• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
bat, já s tím taky bojuji jak se dá, chodím ke kožní od konce srpna, zkoušíme co se dá, jelikož jsem jí řekla, že bych ráda mimi,tak jsem antibiotika vyloučila .. ach jo, ale jak píšeš, co bychom pro ty fazolky neudělaly , nepodstoupily :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Tak já takové problémy nemám. Měla jsem dobrou pleť už před těhu, ale občas se mi něco na tváři objevilo. Teď co jsem těhu, tak nic.
3. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Tery,tak já se zatím do všeho dostanu,ale chci být připravená :grinning:

frez,tak to jsme na tom stejně,já kolikrát v posteli taky tak "zatápím" že to manža nechápe,páč jsem jinak děsná zimomřivka :grinning: hele,tak to by ses divila,jak mě se dělají jebáky!! I na krku normálně...jako pleť mám teď docela špatnou,fakt.. tak to máš za chvíli tu kontrolu u dr. to je fajn :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
holky, nějaký ten pupínek v obličeji není nic hrozného, to prostě k těhu patří..já radši budu mít celý obličej jak puberťák, hlavně, že mímo bude zdravé:slight_smile: jinak mě na pleť zabírá indulóna a calciová mastička..a to mám už týden celou bradu červenou, ale po tomhle se to zlepšuje:wink:
3. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
jé Jani, tak to vypadá, že jsme na tom úplně stejně, zimomřivé (a to děsně) a bedíkové :frowning2: , kolem krku mě to začíná taky zlobit .. a to se říká, že v těhotenství se má pleť zlepšit, ne? ale nejspíš je to individuální
3. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak sem zpět a jak sem četla, že jedna z těhulek tu potratila, tak mě to moc mrzí, to musí být strašné :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
frezi,u každého je to jinak...taky jsem četla,že díky hormonům se zlepší pleť, vlasy...ale ani jedno z toho mě nepotkalo teda...spíš naopak..tak jsem zvědavá,protože se říká,že holčička bere krásu..tak že by bylo holčička.. :dizzy_face: uvidíme no

chen,ahojky,ano,je to strašně smutný když se něco takovýho dozvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: nedovedu si to u sebe vůbec představit!
3. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojky těhulky :wink: , jsem tu poprvé. Jsem těhu, dle MS i UTZ 5+6tt a ráda bych vás poprosila o radu. Včera u Mudr byl na UTZ vidět gestační váček. Ale srdíčko ještě ne.....není to špatně??? Dělala mi ale jen ten ultrazvuk "přes břicho", nikoliv ten vaginální. Jak to bylo u vás? Prosím, prosím....pište.... :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Jani, taky jsem to tak četla a slyšela co píšeš .. tak že by ta holčička :slight_smile: , já mám ještě ségru, přítelova sestra má taky dvě holčičky, jejda, tak ti dědové se toho klučiny nedočkají :grinning: .. ale co, hlavně aby mimča byly zdravoučké :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
ahoj bodulko! mě dělal dotěď (napodledy ve 13 tt) UTZ vaginálně. Srdíčko by mělo být vidět 4 ukončené týdny od početí, dle mého dr., takže to máš ještě čas! Věřím, že Ti vše dopadne dobře a budeš si tu s námi dál povídat už jako zasloužilá těhule :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Baterko, děkuju. Čtvrtý ukončený týden od početí byl právě včera (početí bylo 4.10.09-ovulace 5.10.), 2.11.09......a zatím tam byl jen gestační váček...ale moje MUDr. se tvářila, že je vše OK. Ale jak jsem psala, bylo to jen tím ultrazvukem přes břicho...jiný v ordinaci nemá.... :unamused:
3. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
frez,uvidíme,důležitý je abysme měli zdravá mimča :slight_smile:

bodulko,to je teda fakt divný,to jsem ještě neslyšela že by se v takovém začátku dělal utz přes břicho.. :astonished: mě teda zatím taky dělá pořád vaginální,na první přes břicho k dr. jdu až příští týden..se divím,že ti tam přes břicho něco viděla teda..
3. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Janinko...no mě to taky vrtá hlavou...a opravdu ten váček byl na UTZ vidět (http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=419766&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F) , viděla jsem ho i já jako laik......Ptala jsem se kamarádky, jak to měla ona...a prý jí dělala jiná MUDr. taky jen ten přes břicho...ale pak jí poslala pro jistotu do nemocnice na ten vaginální....a pak teda o to bohužel přišla.... :frowning2:
3. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
mě taky dělal vaginálně...

