• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
alush, tak jestli ji beres pravidelne, tak je opravdu male riziko (i kdyz ne zadne :sweat_smile: ), ale neboj vsechno bude v poradku. Testu se neboj, urcite je to pro tebe lepsi nez se takhle nervovat, navic pokud opravdu tehotna si, chtelo by to okamzite vysadit HA. Opravdu se toho neboj, urcite to dopadne presne tak jak ma... A pokud mas podporu v pritelovi, tak uz vubec neni duvod se stresovat...
27. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Tery,Zuzi,děkujíí. Tery no líbilo se mu to,ale není z toho tak zatím nadšenej,těším se až to uvidí na vlastní oči ten příští týden jak půjdem na ty testy,to ho teprve podle mě vezme! Na fotce to není tak srdceryvný :grinning:

skretik,prosím tě,čínu bych vůbec neřešila! Mě to přijde 100x zdravější než např. Mc donald..dyť to dělají na zelenině a ták,podle mě jsou to dobrý jídla :wink:
27. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
diky Jani, potrebovala jsem to jen slyset :grinning: . No i kdyz, pokud to vari pro sebe nebo v nejake luxusni restauraci, tak to asi bude i zdrave, ale takove ty klasicke.... tam to asi delaji spis tak, aby to cechackum chutnalo, tak to asi nebude uplne nejzdravejsi, ale co, kdyz na to mam chut, tak to asi mimi chce taky,vid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
skretik: tak jako pravidelně...noo, je fakt ze o nějakou tu hodinu zapomenu :unamused: , ale to snad nehraje velkou roly..ted jak to tady čtu, uplně mam chuť si test udělat, takže musim zas počkat do rána, ale do te doby mě to zase přejde.. Už jen skrz to, kdybych byla, abych děťátku HA neuškodila nějak, když stále beru.

PS: nebo když si udělám test ted, ovlivní to nějak tato hodina?
27. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
skretiku, tedy, asi bych do toho nesla, davaji tam hodne koreni s glutamatem a s eckama..., ale jestli máš chuťr, tak tělo ví, co má chtít. Já jsem zase až moc postižená zdravou stravou :slight_smile:, takže to ber hlavně aby Ti chutnalo a mimís hezky nabíral :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
skretik,jasně,já bych se tím určo nestresovala :wink: hele,mám taky chuť na něco od číňanů! :grinning:

alush,souhlasím se skretikem-čím dřív to zjistíš tím líp abys mohla vysadit HA a jít k doktorovi :wink:
27. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
alushka: myslím, že po ránu je moč nejvíc koncentrovaná, je to spolehlivější, během dne víc piješ a může to být dost zředěné, pokud máš tedy dobrý pitný režim :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Jani dekuji. Baterko ja vim, ale jednou si to asi dam :sweat_smile: , jinak vubec nevim co bych si dala :confused: ...Mame to tady s jidlem docela slozite a ja si zrovna nic neprinesla :frowning2: .

Alush jak dlouho je to po te divne MS? Prasky nemusis brat presne ve stejnou hodinu, ale spis jeslti si treba nevynechala uplne...
27. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
jééé bater-je vidět že jsi vegouš a jsi na zdravou stravu :grinning: :grinning: bych to tak nepřeháněla

alush,jsou testy který si můžeš udělat kdykoliv přes den,přečti si příbal. leták :wink: ty citlivější jsou dobrý,takže kdyby sis ho udělala teď měl by to ukázat. Ale ráno je té látky co je v moči přítomna při těhu nejvíc
27. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
skretik: min týden jsem měla ten menses (Ne, Po)...ty dva dny, takové špinění... ted nevim co tim chces rict...?
baterka: ráno jsem zatim měla hrnek čaje, nic vic.. a trochu vody asi dvě decky.

a bude vubec test fungovat kdyz bych nahodou byla? Jestli to není trochu brzo...
27. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Alush, tak to uz je tyden, tak to si ten test klidne udelej ted, to uz ti to ukaze v kteroukoliv denni dobu, tak sup at si klidnejsi. Jaky test sis koupila? dle mych zkusenosti je nejlepsi a nejspolehlivejsi Mama test a nejhorsi Rapid...
27. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Drzim palce at to dopadne presne jak chces.
27. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
nějaký Best, jsou tam dva. Prej novinka. Když ja ani nevim co chci, to se uvidi až po testu. Ja bych si ho i nechala, a kdyz budu i nechám. Jenže u nás ve škole za to vyhazujou :unamused:
27. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
jani: no, byla jsem dost extrémní tak kolem osmnácti, devatenácti, už ochabuju a je to dobře :slight_smile:! vždyť já ryby už jím asi dva roky a od // na testu jsem do sebe nacpala už sem tam i nějaké to maso, nesmím být sobec, díte si vegetariánství nevybralo a třeba z něj bude bůčkožrout po tatínkovi :slight_smile:

alush: držím pěsti!!!
27. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
alu: vyhazujou? To je teda nějaký vostrý!!! proboha proč???
27. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
bater,tak to je dobře,že si dáš občas i maso,ono je to pro to mimčo podle mě tak lepší :slight_smile: jinak proti vegetariánství a zdravé stravě nic nemám,to je každého volba. A pak uvidíš po kom bude vaše dítko :slight_smile:

