• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Tery,teda takhle ti nadávali jo? :angry:

Eri,přesně tak,taky si to jméno vždycky dávám do zdrobněliny a taky jestli pasuje k příjmení...a tak..jinak já bych taky nechtěla aby mělo dítko svátek chviličku od narozenin...vidíš,to jsem zatím ani nezkoumala jak to s těma jménama co jsem vybrala vůbec je.. se jdu podívat :grinning:
3. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
jo, hajzli jedni...

to je takových věcí, co musí člověk vzít vpotaz při výběru jména :wink:
3. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
jj, není to jednoduchý vybrat jméno..a ještě, aby se na tom shodli dva..není to sranda..pořád se něco vybírá,co? jméno, kočárek, postýlka,oblečko, porodnice, atd..ale holky, určo se shodneme, že to je příjemné rozhodování:wink: taková rozhodnutí bych mohla dělat častěji:slight_smile:
to mi, teri, ani neříkej, mně se právě terka jako jméno líbí, tereza se mi zdá tvrdá, ale je to jméno hezký:slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
je to moc příjemný!!!
jsem si přes oběd zkoušela v HM těhu džíny, ale neměli mou velikost, takže ty velký mi plandali ve stehnech a zadku a ty druhý jsme nenarvala na nohy...ale měli tam dost výběr...až bude víc času, vrátím se tam a pečlivě se porozhlédnu...
3. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
jejda, holky, vy jste toho napsaly :wink: .. ani nestačím dočítat .. já to zatím nijak neprožívám, nevím na čem jsem a je na vše docela brzo .. jinak já bych si přála chlapečka, i kvůli příteli, ale hlavně .. mám ségru, přítelova sestra má taky dvě holčičky, tak aby se ti dědové toho klučiny dočkali, navíc můj taťka je zažraný fotbalista a trenér, přítelův otec taky fušuje do fotbalu, je rozhodčí, tož to by se posr...li :grinning: ..ale uvidíme, hlavně aby to bylo zdravé, ať už kluk nebo holka
3. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
jo Tery,to chce v klídku vybírat a zkoušet :wink: já se těším na ty moje džíny,si je dneska vyzvednu na poště a hnedka do nich vklouznu..modlím se aby mi byly :slight_smile: téda ty místo oběda lítáš po obchodech jo? To se někdo má :grinning:

eri,ano ano,pořád se něco vybírá a pořád se na něco čeká :slight_smile: ale je to příjemný období

frez,dalí fotbalista joo :grinning:
3. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
jani, a objednala sis velikost, co máš teď, nebo o trochu větší?
3. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Jani, no, nejspíš ano, dědové by se poměli, navíc vnouče :grinning:, přítel na ten fotbal až tak není, to já ho mám v genech víc, samozřejmě jako fanda, mám větší přehled než on
3. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
Tery,objednala jsem si svoji velikost,podle rozměrů co tam byli vypsány,tak by to mělo i odpovídat...měřila jsem to se svýma džínama co nosím..tak uvidíme,zítra napíšu :wink:

frez,fakt jo? Takovej si fanda :slight_smile: no měla jsi to po kom dědit viď.. :slight_smile:
3. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
no, jsem zvědavá...hlavně si udělej to foto a dej do alba :wink:

teda, dneka to tak strašně rychle uteklo...za hodku jdu domu...
3. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
jasně, Tery, foto udělám a dám do alba..ale nejdřív ve čtvrtek,páč nebudu mít fotku jak stáhnout..manža je pryč i s notebookem a vrátí se až ve středu večer..
já to dneska zabalím asi o něco dřív..tak po čtvrté..uvidíme,protože než dojedu domů...ach jo,se mi vůbec nechce absolvovat tu cestu,doufám,že to bude projetý..
3. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
a to se ten sníh udržel? Hlavně buď opatrná a bdělá!!!
3. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
hm, jsem velký fanda fotbalu :slight_smile: , jednu sezónu jsme chodili s taťkou na Baník, byla to ta jejich mistrovská, bylo to úplně super jak tě to na těch ochozech vtáhne - fandíš, zpíváš .. doma jsme fotbalu víceméně podřízeni, mamina to s taťkou nemá lehké, od dětství neznám nic jiného než fotbal, takže se to na mně asi muselo nějak projevit :grinning:
3. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:

mercedess - jestli budeš číst i tohle, tak přeju hodně sil - co víc? :cry:

vítám nové těhule:slight_smile:

holky - četly jste mé včerejší večerní příspěvky? Co si myslíte? Může to být zadržování vody? Nevíte, jak se toho zbavit? :confounded: Zítra jsu do další poradny, tak se poptám, ale jestli máte nějaký recept, tak sem s ním :wink:
Dnes jsem byla na druhé části genetiky a zítra dopo budou konečné výsledky, tak snad bude všechno v pořádku :slight_smile:))

dnaska jsem taky byla v Takku a moc se mi tam líbila krásná těhu tunika, ale stála 600kč a my teď měli hodně výdajů, tak jsem ji nechtěla, ale namkonec ji zbalila tchýně a že ji dostanu od Ježíška, tak jsem happy:grinning:
3. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
Craw, to nevím, to bude asi fakt voda, protože mi neříkej, že tělo dokáže přibrat 3 kg za týden. I když, kdo ví, v tomhle stavu... :sweat_smile: ...Zítra se zeptej v poradně...

Já jsem přibrala 3 kg od začátku těhu, ale hlavně to je tím, že jsem přestala kouřit a přímo ŽERU...furt a cokoliv...

Radši ale nedělej žádné akce proti "odvodnění" atd...nejdřív se poraď s dr.
3. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
jééé, ono, už je půl pátý, tak to já musím letět...Tak se mějte . Zítra čáááu :wink:
3. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Tery: no právě a já ani nežeru, takže mi to přijde jako naprosto nereálný...zítra se v poradně poptám a řeknu vám, co jsem se dověděla...jinak tímto tempem bych byla brzo hrozně nateklá - to by bylo děsný :confounded:
Já až do teď měla taky jen 3kg nahoře, což mi nepřijde zlý, přeci jenom budeme pomalu končit 4.měsíc, ale rázem 6kg hore? no tfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
craw: uvidíš zítra, dr. ti určo poradí co s tím..takhle je zbytečné dělat závěry a stresovat se..k tunice gratuluju..mně v neděli přivezla tuniku z takka mamča..krásnou, barevnou, že ji prý nemohla odolat..aby prý vnouče bylo už teď frajer:slight_smile:
3. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
bodulko - ahoj, jsme tady dneska taky poprvě a jsem dnes 5+5tt. (jsme těhotná už po 5. ale vždy to samo skončilo.) Dnes jsme byla na UTZ, vaginálním a taky byl vidět jen plodový vak (velikost 11,2mm) což prý odpovídá stáří plodu. Srdíčko se uvidí až za cca 10 - 14 dní. Ahoj :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak moji rodičové už TO ví. Byli sme u nich včera večer na návštěvě řešit úúúúplně jiný věci, prostě věci kolem bytu a tak, poradit se atd. No a dnes mě přišel v jeho pracovní době navštívit tatínek, sedl si na gauč a povídá, jestli sme jim nechtěli včera něco říct, že si prý mysleli, že jim jdeme říct, že jsem těhotná. Tak ho mamka poslala, aby zjistil jestli prý fakt sem... no, co sem mohla dělat, že... tak už to ví. Ale takhle blbej způsob? No, sami si ho vynutili, mohli to mít jako překvapeníčko, oni zvolili způsob výslechu.
3. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
aleda: jojo, srdíčko v 7.tt už bývá, tak se těš:wink: Jinak 4x jsi samovolně potratila? To je smutný, tak snad teď už bude vše ok...ale určo jsi na rizikáči, ne? šetři se a opatruj se!

chen: no proč ne? asi jim to tak vrtalo hlavou, že byl pro ně lepší výslech než čekat kdovíjak dlouho:slight_smile: a co na to říkali?
3. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
ahojky maminky tak ja sem taky nova tehulka.. vcera sem si udelala 2 testiky a oba vysli pozitivne.. pak sme jeli k doktorovi a ten nam to tez potvrdil zitra jdu na dalsi krev a objednat se na ultrazvuk.. jupiiii
3. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
chen: to je jedno, jak se to dozví, hlavně jestli mají radost:slight_smile: moje mamča se to dozvěděla v práci, protože jsem jí to hned běžela říct..a večer jsme to teda nahrály na přítele, že jí to říkáme společně:slight_smile:
luci: vítám tě a moooc gratuluju..tak povídej, plánovaně, neplánovaně, před svatbou, po svatbě:slight_smile:
3. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
No napřed taťka furt řešil, co bude se školou, potom šel zpátky do práce, od mamky mi přišly dva takové zmatené maily... a odpoledne mi zacaly chodit sms tipu: Ja budu deda! Mamka bude babicka! Jesteze mam Spalicek, samozrejme prvni vydani. Myslím, že nakonec to oslavili.

