• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
No Teri,tak to ti závidím.Manža makal na novém bydlení...já tedy pozvolna a aspoň jsem žehlila a luxovala.Jsem celá nedočkavá,jak dopadnou Janča s Meri :sunglasses:
26. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
počkej, janinka vlastně taky,co?!
26. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
no zichr :grinning:
26. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Dneska je to tady zase mrtvý...asi ta změna času bo, co :grinning: nebo jste tak produktivní? :grinning:
26. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky,dneska je to hrozný,se všichni zbláznili nebo co...jsem se od ráda nezastavila až před chvílí jsem dojedla oběd...já jdu k dr. odpoledne,takže z práce jdu tak 14:15 ... je to jen kontrola,tak uvidíme co bude.. :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
já jsem extra produktivní...už jsme dneska stihla zkouknout 2 filmy, sníst asi 5 jídel ,uklidit a nalakovat si nehty :confounded:
26. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
aha jani, takže se vše dozvíme až zítra,jo?!
26. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
teri,tak to jsi teda produktivní :grinning: já fakt od rána pracovala...takže nebyl vůbec čas sem ani nakouknout...jsem se bála,že nebude dnes čas vůbec a zítra se tím čtením nebudu moct prokousat :grinning: jo napíšu až zítra co bylo u dr. ...do práce se už vracet nebudu..to by mě mohlo :sunglasses:
26. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
:wink: to je jasná...už jsme zvědavá,co budeš říkat...
26. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Já taky Tery,doufám,že mě zkontroluje i nějak fyzicky..je to pro mě už dlouho co mě prohlížela a chci zase vědět že je všechno v pořádku...jinak už jsem nedočkavá na ty testy,jdu na ně příští týden v pátek...to to letí...tak snad těch 10 dní rychle uteče taky :slight_smile:
Joo a nového je to,že jsem si objednala těhu džíny z mimibazaru,podle rozměrů by mi měly sedět,tak jsem zvědavá. Pak napíšu..
26. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
když už tam budeš, tak na tebe mrkne určitě...

pááni, těhu džíny...a nechceš třeba jani přidat do alba fotku bříška, už jsi ve 12tt, to už by mohla být nějaká změna...nebo se mýlím?
26. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Tak to jsou skvělý zprávy!!! :grinning: Jani,neboj,určitě Mudra Vás zkoukne a když nejsou problémy,tak je všechno,tak jak má...No já už taky začínám cítit,že rosteme a byla jsem se kouknout v HM na těhu hadérky...no řeknu vám,bude to ještě perný...jinak mě je celkově líp a zdá se mi,že nevolnosti ustupujou,i když včera jsem teda zas málem vrhla, no :grinning: .Teri,chválím správnou rekonvalescenci a relax,už je Ti líp? :wink:
26. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
evej, i Ty? Roste bříško?
A mě nic!!! :frowning2:
JO, jo, je mi dobře...klidně už bych šla do práce, ale když už mi ten doktor napsal marodní až do pátku :grinning: ....

Evej, v kterým HM mají těhu věci?
26. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
holky,mě zatím bříško neroste,ale chci být vybavená,páč mě občas moje džíny už na bříško tlačí,jsem byla vždycky zvyklá nosit uplý...až trošku bude změna,určitě dám foto :wink:
Tery,jen to hezky vylež ať si zdravá pořádně :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky, muzu se k vam taky pridat? Zname se s Janinkou z jineho tematu, vid Jani :wink: , ale tam uz jsou pokrocilesi :sweat_smile: , tak je fajn psat si i s nekym kdo je na tom podobne jako ja :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
skretik,jasně že se k nám sem taky přidej :wink:
26. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahoj holky, můžu se taky přidat? Jsem tu po docela dlouhý době, dříve jako snažilka, teď se zadařilo a tak sháním info.....
26. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
No,mám pocit,že na mě vyjuklo,i když džíny dopnu v pohodě,ale večer už je znát :grinning: a prsááá holky,já měla dycinky velký,ale teď teda, mlíkárničky :grinning: :grinning: :grinning: Teri,Koukala jsem v HM v Budějovicíh,ale chystám se do Prahy,tady na jihu se moc nedá.
Skreti ahoooj,vítej a povídej... :wink:
26. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jni,koukám,že jsi se přenesla přes mužské jméno pro mimi :grinning: jak se Ti to povedlo???
26. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
holky dekuju :slight_smile: . Tak brisko jeste moc nemam, i kdyz kalhoty uz taky vyrazuju :grinning: , vecer uz teda bricho mam, ale spis nejake nafoukle. A o prsou ani nemluvim, straaaaaaaasne mi vyrostla, musela jsem i probrat zasobu podprsenek, nektere vubec nechapu jak mi mohly byt :sweat_smile: ... A bude jeste hur, jak jsem se dozvedela :confused: ...

