• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
eri, jak jsem psala, myslela jsem jinou houpačku :grinning:
ale všeobecně ty houpačky, ať je jakákoliv, je pro mimi super...
4. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
já sem ještě moc o plenkách nepříšlela a tak ještě nevím. Ty houpačky pro děťátko sem taky viděla a může to být bezva.
4. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
ty jo teri, to je tedy vynález, kdyby mě to uneslo, klidně bych si v tom relaxovala....! Máte dobrý , že vám to někdo půjčí či dá, je to docela pálka, ale vypadá to suprově :slight_smile:!
4. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
teri, ještě jsem tam neměla příspěvek od tebe, až teď, ale taky si myslím, že každá houpajda je dobrá..:slight_smile: aspoň si naše ruce na chvilinku odpočnou..mně se líbí na té hacko, že je pro děti do 30 kg, a že tam má kšíry, takže je fakt od malička..a oproti té, na kterou jsi posílala odkaz je teda levná..no, uvidíme, ono naživo to taky vypadá jinak než na netu..
kote, na plenky je určo ještě čas..já jen, že předěláváme byteček, snad do vánoc, pak nastane kupování dárků pro naši big family a po vánocích, to se chci vidět, jak v zimě s pupkem někde trajdám a vybírám, tak už teď pomalu pokukuju a píšu si seznam, abych na něco nezapomněla.. a u nás mají s papírovýma plínkama jen dobrý zkušenosti, já jsem pohodlná, tak ani o jiných moc nepřemýšlím..
4. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
jo, ta látková má stejný efekt jako z plastu...jen ji prostě nemusíme kupovat :wink:

já myslím, že jako tip pro vaše k vánocům je to super. To je taková "zbytečnost", kterou si sama třeba nekoupíš, ale usnadní život = ideální dárek od někoho
4. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
tak holky, ať žijí hormony, volal mi teď můj drahý, že chce pro mimčo udělat kolíbku (je tesař) a prý zda mám nějaké speciální požadavky, aby mi vyhovovala, a mě to tak dojalo, až jsem se rozbulela, fakt, štěstím ... :sweat_smile:, chudák můj muž, má to se mou teď složitý...
4. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
jj, teri, taky si myslím, táta vymýšlel různé kraviny, a tak jsem mu řekla, že si něco vybereme, a že mu to pošlu mejlem, třeba víc věci, ať si může vybrat..no a on na to, že jo, ať je to dvou tis. a bude spokojený..takže tak, ale taky si myslím, sama si to nekoupím, dokážu si skoro dva tis. představit i líp investované a nadruhou stranu, když chce něco koupit a do ceny se vejdu, tak proč mu v tom bránit, že?:wink:
4. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
baterko, to ti tak závidím, to bylo první co jsme chtěla, když jsem se dozvěděla, že jsem v tom...

Viz moje album...

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3384869&vReferer=%2Fphotos%2Ft.kosticka

přesně eri !!! Taky asi budu něco takového vymyslet a nenápadně vnutit rodině k ježíškovi :wink:
4. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
bat, to je super..my postýlku zdědíme a košík, který se dá kolébat mám slíbený od kamarádky, ale není nad vlastní a ještě s láskou vyrobený, takže moc gratuluju..to bych bulela taky..já se rozbrečela, když mi přítel řekl, že když jsme v té rekonstrukci, tak předěláme i děcák, který byl ještě po mně..taky mě to dostalo..hele, já myslím, že to s námi nějako těch pár měsíců do konce ještě vydrží..co si nadrobili,..znáš to..:grinning:
4. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
teri, víš jak se to dělá, ne? namaluješ obrázek a dáš ho za okno:wink: a světe div se, vždycky mi to vyšlo..:grinning:
4. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
holky, díky, já si toho svýho taky nákežitě vážím :slight_smile:! Je to prostě super chlap!
Teri, na Tvé album jsem koukala, no tak něco podobného snad vykouzlí..., uvidíme.
eri: přesně, co si navařili, to si taky sní :grinning: :astonished:
a to ten můj ještě chvíli doufal, že budeme mít dvojčata - blázen nováček, nevíme už tak do čeho lezem a on by to rovnou bral ve dvojitém vydání..., už na mě snad druhá fazole někde z poza rohu nevykoukne, že ne...! To už by bylo viděť, snad.... :fearful:
4. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
eri, já to zkusím!!!!! :grinning:
4. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky,člověk odjede na den na služebku do Prahy a tady je 6 stránek navíc a takovej nováčků!!!Všechny zdarvím a vítám!!! :wink: :grinning: Jinak mě moc mrzí to s Meri,jsem v duchu s tebou a přeju hodně síly a nové naděje... Zítra jdu s manžou na ultrazvuk,tak se taky trochu chvěju,aby vše bylo ok...ale podle toho,jak mi je blbě,tak mi mímo o sobě snad dává náležitě vědít :grinning:
4. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
hurá, návrat ztracené dcery!!!!
4. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
ahoj evejko :slight_smile:!
taky mi je dneska šoufl, a to jsem si tu libovala, jak mi nebylo špatně a že vlastně ani nevím, že jsem těhotná...., se asi mímo urazilo a řeklo si, že o sobě dá tedy vědět... :astonished:, takže se přidávám do klubu :confounded:
4. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
no,bater,mám to úplně stejně :grinning:
4. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
holky, mně je pořád tak nějak slabo, hlava bolí a na omdlení mi je pořád..už jsem si na to zvykla a když se náhodou probudím a nic mi není, tak si říkám, jestli je mímo v pořádku.
evejko, to jsme rádi, že jsi tu, už jsme si říkaly, co je s tebou..utz ti mooc závidím, já jdu za dlouho a nemůžu se dočkat..tak zítra koukej poreferovat:slight_smile:
teri, určo zkus, třeba to zabere:slight_smile: přece, pro naše rodiče jsme pořád děti,ne?:grinning:
4. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
No sláva. Ahoj Evej. Dobře, že jsi se ozvala. Zítra to bude určo v poho, tak si to užij.
4. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
eri, to máš pravdu s těmi rodiči, ale naši nám k vánocům slíbili dvě palety Heluz 30 p+d :grinning: , no fakt, já vím, romantika, takže na mímo si asi budu shánět věci po kamarádkách a bazáčích - holt rekonstrukce má přednost, abychom to robátko měli kam dát...
4. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
bat: to určo, lepší je ho kam uložit a takový ty "nepotřebný" věci dokupovat, až když na ně budou penízky..:slight_smile: já mám možný výhody v tom, že naši jsou rozvedený, takže bude o dárek více..no, moje mamča nemá moc korunek nazbyt, žije od úvěru k úvěru, tak jsme se dohodly, že si dáme jen nějakou maličkost, tak už neodolala a koupila super malinkatý chlupatý kabátek a botičky,jedny z ovčí vlny, holky, ty nádherně hřejou a jedny takový ty capáčky..tak jsem ji už zakázala něco kupovat dál, ale myslím, že neodolá a ještě něco koupí..ale zase mamča je praktická a koupí to, co se hodí mímu, tak se nebojím..no a přítelovi rodiče, ti říkali, že by nám koupili kočárek, jak k narození miminka, tak k vánocům a k přítelovým narozkám..tak uvidíme, jak to dopadne..
4. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
teda holky,chvíli pracuju a zajdu si na oběd a nestíhám vás zas dočítat...to je síla teda :grinning:

