• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Příští pátek jdu na kontrolu, moc se těším, o kolik miminko vyrostlo... a rovnou si zažádám aby mě objednal na NT screning...
29. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
holky, když jsem dala do vyhledavače: co je to těhotenská poradna, vyjelo mi mimojiné toto: http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/prohlidky-vysetreni/gyn-vysetreni.html
29. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
teda toto:http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/prohlidky-vysetreni.html
29. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
mandragoro, díky...takhle jsem si to vysvětlení polopatě představovala :grinning:
29. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
madragora,tak něco takového jsem od toho čekala :slight_smile: moje gyndařka má navíc dobrej ultrazvuk,tak jsem ráda že nemusím chodit jinam...
Tery,mě nabídli nadstandard taky za 300,- si to zaplatím,no co už..budou mi dávat zkumavky na moč,různé dárečky,dají mi celý rozpis návštěv co mě kdy čeká a obsahuje to nějaký barevný ultrazvuk .. to nevím co přesně je,ale uvidíme :slight_smile: když se o mě budou líp starat,tak mě ty tři stovky nezabijou..
29. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Holčičky,poradkyně,pro dnešek se s váma loučím,přeju hezký den a zítra se na Vás těším :wink: pááááá
29. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
mě taky dali zkumavku na moč :grinning:

ani nevím, že je na výběr mezi "standartem" a "nadstandartem"....to mi nikdo neřekl.
ahoj Evi!!!!
Evi,měj se hezky a zítra pááá :slight_smile:

Tery,to má jak kterej doktor,každý to nebude mít stejně...
29. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
no, uvidím, co mě tam čeká v pondělí...mám tam být v 8hod., pak sem napíšu, co se mnou dělali. :wink:
29. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
jasně,Tery,uvidíš :slight_smile: pak dej vědět..
holky mě bolí dneska záda,už se těším domů...ještě hodinu a půl..ach jo!Venku už se pěkně stmívá,to je děs,já nemám tohle zimní počasí ráda,přijde mi že je pořád tma..je to takový deprimující :confounded:
29. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
já už taky dneska mizím....mějte se hezky. Zítra páááá
29. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
ahoj holky,
tak vás tady pěkně čtu a koukám teda, stále nevim jestli jsem nebo nejsem těhu, lékarna v nedohlednu a nechce se mi tam někoho posílat, páč je to všechno v utajení. Ale jsetli jsem, tak se mám na co těšit :slight_smile: tolik starostí. Ale zas na druhou stranu musí to být nádhera vidět jak bříško roste a citit jak "kope" :grinning:
Jani: to počasí se mi taky nelíbí, celé dny jen prospim, dneska jsem spala sladkých 12 hodin a šla bych o5 spát.. :slight_smile:
29. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Tery,papa zítra :slight_smile:

alush,tak tu nejistotu chápu,nejhorší by bylo,kdyby ses už na to těhotenství těšila a pak zjistila že těhu nejsi.. no uvidíš,já jsem tak zvědavá páni,jak to dopadne! :slight_smile: Já bych taky spala jako,ale hold do práce se chodit musí...
29. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
taky bych šla do práce, nebo alespoň na brigádu, nějakou tu korunku vydělat... Ale ten spanek je lepší no :slight_smile: Kdybych byla tak bych to přijala uplně v pohodě, akorát bych se bála reakcí ostatních(hlavně rodiny). A když ne, nevadí, aspoň bych si v klidu dodělala školu...
29. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
jojo,máš pravdu,tak uvidíš,hlavní je,že ať to dopadne tak či onak,budeš stejně ráda :slight_smile:
29. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
jj, neříkám že jsem na to mladá (moje mamka mě v mém věku už čekala) ale mám dost času...
29. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:,

už tu asi tsejně nikdo není, že? :wink:

baterka: to je supr - já nečekala, že takových "přirozených" párů je tolik, že bych stejný případ našla i tady ;-D

já jdu podruhé do poradny teď ve středu. Na první mi zatím čípek neměřila ani velikost dělohy, tak jsem zvědavá, zda teď jo. Na první poradně to byla jen krev, moč, váha, výška, tlak, ultrazvuk nic víc...Já jsem děsně zvědavá, jak mimís vyrostl? Kolik myslíte, že bude mít? Byla jsem v 11.tt a to měl od hlavičky po zadeček 4,5cm takže s nožičkama počítám něco přes 5cm...Jak bude velký teď?

