• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
bater, to je těžký radit...
nikdo niákdy nemůže vědět, jak všechno dopředu dopadne...
4. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
bat, ev .. vy se máte, že už jste dál :slight_smile: .. budu muset "maskovat" jak se dá ... zrovna před chvílí kolega v práci nadhodil, jestli nejím za dva, že se tak láduju jídlem :grinning: .. jo, kdyby tak věděl :grinning: .. jen čekám, kdy to "praskne" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
:grinning: frezi..jen vydrž...bater,řekla bych to na rovinu,že máš vůli a chuť kohokoliv zaučit,ale vše se bude odvíjet od zdravotního stavu a miminka,protože to je priorita...jinak zkušené matky říkaj,že 4-6 měsíc jsou ty nejkrásnějšííííííííí :grinning:
4. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
frezi,musíš nenápadně no :grinning: aby si toho někdo nevšiml..
bater,tak to je těžký radit...pokud se mě na to zeptají,tak taky nebudu umět odpovědět..jako né že bych se hned hnala na neschopenku,ale chvilku pohody doma si chci taky užít a to myslím bez mimča,protože pak to bude kolotoč..ale uvidím jak se budu cítit,teď to přesně říct taky neumím...ale je pravda,že se musí najít v pravou chvíli náhrada a zaučit se..fakt těžko radit..
4. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
holky - hlavně nenápadně :grinning: , ono se to lehce říká a dost těžce pak praktikuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no když někdo něco nadhodí ohledně těhu, budu zatím zatloukat a zatloukat a vymlouvat se :slight_smile: , snad to půjde
4. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
frezi,já jsem i kámošce,která se ptala,jestli nemáme nějaký překvapení,jednoduše řekla NE....no to víš,jak to ještě schytám :grinning:
4. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
ev, asi je to nejlepší obrana :wink: .. v poslední době je to kolem mě samé plánování těhotenství, mimča, kamarádky rodí a holky největší prča je, že jsem mimi měla i v horoskopu ve Světě ženy na měsíc říjen .. mamina to četla - prý Vodnář - "Čáp nebo vrána kolem vás létá, dočkáte se miminka .." a já jí na to, že kdybych měla všemu věřit a bác, je to tu .. to je síla :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
holky díky, máte pravdu, uvidíme, jak se to vyvine, mě taky i zajímalo, jak to máte vy, jak se cítíte, zda nezvažujete některá neschopenku a tak....
4. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
tak tys to měla v horoskopu, no to je tedy fór! Kdo by čekal, že to těmšlendriánům v nějakém časopise vyjde... :astonished: , i když teď je takovej babyboom, že je to vlastně docela pravděpodobný, by to mohli postupně psát do všech zanemení a nic by nezkazili
4. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
bat, dost dobré s tím horoskopem :grinning: .. no já to s prací vidím tak, že pokud budu moct, chci pracovat co to půjde .. pracuji v místě bydliště cca 10 minut od domu na obecním úřadě jako referentka, takže bych neviděla problém a snad bych mohla v klidu zaučit novou posilu nebo některou z kolegyň
4. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
fre, taky jsem dělala na úřadě, to šlo, teď jsem v neziskovce a občas jsou to docela stresy, mám nerudného šéfa, teď to nějak hůř snášim tak uvidíme, zbytečně nervovat se nechci, sestřička mě varovala - pokud se budu stresovat, budu mít ubrečený a bervózní dítě...
4. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
holky, já se pomalu loučím, jedu za kamarádkou a jejím třítýdenním mimčem..., tak jsem zvědavá, zatím mě ty mateřský instintky moc nechytaj, tak uvidíme :dizzy_face: , opatrujte se a zítra navi
4. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
bat, neboj, kamarádka, která má dvojčata říkala, že porodem se to změní, prostě cvak a ten instinkt naskočí .. měj se hezky a užij si to u kamarádky, páčko :wink:
4. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
bater,ahoj...

holky,já mám taky práci v pohodě,néé že bych se něčím stresovala,ale klid doma je o něčem jiným...taky bych chtěla být v práci co nejdýl,už z finančních důvodu,ale uvidíme prostě jak to bude probíhat..navíc nemůžete nikdy vědět co se stane že..třeba se můžou vyskytnou komplikace a šup jste na rizikovým jen to hvízdne..ale to se nedá předvídat..

frezi,není to jednoduchý tajit před okolím..já když někomu nechci lhát,tak mlžím :grinning: akorát v práci pořád mlčím,ale tu se mě naštěstí nikdo na nic neptá..ani snad nemají tušení..to se uvidí v pondělí,kdy to hodlám oznámit..
4. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
ahojky baterko

