• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Tery dobrou chuť :wink: já jsem se dneska nacpala,z domu jsem měla nude s mákem a udělala jsem toho nějak moooc :grinning: ale dobrý to bylo
Já zatím kočárek vůbec neřeším...přijde mi na to ještě hodně brzy...trojkolku taky nechci,to je jediný co vím :grinning: jinak vůbec netuším..musím se pak poradit s nějakýma známýma maminama :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
teri, nech si chutnat, já jsem po rýžovém nákypu a je mi mooooc dobře:slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja hlasim, ze me se teda plet hodne zlepsila, sem tam se mi nekde neco udela, ale driv to bylo porad, tak jsem na to zvedava, muzeme pak posoudit, jestli je to pravda, ze holcicka bere krasu. Ja bych teda asi cekala chlapecka :grinning:. No uvidime a pak posoudime :wink: .

Jinam me delal doktor ten vaginalni UTZ jeste ted ve 13tt, ale myslim Bodul, ze doktorka urcite vi co dela a myslim, ze na srdicko je jeste brzy, na pristi kontrole ho uz urcite uvidis :wink: .
3. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
eri,hmm takže taky sladký oběd :grinning: mě taky chutnalo :slight_smile:

skretik,ahojky :slight_smile: jasně uvidíme,stejně jsou to jen takový pověry..já nepředpokládám,že by se podle toho dalo řídit,ale někomu to vyjít může :sunglasses:
3. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ja tomu taky neverim, ale mi to tady porovname a prozkoumame :wink: , jsem zvedava komu to tak vyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
3. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
jj, jani, po dlouhý době něco sladkýho..jinak já tomu teplýmu jídlu moc nedám..na nudle s mákem jsme měla taky chuť, ale máme nějakýho rozbitýho robota, tak jsem mák vzdala a udělala nákyp..
holky, už se to tu asi řešilo, ale co si přejete? kromě toho, že mimčo bude zdravý? já jsem vždycky chtěla holčičku, i přítel, ale jak koukám na zprávy a co se kolem děje, tak si říkám, že kluci to mají jednodušší..tak teď nevím, co bych chtěla víc..nehledě na to, že pro klučinu se shodneme na jméně a u holčičky je to horší..
3. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
eri,tak já bych radši holčičku a manža zase kluka...mě je to docela i jedno,ale holčičku bych radši,navíc když švagrová má syna a druhýho porodí koncem ledna :slight_smile: tak by se do rodiny šikla i holka :grinning: pro nás by to bylo i jednodušší co se týče jména..my máme trošku problém zase se jménem u kluka..protože miláček by rád jméno po něm ale to já nechci (mají to generečně..) takže u holčičky bysme se aspoň nemuseli dohadovat :grinning:
3. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
eri a včem to mají kluci jednodušší? :slight_smile: já nevím čoveče,každý pohlaví má pro i proti...takže si nevybereš,víš
3. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ja vam holky ani snad nevim, je mi to asi opravdu jedno. Pritel by chtel moc chlapecka a ja bych chtela parecek, takze ted je mi to opravdu asi jedno, ale u druheho, budu chtit to druhe pohlavi :grinning:
3. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
skretik,my bysme taky rádi celkem dvě děti-holčičku a kluka,tak uvidíme...ale ještě není na světě první,tak nebudu myslet hned na další :grinning: ať je to kluk nebo holka,hlavně ať je všechno bez problémů..jak těhotenství,tak porod a ať je mimi zdravý
3. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Bude to znít asi divně, ale mě je to vážně jedno. Manža by si strašně přál kluka. Bojí se, aby nedopadl jako můj taťka, který má dvě holky a tak musel žít v domácnosti vlastně se třemi ženskými. Navíc je manža fotbalista a fotbal je u nich v rodině vlastně tak trochu posvátný. Všichni chlapi hrají fotbal a tak by Mirek rád taky přihlásil špunta do přípravky a chodil se každou sobotu dívat na jeho zápasy. A protože chci, aby byl šťastný, tak chci vlastně taky kluka. Všichni mě podle obličeje tipují na kluka, ale nevím, jestli to není jen tím přáním, aby byl Mirek šťastný. Všichni by mu koučka strašně moc přáli.
3. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
zuzi,je mi to jasný..mě přijde že chlapi chcou většinou kluka...já jen doufám,že když to bude holčička tak nebude manža zklamanej..no až uvidí mimi na světě,tak si myslím,že ho bude milovat stejně,ať už je to co je to :grinning:
3. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jo, jo. Proto jsem taky ráda, že si nenecháme říct, co to bude. Myslím, že až se to narodí, mude manža štěstím bez sebe, že máme porod za sebou a pak to pro něho nebude taková rána, když řeknou holčička. Ale u utz si myslím, že by byl trochu zklamaný. Vím, že když to teď bude kluk, tak druhé pak bude chtít holku. Tak za půl ročku uvidíme, jestli se mu přání splní.
3. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
tak zdenda by chtěl radši holčičku, myslím, ž to bude tím, že u nich v rodině jsou samí kluci..a když hlídáme moji sestřenku, tak ta je z něj hotová, pořád se s ním mazlí, důležitě za ním chodí, když s něčím potřebuje pomoc a bratránek, ten ho spíš provokuje, aby se s ním pral..tak si myslím, že se mu líbí, že pro setřenku je tak důležitý..naposledy, když u nás spala, tak spal chudák celou noc nalepený na zdi, bál se otočit, protože natálka ležela skoro na něm a on se bál, aby ji něco neudělal..prostě zlatíčko..
no, jani, oni to asi kluci nemají jednošší, ale já jsem nedávno četla o znásilnění, a tak si říkám, že když kluka dobře vychováš, tak ti takovou hnusárnu neprovede, max. se někde opije, popere, a to je podle mě celkem v normě, kdo se neopil, že? no, u holky, já bych se strašně bála ji někam pustit, aby se jí něco nestalo..tak spíš tak:slight_smile: jinak co mám zkušenosti s těmi prcky u nás v rodině, tak holčičky jsou chyřejší, rychleji se všechno učí, tolik "neprovokují", tak i proto chceme holčičku, ale říkám, jak nad tím čím dál více přemýšlím, tak mi to je celkem jedno, co to bude za pohlaví, hlavně, ať nám to v dubnu dobře dopadne a jsme všichni zdraví..klišé, ale pravdivý:wink: jani, jak se jmenuje manža? já naštěstí už Zdendu ukecala, že se po tatínkovi klučina jmenovat nebude, tak se smířil s Martínkem nebo Kubíčkem:slight_smile: jo, koukám, že doufáš v dominika, taky krásný jméno, jen mi známá říkala, že když vybírala jméno, tak ji všichni říkali, ať nedává Domíska, že jsou to stranšná zlobidla..no a hádej co, má ho a je to ďáblík:grinning:

jo, jinak se musím pochlubit, volala mi známá z laborky, že genetika je v pořádku, tak jsem strašně ráda a bude se mi zase líp usínat:slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Tak jsem po o.
K tomu kočárku...chci kombinaci, určitě, stabilní, robustní, do terénu, pevněj, kvalitní a velikej :wink: víc priorot nemám :grinning:

u nás je to taky nestanovený, co chceme...prostě zdravý, krásný a povedený miminko a jestli bude mít pindíka nebo nebude, to je fuk :grinning:

Mám dotaz...v tý těhu poradně mi dali rozpis příprav k porodu, má to nějaký 3 části, ale na tohle je snad dost času,ne?! Tam se chodí tak 3měsíce před porodem,ne?! :confused:
3. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
teri: já neporadím, mně v poradně nic takovýho nedali..ani žádný boxík s věcma, co tady holky psaly.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele, ber to z té lepší stránky, aspoň víš víc, než třeba já..kdybys měla možnost, neoskenovala bys to a neposlala mi to? jinak požadavky na kočík mám stejný jako ty:slight_smile:
já každopádně vím, že přítel nebude v žádném případě zklamaný, na mímo se moooc těší a je mu jedno, co to bude, chce teda spíš holčičku, ale kluk mu vadit nijak nebude a bude ho mít stejně rád..já vás obdivuju, já bych nevydržela čekat až do porodu :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
eri, to je jako jen rozpis datumů, kdy se ta která část té přípravy dělá v kladenský nemocnici...jen je tam vypsáno, že v 1.časti, vysvětlí co je to porod teoreticky, v druhý to ukážou na DVD a úkážou porodní sál a v třetí části je asi nějaká praktická zkouška na vlastní tělo :wink:

já to asi blbě popsala...

já bych taky nevydržela nevědět a moc moc moc doufám, že se malej natočí a ukáže, co má mezi nohama :wink:
3. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
eri,tak s tím máš pravdu..je to pak větší strach o holku...ale co se dá dělat...někdy se takové věci ovlivnit nedají,stejně jako to jestli se dítě nechytne "špatné" party a je zle...je to dost o výchově,ale někdy i s dobrou výchovou se dějí špatný věci :unamused: na to radši nemyslet..
Ano Dominik se mi líbí,a když jsem to nadhodila před manžou tak se mu to taky líbilo..tak uvidíme :slight_smile: Jinak manža je Rostislav :sweat_smile: jeho taťka taky,dědeček taky...no ale já bych tak našeho syna nechtěla pojmenovat..
Jinak mi si pohlaví říct určitě necháme,přijde mi to praktičtější,lepší se připravit,než čekat na překvapení :grinning: taky bysme to nevydrželi
3. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
dostala jsem na papíru to, co je asi tak zhruba v půlce téhle webové stránky
http://www.nemocnicekladno.cz/index.php?a=stranka&m=1&s=11

