• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
bubli vitej :wink: no mam hroznou zravou :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky holky tak jsme k dr vyrazili můj tam nebyl má doolenou tak jsme museli do tábora do nemocnice,ukázalo se že o nic nejdežádný hematom,žádná cysta,jen prostě miminko zlobí,asi se hodně mlátí a tam od minulého týdne o 1cm vyrostl takže už má 2cm,byl krásnej,plaval tam,srdíčko tlouklo,ručičky a nožičky už se nám klubou a paní doktorka mi řekla že miminko je moc vitální..takže je vše ok asi prostě narazilo na nějakou žilku a ta spustila šinění pro jistotu mi dala dál duphaston,už jsem ho brala a askorutin..a říkala že kdybych krvácela že mám přijet ale že zatím důvod k hospitalizaci nejni a že mám hodně odpočívat.
Tak já se k vám přidám jsem taky na začátku a budem si rozumět..Já jsem Lucka :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahoj taky se přidávám jsem nejspíš na začátku 4tt na gyndu jdu až v úterý, ale testíky jsou pozitivní:slight_smile:, povedlo se nám to hned po vysazení antikoncepce, příznaky zatím žádné akorát podbříšek a bradavky pobolívají..přeju hodně zdraví našim nejmenším.
27. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
lulunko..to je dobre ,ze sis tam dosla :wink: a ze mimisek je v poradku

lucky...gratulujuu....nam se povedlo druhy mesic po vysazeni
27. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
lulun gratuluju k malýmu dvoucentimetrovýmu nezbedovi :wink: :grinning:

lucky tobě gratuluju k těhu :dizzy_face:

holky vítejte mezi námi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to je stejně nádhera jak nás tady přibejvá :slight_smile: tolik těhulinek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
farmy...je fakt ze se nase rady pekne rozrostly :wink:
27. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byla dnes opět na krvi, a jdu tam zase ve středu. Už mě to pěkně štve. chodím tam každé 3 dny. Jo a DR mi oznámil, že teda dvojčátka nečekám, že se spletl. No trochu mě to mrzí, ale bude to tak lepší.
A ve středu tam jdu proto, že na UZ ještě neviděl srdíčko. :frowning2:
Jsem brutálně unavená, a dneska budu v práci až do 7 - je to děs.
29. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
eli moc mě to mrzí, ale třeba to bude lepší, užiješ si mimčo ješt jedno :wink: já bych dvojčátka si nechtěla, asi tedy určitě. Chci být těhotná 2x :slight_smile: a neboj, všechno bude v pořádku
29. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
beru, děkuju. No já si taky říkám, že je nakonec lepší mít jen jedno - to si člověk líp vychutná.
Někde jsem četla, že ročník 82, doufám, že jsem to nepopletla :sweat_smile:
já jsem taky 82 - únor
29. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
ahoooj holky :grinning: :grinning: :grinning:

eli...takhle si aspon uzijes kazdy ditko a poradne :wink:
29. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
to jsem ráda, že tu nejsem sama tak "stará" :slight_smile: já jsem listopad, ale ani nevíš jak moc ti závidím, už se hrozně moc těším, doufám, že za 10 dní budu mít taky // :wink:
29. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
:wink: beru,vsechny budem drzet palecky
29. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Díky moc, už aby to bylo. A to jsme si dali opravdu záležet :wink:
29. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
29. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky taky jsem asi v 5 tt, k doktoroci jdu až 14.7. takže si ještě na přesné datum počkám
29. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahooj,vitame te....a gratuluju :grinning:
29. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
beru, moc ti ty // přeju :wink: , dobře vím co to je toužit po dítěti. Na tohle těhotenství jsem čekala 4 roky, všichni doktoři už nás posílali na umělé. A když jsem se s tím smířila, a řekla si, že za dva roky to IVF podstoupím, tak se takhle zadařilo :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj Michaelo,gratuluju, určitě už se nemůžeš dočkat na první vyšetření, že?
29. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky, zrovna jsem volala na moje výsledky krve co mi brali ráno. Málem jsem jim tam sebou sekla :grinning: . Museli mě uložit na lavici do čekárny mezi pacienty. (Trapas). Ale zase se moc nedivili mám dost nízkej tlak. No a na výsledcích mi opět Hcg stouplo tak jak má. - Hurá :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
eli,gratuuuluuuju moc...
29. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Gratuluji všem :slight_smile: Tvrdím o sobě, že nejsem cílevědomá, ale co jsem si naplánovala, tam mi zatím vyšlo. Tak doufám, že na // nebudu dlouho čekat. Nejhorší je, když si člověk něco naplánuje a nakonec je to všechno jinak. Bojím se i pomyslet na to, že bych byla bez dětí.
29. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Caru dík, ale dnes je mi blbě jak psovi. No ale stejně tam musím ještě ve středu protože nebylo vidět srdíčko
29. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
eli držím ti palec, opravdu moc, bude to v pořádku, uvidíš :wink:
29. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
eli těším se až to budu mít potvrzené ale není to první těhotenství tak prožívám úplně jiné pocity
těším se miminko je chtěné i když jsem docela překvapená že to vyšlo hned napoprvé
29. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
michaela ach jo, jsi už několikátá, které to vyšlo napoprvé. Byla bych moc ráda, kdybych mohla říct to samé, ale nám to bohužel napoprvé nevyšlo, ale doufám, že brzy to vyjde :wink:
29. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
jo a gratuluji k mimču :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Berulko někdy to chce čas nebo vyjet někam na dovču obě děti jsme si přivezli ze zahraničí :grinning:
29. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
eli,tak to bude zas radosti,vid..az mimiska uvidis i se srdickem
29. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Michaelo, jak jsem se dočetla máš dítě jeden rok, tak to bude pro tebe docela záhul, ne? Druhé mimi tak brzo
29. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Caru, to asi bude radosti, ale znervozňuje mě že tam musím chodit každé tři dny. Ale tak snažím se být v poho. Už se mi dokonce vrací i chuť na nákupy. :sunglasses:
29. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.