já už to všem řekla a jsme v klidu :grinning:
4. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
frezi: my slavili narozeniny tchýně. já už byla těhu, takže jsem nemohla pít. Doktor ale říkal, že sklenka piva nebo vína neuškodí. Tchýně navrhla, že otevře víno. Manžel víno nepije, tak si napřed přál pivo, ale pak, aby nás na tu lahev vína bylo víc, tak si nakonec musel dát víno. Rychle vypil svojí slkenku, zatímco já jen usrkávala. Dělal jak mu moc chutná a tak začal upíjet moje. Když jsme jim to po nějaké době řekli, tak jsme na tento večer vzpomínali a tchýně hned přidala, že si tenkrát říkala, že mi Mirek nenechá ani tu mojí sklenku a upíjí mi to, že je trochu sobec. A že se přý divila, že ho nechám a nebráním se :grinning:
4. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahojky Zuzi, tak to taky tak nenápadně udělám, jen jemně usrknu vínka a když tak zbytek nechám. Nevím jak udělat dobře a hlavně neuškodit fazolce :slight_smile: . Na kontrolu půjdu teprve až za týden.
4. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
holky,já už to dnes taky balím,jdu ještě na pokec s kámoškou a pak večer dojede manža ze školení :slight_smile: tak páčko zítra!
4. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Jani, páčko a měj hezký večer :slight_smile: .
4. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem se konecne dostala k internetu.. docitat vas nebudu, jenom to rychle projedu...
Jinak co jsem doma, tak se citim opravdu super. Zaludek mam naprosto v poradku nic mi neni, akorat plet se mi zblaznila, ale s tim se da zit. Prcek me kazdou noc kolem 4vzbudi na zachod a jinak pohodicka :slight_smile:)
Jinak jsem pridala fotecku ze vcerejska jsem 9+3 a mimi ma 2,43cm :slight_smile:) a jinak vsechno v poradku :slight_smile:)
No abych pravdu rekla,tak se mi vubec nechce zpatky do UK..ted bydlim u mamci a je mi strasne fajn..a docela se bojim jak to tam bude s tim jejich systemem.. no uvidim..
4. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
ahoj těhule - vy jedete jako ďasi:slight_smile:

genetika je ok:slight_smile:, dneska poradna perfektní (jen vyšetření čípku - dlouhý a tvrdý, takže super), ale na utz si holt musím počkat až na ten velký ve 20.tt, ale to už je co nevidět:slight_smile:

co se týče mých kil navíc , tak bohužel - mám jíst tak jako dosud - čili normálně a tělo si to bude regulovat samo...:frowning2:a něco bude zadržená voda, ale nohy oteklé nemám, takže to nebude ten hlavní důvod...no a říkala mi, že je to hodně genetický (no a moje mamka měla při prvním těhu 18kg nahoře, tak super:grinning:)

jinak...bavily jste se o plínkách, tak já jsem nad tím přemýšlela už asi před měsícem a tak jsem si sepisovala + a - (nééé, nejsem úchyl :grinning:)

jednorázovky:
+ pohodlné
- dražší ??? - s otazníkem protože, když se nakoupí v akci, tak jedna plena přijde max.na 3kč

látkové:
+ nemusí se pořád dokupovat
- dost drahé - u nás 20-30kč ty nejobyčejnější a je jich potřeba min.20 nakoupit
- praní je drahé (velká spotřeba vody, elektřiny v automatce, dětský prášek)
- časově mnohem náročnější (praní, žehlení,...)
- a pro mě je mínus i ten zápach, když se pleny předmáčí

Takže sumasumárum látkové vyjdou dráž finančně i jsou na úkor pohodlí....Takže já doma budu mít tak 3-4 látkové - na jednorázovky kvůli kyčlím a třeba jako bryndáček proti jejich blinkánkám, ale jinak u mě vedou na stopro jednorázovky...
4. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojky, hlásím se mezi těhulinky na začátku :slight_smile: Dnes mi potvrdili těhu, fazolka má 6 mm a jsme 5 tt a něco. :dizzy_face:
4. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
gratuluju!!!super a srdíčko už bylo a bilo? :grinning:
4. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Ještě ne, 23. 11. jdeme na UTZ a tam by mělo být. Jsme trošku opožděný :slight_smile: , ovulka nebyla 14 ale až 18 den cyklu. Takže jsme mladší než jak se to klasika počítá od poslední menstruace :slight_smile:.
4. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
jojo...já byla na utz v 6.tt a už srdíčko bilo, takže tobě už bude příště tlouct na stopro :wink: a co děláš? kolik ti je? a tak ... :grinning:
4. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Je mi šestadvacet a jsem kancelářská krysa :slight_smile:
4. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Dobré ránko!
Peti,moc hezká fotečka! :slight_smile: A tak neuvažovala jsi že bys radši zůstala v ČR? Jste to s přítelem ještě neprobírali?
mpavlinka,gratulace a vítej! :slight_smile:
5. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
dobré ráno holky!

mpavlinka: vítej do klubu a mooooc gratuluju! Skvělá zpráva!!! Tak držím pěsti, ať je i příště vše ok a odneseš si nějakou superč fotečku :astonished: ! Kancelářeské krysy jsme tu myslím ve většině... :wink:

crawler: já jsem zas dost magor do ekologie a takových věcí, doma peru jen s mýdlovými ořechy, nežehlím. A naštěstí na plíny stačí jen ty ořechy a žehlit se nemusí ani v šestinedělí :sunglasses: , takže pohoda. Já jsem už před časem někde četla, že ve "vyspělých" státech dělají použité jednorázové pleny asi 1/8 celkového odpadu, který nejde už dál třídit a musí se skládkovat nebo pálit...

jako bonus posílám odkaz na zajímavý článek, kdybyste měli chvilku na počtení, byla to už před sedmi lety jedna z příčin, proč jsem se rozhodla a snad vytrvám. Ale NIKOHO NECHCI NIJAK PŘESVĚDČOVAT, berte to jako info navíc a uvítám naopak články opačného ražení, žádný učený z nebe nespadl!
http://www.sedmagenerace.cz/index.php?art=clanek&id=108
5. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ranko!

Petull, fakt moc pěkný!!! Zluste to pořádně probrat...hlavní je být v pohodě a šťastní ...

mpavlinko, gratuluju k šestimilimetrový fazolce :grinning:
5. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
počkej počkej baterko, to je moc úvah takhle po ránu :grinning:
5. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.