• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
skretik,ano snad to bude jak píšeš.. :slight_smile: nerada bych pak vozila sama a neměla zajít za kým pokecat a ták.. Ano rodina a nejbližší kamarádi to už ví..no když se někdo zeptá,tak to taky řeknem,teď už je to takový pokročilejší,takže je mi už jedno kdo to ví.. no a příští týden po těch testech už to oznámím i v práci..

Zuzi,tak to bude makačka,hlavně se šetři a dávej na sebe pozor! Já to taky ráda někomu říkám,je to fajn pocit :slight_smile: akorát až to budu říkat v práci,tak na to se netěším :sweat_smile: ale jsem zvědavá na reakce no..
30. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
ahojda Tery, a už je ti aspoň úplně dobře??
30. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Máš to teri podobně jako já. Než jsem otěhotněla, tak jsem na baráku byla pořád, dělala s mužem sádrokartony, pomáhala zedníkům s omítkama a samozřejmě vařila a teď jen ležím doma, ale teď mi zase práce začne. Nejvíc se těším, jak letos už budu péct v novém. Moje současná kuchyň je totiž dost strašná. Pracovní deska je jen 60x40 cm, takže tam nedám ani vál na těsto a musím dělat přímo na té lince. U trouby, která je ještě po manželově babičce nejde regulovat teplota, takže jak to zapnu, tak to peče naplno a ještě k tomu to po třiceti minutách začne strašnou čoudit (jako i když se v tom nic nepálí). Ze začátku mě to vždycky vyděsilo. Myslela jsem, že je spálený oběd, ale nebyl, to je prostě jen taková trouba. Letos už bude jinak. Pustím se i do laskonek, když už je budu moct konečně v troubě jen sušit. :grinning:
30. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
jo, jasně, je mi fajn! Díky za optání :wink:

Jani, já se taky bojím s tím oznámením v práci...najednu stranu mě chytne rapl, že už bych to jako chtěla říct, abych to měla za sebou,ale pak si to zase rozmyslím...a vyčkávám.
30. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
zuzi,to se máš,taky závidím novou kuchyň :slight_smile: no jo to je pro ženskou důležitá místnost :grinning: my máme pěknou kuchyň,akorát by to chtělo lepší sporák,máme ho na plyn i trouba je na plyn..naučila jsem se v tom,ale chtělo by to taky vyměnit..tak časem no

Tery,stejně to budeme muset dřív nebo později říct :grinning: já jdu na ty testy v pátek-za týden,takže pak hned po víkendu v pondělí bych to chtěla oznámit,tak snad nebudu váhat jako ty :sunglasses: uvidíme ..
30. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
zuzi, tak to je přesný.

:grinning: já měla zas po tchýni plynovou troubu a stou jsme se zaboha nenaučila...a teď mám vybranou nááádhernou elektrickou :dizzy_face: :dizzy_face:

já už chci taky péct v mojí nááádherné elektrické nové troubě!!!
30. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak to já už se dočkám. Už je koupená a tento víkend už tam snad bude i stát. Po čtyřech letech v téhle provizorní kuchyni se opravdu těším jak malé dítě na vánoce. Pro mě je to nejdůležitější místnost, tak doufám, že jsem si ji navrhla tak, že se mi tam bude dobře pracovat. Vůbec se do baráčku těším na ten prostor, který tam máme. Tady už to je nějak stísněné.
30. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
zuzi, nemáš album na modrý střeše?
30. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
jooo,holky,my teď obcházíme kuchyňská studia a vybíráme...jsou to teda pálky,kamarád mi nabídl,že nám udělá dřevěnou bukovou,tak asi bude jasno :grinning:nemáte zkušenosti?Jestli je lepší dřevěná,nebo třeba jen polepená folií?Jinak jsem si splnila sen a budu mít horkovzdušnou troubu ve výšce očí!!!a nebudu se muset ohýbat :grinning: :grinning: ale nevím,nevím,jestli letošní vánoce si zapečeme :grinning:
30. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
no já byla nucená naučit se v plynové,ono když člověk nemá na výběr tak se naučí a zvykne si na ledacos.. :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
To nemám, ale až bude hotovo, tak ho tam udělám a dám ti vědět. Zatím nemáme ani stažené fotky z foťáku. Nějak ty dva roky nebyl na nic čas, to znáte, ne? Teď co jsem těhu tak se s manžou vídám jen od osmi do šesti v noci a když vezmu že z toho většinu prospíme, tak je to celkem hrůza. Když jsme studovali, tak jsme spolu byli 24 hodin denně a teď jen vedle sebe v noci spíme. Doufám, že vánoce už budou ve znamení společných svátků. Loni manža celé svátky montoval střešní okna. Tak letos uvidíme. Dělat určo něco bude, ale alespoň tam už budeme bydlet, tak tam budu s ním.
30. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Evi,tak to ti asik neporadím,já přišla do zařízené kuchyně :grinning: ale taky není úplně podle mých představ že...snad si jednou budu zařizovat podle sebe..páni,troubu ve výši očí jo? :confused: dobrýý
30. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
evej, nám to taky dělá kamarád na míru, vyjde to tak o polovinu levněji, než v kuchyňském studiu. Máme teda folii ale úplně hladké dvířka, bez složitostí. Já vyznávám heslo "v jednoduchosti je krása". Až to bude, tak fotnu a dám si to tu do albíčka, až můžete juknout.
30. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
My jsme akorat dozrekunstrovali kuchyn, takze mam krasnou novou :wink: a mame taky troubu ve vysce oci a je to parada :wink: . Uz se tesim na vanocni peceni, driv jsem musela pect u mamci, protoze v me troube to nejak neslo, tak letos to zkusim v nove :wink: .

