• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Jé vy jste se rozepsali..no holky,všude je něco a my si to zkazit nenecháme! :grinning: Skreti,gratuluju k super výsledkům!!!
2. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
rozpsaly..no fuj :grinning:
2. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
stane se, nejsme tu přece kvůli češtině :wink:

jsem tak ráda, že mi to tady kamarádka doporučila! do dneška jsem se cítila taková smutná, i když se s manželem na miminko těšíme, tak pokecat si spolu o těhotenství s chlapem asi nejde moc do hloubky a kamarádky jsou taky zatím netěhotný, tak tady konečně vidím, že nejsem sama :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
evejka, taky už se i povedlo :slight_smile: i/y, no, vždyť my si rozumíme
chen: a proto jsme tu :slight_smile:!
Můj drahý se vzmůže na hlazení bříška a důvěrné označení "ploutvonožec", prostě romantika :slight_smile:! No, včera mě mazal bříško proti striím, sám se nabídl, ale měl u toho takovu kupu řečí typu: "pěkně tloustneš, vetřelče" a tak a asi to měl být vrchol jeho dojetí :grinning: , takže si radši taky pokrafám s kamarádkama a nebo tady, protože tady jsme na tom všechny časově plus mínus stejně
2. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tak u nás to s reakcema bylo dost odlišný...manžovi rodiče byli nadšení,to bylo vidět ve výrazu a gratulovali nám..bylo to fajn. Ale moji rodiče pomalu ani nehli brvou,což mě šíleně mrzelo,místo aby skákali do stropu radostí,že budou mít první vnouče.. :frowning2: ale oni jsou prostě takoví-radost projevit moc neumí a spíš ji projevují až se s tím aktem setkají osobně..jako když jsme jim řekli,že se budem brát,tak se chovali jakoby šlo snad o oslavu narozenin či co...ale na svatbě si to už užívali..ach jo..no každej je nějakej že

skretik,gratulace :slight_smile: to je super že je všechno v pořádku..a jak probíhal teda ten NT screening? Jo a chtěla jsem se zeptat,mohla jsi snídat? Teda jestli ti taky brali krev...mě totiž do telefonu říkali,že se můžu normálně nasnídat...mě to čeká v pátek,se už nemůžu dočkat :sweat_smile:

chen,taky jsem ráda za tyto stránky,protože taky nemám moc s kým to rozebírat..je to fajn :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
jani, jsem přesvědčena, že u vašich nezůstane oko suché, až se Ti začně zvětšovat bříško, popřípadě až se půjdou mrknout do porodnice, myslím, že naši jsou dost stejní jako vaši, taky se neumí dojmout nebo dávat najevo radost, spíš prakticky řeší, co je potřeba zařídit a tak, ale myslím, že se vlastně těší. Dávají to najevo strachem o mě: nic nezvedej, ospočívej, nenastydni, počkej, podám Ti to, to nech na mě a tak.... :wink:
2. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Gratuluji k průkazkám.
S tou rodinou to není vůbec jednoduché. já ze začátku bojovala s tchýní i tchánem, ale po čtyřech letech soužití v jednom domě už jsme si na sebe asi tak zvykli, že bych řekla, že už spolu dost dobře vycházíme.
2. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
my vůbec nevíme, co od našich čekat, ale spíš se bojím svých rodičů... no to je asi jasný, že. první co je napadne bude určitě: néééé, ona nebude magistra! :rolling_eyes:

mám strach taky proto, že moje nejlepší kamarádka reagovala asi takto: Ty jo, to je hustý, gratuluju.
a pak se začala bavit o všem ostatním, jako bych ani nic neřekla... to mě hodně zklamalo. ale holt ona má spoustu trablí, no...
2. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Jani, me krev brali uz pred tydnem a sestricka rikala at prijdu kdykoliv behem dne, ze muzu byt najedena, zadne omezeni neni potreba. Dnes delal normalni UTZ, jeste teda vaginalne a jen meril nejake parametry miminka (hlavu, projasneni atd.), to pak zadal do PC a tam mu spolecne s krevnima testama vysel vysledek. Nic specialniho se nedelo. Byl tam se mnou i pritel :wink: . Na konci listopadu jdu na ten tripple test, ale po tomhle uz jsem takova klidnejsi :wink: . Rikala jsem mu , ze je mi porad jeste zle, kdy to vymizi ( o vikendu jsem zase zvracela :confounded: ), tak pry to jeste chvili potrva, ale kdyz jsem videla to stvorenicko,tak mi to snad ani nevadi :grinning:
My takovou celkem chladnou reakci zažili právě od manžových rodičů. Já vím, že se strašlivě těší, ale zároveň se asi moc bojí, aby bylo vše ok. Když jsme jim to řekli, tak tchán pak říkal tchýni, že se ještě neraduje, že to může špatně dopadnout. Teď už zase řeší, jak by bylo hrozné kdyby se mi něco stalo u porodu a manža zůstal mimčem sám. Chápete? Úplný tragéd. Ale vím, že až tady to mímo bude, tak bude ten nejšťastnější dědeček pod sluncem.
tak mě napadá, holky, koukala jsem se na nějaká ta fotoalba tady a všude je vždycky vyfocený ten těhotenský test a je ta druhá testovací čárka taková celkem slabá... u nás byla hned napoprvé strašně silná, silnější než ta kontrolní. už mě pár lidí strašilo, že budeme mít dvojčata - od Jardy taťka je z dvojčat, tak nevím, jestli se nemám začít bát :confused:
2. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
skretik,aha vlastně tobě brali krev zvlášť..ale jo - to jsem chtěla slyšet-že můžu před odběrem jíst :grinning: no jo hele já myslím,že by mohli už ty nevolnosti ustupovat,mě už je líp..ale u každýho je to jinak...

