• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mě doktorka i lékárnice tvrdiloy, že v prvním trimestru nevadí Paralen a od druhého dál za Aspirin. Je to tak i v příbalových letácích. Bylo mi zle cca v 8tt a když jsem už fakt myslela, že shořím, citrónek, postel ani med nezabíraly, dala jsem si půlku paralenu a snad pohoda..., doufám. Tak se zkuste zeptat mudry.
29. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
O tom paralenu vím. Nejhorší jsou prý ty horečky, jinak bych raději žádné prášky neriskovala...
29. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tery,ahojky,ty už jdeš do první poradny jo? Páni... to já jdu až ke konci listopadu myslím..
Nemoci jsou fakt zlý v těhu,nejlépe se tomu vyhnout..ale jak když kolem každej prská bacily že...já bych taky žádný prášky neriskovala,jen kdyby už mi bylo opravdu fakt zle...ale o tom parelenu jsem to taky slyšela že se může..
29. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Holky, snažím se do alba přidat baby ticker, jak jste jej tam vložili? hm?
29. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
jeéé, už to tam je... příště dřív myslet, než mluvit... u mě zcela běžné... :grinning:
29. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
sennor,koukám ale žádný tvoje albíčko nevidím.......tak hlavně že se ti zadařilo :slight_smile:
29. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jen co tam doma vložím nějakou fotku, objeví se mi tam fotoalbum i s babyticker... večer doladím...
29. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
teda holky, nevím, jak je u vás, ale tady teda nic moc a to mám zítra volno, jedeme s mým drahým rekonstruovat naši ruinu..., tedy já jsem hlavní provianťák - vařím jídlo, čaj a nosím svačiny :slight_smile: a venku je nějak sychravo, moc se mi do toho nechce, všichbni mě furt děsí: "teď hlavně nesmíš nastydnout" a "bacha na močák" ...., jenže jak to udělat, když musíme s baráčkem hýbnout, abychom jej mohli v květnu už obývat ve třech???
Rekonstruujete některá bydlení? myslím, že těhotenství pro to není úplně ideální období, děsnej stres navíc...
29. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
:grinning: holyk,sedím v práci,mám rozepnutej knoflík u džínů a teším se dneska,jdu s holkama na bábanec do cukrárny...banánovej koktejl a zmrzka to jistí a šlehačkááááá :grinning:
29. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
evej: jak jsem psala výš, mě čeká, bohužel, zcela jiný program, takže Tobě neskrytě závidím, ale zároveň Ti to moc přeju, mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammm
29. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
bater,my rekonstruujeme panelákovej byt...je to staveniště,do toho nám vybouchávaj řemeslníci, prý se na to necítí :grinning: ..prostě krize...zajišťuju taky funkci provianťáka,ale pořád se něco řeší...chceme bydlet do vánoc a teda snad se to povede...není to moc klidnej čas,ale musíme to zvládnout...už aby to bylo...ale zase se nechávám unášet představou,jak to bude pěkný
29. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
Baterka: za 14dnů nás čeká stěhování a následná rekonstrukce bytu, která bude trvat cca 2týdny. Vzhledem k tomu, že jsem těhule, budu tam jen stát a ukazovat kam co patří a kde co spravit :grinning: :grinning:
s úklidem pomůže mamka se švagrovou, jinak to prostě nejde... já pomůžu zas jindy...
29. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
bater,tak to ti moc nezávidím,taky si nemyslím že rekonstrukce v těhu je to pravý ořechový..ale co naděláš viď..hlavně se snaž být opravdu v teple,když jdeš ven,aby ses fakt nenachladila!

Jé Evi tak to se máš :slight_smile: ale já ti to sladký nezávidím,na mě pořád v lednici čeká ten můj medovník :grinning: hééč :grinning:

sennor,tak to ti schvaluju takovej přístup :grinning: :wink:
29. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
holky, jsem ráda, že v tom nejsem sama..... :slight_smile:!
My rekonstruujeme starou roubenku a je to mazec, třeba jedna stěna se musí zcela vyměnit, je shnilá, takže budeme mít mega díru do baráku... no a tak. Řemeslníci nám taky odříkávaj, neozývají se, mají zpoždění, vše trvá 20x dýl než bylo původně naplánováno...., a to je prý krize! by se měli přetrhnout a zatím tohle...
Tak Vám holky držím pěsti, ať to zvládnete, nás čeká opravdu běh na dlouhou trať..., snad to do jara nějak bude, aspoň koupelna a WC kdyby bylo, byla bych spokojená, zbytek se nějak zvládne, ale bez WC a koupelny si to mimísem fakt neumím představit.... do toho plánujeme svatbu, když se teda zadařilo trochu dříve... (původně jsme se chtěli brát tak v červnu... :slight_smile:....!
29. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
jani, jo?! Doktor mi to řekl, "do 1.těhotenské poradny"...pokaždý si sebou mám vzít moč a ručník...co se přesně v takový poradně děje?! Já myslela, že je to klasický vyšetření?

