• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
jani, tak to jsme zvědavá, tmavé nebo světlé?! To máš štěstí, že ti padnou, mě nikdy nic, co jsme si objednala poštou nesedělo :confounded:
4. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Chen: pěkný pocit, že?! Oznámit to a sledovat tu radost a starost?!
4. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Zuzi: úžasná náhoda. To se to pak bude kočárkovat a kňafat o plínkách,co?!
4. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
ahoj holky,
bat: přítel je myslivec, ale chce spíš holčičku, protože prý holek "myslivkyní" je málo a strašně jim to v mysiveckém sluší:grinning: už se těší, až bude mímo brát s sebou na prochajdy s pejskem, jak budeme chodit v zimě do lesa dávat zvířátkům baštu a je mu jedno, s jakým pohlavím, protože dneska to, co dělají kluci můžou dělat i holky a obráceně..a u nich v rodině to jsou všichni kluci, takže proto asi holčičku a u nás je to tak půl napůl, ale první pravnouče stejně bude hýčkaný:slight_smile: my taky potřebujeme nějaký pořádný kočár, prý na zkoušky, kam bude příští rok chodit s pesanem, tak abychom mu prý fandili:slight_smile: jsou to zlatíčka, ti naši chlapi,co? holky, já bych neměnila ani za nic..sice se občas nepohodneme, teď obzvlášť, kvůli reko, ale i tak..

jo, včera jsem dostala od ségry předčasně k narozkám super těhu tyrkysový tepláky a k tomu do barvy tríčo, tak se budu muset vypravit na cvičení:wink:

jo, jinak se mi dneska opět dost motá hlava už od rána, 5. měsíc a pořád to neustává..hrůza..

holky, ještě mě děsí můj tlak..už dvakrát za sebou jsem měla 152 na 81 a jednou na 71, ale dr. nic neříkal a podle mě to je hodně..ale když jsem si hío měřila u babi,tak to bylo v normě..tak fakt nevím..jestli to bylo tím, že jsem se nervovala z odběrů..
4. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Eri, holek myslivkyní není fakt hodně :grinning: :grinning:

Já ani nevím, kolik je vysokej tlak?
4. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
no, mně říkali, že "normální" na můj věk je tak 120, 130 když jsem těhu může ještě být..tak nevím, no..ale holt, musím věřit dr..než baštit nějaký prášky...jj, je jich málo..tak třeba se nám to splní a budeme mít krásnou plešatou modrookou slečnu:slight_smile:
4. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
eri: no tedy, myslivkyně? To je super:slight_smile:! A s tím tlakem netuším.., já jsem v normě: 120 na 90, prostě ukázkovej, uf! Věřím, že u Tebe bude vše ok, hlavně kein stress :grinning:!
4. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
bat: pokud bude chtít, tak může být:grinning: je fakt, že asi budu i klidnější, když bude lítat s taťkou po lese a pak sama, než aby to trávila někde s nějakou pochybnou partou..u toho lesa se najdou super lidičky..ale do ničeho nutit nebudeme..nás taky nikdo nenutil..to já se ani nestrsuju, jen před tím odběrem, nesnáším, když mi berou krev
holky, tak jsem včera byla na drbandě u tety, co má tři děti,12 letou slečnu a 5.letá dvojčata, tak mi radila, ať si pomalu začnu psát, co si musím pořídit do porodnice..že si tak taky dělala a pak, když byli na nákupu a měli tam něco v akci, tak koupila, škrtla a schovala..tak asi začnu..:slight_smile:už mi řekla, ať si koupím ty vložky do podprdy, normální vložky, že nejlepší pro ni byly úplně obyčejné, bez křidýlek, že je dobrý si vzít i svůj teploměr, že ji měřili každý den teplotu a ona byla aspoň v klidu, že se nemusí stresovat před dr., ať si s sebou vezmu i úplně obyčejné bavlněné kalhotky, že ty jednorázky jsou super, ale když odejde vizita, tak jsou lepší bavlněný, a ať si začnu kupovat plínky, když budou v akci..že je pak jak najdu, kor v šestinedělí..no a víc jsme nestihli, protože prťata hrála divadlo, tak jsme musely s tetou jít:slight_smile:
4. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
ty jo..., možná bych o tom už mohla taky začít přemýšlet, když já se jaksi ještě pořád vlastně necítím moc těhotně a přijde mi to předčasné...., no ale je pravda, že mrkám po netu co je na trhu a dělám si pžehled, co je podle mě kravina areklamnjí tah a co je fakt nezbytné... Třeba jsem se u kamarádky nadchla pro koupací kyblík, to je fakt paráda, její capart se tam ve dvou měsících rachtal a nechtěl ven! Nebo jsem rozhodnutá pro látkové pleny, ale víc nic moc. No uvidíme, bojím se, že mi tchýně nadělí krabice a krabice výbavičky po příteli ala sedmdesátky, elegance sama, tak uvidíme, zda tam bude něco použitelného, taky kamarádky mě asi zásobují..., tak uvidím, co obdržím a pak to nějak doplním...

