• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
eri,tak já se do nedávna nutila do obědů..u oběda se mi permanentně dělalo zle..ale teďka už je to naštěstí dobrý..
bater,tak to je fakt zajímavá kombinace :grinning: těma medvídkama jsi mě naladila..já bych teďka zas pořád mohla z těch gumových pamlsků ty kyselý,to mi moc chutná,ta kombinace sladkýho s kyselým..to je pro těhu jak dělaný :grinning:
4. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
mňáááám ananas já moc ráda :slight_smile: teda vy mi děláte chutě! :grinning:
4. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
mňam, ananas bych si dakla taky, mám chuť po kyselém a sladkém ještě na něco kyselého, třeba na mandarinku..., jojo! Naši se mi doma smějí, co mám za kombinace, třeba včera jsem si osolila jogurt..., no fakt a v tu chvíli byl výbornej, dneska bych po té chuti asi vrhla..., no, uvidíme, kam se to vyvine. mamča, když čekala mě, tak si prý dávala jako desert kyselé okurky s hořticí a k tomu kafe se šlehačkou :grinning:!
4. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
jéé, tak to já mívám chutě naopak na slané a kořeněné, paštiky (ty jsem nejedla skoro vůbec, stala se ze mně tzv. paštikářka :grinning: ) hlavně večer .. o víkendech pořádáme s přítelem chipso-tyčinko-křupkové party :grinning: .. jinak jsem bývala hooodně na sladké a na medvídcích jsme ulítavali s přítelem oba .. tak celkově máme dost společného, fakt je to mazec
4. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
paštikářka :slight_smile:, no to je přezdívka :grinning: :grinning: :grinning:
tak jsem neodolala a medvídky slupla celé a to jsem si chtěla nechat půlku na odpoledne... :pensive:
4. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jani, děkuji Ti za upřesnění těch týdnů :wink:, uvidím co řekne dr., jak to je a jaké "stáří" řekne na fazolku
4. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
bat, tak mi říká přítel :grinning:
4. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak já měla mekáče :fearful:
a teď 2 dorty v kuchyňce, protože kolega karel slaví svátek :unamused:
4. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
frézi, já mám teda taky spíš chutě na slané a mastné
ty jo, holky, tak už psala příteli, ať cestou až pojede do bytečku opravovat, ať se staví koupit medvídky, ale ty od hariba, na ty mám chuť, a ať mi je hodí k mamce..to jsou chutě..a jak to tak vidím, tak ananas v lednici taky dlouho nevydrží..
:grinning: to je fofr
4. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Tery,tak to jsi měla výživný obídek :grinning: taky bych se tak klidně nacpala :slight_smile: já mám různý chutě holky,jak na sladký tak na slaný..jak kdy..
4. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
kosti, my taky budeme dneska slavit, taťka je Karel :wink: , jen nevím jak se vymluvit, že nemůžu pít .. to mám teď pořád :frowning2: , copak to bez alkoholu nejde, u ostatní, si přijdu divná
4. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
:grinning: holky já ujíždím na Margotce...to je ráj...včera jsem jí snědla k snídani jako malinu :grinning: dneska k obědu jsem měla kuře na feferonce-nepálivý a bylo to moc mńam...strašně mi teď jedou k pití Fanta a Sprite...včera jsme byli s manžou v Ikee a vypila jsem jim tam ten PRÝ bezednej džus :grinning:Jinak jsem včera mimo jiné zalezla do dětskýho oddělení a ty vaničky,postýlky,peřinky..no ňu ňu ňu :grinning:
4. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
:grinning: to jo, po mekáči mi není blbě... je to nezdravý, vím, ale tak dobrý!!!!

frézi, to znám, naše rodina je taky taková "pitivá"... a já vždycky taky ráda vínko a docela dost...a pak najednou jak když utne...to je hned podezřelý...
4. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
evej, já jsme v Ikee 2x týdně a "ňuňám" tam ty dětský doplňky a nábytek do zblbnutí :wink:
4. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
frezi, ja to taky řešila a to docela dlouho, měla jsem na začátku nějaké komplikace a tak jsme to nechtěli říkat brzo, takže jsme to oznbamovali až ve 13tt a do té doby jsem se maskovala - že nemám ráda červené víno a tak...., no až na výjimky mi to prošlo a jediné, kdo to na mě poznaly byly dvě kamarádky, které už mají děti a prý to ze mě "vyzařovalo", takže pokud máš někoho takého ve svém okolí, tak doufej, že to není práskač :grinning:
4. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
holky, já tohle oddělení v IKEA vždycky procházela dost bez povšimnutí a teď tam jedeme s mamkou v neděli a bojím se, abychom se odtud vůbec vyhrabaly :grinning: , jsem sama zvědavá, zda odolám nebo něco koupím pro :astonished: !
4. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
no, my když byli podobné akce, tak jsme jeli autem a já říkala, že nemůžu pít, protože řídím..jj, taky se to zdálo divný, když jsme jeli za kámoškou na grilovačku, která bydlí 5minut od nás..nebo jsem to dělala tak, že jsem si do petky umíchala svůj nealko drink a ten pila..:slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
frezi,můj taťka je taky Karel :slight_smile:
Tery,já si dala mekáče naposledy v sobotu a špatně mi teda bylo...ale nevím jestli to bylo z toho jídla,nebo z toho že jsme pak pochodovali po Olympii a neměla jsem po jídle odpočinek...těžko říct..ale taky se ho vzdát nechci! :grinning:
4. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
já se vymlouvala na řízení, antibiotika, na kocovinu z předešlého dne :wink: , nic jinýho vymyslet nešlo, jelikož říct, že jen nemám chuť by mi neprošlo.
4. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
teri, to jsi měla těžký, když si zapsaná jako "alkoholička" :grinning: :grinning: :grinning: , to u mě to naštěstí prošlo bez povšimnutí až na ty dvě kamarádky jasnovidky...
4. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Teda takovyhle chute, ja chci taky :sweat_smile: , ja mam porad spis nechute :confounded: . Ja se zase byla podivat v Kice a taky jsme zabredli v detskem, uz se moc tesim na nakupy, ale jeste si rikam, ze je moc brzy :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
taky si říkám, že je ještě brzy a nechci se ukvapit, ale my se teď pořád zaobíráme jen rekosntrukcí daleko na severu a do IKEA daleko, tak si zase říkám, že je to výjimečná příležitost... a taky se prostě na nějaké to mimi nakupování těším..., no! Dneska jsem sjížděla nějaké weby o šátcích, látkových plenách a tak a je tolik na výběr...
4. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
holky,tak s alkoholem já problémy nemám...na žádné akci co jsem těhotná jsme nebyli...jen u známých a rodiny a těch jsme to zrovna řekli,takže bez problémů...
skretik,to přejde,neboj :wink:
jo, kuřák a alkoholik... :grinning: :grinning:
jj, holky, čekají mě teď skoro samé oslavy a u nás když se sejdeme, důvod k pití se vždy najde, ne že bych pila moc, ale vínko nebo pivko jsem si ráda dala .. no nic, u ostatních se budu muset vymluvit na ty tabletky (antibiotika) a doma, že nemám chuť pít :wink: , jsem zvědavá jak to projde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
frezi vydrž, už jen pár týdnů a budeš moci vyjevit své pravé, "druhé" těhotné já :sunglasses:
4. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
holky, teď za mnou byl zrovna šéf a ptal se mě, jestli tu plánuju být až do mateřské nebo mám chuť jít na neschopenku..., no co jsem mu měla říct..., chápu, že to musí řešit, kdo za mě přijde a abych ho to naučila, ale copak já vím? Když mi bude blbě nebo se budu fakt nervovat nebo budu pořád tak unavená jako teď (chodím si po práci tak na hoďku dvě lehnout a stejně v noci spím 8 hodin...), tak fakt nevím, jak se zachovám, zas tolik tu práci nežeru..., jak to vidíte vy?
4. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
my jsme taky taková picí rodina a bylo to podezřelý :grinning: vymlouvala jsem se na trnutí zubů,že nesmím studený, popř. jsem si dala jako pivo a cucla si a manža to za mě vypil...no prostě jsme to hráli na všechny strany,než to prdlo :grinning: je to ale zábava...člověk to strašně moc chce říct,ale ještě to nechce zakřiknout....no a pak ta pecka,stojí to za to...ty reakce taky - můj táta např. brečí při každý kravině a tehdy jen přestal mluvit a byl v šoku...trochu mě to mrzelo,že ani nevýskl... :grinning: ,ale jak jsme tu psaly vlastně všechny,prostě každej jsme jinej a tak tomu odpovídaj i ty reakce :grinning: hlavně zdravííííííí
4. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.