Jinak už jsem to dnes řekla v práci, šéf se usmíval, nevím, zda upřímně, ale vzal to hezky...
3. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
aha,koukám na to....no ale vidět to takhle z dálky..je to fakt zajímavý a to jsi byla na gyndě? To mě udivuje že tam má utz břišní a ne vaginální teda..mrkni mi do alba jak je to pěkně vidět s tím vaginálním.. Ale kvůli té kamarádce se neboj,to mohlo mít jakoukoliv příčinu.. a tebe poslal dr. na vaginální utz někam??
3. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
bobulko, určo nevěš hlavu, už jsme to tady s holkama probíraly a co dr. to názor a jiné praktiky, takže nám nezbývá nic, než doufat, že vědí, co dělají:slight_smile:

holky, já to taky četla, že holka ubírá krásu, ale moje mamina, když čekala mě i ségru, tak pleť měla krásnou, bez pupínku, to samé teta, takže bych na to úplně nevěřila..ale jak píšete, důležité je, aby mímo bylo zdravé a nějaký ten pupínek holt budeme muset vydržet:wink:
3. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Tery,tak to je super,to ti gratuluju,že to máš za sebou.. :wink: prosím tě,můžu se blbě zeptat,co jsi mu řekla? Jako "můžu s vámi/s tebou mluvit...jsem těhotná.." ??? Si nedovedu představit jak to jako oznámím.. :sweat_smile:
3. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
"pane Kadleci, máte chviličku? Mohl byste jít se mnou na chvilku do zasedačky?"
"Ano, ano..."
....
"Tak co se děje Terezko?"
"Já jsem Vám chtěla jako prvnímu tady v práci oznámit oficiálně, že jsem těhotná"...
"Tak to je hezká zpráva"
"jsem ve 3.měsíci a termín porodu mám 27.5.2009"...

blabla blabla.... :grinning:
3. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Janinko...no to je krááása, ten tvůj vaginální UTZ....to se fakt nedá s tím mým vůbec srovnat :frowning2: . Na další kontrolu jdu v příští pátek, takže 13.11.2009 :astonished: .....tak uvidím, co mě tam bude čekat..... :confounded: . Mě právě nikam neposlala na ten vag. UTZ :unamused: .

Erisko: no nic jiného nám fakt nezbývá, než doufat.... :wink:
3. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Tery,tak fáájn :grinning: jsem si ale říkala,že mýho šéfa radši ani do zasedačky zvát nebudu a řeknu mu to v kanclu jakmile budeme sami..protože kdybych si ho zvala do zasedačky,tak asi už ani nemusím nic říkat :grinning: :grinning: díky..

bodulko,tak uvidíš ... jak to bude probíhat dál
3. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
:grinning:

bodulko, ty doktři vědí, třeba ten tvůj prostě vaginální utz nemá...dřív ho něměli vůbec a tyk se všechna mimča narodila...nestresuj a užívej!!!!
3. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
jojo, holky, musíme si to pěkně v klidu užívat a nestresovat se...:slight_smile: to mímu neprospívá
3. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Holky, jaký, že jste to říkaly, že je Vás favorit v kočárkách...Já byla o víkend s manželem nahlédnout v malvíkovi v prodejně, to jsem čučela...nevěděla jsem, kam dřív koukat, měli jich tam hrozně moc....
3. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
kosti, tak já vím určitě, že nechci žádný trojkolkový :frowning2: , po mé zkušenosti, kdy jsem v něm vozila jej odmítám, těžko se mi ovládal, i když vím, že je hodně oblíbený
3. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
teri: tak u nás vede v-cross..čtyřkolka, koukni, mám ho v albu, barvu zatím nevíme:slight_smile: ale taky se mi líbí dorjan, chci, aby se přední kolečka dala zaaretovat..hezky se řídí, když jen rukou naznačíš, kam chceš zahnout a nemusíš otáčet celý kočárek..a tak jste nějaký vybrali?
3. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
frézi, já taky nechci trojkolku... mě se líbí klasika... na vlastní oči se mi asi nejvíc v tom malvíkovi líbila Inglesina...ale jsou docela drahý a nemají moc na výběr mezi barvami...
3. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
jo, eri V-cross, já byla líná to hledat v diskuzi zpátky :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
v pohodě..mně se to taky nikdy nechce hledat..:slight_smile: ono toho tady je, než by to člověk našel,co? ale podle mě kočárky je věčné téma..myslím, že víc to začnu řešit, až po vánocích..teď spíš tak jako pokukuju a říkám si, že je času dost.a co bys chtěla? kombinaci? nebo hlubokej a pak sporťák?jj, trojkolky nikomu neberu, ale mně připadají strašnš nestabilní a i se mi blbě řídí, co jsem zkoušela..u nás vyhrála čtyřkola, se dvěmi koly měnšími, nafukovacími:slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Já mizím na oběd...už se těším...měla jsem za tu nemoc absťák v nakupování :grinning: ...
hurá do metropole!!!
3. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
eri, já ti vše napíšu po o...jo?! :wink:
3. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.