• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
No já vysadila v listopadu minulýho roku a začaly problémy. Nárůst váhy, akné, absence menses. Půl roku jsem čekala, přibrala 12 kg, celá se osypala a menses chodila po 60 dnech až uplne vymizivala. Do toho megastres v praci, denne jsem brecela, sileny. Doktor do mne zacal znova cpat antikoncepci, ackoliv jsem byla proti. Pak jsem se dostala do CARu, zjistili ze nemam ovu. No a dali mi to dohromady. Zhubla jsem 10 kg a jsem v pohodě :slight_smile: Hlavně aby mimčo bylo zdrave :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Zuzi, dík za povzbudivá slovíčka, ono to pomůže na psychiku. Co já si tak pamatuji, mamina, když čekala ségru před 19 lety, tak jí bývalo špatně, zpětně si to uvědomuji, že si chodila odskočit do koupelny nebo na WC. Tak jsem zvědavá, jak na tom budu já :slight_smile: . Přeji si a doufám, že bude vše ok.
5. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Já vysadila HA v 01/2009 a taky jsem se okupínkovala a cykly jsem měla cca 37-40 dnů. Tak se divím, že to tak (zatím) hezky vyšlo. Nemůžu uvěřit, že se ve mě něco děje :dizzy_face: . Vlastně to vnímám jen tím, že mě už týden bolí prsa na omak a tak jsem čekala mrchu a furt nic a včera mi to docvaklo letěla jsem do lékárny a ... 2//
5. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky, tak já vysadila HAK začátkem července letos, 2 cykly byly příšerné (měla jsem všechny těhu příznaky, nepříjemná, prostě hnusná), ten poslední třetí byl ještě horší (první den šílená bolest břicha, ale první pořádné krvácení), tělo se tak konečně dalo dohromady, no a dalšího cyklu už jsem se nedočkala, nepřišla ms a je tu těhu :slight_smile: . Takže je to vlastně paráda. A akné, mazec, jsem jako puberťačka :angry: .
5. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem zpátky z UTZ,byla to rychlovka...všechno je v pořádku,srdíčko tluče,prďola je macek 4 cm,prý jsme i starší,ne tedy 10+4, ale 11+2...tak to jsem koukala :grinning: Manža byl vysmátej....vzali mi krev,na další kontrolu jdu až 25.11 a to dostanu průkajdu.Doktorka udělá NT screening....zase moc informací a hlava jde kolem...Hlavně,že je vše dobré :grinning: Fotky máme 2,ale nic moc čitelné,mímo rejdilo,tak po nás doktorka nechtěla ani 100, prý až příště,až to bude pěkně vidět :grinning: tak jsem vám tak šťastnááááááááááá
5. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ev, tak to je parááááda :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Evi tak gratuluji k dobrým zprávám.
5. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Evi gratuluju :sunglasses: , to je hnedka hezci den,vid :grinning: !? Ja byla v pondeli po UTZ taky jak vysmaty leco, stastna jako blecha :grinning:
5. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Evi,tak super,že je vše v pořádku,to jsem ráda :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
teda holky, vy jste se rozjely..., člověk přijde z jednání a mám co dělat do dočíst :slight_smile:!
evi, moc gratuluju k UZT!!! To je skvělá zpráva! Já jdu až 18., to je ještě doba :frowning2:...
5. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Holky,děkuju...jste prostě nejlepčííí :wink:
5. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
tož aby ne, jsem v "tom" všechny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
evejko, to jsou super zprávičky :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
evi, moc gratuluju..to je super:slight_smile: hned se bude líp spát,co? já jdu 25.11. na velký utz, tak se taky moooc těším..to bude šťastný datum.
holky, já na 3D byla hned při tom druhém utz, tedy ve 13tt a bylo mímo krásně vidět..rýsoval se obličejík, dr. nám ukazoval mozek, páteř, žaludek..super..já teda, nejdříve viděla ručičky, tak jsem počítala prstíčky..a máme je všechny:grinning: já jsem ani za utz ani za NT nic neplatila, nebyla jsem u svého dr., ale v pardubicích, v soukromé ordinaci a platila se jen fotečka..ta ale 3D nebyla, protože se bublinka nechtěla fotit..tak uvidíme, co ukáže teď..,3D fotečka stojí 250, ale to klíďo dám..a pak nabízejí dvd za 600..jinak se neplatí nic..ale jak píše jani, tak bych klidně platila, jen abych mimíska viděla a věděla že je v pořádku..
5. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
evi, super! Krásné zprávy! Čerstvě po tom ultrazvuku je to nejlepší,viď?!
5. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Eri, a to ti ten 3D utz nabídli sami, nebo sis o něj musela říct?!

Já na to kašlu, já se prostě budu řídit radama svýmo gyndaře...už takhle, podle toho co tady všechny říkáte, jsem pěkně zmatená, ze všech stran něco jinýho...
5. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
No.vo tom žádnái :grinning: je to taková úleva..no a teď zas 3 tejdny nic :angry:
5. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
kosti, zmatená nejsi sama, já se v tom všem zatím neorientuji vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
5. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
teri, moje řeč, přeci nebudeme lítat od jednoho dr. k druhýmu, taky věřím tomu svýmu, čekárnu má narvanou a samý maminy, tak věřím, že nic nezanedbává! A basta!!! howk :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
fre, hlavně žádnou paniku, já ve sladké nevědomosti dorazila do 15 tt a zatím si myslím, že vpočet UTZ, NT a 3D na mímo nemá moc vliv :slight_smile:, takže v poklidu!!!
5. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
bat, díky, já jen jak to tady probíráte, řešíte .. má nevědomost (jak se zmiňuješ) mě nechává zatím v klidu, ani netuším jak na tom jsem :wink: .. podle sebe se cítím dobře, je mi fajn
5. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
fre, to je přece hlavní! Cítit se v klidu, žádnej stres a pozitivní myšlení, že vše je tak jak má být!
5. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
bat, ano, to je určitě to nejlepší .. holky, zatím se s vámi loučím, pomalu se přesunu domů, ještě půjdu pozdravit občany v rohlase a pak padláááá .. páčko
5. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ty mluvíš do obecního rozhlasu? To je bomba!!!!!
5. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
:grinning: fre...to je super,to ještě existuje?Pěkný den a ať se zdravice povede :sunglasses:
5. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
myslím, že na menších vesnicích to je, mě se to hrozně líbí!!! Stěhujem se do vesnice, kde snad taky ještě funguje, určitě tam aspoň všude visí tlampače :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
Tak jsem zpátky, začínám být na "koníkovi" normálně závislá :grinning: ... U nás ještě místní rozhlas máme, jsme menší obec a lidi jsou na to docela zvyklí, ale jsme i moderní :grinning: , hlášení zasíláme taky mailem přihlášeným uživatelům, je jich něco přes sto. O Vánocích hraje koledy, občané si nechávají zahrát k narozkám atd. Někdy mívám hlášení i na celou A4, to pak těžko rozdýchávám
:grinning:
5. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
To je super!!! :grinning: fakt neotřelá práce....
5. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
fre, to je fakt úžasná práce, já teď zrovna pomáhala jedné obci sehnat na veřejný rozhlas dotace, takže vím, že se to i znovuzavádí!
5. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
holky, já se loučím, opatrujte se!!!! a zas snad zítra! papa
5. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.