Zuzi,tak to tě chápu,máme to podobně..naši se taky nechtěli radovat,protože se může ještě cokoliv stát..ale já tuhle reakci nedokážu pochopit,protože přeci prvním velkým úspěchem je početí ne snad! Ale to je fuk,snad až mi poroste bříško,jak píše bater a ták,tak už se budou chovat líp :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
chen,já měla obě čárky stejně silně vidět a v bříšku mám jen jedno mimi :wink: na tom určitě nezáleží
2. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
jedno nebo dvě, hlavně, aby bylo zdravé... už aby byl ten pátek 13. a věděla jsem aspoň něco víc... :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
ahoj těhule a nová těhulko.-))

chen: s tím studiem si to rozmysli - pokud máš slabší nervy a často se stresuješ, tak bych do toho taky nešla a radši si užívala těhu, ale já ve studiu pokračuju - teď jsem začla 3.ročník, takže mě čekají státnice Bc. a to těsně po porodu :confounded: ale v poho - beru to sportovně - pokusím se a věřím, že porota bude shovívavá ;-D tupá nejsem a když to nebudu flákat, tak to přeci musím dát, ne?.-) jinak na mgr se přihlásím na individuál - chci mít vš celou a myslím si, že kdybych přerušila a byla doma s malým, tak by se mi potom do školy absolutně nechtělo vracet - vím moc dobře, jakou mi to dá práci po obyč prázkách :grinning: a aspoň zaplácnu čas na mateřské :grinning:DD moje kamarádka taky studuje a má už skoro roční dítko a zvládá a má doma i naklizeno a navařeno ;)

holky...jsem teď totus naštvanus - před týdnem mi váha ukazovala 63kg (čili 4kg nahoře od začátku těhu) - už to je dost na to že se nepřejídám a jím normoš, ale teď jsem na ni po týdnu vylezla a mám 66kg - je to možný??? 3kg za týden??????????? :angry: :unamused: :confounded: :angry: :angry: :angry: Nechce se mi tomu věřit...musím se na to přibírání zeptat u dr., protože fakt moc nejím a jde to takhle nahoru - to je snad nějaká anomálie :cry:
2. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj Crawler,

s tim pribiranim je to strasne individualni, mam kamaradky, co pribraly i 30 kg a to jsou normalne hubenoucky a droboucky holciny, ktery se rozhodne neprejidaly, ale telo proste zadrzovalo hodne vodu, mely velka briska. Doktori s tim nic moc nedelali, obcas jen zakroutili hlavou, jak je to mozny a ptali se, jestli se neprejidaji. Nicmene se tim nestresuj, protoze do roka jsou vsechny na puvodni vaze. Pak mam zase kamaradky, co pribraly za cele tehotenstvi sotva 6 kg a jeste mesic pred porodem mely miniaturni brisko. Pokud se neprejidas, jak pises, tak se tim zbytecne nestresuj.
Ja uz mam brisko docela videt, ale na kg jsem zatim nepribrala, ale je to spis tim, ze jsem neco zhubla ve 2. a 3. mesici, kdy jsem porad zvracela. :frowning2:
2. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
mandra: no já bych brala, kdybych za týden měla +1kg, ale +3kg mi přijdou, jak z hororu :frowning2: ...nicméně s tím nic neudělám - týrat hlady se v těhu nemůžu a cvičit jako blázen taky ne, takže uvidíme...já už mám bříško hodně velký, ale ty 3kg na sobě nepociťuju oproti minulému týdnu se cítím pořád stejně...hlava mi to nebere :sweat_smile:
2. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
holky,jste se rozepsaly, co jsem tu nebyla..no, ty příbuzní..u nás to bylo tak, že z mojí strany z toho oba rodiče měli radost, táta takovou, že si chtěl i nechat fotečku, mamča se strašně těší, že bude hlídat a z přítelovy strany, to bylo chladnější..vzali jsme je na obídek do dobrý restaurace, řekli jim to a oni v klidu listovali dál v jídeláku, na mamince byla vidět radost, ale přítele taťka nic neříkal..začal si utahovat z přítele, jééé, ty budeš táta..a přítel mu na to řekl, to budu, ale ty budeš dědek, a on, že se na dědka necítí..tak mě to taaak zklamalo, kor když naši byli nadšení, ale jak píše jani, příbuzné si nevybíráme a každý radost projevuje jinak..uvidíme, jak to bude, až se mimískové narodí..třeba s tou radostí to bude lepší:slight_smile:
craw: jestli ty se moc nehlídáš, mamino? já na váhu lezu jen u dr..a zatím mám ještě 0,5 kg dole, od původní váhy..ale bříško už je pořádně vidět..nešla bys příští týden cvičit, nebo plavat? mně se nechce jít samotný..a říkala jsem si, že bych to tam šla okouknout..:wink:s tou váhou si hlavu nedělej..určo to bude v pohodě..nebo se zkus zvážit zase příští týden, v té samé době, a třeba tam budou úplně jiná čísilka.jakou máte váhu?
2. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
eriska: ach ti příbuzní...mě vždy zamrzí, když někdo neumí dát najevo radost, ale bohužel je to tak...já třeba skáču nad každou blbinou, kterou dostanu, ale znám lidi, který ani nepoděkujou za dárek a ani na nich není vidět radost...bohužel... a s ohlašováním miminka to je to samé - ale zamrzí to :frowning2:

a kdy přesně je to cvičení? a kde? a za kolik? :grinning: půjdu pokud teda nepojedu k dr. do Svitav nebo nebude něco jiného...

Jinak jako nechci se moc hlídat, ale píšu si deníček a zaznamenávám si kg každý týden - do teď mi to nelezlo nahoru - max. 0,5kg týdně...hlavu si z toho moc dělat nemůžu, no ale nasštve to...jinak váhu máme úplně tu obyč...no, ve středu mě bude vážit na poradně, tak uvidím, zda mi řekne něco ve stylu ať se krotím nebo tak :sweat_smile:
2. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
tak vidíš, třeba to bude tou váhou, uvidíš v poradně..mám pocit, že cvíčo na míčech je v ponědlí, od 10 a to si maminy na plaváčku moooc chválily a plavání je ve středu..ale kolik co stojí a od kdy přesně to je, to nevím..ale jdu to najít..jinak si myslím, že obojí bude určo do 50..to by bylo super, kdybys šla, aspoň bychom mohly o těch našich mímech pokecat:slight_smile:
2. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
craw: písla jsem ti to do IP:slight_smile:
2. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Craw: s váhou se nestresuj. To je individuální. Moje mamka, když mě čekala tak za první tři měsíce přibrala 3 kg a já jen 1,5 kg v druhém měsíci a od té doby ani deko. Váha mi dost lítá, jednou je o půl kila víc, ale druhý den za míň. Třeba nebudeš tolik přibírat ke konci a my jo a nebo to porodem rychle shodíš a nám většina zůstane. Tak to neřeš a počkej jak bude za rok.
2. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se taky přidat :wink: jako začínající těhule? Nejblíž jsem asi chenhong, ostatní jste o dost dál :slight_smile: .
2. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
ahoj, moc vítáme:slight_smile: však pořád jsou potřeba nové těhulky, tak je fajn, že pořád přibýváte:slight_smile:
2. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
zuzi: jojo, je to indivindy...moje mamka přibrala při prvním téměř 20kg a u dalších třech těhu už jen mezi 6-8kg...když on je člověk pak tak neohrabanej :confounded: ...všechno jde hůř...osobně si myslím, že u mě je to zadržená voda - mívám k tomu hodně sklony, tak se děsím, že ke konci těhu budu hrozně otékat...moje ségra zrovna nedávno vzpomínala, že od konce 8. měsíce už se nevešla do jinejch bot, než do pantoflí - naštěstí rodila na konci října a bylo solidně, ale nedokážu si představit chodit v pantoflích v březnu nebo dubnu ;-DDD
2. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahojky holky jsem tu na Koníkovi nová. O čem je řeč? :slight_smile:
2. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
téda vás je tu čím dál víc, výborně:slight_smile: taky tě vítám? vyplníš si profil, abysme věděly v kolikátém tt jsi? jinak koník je supeeeer:grinning:DD
2. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
Taky zdravím. Už jsem si ho vyplnila. :slight_smile:
2. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
super, tak to je ještě opravdový začátek :slight_smile: jak se cítíš? a máš už za sebou utz u dr.? viděli jste něco? už by mohlou tlouct srdíčko ;)
2. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Vítám nové těhulky, krásně se to rozrůstá. Akorát že my craw už nejsme moc na úplném začátku :wink:
2. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.