jmenuje se to rozpis přednášek - příprava rodiček k porodu, víš?!
3. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
aha, tak je mi jasné, že já asi nic takového nedostanu, protože můd dr. s chrudiskou nemocnicí nespolupracuje, ale to se nedá nic dělat..
jani: rosťa není nejhorší jméno, třeba takový Žitomír, Břetislav, atd. ty jsou podle mě horší..přítel teda chtěl, aby se klučina jmenoval po něm, Zdeněk, ale to se mi taky úplně nelíbí, ale řekla jsem mu, že jestli to tak strašně chce, takže se může jmenovat po něm, ale mně že se to úplně tak nelíbí..a on nějako změnil názor...pak teda taky pomohlo to, že se mu moc nelíbilo jméno Martina pro holku, tak jsem řekla, že jestli on bude mít zdendu, tak já chci Martinku:slight_smile: a bylo to..jenže oni ti chlapi s tím jménem žijí dýl, než je známe my a přijde jim v pohodě, co?
3. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
eri,já vím, neříkám že je to nejhorší :slight_smile: né že bych proti tomu byla zaujatá,ale pro svoje dítě bych chtěla vybrat jméno,které se bude líbit nám oboum a ne jen jednomu z nás..přijde mi to tak spravedlivý...vidíš-tobě se jméno manži taky nějak extra nelíbí,to je to stejný..akorát kdybych já řekla to co ty-ať se tak teda jmenuje,ale moc se mi to nelíbí-tak by se s tím neštval a řekl,tak jo,bude se jmenovat po mě! :grinning: na jménu pro holčičku se kupodivu shodneme,zatím vede Kristýnka...ale my se o tom teď radši nebavíme,řekla jsem,že případné hádky postačí ponechat až na dobu kdy budeme znát pohlaví :grinning:
3. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Žitomýr? :grinning: To jsem ještě neslyšela.
3. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
no je tu zrovna v listopadu víc takových "sexy" jmen... :grinning: Hubert, Bohumír, Evžen, Tibor, Benedikt, Otmar... :grinning: jen si vybrat!! :grinning: a jak pak máme vybrat normální hezký jméno pro kluky že.. :grinning: :grinning: se musím fakt smát
3. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
jani, taky to teď neřešíme, není ani čas..ale ještě jedno ti můžu napsat, teta, když čekala dvojčata, tak se rozhodly pro jména Bára a Jan, a pak přišla sms, že se narodila Natálka a Víťásek.říkala, že v těch bolestech napsala jména, která si vždycky přála:wink: takže taky způsob..jj, mně se jméno Zdenda taky úplně nelíbí, ale jestli mu tím udělám radost, tak toho malýho tak klidně pojmenuju..musím zaklepat, zatím to řešit nemusím, protože se rozhodl pro jiný jména..ale jak píšeš, je lepší, aby se na jménu dohodli oba a oba byli spokojení
hele ale Žitomír to není z našeho českýho kalendáře ne.. :grinning: taky jsem to ještě neslyšela
Já, jak se dneska vrátila po tý době do práce, tak jsme mezi mailama měla zprávu od kolegy, akorát se mu narodila Kristýnka...
A jeho reakce dnes, když jsme to lidem oznámila, že jsem v tom, byla: Ty taky musíš mít hned všechno, co vidíš jinde,viď :grinning:
3. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
Otmar... to teda :rolling_eyes:
3. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
jj, teri, žitomír, tak se jmenoval spolužák kamarádky říkali mu žíťo :grinning:
jani, máš pravdu, vybrat jméno, které se zdá člověku krásné a je v kalendáři, je docela makačka..mně se třeba líbí jména, ale musím tak představit miminko, puberťáka a dospěláka a to mi pod každé jméno prostě nejde..no a taky se mi líbí třeba zkomoleniny toho jména, ale nelíbí se mi jak zní v kalendáři..je to se mnou horší..a když už se oba shodneme na Emě, tak má svátek 8.4. a TP máme 13.4., a já si říkám, že to je brzo po sobě..
3. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
Tery :grinning: :grinning: tak to byla vkusná poznámka teda :slight_smile:

Eri,jasně,člověk názor může klidně změnit do té doby než přijde mimi na svět,že ... ale my plánujeme že bude manža u porodu,nevím kdy a kde se to tam hlásí nebo co-to jméno-ale asi bude hlídat co říkám :grinning: uvidíme,času do porodu dost :slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
každý jméno někdo někdy úmyslně nebo neúmyslně zkomolí....
já se jmenuju Tereza...myslela jsme si, že žádný komoleniny mít tohle jméno nemůže a v pubertě na mě řvaly mutující kluci: Tereza Tereza, ta ma ko.. z železa a pí.. z nerezu,.... :unamused: :rolling_eyes:
3. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.