Holky, mě tak strašně bolí prsa, když jsem venku a trochu prochladnu - celkově mi zima není, ale na prsa už je a zečnou děsně bolet - je to fakt hnus :frowning2: :confounded:

Už máte bradavky také tmavé? Já jo a o bříšku ani nemluvím, už bych to neutajila ani kdybych stokrát chtěla, teď za týden mi zase vyrostlo- řekla ségra...A hore už mám 3,5kg :grinning: no to není nic k chlubení, ale je to v tom břiše, páč jinak mi oblečení těsný není... :wink:
29. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Dobré ranko těhulinky,tak jak je vám dneska?Tady u nás na jihu svítí slunko,je pátek,tak je veseleji...včera jsem byla posedět s kamarádkama a je mezi náma nějaká epidemie,bo co :grinning: další 2 těhulinky na obzoru :grinning:
30. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránečko :slight_smile: Evi tak to je dobrý teda,tak aspoň budeš mít s kým vozit :grinning: jo,je to fajn že už je pátek.. u nás je taky jasno,ale pěkná kosa,na teploměru sme měli 1 stupeň jenom..no jo,zima přichází...
Jinak mě je docela fajn,vypadá to,že tentokrát ty nevolnosti opravdu už ustupují,tak uvidíme :slight_smile:
craw,já takový problémy s prsama zatím nemám,ale co není může být že.. :sweat_smile:
30. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ranko,
tak to ti Evej trochu závidím, v mém okolí jsem jediná, tak mám alespoň vás. Ale s vámi zase nejde vozit kočár. U nás teda sluníčko nestvítí. Je mlha a takový ten klasický podzim, fuj. Mě je dneska trošku lépe, tak snad se to už začne zlepšovat.
Venku s prsama problém nemám, ale je pravda, že když si jdu večer lehnout a v ložnici je chladněji, tak mě bolí. Už jsme kvůli tomu museli začít večer v ložnici přitápět. Bylo to celkem nepříjemné. Ale jinak už je to pohoda, proti šestému týdnu, kdy se mě manža nemohl vůbec dotknout a bolely mě jen proto, že jsem měla na sobě tričko.
30. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Zuzi,taky nemám ráda podzim... radši už aby sněžilo :grinning: páni ty jsi měla takový bolavý prsa ze začátku? :confused:
Já mám u nás v Ivančicích jednu kámošku co je na mateřšké,ale vozit spolu asi nestihnem,má syna,kterýmu jsou už 4 roky a teď 3 měsíční holčičku..ale než porodím,tak už možná malou ani vozit nebude..tak uvidíme,aspoň snad budu mít s kým zajít ven a pokecat..i když čím víc známých tím líp...chci pak chodit u nás do nemocnice na těhu plavání možná i těhu cvičení,tak doufám,že se tam s nějakýma těhulema seznámím :slight_smile:
30. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Já tady celkově nemám kamarádky. Jsem z Prahy, takže až do 18-ti jsem byla tam a měla tam spolužačky a kamarádky, pak jsem šla na vysokou do Ostravy a bydlela na kolejích. Tam jsem zase měla spoustu kamarádů, aby to studium bylo veselejší, ale to byli lidi z celé republiky a teď bydlím u Frýdku-Místku, kam jsem šla za manželem a tady bohužel nikoho neznám. Můj muž má jen jednoho kamaráda a ten je zatím svobodný a bez přítelkyně, takže mám těhotné vás a jinak kámošky na telefonu, ale na vození kočáru to není.
30. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno, také hlasím sluníčko, ale takové to podzimní :grinning: .