Baterko ted koukam na termin porodu, mame ho stejny :grinning: , jen koukam, ze ty jsi 14tt a ja 12tt, jakto? melas delsi cykly?
26. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Bater ahoj..jen se přidej,jen koukám,že jsi ve 14tt a máš podobný termín porodu jako Jani,kerá je ve 12tt :grinning:
26. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Vítáme nově příchozí!!!!! :grinning:

evej, to se máte , že v Budějovicích máte v HM těhu koutek...já vím o 3 Hm v Praze a ani v jenom z nich není :confounded:
26. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Teri,no ono je to v dětským oddělení :grinning: tak se zkus juknout tam...
26. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
:sweat_smile: tak tam koukat by mě nenapadlo...mrknu
26. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
díkes za přivítání :slight_smile:!
no, s termínem porodu jsem z toho jelen, PM 13. 7., ale já něma MS jak noty na buben, po vysazení HA fakt děs, takže v průkazce mám dva termíny porodu - jeden podle MS 19.4. a podle UTZ 27.5. ... Jsem z toho jelen, copak je možnbý mít dva termíny 40 dní od sebe????
V HMku jsem se taky dívala, no na mě nic moc, uvidíme, co popučují kamarádky a zda si najdu čas něco spíchnout sama.
26. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
to jsem z toho taky jelen, to je nějaký omyl někde,ne?! Necelé 2 měsíce rozdíl to je divný!!! To se zeptej doktora.
26. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ja jsem nekde slysela, ze kolem cca 12tt by ti uz meli rict priblizny datum porodu a pak snad kolem 20tt, rekla bych, ze vypovidajici bude spis ten UTZ. Doktor nic blizsiho nerekl?
Holky vy uz mate vsechny prukazku? Ja bych ji snad mela dostat az v pondeli, tak uz se tesim, az budu taky ofiko tehule :wink:
26. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
máš pravdu, jsem objednaná sice až na 18.11., ale má zvědavost tedya asi počká, ale taky mi to přijde dost nepravděpodobný :slight_smile:!
Je fakt,. že bych klidně brala ještě pozdější termín, rekonstruujeme...., tak abychom to stihly
Holky a co bříško? Mě už se vyvalujeme, takže už to je dost veřejné tajemsntví! A musím to taky už říct v práci? Už jste to v práci hlásily?
26. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
tý brďo tak to je divočina :grinning: ale asi stěžejní je tedy UTZ...jak říká můj oblíbenec pan doktor Koucký :grinning: ,takže bys měla být plus mínus v 11tt :grinning:
26. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
baterka,vítej :slight_smile: to taky koukám,že to máš nějak posunutý...
Evi,no jako my se o tom radši ještě nebavíme,o tom jménu,ale když jsem nahodila Dominika,tak se to manžovi taky líbilo,tak uvidíme,budem to řešit,až budeme znát pohlaví-radši :slight_smile:
já jsem navečer taky nafouklá,holky..prsa se mi zvětšily docela i dost,ale jako není to žádná katastrofa,že bych měnila podrpdy...jsem teď spokojená :slight_smile: páč předtím jsem "tam" toho moc neměla :grinning:
26. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.