Jinak jak jsme se pred chvili bavili o tech nevolnostech, tak miminko mi asi chtelo ukazat, ze se jeste nemam radovat, ze je to predcasne, protoze jsem pred chvili letela na zachod. Sice jsem nezvracela, ale zase takove ty naznaky a zaludek mam jako na vode :confounded:
30. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
jasně,Zuzi,pak hoď foto ať mám aspoň co závidět :grinning:
30. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
my taky máme folii...u nás prostě rozhodly finance, jelikož je to všechno najednou.... :frowning2:
Já kuchyni vybírala skoro půl roku, nechtěla jsem nic zanedbat, obíhali jsem studia, truhláře, zvažovali pro a proti, všechno jsme promýšleli...a nakonec jsme, jak říkám, kvůli financím, koupili tu z Ikey...tu bílou "laťkovou" venkovskou. Kdyby jsme nedělali koupelnu, podlahu,okna,rozvody,stěny,.....tak bych šla do kuchyně na míru od truhláře. Ale takhle nás to vyšlo na 50.000,- bez spotřebičů...kuchyň mám velikou 6metrů dlouhou...
30. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
skretik,asi se mu něco nelíbilo :grinning:

Teda koukám,že jste všechny nově zařízené nebo se zařizujete..já chci taky!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Kosti my mame taky z Ikeii a jsem s ni moc spokojena, mame ji i se spotrebicema a obrovskou, dlouhou 6m + bar s jeste jednou velkou pracovni plochou, takze u truhlare bych se asi aky nedoplatila :frowning2: . mame bilo cernou a moc se mi libi :slight_smile: .

No Jani nevim co se mu/ji nelibilo, ale asi to je ovocny cas s citronem a medem :unamused: .Uf, ale dava mi to teda sezrat pekne :confounded:
30. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Jo? A jak dlouho ji máte? Já jediný, čeho se obávám u týhle kuchyně, je životnost...to jsme ráda, že si s ní spokojená...
30. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Já chtěla taky z Ikey, ale pak kamarád řekl, že nám jí udělá o 30 tis. levněji, takže bylo jasno. Máme 8 m dlouhou a vyjde nás nakonec na 50 tis. bez spotřebičů. Hodně jsem váhala ale nakonec jsem ráda. Plánek jsem si nakreslila podle Ikey a jen některé věci uzpůsobila, takže bych měla být max spokojená. Ale až tam budu, tak se určo něco najde, co bych udělala jinak.
30. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Holky,to je docela dobrá zpráva...taky nás všichni posílají do Ikey,ale cenově to vychází dráž...dělal jsem si to tedy pouze na speciálním programu z webovek.ale je to práce,no :grinning: Mohla bych už bejt taky zaměstnaná v kuchyńských studiích,kolik už mám informací :grinning: :grinning: no hlavně,aby nám dobře sloužila :grinning: jinak taky musím říct,že se mi dělá líp a líp...i když někdy vyrovnávám tlaky a motá se mi šíša...ale mimís je hodnej...asi po taťkovi :grinning:
30. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Jani taky se dočkáš, jen se asi nesmíš bát hypošky. My máme hypotéku 1500000 a budeme to muset nějak zvládnout. Taky se trochu bojím, ale držím nějaké rezervy, tak snad to půjde. Za to nové bydlení ta trocha strachu stojí. Teď bydlíme u tchýně a tchána a to bych s mimčem nedala a jít do podnájmu, to bychom zas museli platit ten nájem. Je pravda, že jsme to měli zjednodušené tím, že jsme od babičky dostali pozemek, takže jsme asi tak mega ušetřili.
30. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
tak tady v Praze je bezkonkurenčně ta Ikea nejlevnější,no...ve studiích za tu samou chtěli kolem 100.000,- a u truhláře tak kolem 80.000,- a jiný sektorový v nějakejch obchodech se mi absolutně nelíbily...

evej, to je dobře, že nevolnosti ustávají, však to taky všude píšou, vydrž ještě 2 týdny a snad s tím bude nadobro šmitec :grinning:
30. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak děvčata, já se loučím. jdu se vykoupat a pádím lékaři a babičce na oběd! :grinning:

Mějte se hezky, pokud by se tady už dnes neukázala, tak všem přeju krásný víkend...

v pondělí se pak ozvu, co se mnou dělali v 1.těhotens. poradně :grinning:
30. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Teri,dobře si pápni u babi,užij víkend a těšíme se na další info :grinning: Miminům zdar!!!!a mamkám taky samozřejmě :sunglasses:
30. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak papa a užij si další utz.
30. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
:slight_smile: ahoj všem :slight_smile: jak se daří pupíčkům?
30. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Zuzi,tak to teda máte výhodu,my nemáme nic,ani pozemek,ani nám rodiče nepřispějí,finančně nevypomůžou,spíš pomáháme my jim,je to bída a děs...hypotéka na 1,5 mil. není moc do toho bysme šli hned,to mi věř,ale pokud chceme baráček nebo velký byt,tak je to minimálně 3 mil. a víc...a to už není žádnej med,platit pak třeba 18 tis. měsíčně a navíc když půjdu na mateřskou :cry:

Tery,ahojky,já dnes budu obědvat loupáčky s máslem :grinning: to si teda pošmáknu :slight_smile: užij si taky víkend a pak musíš poreferovat co bylo u dr.

Ahojda versko :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
jaké berete vitamínky? já zobu calibrum babyplan a Mg+Ca na svalové křeče, příští pátek mám 1.uzv už se nemůžu dočkat :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
já beru kyselinu listovou a měla jsem prvně Femibion a teď beru Prenatal,ale až to doberu,tak si asi koupím Centrum Materna
30. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.