak se mějte,užijte si víkend a v pondělí páčko :slight_smile:
23. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Holky,já taky běžím,tak v tom našem dalším tejdnu ahooooooooooj :slight_smile:
23. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
hezký víkend jani...
23. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
evejce takééé
23. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
erisko,

jsem bledá, prso mám větší pravé, kyvadlo nemám a zdá se mi o sexu...to znamená co?!
23. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
taky přeji hezký víkend evejce i jani...
23. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
holky a ještě bych se chtěla zeptat, jaký je váš jídelníček? má se jíst zdravě, tak se snažím, ale moc jsem ten svůj jídelníček v těhu nezměnila, řekla bych že vůbec...
23. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
katulko, to jsme zrovna nedávno řešily...
já jím stejně jako dřív, akorát o dost víc :grinning: a snažím se prostě ke všemu "mrsnout" ještě jedno rajče, nebo okurku, mezi jídly do sebe láduju jablka, víno, kiwi...
jednou týdně rybu,...
ale teď, když budu mluvit i za holky, tak je to spíš o tom, co do sebe dokážou vpravit a po čem nebo při čem jim není zle :wink:
23. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
teri: netuším..prso pravé mám taky větší,ale ne díky těhu, takže nevím a o sexu se mi taky zdá, ale co se týče praxe, tak to se mi nechce..ty sny mi stačí :grinning:

kat: já jím stejnou skladbu jako předtím, jen se snažím do toho dát více ovoce a zeleniny, ale na jídlo nemám žádnou chuť..takže moc zdravě nejím, za dnešek chleba s máslem a mandarinka

holky, přeju vám hezký víkend
23. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
já už taky mizím, za chvilku mi přijede manža z práce, tak budu mít o zábavu postaráno :wink:

hezký víkend všem...dobrou chuť k jídlo a žádné stresy!!!!!
23. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky, díky za včerejší gratulace, příští sobotu jdu k dr. na potvrzení, tak už jen doufám, že bude všechno v pořádku, i když to šlo hodně rychle :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
t.kosticka: No vidíš, vždyť říkám, že nestíhám dočítat... :wink: Tak to jsme s tím jídlem na tom stejně, jím taky vše jako předtím a prokládám hodně ovocem - jablka, hrušky ze zahrádky, grepy, mandarinky, kiwi no prostě vše... :slight_smile: Akorát teda včera jsem si dala bramboráky, to asi nebylo zrovna nejlepší ale měla jsem na ně šílenou chuť :slight_smile:
eriska: Taky stejně... ale včera jsi toho moc nedala :frowning2: to mě naštěstí vůbec nic není, takže mě honí mlsná stejně jako před těhu, takže čokoládka, sušenka,... atd. ale bohužel mám smůlu jako před tím, fakt občas, čokoláda je pro mě mor a jíst jí každý den by mi nedělalo problém... :wink: to bych ale vypadala :astonished:

taky přeji všem hezký víkend...
24. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky, já jím skoro všechno. Jen se snažím jíst hodně ovoce a zeleniny. Chtěla sem se trochu omezovat ale to moc nejde mám strašnou chuť na všechno. Spíš se snažím odbourávat to sladké.
24. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky:grinning:, tak jsem dočetla a už nevím, na co všechno jsem chtěla reagovat :grinning:DD

Dnes se mi zdál sen, že jsem porodila holčičku a už uměla chodit a měla hrozně velké modré oči a bloňďaté vlásky, v noci jsem se probudila a když jsem zase usla, tak sen pokračoval...sranda no :slight_smile:

jinak já už jsem taky konečně dala pár fotek do alba - svůj břuch a našeho mimíse :slight_smile:

já na ty babské rady ohledně pohlaví taky nevěřím, páč sestra byla přesvědčená u druhého dítěte, že to bude holčička (měla jiný tvar břicha, jiné chutě na jídlo, jiné pocity, apod.), ale byl to opět kluk...ale jak psala mercedes - spermošky jsou rychlejší (nositelé kluka) a pomalejší (holky), tak pokud víte, kdy jste měly ovulku a porovnáte to s tím, který den jste otěhotněly, tak by to bylo určo přesnější než tvar bříška a tak...Páč vajíčko zaniká cca do 24hodin - u nás to dle tohoto vypadá, že bysme měli čekat kluka ;-D Tak uvidíme :slight_smile:
24. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Dobré ranko holky...tak kdo má dneska ten velkej den a jde na UTZ? :grinning: Jakej byl víkend a jak se cítíte?
26. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
ahoj!!!

merci, držím pěsti, ať vidí krásně to svá štěstí=trocha poezie při pondělním ránu... :grinning:

Můj víkend byl byl hooodně relaxační, prakticky jsme nesundala pyžamo :wink:
26. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojky,
tak se po týdnu zase hlásím. Celý týden mi nejel počítač, tak jsem měla o víkendu co dočítat. Týden bez vás byl dost strašný, jsem fakt ráda, že to už je v pořádku.
Gratuluji novým těhulkám a držím pěsti všem, co jsou dnes na utz.
26. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.