senor: na album se moc těším!!!!!

evej: cukrárnu ti závidím a s ybtem soucítím. My předěláváme barák, ale naštěstí jsme přechodně u rodičů, což je sice dobrý na pohodlí a čistotu, ale blbý na psychiku :grinning:

holky, já se na úklid už hotovýho tááák těším!!! my už to rekonstruujem rok a půl :confounded:
29. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
díkes, zas je fakt, že mě muž nenechá nic dělat, pořád se ptá, zad mě nic nebolí, zda nejsem unavená a tak, fakt zlatíčko. Ale než jsme to řekli kamarádům (postupně odtajňujeme...), tak na mě asi koukali jak na lemru, oni nám tam pomáhali, makali a já jen nosila čaj a bábovku :slight_smile:

sennor - máš pravdu, ještě se nadřeme, počkej s miminem..... :slight_smile:!
29. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
koukám, že jsme na tom tak nějak všechny podobně,co?!
29. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
joooo, ono to asi ani jinak nejde, nová rodinka potřebuje svůj prostor a málokdo má 5 mega koupit si nový a ne zcela nejmenší byt či domek ze zahrádkou ..., tedy aspoň v našem okolí jsou takové ceny :frowning2:
29. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Tery,mě akorát řekli,že budu do každé poradny nosit moč,jinak nic,tak nevím čoveče...nemám tucha co se tam dělá :grinning: asi nám budou něco radit :grinning:

Holky ty rekonstrukce vám teda nezávidím...ale aspoň budete pak bydlet v novým,to je velký pozitivum :wink: My bydlíme v obecním bytě,nechcou nám to furt prodat...na začátku roku chceme zažádat o novou koupelnu,že by se dělala na jaře,tak uvidíme,ale radši bysme šli do většího...akorát ty nemovitosti jsou tak šíleně drahý,že si nedovedem představit platit hypotéku z jednoho platu a z mateřské.. :unamused:
29. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
No je to práce s tím bydlení...my chtěli stavět,ale po tom,co nejlevnější pozemek v dosahu MHD byl 1.200.000 jsme z toho vycouvali...jo, v Českých Budějovicích by chtěl žít každý :grinning:
29. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
holky, pro dnešek se loučím, jedeme na ty naše latyfundie...., tož se zas ozvu v pondělí! Opatrujte se, bacha na bříška a nechytněte (vy, co ještě nemáte) žádného bacila. Pa
29. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
bater,měj se hezky a dávej na sebe pozor,páčko
29. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
no, to je možný, když je to poradna :grinning:

podle mě, každej, kdo si pořizuje hypotéku, nemá to jednoduchý...neznám nikoho, kdo by řekl: hypotéku v pohodě zvládám.
29. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
ahoj baterko
29. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
ano,je to těžký a proto se do toho bojíme taky pustit...je to šílenost ty splátky :frowning2:
29. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Holky, s tou paradnou. Je možné, že by to všechno obstarával můj ženský doktor? o žádné poradně ještě nebyla řeč.
29. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
sennor,do poradny budeš chodit ke svému gyndaři :wink:
29. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
já jdu do první poradny až 19.11. jsem se koukala do diáře..takže se nemusíš bát,že by tě o něco ochudily :slight_smile:
29. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
mě přesně řekl: můžete si vybrat, kam do poradny budete chtít...já řekla, že k němu. Při 1.návštěvě mám zaplatit 300,-vstupní poplatek, že se o mě budou starat během celýho těhotenství :confounded: , pak už jen to s tou močí a ručníkem... a jěště vím, že mi budou brát krev, ale to je úplně všechno...
29. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
ahoj holky,

jelikoz uz mam dve poradny za sebou, tak vam muzu rict, jak to tam probiha :slight_smile:
Donesete ranni moc - udelaji rozbor, zda je vse v poradku, pak vam zmeri tlak, zvazi (nekdy staci jen rict, kolik vazite) - sestra vse zapise do prukazky a do pocitace a pak jdete k doktorovi. Ten se zepta na obtize, jak vse snasite a pak udela vysetreni delohy...zda je uzavren delozni cipek, jak je deloha velka....od 10. tydne je mozne uz slyset srdecni ozvy miminka, takze si ho muzete spolecne poslechnout :slight_smile: Muj nema ultrazvuk, takze na ultrazvukova vysetreni chodim k jinemu doktorovi, ale nekde to delaji soucasne s prohlidkou v poradne.
A samozrejme se muzete ptat na vse, co vas zajima....ja mam vzdycky par otazek
:slight_smile:
29. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.