• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
viď?! :dizzy_face:
5. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
mě dělal. doktor NT zadarmo!!!!, kam proboha chodíte k doktorovi??? Fakt, ve 12+1 a prý by to mělo být ok, takže fakt na ty tripple asi prdím
5. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Bater jak jsem tak z diskuzi vypozorovala zadarmo je to asi jen v Praze, vsude jinde se plati :confused: , nechapu proc. Holky a chystate se na 3D UTZ?
5. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
to jo, už aby byle fazole s námi a bylo vše ok, nesmíme se zbytečně stresovat!!! :wink:
5. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
skreti fakt? Ja chodim v Říčanech a neznám nikoho v okolí, kdo by platil.... :cry: , to je teda děs a přitom je to normálně na pojišťovnu, nic navíc neplatím!!! To je divný... Na 3D ještě nevím, můj dr ho nemá a vláčet se někam jinam se mi moc nechce, ještě uvidím... Co ty?
5. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojky holky a nové těhulky :wink: , hlavně Pavli, vypadá to, že jsme si nejblíž, to je fajn. Já měla ovulku taky kolem 16.-17. DC, podle toho jak mi to holky vypočetly, bych mohla být 5 + 5tt, na první kontrolu půjdu 12.11., tak jsem zvědavá, co tam bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
5. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
holky,tak mi držte palce,jdu na to :wink: zahlásím se odpo :grinning:
5. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
frezi, ahojky zrovna včera jsem koukala že jsi mi asi hodně blízko :dizzy_face:
5. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Evejk tak si to uzij a drzim palce at je vse v poradku, budeme cekat na zpravy a fotecku :wink: .
5. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
:slight_smile: evej, drzim palce
5. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Bater, no to jsem vypozorovala z jinych diskuzich, ze treba v Brne plati stopro, vid Jani?
Ja jeste nevim s tim 3D, bracha kdyz cekali neter na tom byli a bylo to uzasny :grinning: . Pritel rikal jako pamatku pro nase mimi, aby se videlo jak se melo v brisku :grinning: . No jeste uvidime. Zeptam se doktora jestli to taky dela nebo bych musela nekam jinam. A jak to mas s registraci,musis se nekde registrovat do porodnice?
5. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
evej, pfuj pfuj pfuj...přeji jasný obraz!!!
5. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
kdy se dělá 3D utz?
5. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Pavli, Ty už jsi u dr. byla, tak asi na tom budu podobně, fazolka bude malá a ještě bez srdíčka. Snad bude vše ok. Taky jsem kancelářská krysa :grinning: . Vím, že je to individuální, každý dr. je jiný, ale brali Ti třeba už krev adt. Dík za info.
5. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
skretik,ahojky,já určitě taky dnes nebudu moc spát kvůli zítřejším testům... ano manža jde se mnou,mohla jsem jít už v úterý,kvůli němu jsem se musela přeobjednat,protože byl do včera v Praze na školení..chci aby tam šel se mnou a viděl utz,jsem zvědavá na jeho reakci :slight_smile: a on chce jít taky. Bříško zatím nic čoveče..jsem na tom pořád stejně..během dnešního večera sem asi hodím fotečku bříško+nové džíny :slight_smile:

vítám nové těhule! :slight_smile:

je nás tu už tolik,že za chvíli ztratím přehled.. :grinning: joo a nestíhám vás dočítat!! Vy vůbec nemákáte baby jedny! :grinning:
5. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Ne, ne krev mi nebral. Naklusala jsem tam s šesti testama :grinning: A první co stojí ve zprávě: má šest pozitivních gravitestů :slight_smile: Pak mi udělal UTZ :wink:
5. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
holky,ano NT+ se v Brně platí 1450,- nechápu jak to někde teda může být zadarmo,už mi z toho jde hlava kolem,ale upřímně je mi to fuk,radši ty peníze za to dáma a budu v klidu..
Já na 3D chci jít,tady to prý stojí myslím 1200,- ... no další pálka...za všechno se platí,co už...třeba to ostatní taky budete mít zadara jako to NT+ :grinning: já už to neřeším... jinak byla na tom nedávno moje švagrová a ta je v 6. měsíci
5. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
no a kdy se dělá?
5. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
aha, tak to jo, tak já si ty své čtyři testíky taky pro jistotu vezmu :grinning:
5. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
ten 3D utz? No asi nějak v tom 6. měsíci, možná v 5. ..- tím příkladem jsem to chtěla objasnit..ale jestli se chodí i dřív to nevím..
5. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
myslim, ze nekdy kolem 20-23tt, ale nejsem si jista. Zjistim a napisu :wink:
5. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
mam to :wink: :

