• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
jedna "blízko" je vzdálená 5 km :grinning: od naší vesnice, dneska to už nějak nestihnu, zítra svátek, asi až čtvrtek, pátek... neda se nic dělat. Je to děs, další dny navíc.. nic jineho mi nezbyva. Ale až půjdu koupím si rozhodně ten mama a ještě nějaký s vyšší citlivostí... pro jistotu.. :wink: Mě už se to ani nechce testovat, jsem z toho znechucená že test byl nekvalitní! :frowning2:
27. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
byla by velká náhoda, kdy i další test byl nekvalitní...

To jsem teda zvědavá... :confused:

Hlavně klid, nohy v teple, pro jistotu žádnej chlast a pozitivní myšlení. :wink:
27. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
janinka: to mě nejvíc deptá, už jen rok...co rok..jen do května a měla bych konec...a třeba budu mít.. :wink: nesmim si kazit naladu..
27. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
alu,jasně,hlavně se nestresuj :wink: navíc ještě není nic potvrzeno,takže bych to řešila až potom
27. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
janinka: ano to, je ono - já právě měřola v proudu moči 4 dny po vynechané MS a čárka byla hned a stejně silná jako ta kontrolní, takže krásná památka ;-D

kostička: to možná není ten stejný test - nejmenuje se to rapid,a le jen RapiClear...ale samozřejmě to mohl být on a mohla jsi zrovna kápnout na nějakej šmejd...

alu: fakt ti to nezávidím, páč já jsem chtěla dělat hned po dni vynechané ms (měla jsem cykly přesné jako hodinky 28dní, takže 1 den a hned mi to bylo jasné :wink:), ale manža mě ukecal, že musím vydržet, aby to bylo fakt jistý a těch pár dní bylo fakt děsných...tak se tu aspoň zabav s náma, no:grinning: kdy ti přijede přítel? řekneš mu to nebo si to ještě necháš pro sebe? ty studuješ něco se zdravotnictvím nebo co?
27. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
kosticka: nj, oba v balíčku špatné ale ještě měli čtvrt roku vydržet..tak nevim.. Já ted beru raděj v potaz kdybych v tom byla, takže nekouřim, nepiju...
27. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
craw, já vím, myslela jsem RapiClear, je to růžová krabička, růžovej plastovej test...

alush, no je to divný, ale bůhví, co s tím zbožím dělají...to bysme asi kolikrát koukaly...
27. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
crawler: Tady je to fajn, ještě že něco takového existuje, taková diskude je k nezaplacení. :slight_smile: jj poslední ročník dělám zdravotnické lyceum, ani mě to nějak nebaví po pravdě... ale studovat bych chtěla dál bc. porodní asistentku. Jelikož po vystudování szš by ze mě nic nebylo.
Už bych to mému milému nejraděj řekla, čím si procházím, jenže přes telefon mi to nepřijde 2x nejlepší. Ještě je na Ukrajině a nedal info o tom že by měl už jet domů. Ale věřím že do pátku by měl přijet. KONEČNĚ!

kosticka: no prave, příšte radeji koupit dva druhy :wink:
27. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
jejda,Alu,tak to je pech...jedině někoho vyslat,ale to asi taky nepadá v úvahu....tak vydržet...jak jsme tu už dřív psaly,celé těhu je vlastně o čekání...tu na pozitivní test,tu na ultrazvuk,tu na srdíčko,na genetiku...pořád v čekárně,no :grinning: hlavně klid a buď tu s náma pro veselé myšléénky :wink:
27. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
kostička - no já měla test bílo modrej,a le to je fuk - asi jsi měla oprvadu smůlu a nebo jsi měla stejnou značku, ale menší citlivost? no prostě šmejdi se najdou u všeho zboží a bohužel někdo má tu smůlu, že si ho zrovna koupí :cry:
27. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
alush,já bych mu to taky chtěla říct osobně..tak snad se ti brzy vrátí .. a než se vrátí tak už to třeba budeš vědět jistě :wink:
ano tyhle diskuze jsou opravdu fajn :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
A holky vy jste k "tomu" přišly jak? :grinning: Předpokládám že chtěně. Uplně vám zavidim to, že se už můžete jen radovat z miminka a těšit se na něj.
27. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
no, je to fuk...hlavně, že tam mimouš je :grinning:

Holky, jak jste se vlastně všechny dozvěděly, že jste v tom? To jsme se tady ještě nebavily....
27. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
alush - stejné myšlenky! :grinning:
27. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
u nás je počasí na déšť a mě to v práci dost uspává..., je to u vás, holky, podobně? Nejradši bych zalezla do postele a vylezla v pátek po pracovní době :slight_smile:! Navíc mě vytočil muž...., to je děs, ale třeba jsem jen těhotensky přecitlivělá...
27. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
my s mužem to máme to komplikvaný, nebydlíme spolu přes týden, jen o víkendech, takže i když prášky už nějaký pátek neberu, tak "snažení" jsme tomu říkali asi měsíc s tím, že času máme dost, že to stejně hned nevyjde a do svatby v květnu času dost ... no a teď máme v květnu termín.... porodu! :slight_smile: a co vy ostatní?
27. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jééé krásnej příběh...svatební cesta, Chorvatsko-ostrov Pag,romantika, moc vína,panáků i cigaretek....po 14 dnech se mi udělalo strašně zle v práci,měla jsem průjem a byla jsem úplně mimo....manželín pro mě přijel,ať si jedu domů lehnout a že půjde na houby do lesa :grinning: zkusila jsem test,protože bylo jeden den po termínu MS a měla jsem to vždycky jako hodinky...no a byly tam 2 čárky :grinning: tak jsem to nevydržela a zavolala mu do lesa,ať jede zpátky,že čekáme mímo...byla jsem úplně vyklepaná,nečekala jsem,že se nám to tak rychle zadaří...prostě pecka :grinning: pak jsme dělali fotky testů a nás...úplný blbouni...chci to všechno dát do "kroniky" :grinning:
ja bych taky nejradsi zalezla do pelisku a par dni tam zustala, v praci me to vubec neba a jsem takovy unavena a utlumena :unamused: ...

Jinak moje uplne prvni priznaky byly uz pred vynechanou MS. Mela jsem to dostat v sobotu, uz v utery se mi zvedl zaludek z kafe a ve ctvrtek jsem do sebe narvala predkrm a celou pizzu (normalne snim tak pulku :sweat_smile: ), tak jsem si odpoledne delala test a byla tam hodne slaboucka carka, tak jsem si ho pak delala jeste v sobotu a to uz byla dost viditelna... Bylo to planovane, ale povedlo se to hnedka napoprve coz jsem nejak necekala, ale o to vic jsem nadsena :grinning:
evejka, no to je jak z nějaké učebnice o plánovaném rodičovství :slight_smile:, paráda!!!!

skretik, Tys to poznala tak rychle? Mě blbě moc nebylo, chutě nemám (až na to, že mi nejede ta čokoláda) a nic podezřelýho bych nepozorovala, samozřejmě jen vynechaná menstruace :slight_smile:.

Jo holky, jediný jasný příznak - mě prsa už ani nebolí, to jen na začátku, ale už pár týdnu mě svědí! ¨To je fakt super, třeba v tramvaji nebo na poradě, nemůžete nic a je to k zbláznění! Znáte to některá?
27. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
holky,tak mi to plánovaly,já měla vysazeno už od jara a před svatbou jsme se přestali chránit..no a za dva měsíce to vyšlo.. :slight_smile: mě vynechala MS a tak jsem si týden na to dělala test a byl pozitivní..a pak už to znáte :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
myslím, že musíme být vděčné, že se nám zadařilo a myslet na ty páry, které by tak rády a nejde to, třeb ai několik let.... a přát hodně štěstí
27. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Taky si myslim, moc takovych paru kolem sebe nemam :frowning2: , proto jsem moooc vdecna :grinning:
27. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
no my sme právě měli strach,že to hned nepůjde,protože kolem sebe pořád slýcháváme,že se to hodně mladým lidem nedaří třeba rok, dva....ale naštěstí se zadařilo,tak jsme taky moc rádi :slight_smile:

teda holky,venku se fakt udělalo hnusný počasí,opravdu to je tak zalézt do pelíšku :slight_smile: už abysme šli z práce..
27. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
já měla dva: bratranec se ženou čekali čtyři roky (teď mají dvě děti),
můj první přítel a dnešní výborný kamarád si zas vzal o deset let starší ženskou (moc prima) a asi i pro ten věk to nešlo, šli třikrát na umělé oplodnení a nic, počtvrté se zadařilo, mají dvojčátka, paráda! Ale ty nervy, to byl děs!!! jsem moc ráda, že nám to šlo, holky :astonished:
27. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
jani: přesně, usínám... :pensive: , mám ale dneska ještě gravijógu, tam asi už neusnu... :wink:
27. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jeee gravijogu??? Ja prave taky zacinam resit cviceni, ale jeste poradne nevim co a kam...tak se asi pristi tyden poradim s doktorem, necham si napsat potvrzeni, ze muzu a pak taky nekam zacnu chodit...
27. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
skretik: já tam jdu poprvé, vede to přímo Mikulandová, ona má v Říčanech pobočku studia pro ženy (další v Praze a ve Varech),. tak jsem zvědavá, dám vědět, jaé to bylo. Je to dost drahé - 140 za 50 minut... :frowning2:
27. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jooo na to jsem koukala, koukala jsem na to v Praze, myslim, ze je to na Vaclavaku, ale prave mi to prislo docela drahe... tak dej vedet, jsem na to zvedava :wink:
27. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
dám, taky jsem zvědavá, mám to přes celé Říčany, tak 45 minut pěšky tam a pak zase zpátky, takže mám navíc ještě 90 minut chůze zdrama, to užř celkově za těch 140 jde :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Já zatím občas cvičím doma podle dvd,holky,ale chci pak chodit na cvíčo nebo aspoň plavání..jsem se dověděla že přímo u nás v Ivančicích v nemocnici pořádají i cvíčo i plavání,takže super,jen ještě musím zjistit za kolik a v jakých časech...jinak co jsem koukala v Brně,tak je to taky tak drahý a to se mi za to dát teda nechce..tak uvidím,kolik to bude stát u nás,určitě to nebude tolik jako v Brně apod.
27. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.