• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ev, kancelářská krysa - referentka a holka pro všechno na menším obecním úřadě, vedu evidenci občanů, pohřebnictví, odpadové hospodářství, jsem jako pokladní, hlásím v rozhlase, zůčastňuji se vítání nově narozených dětí - občánků, připravuji různé obecní akce - vánoční trhy aj., je toho dost a různorodé, letos jsem "oslavila" v práci 12 let, co jsem tam nastoupila po škole :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
bat, měj hezký zbytek dne, páčko :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Holčinky,taky to dneska balím...mějte se krásně a zejtra už je páátek..to to letí :grinning:
5. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
téda holky vy se máte že už jdete domů,já jsem dnes do pěti,takže si na odchod ještě počkám...ale zítra hurá na vyšetření :grinning: doufám,že budu moct usnout :grinning:
5. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
Jani uplne te chapu, ja sice usnula, ale sla jsem na 10 a uz od 7 jsem koukala a posouvala hodiny. Navic jsem tam prisla a cekala v naprosto vydychany cekarni asi 45minut-hruza. Ale pak ten UTZ a vysledky staly za to, mela jsem pak uplne paradni cely den ;o). Mimisek si cucal palecek a mrskal sebou o 106 :grinning:. Takze drzim palce at je vse ok a az si to s manzelem uzijete :wink: . Jo a jsme o 3dny starsi, tak jsem zvedeva, ktera z nas nakonec bude rodit prvni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
skretik,ano uvidíme,já se na to budu snažit nemyslet..i když to asi půjde těžko :grinning: zítra dám vědět jak jsem dopadla..
venku už je taková tma,to je hrůza..nemám ráda tohle zimní počasí :unamused: a za půl hodiny domůů,konečně..
5. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
evejka: to na co jdeš nejsou tripply - psala jsi, že bude NT screening, vzala ti krev a pak to porovnává s krví v 16tt - to je integrovaný biochem.test - já na něm byla - má spolehlivost 90% oproti tripplům, který mají jen 60% spolehlivost. dr. mi k tomu dala celej papír A4, takže v tom mám jasno :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
jinak ten NT screening zvládne udělat každý gyndař - jde jen o to změřit mimískovi šíjové projasnění (nuchla transluency=NT) - moje dr. má jen vyginální utz a pokoušela se ale malej byl pořád na zádíčkách a nechtěl se otočit z profilu a tak mi to nakonec udělali všechno na té genetice- čili tohle NT bývá zadarmo, ale často jsou placené ty testy krve na genetické vady. Naštěstí jsem to taky měla zadarmo - je v tom bordel - já doporučuju hledat na netu - ta genetika, kde jsem byla já je soukromá a hned na stránkách mají napsáno, že jsou všechny úkony proplácené pojišťovnou...
5. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
holky neznáte nějaké stránky, kde by byl seznam pracovišť s 3D utz? já nějak nemůžu nic najít :sweat_smile:
5. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahojky holky, všem co čekáte na potvrzení těhotenství od doktorky čest!! já jsem na tom stejně!! TT pozitivní i to na sobě sleduji, že jsem těhotná, ale jsem ve třetím týdnu a doktorka ještě ani na vnitřním ultrazvuku nic neviděla!! tak mám přijít za 14 dní a jsem napnutá jako struna!!! snad bude vše ok a bude krásné zdravé mimi :slight_smile:
6. lis 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobré ráno,mam tak snad na příštím už bude hezky vidět :wink: říkám si že je možná lepší že doktorka má čas až v pondělí - to už by něco vidět snad měla ne? :sweat_smile: :confused: ale jsem napnutá jako struna. Mám strach aby to třeba nebylo to mimoděložní jak o tom všude čtu :frowning2: ,ale to si říkám že by víc bolelo. Mě je "jen" špatně..celý den. Chjó si říkám že zrovna já, všechny píšete jak vám je dobře,snad bude mímo v pohodě :confounded:
6. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
Holky,dobré páteční ranko a nebojte...včera mi gyndařka říkala,že s takovým přístupem bychom daleko nedošly!!! :wink: a čím je vám hůř,tím líp...tedy, pokud nekrvácíte!!!Mě je bar taky pořád zle,takže na pohodu...Jinak mysleme na Janinku,dneska má před sebou velký den a právě teď jí to začíná :wink: Craw,děkuju za upozornění,je to mela:slight_smile:...prostě důvěřuju své gyndařce a jsem v klidu...
6. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj!!!
No, jo, držme pěsti holce jedný!!! Jsem zvědavá!