k těm plínkám ještě: eri,ano musím se přiznat že jsem taky spíš pohodlná,takže to vidím na jednorázovky, ale vyzkoušíme a uvidíme.. :slight_smile:

jéé čau Evi,jak bylo v Praze? :slight_smile:

Co jste papkaly na obídek holky? Já měla kuřecí směs s kukuřicí a porkem na kari k tomu rýži..dobrý to bylo..venku je pěkně škaredě zase,chvíli prší,pak zas sněží...no síla..jak je u vás?
4. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás (na Opavsku) je pošmourno, ráno byl dokonce menší poprašek sněhu, pofukuje vítr, takže brrr. Jinak já těm obídkům moc nedám, od střední na obědy nechodím, takže si ráno kupuji větší svačinku :slight_smile: . Dneska budu mít norský salát (ve stylu kraba), k tomu zblajznu nejspíš 2 - 3 rohlíky a dodlábnu se něčím sladkým :grinning: . Jako mezisvačinku jsem si dala 2 mandarinky, byly trošku kyselejší, ale bez pecek.
4. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Holky, můžete mi poradit, v kterém že to týdnu asi budu, když poslední ms byla 26.9.? Sestřička mi včera říkala, že v pátém, ale nejsem už 5 plus něco, takže 6 týden. Já to pořád nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Díky.
4. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
frez,ahojky,noo teďka ale budeš baštit za dva :wink: tak abys malýho nezanedbávala! :slight_smile: ale jestli to chápu,tak jíš ale ne teplý jídla k obědu,že? V těch začátcích je dobře když do sebe vůbec jídlo dostaneš a je dobrý jíst na co máš chuť,mě se z určitých jídel vyloženě navalovalo...zaplať pánbůh,že už to přešlo..
jinak pozoruju holky,že už je mi opravdu mnohem líp,nevolnosti jsou skoro pryč..akorát včera večer mi bylo trošku zle..tak jsem to šla zaspat :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
frezi,podle kalkulačky to vychází že jsi v 6tt konkrétně 5+4tt (5 týdnů a 4 dny) :wink:
4. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jani, jíst mi teď chutná víc, jj, jím za dva :grinning:, vyloženě špatně mi zatím není, ale ráno když vstanu, mám hned hlad a to mi bývá tak nějak nedobře od žaludku. Když to zajím, je to v pohodě.
4. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
frezi,tak buď ráda že je to zatím tak,může být hůř..ale nepřeju ti abys to poznala :slight_smile: však uvidíš časem no..já teda za dva nejím,jak se to říká,že by se mělo jíst za dva,navíc to prý ani není pravda,pak se maminy diví jak přibírají na váze..já jím když mám chuť většinou,ale co tak sleduju,tak nejím víc než před těhu..jen občas něco navíc..akorát se teď cpu víc sladkým...ke svačince třeba nějakou čoko tyčinku nebo oplatku.. to hřeší teda :grinning:
4. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
holky, já pemanentně, migrény, slabo a motanice hlavy..ale jsem v klidu a dá se to zvládnout, nic příjemného to není, ale jsou horší věci..já se v jídle nijak neomezuju, no, trošku jo, nejím neupravený maso, a snažím se vyhýbat plísňovým sýrům, ale když je chuť, tak si dám..jinak jím stejně, spíš se do jídla nutím, abych do sebe něco dostala, když se najím a je jedno, kolik toho je, tak mi je pěkně těžko..
4. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
no holky, já měla k obědu zelný salát s křenem, koblihu a medvídky... :slight_smile: a pak že nemám těhotenské chutě :grinning: !
4. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
jééé, medvídky..tak ty bych si dala taky:wink: já měla rajskou se špagetama a ke sváče se těším na ananas..
4. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.