Kdy vyšetření absolvovat?
Prakticky kdykoliv.Nejlepších výsledků ovšem dosahujeme mezi 20-27 týdnem gravidity.
5. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
díky!!!! :wink:
5. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Pavli a jak Ti je? Mně je docela fajn, skoro žádné těhu příznaky nemám (bolení prsou, nevolnosti, nafouklá atd). kromě toho, že mi víc chutná a občas bolí v kříží, krční páteř a sem tam píchne na pravé straně břicha. Někde jinde v diskuzi holčiny zase psaly, že když nejsou žádné příznaky, nemusí to být dobré. Je to pravda, netušíš? Asi magořím. :frowning2:
5. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky, mně je šoufl pořád, mám problém něco sníst, jím spíš až v poledne či až odpoledne. Jsem hodně spavá, ale k ránu někdy třeba hodku nemůžu spát, vyloženě bdím a je mi šoufl. Po začátku mne hodně píchalo v břiše. Dále mám citlivá prsa. Mám i bílý výtok, říkala jsem to doktorovi, ale prý je to o.k.
Buď v poho. Má kamárk měla příznaky hned snad potom co otěhotněla a furt se mne ptala co já a já furt že nic. A pak to začlo. Je to indiviuální. :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Pavli, dík. Jo, a ten výtok mám taky, asi to k těhu patří :wink: . A s tím spaní, někdy si o víkendu po obědě musím lehnout a přes týden "čumákuju" už od 3 hodin ráno, zrovna teď to mám tak dvě noci :frowning2: . No mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: , je to pro mě vše nové, jsem neznalá, tak asi plaším. Ale jinak se snažím být pohodě, brát vše tak jak je a zatím nic neřeším co a jak bude :unamused: .
5. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Teď upřímně, já se taky v koutku hodně bojím, ať je vše v pořádku. Pořád se pozoruju, jsem na sebe opatrná... Ale snažím se být v pohodě. Říkám si, že mimískovi pomůže šťastná mamča. :slight_smile: Hlavně furt nemůžu uvěřit, že jsem těhu :dizzy_face:, je to nádhera. :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Mě to povídej, jsme na tom stejně :dizzy_face: , mé těhu neplánované, docela rychlé. Chtěla jsem už konečně vysadit po letech HAK, přítel na to že proč ne, ať se tzv. pročistím a pak se třeba uvidí. Nepřipouštěla jsem si, že to může přijít tak rychle, když vím, že dost holčin po vysazení HAK má problémy a docela dlouho. Nechránili jsme se a vlastně to nechali na přírodě :wink: . Asi to tak mělo být, já to vlastně měla předpovězeno i horoskopem. Přihodím ho do albumu, to se nestává tak často, aby jim to vyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
5. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Frezi: Zůstaň v klidu, já nevolnosti vůbec nepoznala a jediným príznakem byly v 6. tt bolesti prsou a pak od 7. tt velká únava. A teď končím 16. tt a zatím vše bez komplikací, takže na takové povídačky nic nedej. e to nesmysl. Moje mamka říkala, že do 4. měsíce pomalu ani nevěděla, že je těhu. Tačala si to uvědomovat, až jak jí rostlo bříško a já to mám v podobně.
5. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojky holky no jsem na to zvědavá už brzo za náma taťka přijede,tak třeba pochopí, že to tady je pro mě lepší. Já od tý doby co jsem doma nevim, co to je mít zlobivej žaludek a je to bomba! akorat mi na obličeji vyskákaly divný věci :grinning: neznám to a nechci to tam :grinning: Jinak máma tvrdí, že to bude asi zase kluk..podle toho myho ksichtu a podle toho,že mi nic neni.. ségra na tom byla stejně a dva kluci :grinning: tak jsem zvědavá :grinning:
5. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.