Craw, já vím jen jedný v Praze, kam shodou okolností jdu i na velký utz ve 20tt... :unamused:

Holky, v klidu...mimoděložní je velmi velmi malý procento!!!!!A nevolnosti tady měl skoro každý!

:wink:
6. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:)) Já mam strasnou radost, protoze jsem se vcera bavila s milackem a ten mi "dovolil" rodit tady, tak se mi straaaaaaasne ulevilo :slight_smile: Jee to uzasny, ja vim, ze vam to je asi jedno :grinning: ale ja jsem radosti bez sebe jsem vcera nemohla ani usnout :grinning:
neumim predstavit ze bych se mela vratit zase zpatky. a prozivat posledni mesice tam, bez rodiny a tak.. ani zadnou kamaradku tam nemam,takze byto bylo pekne trapny :grinning: proste tady a hotovo :grinning:
6. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky, mammol taky teprve čekám na potvrzení těhu, jsem na začátku, na kontrolu jdu teprve příští týden ve čtvrtek. Jinak mě je dobře, i když poslední dva dny k večeru mívám takové divné pocity, jako na zvracení, přijde mi, že mám v krku knedlík :unamused: . Já žádné těhu příznaky nepozoruji (krom bolestí v kříži a krční páteře), je mi fajn a když píšete čím hůř, tím líp, tak se bojím, aby bylo vše ok. :frowning2:
6. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Jéé fre,každý tělo je jiný...já mám třeba všechny příznaky těhu..bolesti zad,mdloby,zvracečky a mám kamarádku,co prošla vším bez mrknutí oka...každej organismus na to reaguje jinak:wink: hlavně se nestresuj,buď v klidu a užívej a prožívej ten svůj čas :wink:
6. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobre rano holky, taky myslim na Jancu, ale urcite prinese jen dobre zpravy :wink: !
Kosti kde je ten 3D UTZ v Praze? Ja vim jen, ze je snad v Podoli, ale jinak nevim.
Jinak me je taky porad zle a uz jsem si na to nejak zvykla (nerikam, ze se netesim az to prestane, ale :grinning: )...

Vcera jsem byla u prakticke doktorky, kvuli razitku do tehu prukazky a ptala jsem se ji na ty kapicky do nosu. Rikala, ze v zadnem pripade si nemam nic strikat, max. pred spanim ten Pinosol a to jen kdyz by bylo nejhur, jinak si mam pry preventivne pred rymou cca 8xdenne strikat do nosu Vincentku nebo lepe kapky s Morskou soli. Pri teplote jen max.Paralen a v pripade migreny, studeny hadr na hlavu a magnesii nebo neco co obsahuje magnesium. Tot vse, jinak to holt kvuli tem stestickum v nas musime vydrzet :sunglasses:
6. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj Evi, díky za uklidnění, asi pomalu magořím. Do té kontroly budu jako na trní. Zatím nijak nekrvácím, je mi fajn, tak snad je vše v pořádku. Jak píšeš je to opravdu individuální, každá jsme jiná :wink:
6. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
skretik: já vím o klinice v ul. Klimentská.

Já myslím, že to zase tak moc "unikátní" zařízení není. Že ho už budou mít v každém druhém zařízení?!

