• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj holky, děkuji za přivítání :slight_smile: .
2. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
jojo zuzi máš recht, ale nemůžu si pomoct :grinning:DD
2. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak se s váma holky loučím, potratila jsem, ať se vám všechno vydaří, budu držet palečky a snad se brzo potkáme na tématu Maminky Papapa
2. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Merci: je mi to strašně moc líto. :cry:
Doufám, že se vám zase brzy zadaří a tentokrát bude vše v pořádku a ty se mezi nás zase přihlásíš.
2. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Merci, to mě tak mrzí!!!

Držím Ti pěsti, ať to překousneš co nejdřív a jsi co nejdřív zase připravená na miminko....

příroda ví, co dělá...měj se krásně!!!! Hodně zdraví!
3. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Zdravím frézii :wink:
3. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Krásné ráno přeju!

merci... co na to říct :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi to hrozně moc líto :cry: nechápu že to vypadalo v pořádku a teď píšeš tohle...moc ti přeju,abys zase brzy otěhotněla a dopadlo všechno v pořádku!!

Vítam nové těhulky :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ránko!

Merci: moc mě to mrzí. Snad vše brzy přebolí. Není to Tvoje vina, příště se určitě zadaří. Mám dvě kamarádky, které potratily, jedna dokonce dvakrát, a mají teď každá už krásné batole! Bude zas dobře!!!

Vítám nováčky!

Holky, tady je tak hnusně, že jsem dneska ráno dvacet minut přeřizovala budík, než jsem vstala...
3. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
bater,u nás od rána sněží...byla to blbá cesta do práce fakt..navíc mám manžu na školení,takže jsem jela autem sama,ale naštěstí jsem to v pohodě zvládla :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
jani, sněží? Ty jo, tak to jsem ráda za ten déšť :slight_smile:! Jojo, babička vždy říká, že může být hůř... :angry: .

Jinak holky já jsem dneska koukala na vaše profily a pak do své průkazky a fakt netuším, kdy mám teda termín porodu... V průkazce mám vyplněno, že jsem byla 21. října 12+2, tj. 13tt, dnes tedy 15tt, dle poslední menstruace mám TP 19. dubna a dle CRL mám termín 27. května!!! Fakt netuším.... :unamused: , no asi se fakt 18.v poradně poptám ... :confused: , přece jsem nemohla mít poslední ovulaci tak daleko od poslední menstruace...? Nebo jo? Jsem asi nějaká anomálie :confounded:
3. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Holky, to já dneska nemohla dospat, jak jsme se těšila do práce :grinning:
3. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
bater, to je asi fakt nějaký omyl...
3. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahojte maminky,
vytvořila jsem si fotoalbum, v pátek k tomu ještě přibude fotečka z uzv.
Jinak hlásím, že nevolnosti už nemám celý týden, takže už je mi konečně fajn, téda až na ten citlivý čenich.... poznávám takové pachy a vůně, které jsem snad v životě necítila :grinning:
3. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
teri, no... že jo! Na druhou stranu, dřív se to tak neřešilo a ženské stejně porodily, vždyť on si prcek řekne, kdy má přijít na svět, no ne? To jenom my jsme zblblé všemi těmi vyšetřeními a testy, měřením a tak ...., prostě to někdy přijde a až to přijde, tak to bude, jdu si dát druhou snídani, howk :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
sennorita: wow, to je tedy pupík! No, já ho mám jak kdy, večer vypadám už dost těhotně a ráno skoro ne, prostě se to mění asi podle toho jak se najím či co....! Ale to sdělení tatínkovi je super!!! Až budeme čekat druhé, inspiruji se.
3. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
:grinning:

sennorita: to teda... pupíček závidím!!! je dobře, že nevolnosti odcházejí....
3. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj kosti, Jani, ještě děkuji za přivítání. Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli to nevadí, že jsem ještě nebyla u dr.? Teprve zítra se chci objednat. Zatím je mi moc fajn, žádné problémy nepociťuji. Doufám, že nic nezanedbávám :frowning2: .
3. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
bater,to je teda fakt divný...no být tebou tak se na to dr. fakt zeptám,uvidíš co ti řekne..jinak souhlasím,že dneska nás zbytečně blbnou těma vyšetřeníma a vším možným..dřív to nebylo a jak jsme se narodily zdravý že :slight_smile:

senn,no jo hele,já zatím vůbec žádný pupík nemám..a to je foceno ráno,odpoledne,nebo večer? Akorát navečer bývám taková nafouklá docela,ale je to ještě nic moc...budu muset udělat aktuální foto-ale večer,aby aspoň malinko nějaký bříško bylo :grinning:

frezi,nic nezanedbáváš,ale k dr. už bych teda zašla :wink: je lepší to mít potvrzeno ultrazvukem od dr. a vědět že je vše v pořádku :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky,
Frezie: neboj, nezanedbáváš nic, není třeba tak spěchat. Čím později jdeš, tím je jistější, že bude něco vidět a bude i srdíčko, takže zůstaň v klidu. Do desátého týdne to v pohodě stihneš a to myslím stačí.
3. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Jani, Zuzi, díky. Co nejdříve to napravím a dr. navštívím :slight_smile: , ať (pro klid duše) vím, jak se vše "vyvíjí" a jsem (jsme) v pořádku :wink:
3. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Jo, jo, taky bych dr. už zašla. Já byla hned po testu, který jsme si dělala hned po vynechání menstruace,ale to díky tomu, že jsem špinila...tak jsem se lekla a mazala na gynekologii...
3. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
dobré ranko, kočky,
mer: něco psát je asi zbytečné, musíte se s tím poprat sami, moc mě to mrzí, ale určitě se vám brzy zadaří znova a my tě tu vždycky rády uvidíme:slight_smile:

vítám nové maminy, jj, koník je skvělá drbárna..vždycky si tu dobře popíšu:slight_smile:

fre: já u dr. byla v 7+4, a hned mi dal průkajdu, nějaký časopis, takže si myslím, že to určo nevadí, ale zajdi tam co nejdřív, já už na utz viděla i srdíčkpo:slight_smile:
3. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
sen: krásný pupík:wink:
3. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
díky holky, určo to co nejdříve vše napravím :wink:
3. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
holky, mě je dneska opět v práci zima to je hrozný...jsem si uvařila těhu čajík :grinning: jo a včera mi přišly už ty těhu džíny..ale nestihla jsem je vyzvednout z pošty...tak až dneska,hned je zkusím a zítra písnu jak sedí...pak hodím i foto :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
:grinning: no, tak na džíny se těším...hele, já vám řeknu, těch 10 dní doma a ráno jsme se nedostala(lépe řečeno málem nedopla) do žádných kalhot...je to možný?! Musela jsme si vzít sukni... :unamused: asi se taky poohlídnu po nějakých těhu kalhotech?!
3. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Jani, tak s tou zimou jsme na tom podobně, jsem pořád jako rampouch, jen v posteli jako radiátor, přítel mi říkává, že hicuji jako blázen :grinning: .. a taky mě zlobí pleť, připadám si jako náctiletý puberťák. Jak jste na tom vy? Odhaduji, že s pletí nemáte problémy.
3. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
fre: tak já trpěla na exémy i před těhu, teď je to lepší, řekla bych, že se mi pleť nijak výrazně nezhoršila, ani nezlepšila, občas se nějaký ten méďa béďa objeví, ale to i před těhu..
3. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Tak první krok jsem udělala, sestřička mě objednala na 12.11. :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
jani: mě je tu taky zima, topení moc netopí a na mě něco leze - špatná kombinace... :cry:

teri, to víš, deset dní je znát, já mám už jen dvoje kalhoty, do kterých se vejde, lacláče a sultánky, které mají nahoře gumu..., oboje velmi elegantní :sunglasses:

fre: u mě je pleť taky špatná, kromě pupínků se mi udělala i dermatitida okolo pusy, kosmetička na mě bojí sáhnout, aby to nezhoršila, fakt super, ale prý by to po porodu mělo přestat, takže ještě nějakých šest měsíců... ach jo, ale co by člověk kvůli tomu ploutvonožci nepodstoupil :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.