a co holky, látkovky nebo jednorázovky???
4. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
tak já na začátku určitě látkový pleny...v tom mám jasno
4. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
teri, přesně tak! Jsem ráda, že jsme na jedné lodi! Dívala ses už po nějakém typu či značce? mě děsí ty ceny a kdybycvh si vybrala blbě... :unamused:
4. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
tak u mě určo jednorázovky a látkový jen na začátku, kdy se dávají na papárovku kvůli kyčlím a na takový to ublinknutí, atd. já se přiznám, jednak se mi zdají papírové pohodlnější a taky ze zkušenosti ostatních a taky se mi nechtějí prát, žehlit a prťousek v nich dlouho nevydrží, jsou hned mokrý, může nastydnout..takže u nás vyhrály ty dražší papírový
4. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
holky, dlouho jsem tu neviděla evejku, neříkala něco?
4. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
erisko: mé dvě kamarádky je mají, ani jedna je nežehlí, ty nové už se nemusí, perou se na 60. A dělají několi typů i širší kvůli kyčlím, tak věřím, že vyberu dobře. Mě vadí ty tuny odpadu z plenek, když jsem hlídala děti na vejšce jako brigádu, tak to byl klidně plnej koš plenek za den - asi šest nebo sedm plen a to máš hned popelnici plnou. Ale nikomu nic neberu ani necpu, tu pohodlnost chápu, jsem zvědavá na sebe :confounded:
4. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
jj, vím, že ty dnešní se už nemusí žehlit, ale stejně je žehlit budu, kvůli vysoké teplotě se zničí i ty bakterie, co tam praní zanechá..no, jsem pohodlná,no, možná to je i tím, že si prané věci musím nosit do prádelny, a jelikož nemáme výtah, tak s prckem chodit ze 4.patra věšet plínky se mi nechce..a na sušák máme jen malý prostor a tam budu věšet bodyčka atd..to co se užije víc..mně odpad z plínek nijak nevadí, v dnešní době..ale jak říkáš, každýho věc a názor..já jsem taky o látkovkách uvažovala a pak jsem si říkala, že se uvidí, protože si budu chtít užívat miminka a než si člověk zajede ten svůj režim tak, aby byli všichni členové domácnosti spokojení, tak to taky potrvá a plínkama se nechci zdržovat..u nás na tom vyrostli všechny děti a nijak tím netrpěly, takže i to byl důvod, proč jsem se rozhodla pro papírové..neboj, určo dobře vybereš:slight_smile:já se ti klíďo zeptám na plaváku, tam je jedna mamina, která má obchůdek a propaguje právě látkovky, tak se jí zeptám na typy a co by doporučila pro mímo..nějaký je určo dobrý mít doma při ruce:slight_smile:
4. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
eri, pokud se zeptáš, budu ráda, ani nevím, jaký typ zapínání - dělají se tři -snapka, patentky, sucháč... :unamused: , prostě nováček :sweat_smile: ! Díkes předem.
4. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
zeptám, určo, taky mě to zajímá, co kdybych změnila názor, že?:slight_smile: akorát nevím, kdy se tam dostanu, bude ti to stačit tak do měsíce?
4. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
tak holky, to jsou zase pro mě úplně nové informace :fearful:
4. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
teri, s těma plínama? No, to pro mě právě taky.... :sweat_smile:
4. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
holky,tak tady je odkaz na stránky, je to obchod vedle ve vesnici, ale provozuje ho instruktorka z plaváčku a moc si to chválila..minule tam nebyla, teď v neděli tam nejdu, ale pokusím se nám vyzjistit co nejvíce,ju? abychom byly aspoň trošku v obraze
http://www.4babies.cz/
4. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Tak to já mám jasno. Jsem rozhodně pro jednorázovky. Taky jsem dost pohodlná. Myslím, že praní a žehlení bude i tak dost. Navíc myslím, že lépe sajou a pro mimčo jsou pohodlnější. Ale samozřejmě je to věc názoru.
4. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
zuzi, jsem stejného názoru, tolik maminek je používá a já si fakt radši užiju miminka, než kolotoče kolem plínek..ikdyž, dělají i jednorázovky, který jsou eko, tak uvidíme, třeba taky vyzkoušíme..
4. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
jo, bater s tím zapínáním těch látkových plen...
eris, díky, mrknu na to.