alush,fakt vyhazujou? To je divný ne? Přece tě před maturou nevyhodí...?
27. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Best je taky nic moc :frowning2: , kdyz uz jsem mela potvrzeny tehotenstvi asi na 3 Mama testech, tak jsem si asi po tydnu rikala, ze zkusim jak carka sili a protoze nemeli Mama test doporucili mi tady ten Best, tak jsem ho vzala, zkusila a carka byla skoro neznatelna :frowning2: , jsem se tak vystresovala :frowning2: , ale nastesti mame hned zarohem lekarnu, tak jsem tam hned bezela a koupila si ten drazsi Mama test a tam carka vybehla okamzite a skoro stejne silna jako kontrolni... Tak nevim, jaky testy jste si holky delaly vy?
27. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
skretik: mas pravdu, nechapu to, použila jsem oba dva testy z balíčku a test s výsledkem "neplatný" :astonished: jen nějaké šmouhy se zobrazily nic vic, žadné proužky, nebo jedn proužek, to je děs, člověk se odhodlá a dopadne to takto! Třeba nějaké znamení.. Ja věděla proč si test nědělat, vždyt je mi ted ještě hůř :(

baterka, janinka: jo vyhazujou, a okamžitě, máme to v řádu... právě to mě nejvíc štve!!

co teď? do lékárny se v blízké době nedostanu...
27. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
já si dělala Mamatest, to je jistota, jsou tam dva a stojí 30 Kč, pohoda :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
alush: ach jo, to je teda pech!!!!
a s tím vyhazovem, to je teda děs! Fakt to máte ve školním řádu? Není to protiprávní???
27. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
baterka: máme to tam, asi kvuli praxi v nemocnici, jenže ja jsem obor bez praxe, třeba by to pro mě neplatilo, ale o mém oboru se tam jako vyjímka nezminují... je to pech, příště teda mamatest, žádný best! :wink: jdu si dát těstoviny, snad se zase nepose**...
27. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Alush tak to je mi lito :frowning2:, utvrdilo me to, ze Best test je nespolehlivy :frowning2: . mrzi me, ze te to ted jeste vic vystresovalo :frowning2: ... Taky mi to teda prijde docela dikriminujici, ze by hned vyhazovali :frowning2: ... Priste si opravdu kup Mama test, ten je nespolehlivejsi. snad brzy budes vedet na cem si... Jdes na krev jen na nejakou beznou kontrolu nebo mas nejaky problem, jestli to totiz taky nema neco spolecneho s divnou MS a dalsimi priznaky,vis
27. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
nene, mam normalně kašel, ale protže kašlem trpím už dlouho(možna je chronický), tak prej mám donést příští týden moč a pujdu na krev, je to nějaké větši vyšetřeni, prej si budu muset hodinu počkat, tak si myslim ze kdyby nahodou - tak tam by na to narazili...
no neda se nic delat, asi to byla špatná várka, příště teda mamatest :slight_smile: aspoň jsem ted chytřejší :wink:
27. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Alu,neváhala bych a šupala do lékárny pro mamatest,ta nejistota je děsná,přece musí být nějaká blízko...držím palce :wink:
27. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
no pěkně jste se tady rozjely....tady si člověk jde uvařit oběd a když se vrátí... :wink:
27. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
alush, já tě teda taky obdivuju, jak to vydržíš....
27. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
taky si říkám, že už snad holky zalehly k zimnímu spánku :wink: !
27. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Alu: já bych se až tak nedívala na značku, ale na citlivost toho testu - mama testy mají menší citlivost než třeba ten, co jsem měla já - RapiClear Direct - odhalí už 10mlU/ml - můžeš si ho udělat kdykoliv během dne (kor když, nezlob se, ale máš tak děsivej pitnej režim ;-DDD). Stojí sice 80kč, ale jw to takový ten plastový s pouzdrem, tak si ho potom můžeš nechat na památku :wink: však se můžeš poradit s lékarnicí, ale prostě čím menší číslo tím vyšší citlivost (těch 10ml byl nejcitlivější, jaký jsem sehnala). Já být tebou, tak se najím a letím si pro test - za ty nervy to fakt nestojí! ;)
27. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
holky,já měla myslím ten stejný co craw...taky stál kolem 80 Kč a patřil mezi ty nejcitlivější,může se jím měřit i v proudu moči..tak ten bych si koupila,ten je dobrej a bylo to tam hned krásně vidět..první jsem měla negativní a ten druhý co byl pozitivní tak čárky byly krásně vidět. :slight_smile:

alush,tak s tím vyhazovem ze školy to je síla fakt,to bych nečekala..
27. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
craw, já teda měla s rapidem blbou zkušenost, ukázal mi oprsvdu úplně neviditelnej stín (ještě po 5minutovým natáčení k světlu), zatím co mamatest hned čárku...ale to je moje zkušenost, každý má jinou...
27. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.