Manžel mi na to řekl: Tak jo, já jdu zavolat našim. A fakt šel :grinning: Ti měli radost velikou hnedka, ale tak oni už jedno vnouče mají, tak ví, jak moc je to dobrá zpráva.
Takže základ rodiny už to ví... uf, hned je mi líp :wink:
3. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ranko, dneska jedu na krev, tak už se chystám. Jakpak se vám dneska daří?
Včera jsem měla naprosto úžasný večer. Volala mi má nej kamarádka, se kterou jsem několik let bydlela na vysoké, aby mi oznámila, že čeká mimi. A co je neuvěřitelné, má termín deset dnů po mě. Jsem z toho úplně vedle. Sice bydlí dost daleko, na to abychom spolu mohly vozit, ale i tak se těším, jak za nimi s kočárkem pojedeme, nebo naopak oni přijedou s mímem k nám. Prostě paráda!
A dneska ráno jsem zaznamenala jasný důkaz o miminku. Když jsem se vzbudila, tak jsem ještě chvíli ležela na zádech a hladila si bříško v naději, že ucítím nějaké pohyby. A pak jsem si všimla, že na levé straně nemám bříško téměř vidět, ale zato na pravé straně je krásná boule. Krásný pocit, takhle vidět, že to opravdu není špek ale náše malá fazolka. Je to prostě super období. Pořád něco nového a většinou i naprosto krásného.
4. lis 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobré ráno,těhulinky :slight_smile: tak jsem včera vyzvedla z pošty těhu džíny,kupovidu mi sedí! :slight_smile: akorát v pase jsem je musela hooodne stáhnout aby mi byly..no prostě ještě vůbec nemám žádný bříško...ale tak aspoň už je mám,tak jsem ráda,až mě začnou vadit moje klasiky tak je začnu nosit. Udělala jsem i fotku,ale sem ji dám asi až v pátek..protože teď ji nemám jak stáhnout..
Jinak tady už nesněží,takže cestu jsem dnes měla v pohodě,silnice jsou akorát mokrý,po sněhu už není skoro ani památky..
4. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Tedy, vy jste se včera rozepsaly, dočítala jsem skoro půl hoďky:slight_smile:!

vítám nové těhulky, to je nás už ale :slight_smile:! hurá!!!

k pohlaví: u nás taktéž klasika, přítel lobuje za kluka, mě je to vlastně jedno, ale když vidím jeho naději, tak vlastně taky radši kluka, aby měl radost, on už se vidí, jak ho bere na výlety a čundry, učí ho všechny ty "chlapské" věci a tak...,

k jménům: my se zatím shodli na Emě, Kristýně a Sáře, u kluků na Jakubovi a Markovi. Uvidíme :slight_smile:.

kočárek: asi Inglesina Magnum, moc to neřeším, ale kamarádka ho má a do terénu je super, to my potřebujeme, budeme bydlet na vesnici...

jani: gratuluji k džínám! mě včera přišlo pyžamo, taky paráda.
4. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
craw: zeptej se mudry, ale neviděla bych to tak tragicky. Piješ dost? Mě doktor říkal, že musím zvýšit pitný režim cca o litr nad svůj normální průměr, tj., asi čtyři litrty denně, jinak bude tělo zadržovat vodu do zásoby... Tak piju jak velbloud :slight_smile:, právě si jdu udělat těhu čaj, už teď mi trochu leze krkem... :slight_smile:
4. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
chen: tak to gratuluju k oznámení rodině! Jsem ráda, že Vaši to nakonec přijali výborně a těší se! To naši to nedávajín moc najevo, jen pořád řeší, kdy že se teda už jako vezmeme, přece...! A my řešíme tunu jiných věcí a navíc svatba v prosinci nebo v lednu???? Brrrrr....
jsem tu asi sama a tak začínám trpět samomluvou... :slight_smile:!, pardón, už mlčím, už mlčím :grinning:
4. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj nové těhule!!!
Ahoj "staré" těhule!!!
4. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.