já chci ze začátku ty látkový a s praním zaměstnám babičky
:grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Tery,jsou takový tmavě šedý...no na obrázku vypadaly o něco líp teda..ale co už .. spíš jsem měla obavy,že nesednou,ale je to v pohodě
Tak nad plínkama jsem ještě fakt nepřemýšlela :grinning: jako četla jsem teď nedávno že jsou i nějaký látkový,ale toť zatím vše...to se asi ještě uvidí,poberu pár zkušeností od ostatních a tak..
No joo,Evča už se tu nějakou dobu neukázala...pokud vím tak nic nepsala..jestli není třeba nemocná nebo tak..
4. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
holky, koukaly jste na ty stránky? ta houpačka Hacka je úžasná..tak tu chci:slight_smile: dokonce jsem o tom někde četla, že to je super, když miminka nechtějí v noci spinkat, tak párkrát pohoupeš a je to:slight_smile:
4. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Už včera jsem si říkala, že tu Evča není. Tak snad se nic neděje a brzy se ozve.
4. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
jani, já si říkám, že nejlepší bude, až to vyzkoušíme a uvidí se..ale jsem holt pohodlná a jednorázovky to vyřeší..koupí se koš jen na plínky a když večer půjde přítel venčit pejska, tak je vezme vyhodit a hotovo..
4. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
jani, šedý jsou dobrý, že je můžeš nosit i do práce.
eri, já tam jen mrkla, pořádně si to prostuduji až třeba doma, hodila jsem si odkaz na soukr.mail.
my tu houpačku máme slíbenou od známých, co mají teď toho ročního chlapečka...krásně a pokaždý jim v tom usínal. Jsme ráda, protože jsou drahý...

ona se určitě objeví!!
:confounded:
4. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
jo, teď jsme na tu houpačku teprve koukla, my máme slíbenou jinou...na plastovém stojanu něco jako tohle
http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla/Graco-houpacka-a-hopsadlo-Swing-n-Bouncer

houpe se to samo
4. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
takže teri, je houpačka vyzkoušená, jo? no, mně se právě ptal táta, co chci pro mimčo k vánocům, tak jsem si říkala, že bych si řekla o ni:slight_smile: no, ono jak tam tak koukám, tak tam mají docela drahý věci, ale je to jediný krám, o kterém vím..tak mi třeba nic jiného nezbyde, než plínky koupit tam..nebo jinde na netu..ale radši bych je "osahal", aby neškrábaly, nebo tak něco.
určo se objeví, třeba ji zlobí net, nebo omarodila tou chřipkou, co je všude kolem..
4. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.