• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
při prvním neúspěchu byl víc zklamaný než já :slight_smile:
26. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
beru já myslím že na věku nezáleží, já třeba toleruji a leckdy i obdivuji starší maminy horší je že ony netolerují mě :pensive: :sweat_smile:
26. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
a zase tak "stará" nejsi Jouza je ročník 83 :wink: a sestřička mi taky dneska do karty psala ročník 82 :grinning: ale já sem 87
26. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
tak to není tak nízký věk na mimčo, řekla bych že akorát, s mým manželem je to horší tomu už je 31 a ještě nedávno se necítil být taťkou, naštěstí už ho to přešlo, teď jen jestli to půjde :slight_smile:
26. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem doma..těhu je uplne na zacatku,je tam videt zatim jen tecka,ale aspon uz neco...dr mi rekla ze to zatim vypada dobre nabrala mi hcg a ze jestli bude pres tisic vyviji se dobre,kdyz pod je to blby...v laboratori jsem je ukecala,at nemusim cekat do pondeli a hcg pres 3000...

agu,maji..kvuli vam jsem si koupila 4tečku,jelikož stále nemám kabel
26. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
berul,ahoooj..v ty debate slo jen o to ze starsi maminy odsuzuji nas a ne my je:slight_smile:takze vitej....kazda nova tvaricka (tehulka)vítána :grinning: :grinning: když nebude odsuzovat náš nižsí věk,občas jsou reakce ošklivý :grinning:
26. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj....jsem zpátky doma z práce. Tedy holky, ne všechny starší maminy nejsou na Vás ošklivý, slibuju, že nebudu....dítě v 20 nebo v 35 je dle mého otázkou priorit, po čem která z nás touží a dále i otázkou štěstí a zdravotního stavu. U mě to bylo tak, že ve 20 jsem chtěla studovat, pak nebyl ten pravej chlap dlouuho na obzoru a pak se nedařilo.....Určitě jsem nikdy nechtěla dítě tak pozdě, ale bohužel někdy jen chtít nestačí. Můj plán byl někdy kolem 26 - 28........a je mi 34 :grinning:, nevadí?
26. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
ivo
právě že já (a myslím že nejen já tady) ty "starší" maminy obdivuju....hodněkrát je to omladí a dodá vitalitu :wink: proto říkám že já bych si je nedovolila soudit ale ony mě odsoudí okamžitě jen protože mám dítě "brzo"
pro mě to ale není brzo.....je pravda že původně sem chtěla dítě ve 25letech a druhé ve 30 :sweat_smile: ale biolog.hodiny tikaly dřív no....navíc pro mě není priorita ani práce ani mít 6VŠ ale jako prioritu mám rodinu, šťastnou rodinu....ale zase kdybych neměla dobrou práci a neměla kde bydlet a nebyla si na 100000000% jistá že Jouza je ten pravý pro mě a moje dítě tak do toho taky nejdu :wink:
26. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
Jjj, důležité je mít to hezky srovnané v hlavě :wink: , já se stále cítím na 18, ale právě jak říkáš, mám kam to dítě přivést a poskytnout mu to nejlepší, rodinu, zázemí, jistotu. Nic víc, nic míň. Chci, aby minimálně mělo moje dítě tak krásné dětství jako jsem měla já. Věř mi, že pokud by mě tyhle touhy braly před 15 lety a měla v partnerovi oporu a zázemí, tak mě nikdo nezastaví!!! :sunglasses: Nejsem v žádném případě karieristka, takové dámy a i pány bohužel také znám, jsou to velicí životní sobci a "citoví" žebráci. S jedním takovým člověkem jsem ztratila min. 3 roky mého života......
26. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
agu presne ja rikala-svatba nejdriv v 25,pak nekdy dite-potkas toho pravyho vse je jinak a najednou tikaj i ty hodiny...a taky bych si mimco neporizovala,kdyby jsme nebyli zajisteny :grinning: to bych pockala....
ivomal...je jedno kolik ti je,hlavne ze si v pohode :wink:

agusko a copak sis teda koupila??
26. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
agu..nova fotka???ale tamta se mi libila vic
26. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
car no jak je to malinké tak to nevynikne ale je to ta fotka co mám i v albu :wink:
26. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Si pište, že jsem v poho :wink: , jdu se věnovat manžovi, zatím dobrou noc! :grinning:
26. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
jo car kokala sem po té rukavici a u nás ji mají tak kdyby nesehnala dej vědět koupila bych ti ji :wink:
26. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
a na prsu se mi udělala strie ač sem mazala tím samým čím břicho :rolling_eyes: ale je fakt že prsa mi teda narostly enormě co sem těhu :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
ivomal..papa.....

agu ja se kouknu a kdyztak ti pisnu,jsi zlaticko....strie??a co s tim udelas???jako mne zacinaj taky lezt prsa z podprdy a to jsem na zacatku,a to uz jsem mela velky....musim v po koupit ty kremiky...

agusko a uz mi reknes co sis koupila??? :grinning:
26. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
jinak ta fotka neni spatna ,ale na tamty si byla takova sexy...ale vsude ti to slusi....vsimla sis ze sem dodrzela slib :grinning:
26. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
sem to tu psala co sem koupila :grinning: dohledej :grinning:

prd sexy to nejsem nikde :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
je to lepší :grinning:
26. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
uz jsem dohledala :grinning: s tou vahou super kup :grinning:

agu,tahle je pekna :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
car že jo :grinning: se mi fakt ta váha povedla dobře co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ještě sem si chtěla dneska koupit bekovku ale už sem to nestihla :confused:
26. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
tak koupis priste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
no jo budu muset zase do města a utrácet :grinning:
26. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
aspon mas duvod tam jit a nezustat jen u bekovky :grinning:
26. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
:sunglasses: no právě :sunglasses: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
beztak si to udelala schvalne se priznej :wink:
26. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahoj holky, teď jsem vás dočetla...

snad nevadí , že mi bylo v neděli už 30 ! :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:

Já měla svoje první dítko ve dvaceti. V 18 jsem se vdávala :slight_smile:
Synek ńám pomalu odrůstá .... a teď jsme chytli druhou mízu :grinning:
26. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
carkul gratuluju ke kontrole a k tečce :wink: :dizzy_face:

agu supr nákup :dizzy_face: takový mám nejradši :grinning:
26. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz
beru jak už se tu psalo...chce to klídek nestresovat se a mimi přijde samo :wink:
většinou bejvá ovulka v polovině C. Opravdu jde poznat výtokem, ale někdo ho nemá a pozná to třeba zrovna tou bolestí v podbřišku, nebo citlivějšíma prsama, ...je to faktrůzný
Na poloze snad až tak nezaáleží, jenom kdo má nějakou šikmou dělohu, tak jsem slyšela, že to má dělat "na pejska" :sweat_smile: Pak se traduje, že je dobré si "po tom" vypodložit prdelku , nebo dát nohy nahoru..., ale to je asi všem tady jasné, že hned po ejakulaci, není dobré jít hopsat aerobik..bo by spermošci byli asi všude možně, jen ne tam co by měli být :grinning: :grinning:
jo a pak někdo doporučuje takzvanou prstíkovou metodu a to asi každá víme vo co jde :wink:

Víc mne nenapadá..., takže beru přeju šťastné snaženíčko :wink: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz
holky holky! vstávat :grinning:
byla jsem tu koukám poslední a ted tu jsem zase první :confused:
A to jsme včera asi až do 11 hráli monopoly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.