• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Evi,já pochopila že je to vtip :slight_smile: akrorát jsem o nějaké výstavě nevěděla :grinning: jojo Krumlov je kousek..

Zuzi,aháá,tak jo,snad má teda merci dovču,uvidíme v pondělí...to je mi líto,že jsi nachlazená,tak snad to zarazíš :wink: Tak to je síla teda,no jo když jsou zdravotní problémy,tak je to blbý..pak se to musí řešit jinak že..tak hlavně že už jsi v pořádku :wink:
29. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Jani, zarazit to už nezarazím, tak to musím vyléčit alespoň čajíkem s citronem a medem a jitrocelovým sirupem.
V pořádku už jsem, jen teď v těhu musím chodit na krev a na utz nohy, jestli se tam náhodou zase něco nesráží. Teď v těhu, je totiž zvýšené riziko, že se to bude opakovat. Hlavně kvůli hormonům a pak i bříšku, které tlačí na žíly. Ale zatím je vše OK, tak snad to vydrží. Jinak bych musela denně píchat injekce na ředění krve a to bych asi nedala. Už jsem dřív musela píchat asi deset dnů a byla to síla. Břicho jsem od toho měla samou modřinu, tak doufám, že teď nebudu muset.
29. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Jasně,chce to hlavně být v klidu,teple a pít čajíček s medíkem.. teď je období jak dělaný na chřipky apod.,dr. mi taky říkala,ať se vyhýbám nemocným a tak..
Jo to chápu,že je teď zvýšené riziko v těhu..tak snad to ale budeš mít v pohodě a nebude se to opakovat.
29. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Jinak mi už začíná lézt bříško. Včera manža seděl ve vaně a myl se. Já se ho šla na něco zeptat a on hodil takový zvláštní pohled na moje špeky. Když jsem se ptala co je, tak říkal, že se dívá, jestli mě nepocákal vodou, ale jak jsme pak seděli u tv (teda já ležela), tak říkal, že už je vidět, jak se mi to bříško zvětšuje. Hurááááá! Já už to cítila déle, ale on pořád říkal, že to ještě není vídět. :sweat_smile:
29. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Zuzi,tak to je fajn že už ti vykukuje bříško :slight_smile: já jsem zatím pořád "plochá" :grinning: akorát za celej den jak jsem najezená,tak navečer jsem jakoby nafouklá..ale do ráda je to zas dole..jsem celá zvědavá,kdy to na mě začne být vidět
29. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
To chápu, já se pořád sledovala a hrozně se těšila,až to bude vidět. A taky se těším, až tu budeme za půl roku psát, že už toho břicha máme plné zuby a už aby bylo zase dole, že? :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Holky dala jsem si práci a pročítala příspěvky Merci a psala,že tu bude út,čt a pá...tak nevim :fearful: Meri,ozvi se nám!!!!Jinak já už jsem taky břišulková,sice dopnu všechny kalhoty...ale když si ulevím,je tam :grinning:
29. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Aha, tak to fakt nevím, doufám, že je vše ok. Třeba má jen problém s pc jako já minulý týden.
Evej: já taky dopnu kalhoty, ale už je nenosím, protože mě hrozně škrtí. Ale v sobotu jedu do Polska si koupit nějaké těhu, tak snad něco vyberu.
29. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Zuzi,přesně,taky se furt sleduju a čekám,čekám,... :grinning: jojo,přesně tak to bude,že si pak budeme stěžovat :grinning: ale to je asi normálka..
Evi,já si teda taky nevzpomínám,že by psala že bude mít dovču,ale třeba změnila názor a vzala si volno,nebo je nemocná...uvidíme
29. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
mě dneska holky posílá paní s mimibazaru nové těhu džíny,tak jsem zvědavá až přijdou...snad mi budou..pak napíšu :slight_smile: mě ty moje džíny taky už občas trošku škrtí,když jsem už dost najezená a ták ..
29. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Jéé Jani,tak to se máš...tak hlavně,ať dobře padnou :grinning:
29. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
holky, vrátila jsem se z jednání a dočítám ....
to už tu nikdo není? :frowning2:
s tím bříškem, tak na mě je to fakt už taky dost vidět, dneska jsem si koupila od Jitexu kalhoty na cvičení s prostorem na bříško a jsou moc fajn, páč mi začíná nějak docházet oblečení, do kterého se vejdu..., tedy hlavně kalhoty. S džínama ve skříni jsem se už definitivně rozloučila, to fakt už nejde asi 14 dní. Jen se bojím, že je nedopnu už asi nikdy, začínám se jaksi "rozšiřovat" i okolo boků a tak... :frowning2:
29. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
bater,to je normálka,já se teda zatím vejdu naprosto do všeho,ale ono to dřív nebo později přijde.. :grinning: jen je otázkou kdy.
Já byla už na obědě,dneska jsem šla po dlouhé době tady u nás do jídelny s jednou kolegyní,dala jsem si špagety carbonara,bylo to dobrý,ale jsem teda nacpaná :sweat_smile: ále pořád myslím na ten medovník co mám v lednici..až mi slehne tak se do něj pustím :dizzy_face:
29. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
taky si říkám, že je to vlastně dobře, bříško holt ven musí, pokud je vše ok a v to přeci věříme, no ne? Navíc méo drahého muže to docela baví, jak se "vše" zvětšuje a užívá si to, zatím se o prsa s nikým nedělí... :slight_smile:

mňam, jani, děláš mi chutě, já se vybavila na odpoledne banánem, dvěma mandarinkami a zeleninovým salátem... :frowning2:, holt trubka.... :slight_smile:!
29. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
:grinning: no holky a já měla v jídelně řízek s bramborovým salátem...neuvěřitelná mana nebeská :grinning: :grinning: :grinning: i když tak trochu prasárnička,no :grinning: ale tak jsem na to měla takovou chuť a nezklamali mě :grinning:
29. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
no jo,já jím prostě na co mám chuť,s tou zdravou stravou to úpřímně nepřeháním,spíš ji zanedbávám...jinak teda mám ještě na sváču jabko no :grinning: abych do sebe dostala taky něco zdravýho..