Včera mi přišly úžasné těhotenské lacláče, které jsem vyhrála na aukru, mám z nich ohromnou radost, jsou jako nové a stály mě cca 450,-,takže paráda, jen to bříško mi do toho ještě chybí :grinning:. Ale pak myslím, že je hodně užiju. Jinak já mám ted kolem sebe taky jen 1 těhulku, ale myslím, že se to ještě rozroste, mám dost kámošek s miminkama, tak budeme chodit aspoň společně ven :wink: .
A prsa mě bolí taky jako čert, i když dnes ráno jsem se vzbudila a zdálo se mi to lepší tak uvidíme. Nevolnosti mám jak kdy, už to vypadá, že to ustupuje a pak se mi zas připomenou, ale každopádně je to lepší než na začátku (nebo jsem si možná zvykla), pamatuješ ty naše hrozné začátky Jani :grinning:
30. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
skretik,jasně pamatuju :grinning: taky musím říct,že teď je to 100x lepší..navíc si myslím,že už to opravdu ustupuje...no dneska jsem skočila už do 13tt holky,jestli jste si všimly..toto letí!!
Tak to máš fajn,že máš plno kamarádek kolem s dětma a táák,to docela závidím.. :slight_smile: Zuzi,jsme na tom podobně,no ale já mám alespoň tu jednu kámošku že.. tak aspoň že se tu můžeme podporovat a povídat :dizzy_face:
skratik,tak fajn,že už se vybavuješ,mě byly ty těhu džíny odeslány včera,tzn. že dnes nebo v pondělí mi dorazí,tak jsem moc zvědavá,pak napíšu,jestli mi vůbec sedí :sunglasses:
30. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Jinak mě čeká krásný vikend. V našem novém domečku se bude sestavovat kuchyň, takže paráda. Já teda budu nadále ležet a léčit se, ale i když tam nebudu, tak je to bomba. Za měsic se budeme stěhovat, tak mi teď začne dost práce s úklidem a stěhováním, ale tak strašně se na to těším. Už aby jsme tam byli.
30. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Jani neboj az zacnes chodit na to plavani a cviceni tak se urcite seznamis a az pak uz budete s miminkem, tak se urcite taky seznamis s dalsima maminkama, toho bych se nebala :grinning: .
Jojo vsimla jsem si, ze si preskocila do dalsiho tydne, ja zitra :wink:. Uz si to oznamila kamaradum a rodine, ze cekate mimi?
Zuzi tak to bude narocny obdobi ted,vid?! Ale aspon pak miminko privitate v krasnem novem a utulnem domecku :wink:
30. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Náročné to fakt bude, úklid, stěhování, vánoce a ještě chci jít od prosince zase do práce, tak uvidíme, jak to zvládnu. Věci chci přestěhovat už teď v listopadu, protože v prosinci s pečením a prací bych to rozhodně nezvládla.
Musím říct, že to oznamování na to miluji. U mě byli někteří lidé tak šťastní a tak nám to přáli, že jsem z toho měla úžasný pocit.
30. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky!
Zuzi, s tou kuchyní tiše závidím!!! :dizzy_face:

Jinak hlásím, že už mi z té marodní cuká oko a nepředstavitelně se těším do práce!!!

Náš víkend bude ve znamení návštěv a makání na baráku, čehož se já účastnit nebudu, takže se zase budu doma proti své vůli "válet"...
30. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
No my jsme to zatim oznamili jen rodine (tam byli vsichni nadseni) a par kamaradum, jen tem nejblizsim a ti jsou taky vsichni nadseni. Ostatnim to oznamime az po pondelnim UTZ a vysledcich screeningu...
30. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.