• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Dobré ránko farmarska :slight_smile: jsem moc ráda za tvoje rady, všechno jsem si už dávno vyčetla na netu a všechno už vyzkoušela. Vždycky potom mám takovej dobrej pocit, že jsem pro to udělala max. a ono to nakonec nevyjde, tak snad se dočkám.
Souhlasím se všemi jak tady píšete, nejdřív jsem si našla toho pravého, zajistila mimískovi zázemí a teď pracujeme i na bydlení. Jenom škoda, že to všechno tak dlouho trvalo. Jak už tady někdo napsal, s bývalým to byla ztráta času, to si nedokážu představit, že bych s ním založila rodinu, a to mi bylo 22.
27. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
ahooooooj hooolkyy :grinning: :grinning: :grinning:

farm....dekuju za gratulaci,snad se mi furt bude drzet jak kliste :wink:
27. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojte kočky vím že sem nepatřím ale žádám vas o radu..jsem na začátku těhu konkrétně 9tt a od včera slabě špiním.máte stím nějaká zkušennost..nejni to silné a dokonce i moje těhu nevolnosti přetrvávají a tak nevím zda mám jet k dr nebo ne?máte stím nějaká zkušennost..já vím že na začátku těhu se to může stát ale člověk je z toho takovej vyplašenej když se to stane jemu..dík za radu :wink:
27. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
lulunka patříš sem :slight_smile: dyť si taky na začátku :dizzy_face:

lulu nechci tě strašit, třeba to nic není, (může to bejt nějakej hematomek) ale já bych bejt tebou určitě co nejdřív vyhledala lékaře! Víš co náhoda je blbec a pro klid v duši... lepší než si pak vyčítat :wink:
27. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
ahoj lulu..nepatris ,ale muzes se pridat :wink: jinak vim od nakych holek ,ze ho meli a vse bylo v pohode ..ale nekdy to muze znacit i problem..byt tebou radsi bych si doktorce zavolala a domluvila se,za to nic nedas a muze ti dat na spineni prasky,ktery se muzou v tehu...lepsi zkontrolovat prkotinu nez neco vetsiho zanedbat
27. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
lulu vidíš to, nejsem sama s tímto názorem... :grinning: tak na nic nečekej a šupej k doktoroj!! :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj lulu, taky mě vystrašilo špinění, jsem v 6tt, ale začalo to před týdnem. ihned jsem druhý den běžela k dr. Neměla jsem žádný bolesti, tak mi dal duphaston a říkal, že podle utz mám v děloze dilataci (co to je, to mi nevysvětlil), ale prý to není nic tak moc závažnýho. No a znova jsem tam byla předvčírem a říkal, že dilatace mizí, a že to vypadá super. A špinění taky ustává. Duphaston ale pro jistotu beru pořád. Takže ještě není potřeba panikařit, ale pokud by se přidaly bolesti, tak okamžitě pádi na pohotovost. A být tebou, tak v pondělí si dr. stejně radši zajdu.
27. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
jo a holky, včera jsme o mimi řekli tchýni s tchánem. Moc jsem se na tu chvíli těšila, ale oni skoro nijak nereagovali. Čekala jsem, že třeba projeví zájem a zeptají se, jestli jsem byla u dr, jak se cítím, v jakém týdnu jsem, a tak. Ale oni vůbec nic a začali nám vyprávět o své dovolené, ze které se vrátili. NO jsem z toho trochu rozčarovaná, skoro, jako by je to ani nezajímalo :frowning2:
27. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Těším se, až to řeknem mým rodičům. U nich jsem si jistá, že to aspoň oslaví a budou opravdu šťastní.
27. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
marky,tak to me mrzi,ale prd na ne...at si skubnou :wink: ....ale je to divny....ale myslim ze moje mati to taky nebude nejak prozivat...hlavne se tim nestresuj :wink:
27. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj cacru, oni jsou jinak v pohodě. Čekala jsem úplně jinou reakci. No třeba jim to ještě nedošlo.
A jak se má tvoje tečka? :grinning:
27. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
tak tohle vůbec nechápu, jak moji rodiče, tak manželovi rodiče budou hrozně moc šťastní a navíc už se nemůžou dočkat, pořád se ptají kdy? :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
beru, no právě oni taky naznačovali, že by už byli rádi babi a děda. Proto nechápu, že se ani neměli velkou radost. No třeba ji neumí dát najevo :confounded:
27. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
marky..no asi dobre,ted jdu bastit aby se mela jeste lip :grinning: :grinning: a jakpak je tobe??
27. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Ale dostalo mě, že se třeba nezaptali, jestli je všechno v pohodě a hned začli mluvit o té pitomé dovolené. Jako bychom jim oznámili, že se nám doma narodí králici.
27. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
carcu, špinění naštěstí ustalo, jsem moc ráda. A je mi celkem fajn. Pořád si dávám ruku na bříško a říkám si, že tam někde je naše malinká Fazolinka :astonished: :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Ve čtvrtek mám přijít zas k dr. Taky chodíš tak často?
27. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
:wink: tak to je dobre....no ted jsem tam byla furt,ale vcera rikala jestli bude hcg pres tisic tak vse je dobre a ze si me pozve tk za deset dni nebo14
27. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
no to je zajímavý. Mně nikdy krev nebral. Jen mi dělá utz.
27. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
vis u mne je to hodne rany a na utz nebylo videt nic krome vysoky sliznice,az ted tecka..tak mi brala minule krev a ted jestli je spravnej vyvoj a tecka se vyviji...musela jsem otehu ke konci cyklu....ja si myslela ze mi da vyvolavacku(testy negat) a ona ze je to mozny tehu at prijdu za tyden(to po,jak brala krev) no a zbytek uz znas(ted ten patek) :grinning:
27. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
no jo, tak to jo. Já když přišla poprvé, tak už viděl gestační váček. A teď ve čtvrtek už i náznak srdeční činnosti. Těším se, co uvidím za týden. Ten vývoj jde hrozně rychle :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
marky,a kdypak uvidime album :grinning:
27. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
no jo, chystám se, chystám, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat. Už jsem si i vyfotila pupik, tak snad brzo :sweat_smile:
27. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
cacru, jak se to vůbec dělá? Teď na to koukám a nemůžu najít odkaz, kdy se ta alba vytváří :confused:
27. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
jé promiň, nějak jsem zkomolila tvoji přezdívku
27. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
jó už jsem to našla, ve fotoalbech - kde jinde, že :sweat_smile:
27. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
ted jsem ti to chtela napsat,takze uz nepotrebujes radu ,vid
27. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
tak jo, teď jsem té tchýně s tchánem, tak až dojedu dom, tak se pokusím něco vytvořit
27. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
tak se budu tesit :wink:
27. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Zdravím,ráda bych se k vámtěhulky přidala,jsem na začátku 6tt a na miminko se moc těšíme. holky,co chutě???
27. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.