bater,no tomu mýmu se to taky líbí,že mám prsa větší :grinning: jsem zvědavá jak bude reagovat až mi začne růst bříško :slight_smile:

Evi,tak tos měla teda taky mňamku na oběd :slight_smile: a teď bych šla už domů teda jako.. :sunglasses:
29. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
evej, to je v pohodě, hlavně když sis poškákla, to je přeci hlavní :wink:

jani, větší prsa by brala bříško jako ne, jo? Pokud se Tvé "obavy" potvrdí, zaslouží si trest - například týden studené večeře nebo tak.... :dizzy_face:
29. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Myslím,že budou brát všechno,já mám doma teda permanentního hladiče bříška...jo a dokonce i posluchače a ptal se kde,je,že ho neslyší?! :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
jéé,já neříkám,že se mu bříško nebude líbit :slight_smile: je jasný že musí počítat s tím že budu mít i pupendo :grinning: myslela jsem tím,že jsem zvědavá na jeho reakce,každej chlap na to asi reaguje jinak,jestli mi ho třeba bude hladit,povídat si s mimčem..a tak,nebo nebude dělat nic...víš,tak jsem to myslela..tak uvidíme.
29. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jeeee me oblibene tema briska :grinning: . Na to uz se taky tesim :sunglasses: .Ja tenhle tyden zacinam pozorovat, ze uz leze :grinning: , i kdyz pritel rika, ze jeste ne, ze se mi to jen zda. Vecer jsem nafoukla jak balon, ale jinak se zatim do vseho vejdu i kdyz jen tak tak :grinning: . Rano jsem byvala plocha, ale ted uz se tam trosku neco tvaruje a citim to kdyz si lehnu na brisko, ze uz tam neco je :wink: . Jinak pritelovi se taky libi me zvetsujici se vnady, porad tomu jakoby nemuze uverit :grinning: a brisko mi hladi docela casto...

Ja ted papam domaci rizoto k obidku-mnam mnam.
29. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahojte holky,
taky se mi zdá, že čím dál těsněji lezu do riflí, ale jestli to není tím, že jsem fyzickou aktivitu snížila na minimum a tudíž přibírám, no asi jedno s druhým... :grinning:
29. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
skretik,dobrou chuť :wink:
sennorita,no jo tím pohybem to asi taky bude,pokud jsi byla zvyklá třeba pravidelně cvičit ... hold se z nás stávají maminy,holky no :grinning:
29. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj holky. :wink:
29. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Sennorito to jsem si taky rikala, ze je to i tim, ze sem se prestala hybat, zacinaji me i bolet zada, jak nic nedelam :frowning2: . To me tedka napadlo Baterko jake bylo cviceni???
29. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj Teri, už je ti dobře? Jsi ještě doma, nebo už chodíš do práce?
29. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
to jste toho zase napsaly :unamused: :grinning:
Zuzi: je mi dobře, ale jsem ještě doma. Ale koukala jsem, že i tebe to dostalo....jak ti je?!
29. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
zítra jdu na kontrolu, a nechám se uschopnit až od úterý, jelikož v pondělí jdu do 1.těhu poradny :grinning:
29. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Mě je děsně. Hučí mi v hlavě, mám rýmu a hrozný kašel. V noci se moc nevyspím a bohužel ani manža. Chtěla jsem si lehnout do obýváku ať ho nebudím, ale to mi zakázal, že by stejně přišel za mnou, takže se pořád budil. Dnes volal z práce a říkal, že jsem se vnoci úplně dusila, tak mě pořád kontroloval. Je to miláček, ale asi se moc nevyspal. Už aby to bylo lepší.
Tak to už se na pondělí asi těšíš, že?
29. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahoj skretikui, cvičení bylo moc fajn, až na ty nekřesťanský peníze, ale možná to udělám tak, že na pár lekcích okouknu spešl sviky pro břichaté a pak si busu cvičit doma:slight_smile:, takový tunel :wink: !
Naštěstí mi cvičení doma nedělá velké problémy, dokopu se, jen jsem chtěla, aby mě cviky někdo odborně naučil, nerada bych mimčo nějak zmáčkla nebo tak.... :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak to je mi líto. To já to tak děsný, jako Ty, neměla :unamused:
Určitě to bude brzy lepší...v tomhle je pěkná nevýhoda to, že není vhodný do sebe ládovat nějaký prášky...to by se hned člověku aspoň trochu ulevilo...no nic..
A je skvělý, že máš doma takovou podporu!!

To víš, že se těším! jsem moc zvědavá... :sunglasses:
29. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.