No tak vidíš, to bych neřekla s těma kapkama...
6. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Tak to ja se kouknu, dekuju, musim se zeptat meho doktora, treba ho ma i on, on je totiz vyborne vybaveny :sunglasses: . Nevis jak se to v te Klimentske jmenuje a kolik to tam stoji?
6. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
To zatím nevím...jediné, co vím, že tam jdu za 8 týdnů a to i tak vychází na ten 3D utz. Jmenuje se to, myslím klinika sv.Klimenta :grinning: ...kupodivu.
Já jdu za 3 týdny do poradny, tak se můžu taky zeptat svého gyndaře...pokud 3 týdny můžeš počkat. :confounded:
6. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojky,
3D ultrazvuk by neměl dneska už být takový problém. Můj doktor ho má v ordinaci a když jsme byli na NT tak už nám zkoušel mimíska na 3D ukázat, ale ten si pořád strkal ručičky před obličejík, tak nebylo moc vidět. Taky říkal, že si budeme na lepší obrázek ještě muset počkat.
6. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Diky Kosti, jasne, ze muzu pockat :grinning: , stejne uz to asi necham az na leden po vanocich. Ja jdu doktorovi az 30.11 :confused: , uz ted se nemuzu dockat. To jdu na ty tripple testy :wink:
6. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky! Tak se hlásím,už jsem v práci :slight_smile: bohužel kompletní výsledky NT+ budu vědět až v pondělí odpoledne-budou mi volat. Vzali mi krev,pak jsem čekali na utz víc než půl hodiny,už jsem byla nervozní.. :sweat_smile: ale paní doktorka nám chválila mimi že máme vzorný,moc se nemlelo :grinning: prý je fotogenický :grinning: mám novou fotečku,ale hodím ji sem nejdřív dnes večer...podle utz říkala,že si myslí že to bude všechno v pořádku,ale ty výsledky definitivně budu vědět až v to pondělí..tak to bude víkend .. ale budu se snažit na to spíš nemyslet,máme z toho dobrý pocit! Mimi je krásně vidět,krásný obrysy,měříme od zadečku po hlavičku 6,5 cm a odpovídá nám přesně 13+0tt jako podle MS,takže super,termín pořád sedí..jinak manža byl z toho taky nadšenej,líbilo se mu to :slight_smile: a říkal,že si myslí že to vypadá na kluka :grinning: tak uvidíme jestli mu to vyjde!

Jo holky,včera jsem si uložila nová fota do alba,tak se jukněte-mám tam i ty džíny! Tak prosím o zhodnocení :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Jani tak to je super, i tak krev bude urcite v poradku. Koukala jsem na fotecky a dziny jsou super :grinning: a koukam, ze ti i leze brisko :grinning: . Me za tenhle tyden taky povyrostlo, ale zda se mi, ze nejak moc rychle najednou. Dokonce jsem uz i pribrala cca 1kg :grinning: , tak ted uz to asi zacne byt vesely, musim se taky mrknout na nejake ty kalhoty, vecer uz mi moje dziny vadi :confounded: . Uz jste byli na EKG?
6. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj Jani! No tak, skvělý...mít fotogenické miminko je velká výhoda :grinning: Jsem ráda, že vše vypadá dobře.
Džíny vypadají dobře!!!! a "těhu boulička" je fakt malinko vidět... Já si ty džíny představovala s tím bavlněným "nápletem", nebude tě tohle tlačit?! Ono moc není poznat na tom obrázku, jak je to na tom bříšku řešený...ale barva a střih=skvělý. Fakt ti sedí.
6. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoooj Jani,tak to je super...taky si myslím,že je všechno v pořádku a když doktorka to taky viděla jako výborný,tak to jste už jednou nohou za vodou :grinning: ...máte krásnýho mrňouse...to naše je neposeda:slight_smile:takže jestli to bude kluk,bude diskuze o tom jménu,co? :wink: Jinak džínky Ti moc seknou,jsi super kočena a bříško už se taky pomalu vyrýsovává...joooo...moc gratuluju,mám radost!!! :wink:
6. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
skretik,děkuji za pochvalu riflí :slight_smile: no trošku už bříško vykukuje,ale vždycky až večer asi až jsem najezená za celý den :grinning: jinak mě jedny moje rifle už právě taky vadí,odpoledne a večer právě..když sedím tak už mě tlačí a pak mě z toho bolí bříško,ještě mám jedny co nosím,ty jsou v pase volnější-docela dost-dřív jsem je nosila jen s páskem,tak ty teď budu nosit a až budu mít bříško,tak začnu nosit ty těhu..
ano už jsme podle mě ve stádiu kdy to všechno začne :slight_smile: růst bříško,příbývat váha a tak..
na EKG? Ne to jsem nebyla,to mi má udělat praktická dr.? K ní se chystám co nejdřív,asi příští týden snad..a musím se objednat k tomu zubaři,jsem zvědavá na kdy mě objednají..
6. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Kosti, tady je stranka na tu Klimentskou ;o) http://www.gennet.cz/pages/cenik.htm
6. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
skreti: není zač...

já už nosím džíny rozeplý, mě tenhle týden vylezlo břicho docela dost, už si toho i doma manžel všiml a v práci asi 3lidi.

na EKG mám nařízeno jít do měsíce...a jdu na něj k obvoďákovi.
6. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.