• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Kosti,četla jsem,že i ve 20.-22.týdnu nějaká holčina tady na koníkovi,které vyšly špatné chromozomy po amniu, prodělala vyvolaný předčasný porod... :pensive:
6. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
:frowning2: takže pak už to není potrat, ale porod. Já se modlím, abych tohle rozhodnutí nebyla nucená podstoupit...
6. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
teri, to teda asi každá z nás, nikde není psáno, že se musí všechny rozhodnout, že si nechají postižené dítě, to je přece každého odpovědnost a nikdo Tě nesmí odsuzovat, ať se rozodneš tak jako tak! Ale my se irčitě nebudeme muset takovým rozhodnutím trápit, u nás to dobře dopadne a budeme mít krásná a ZDRAVÁ miminka, za to se modlím!
6. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
ahojky devčata jsem rada ze jsem vas nasla a budu si moct s nekym psat.po skoro 2letem snazeni o mimco nam to vyslo :slight_smile: posl memses byla 14.9 v pondeli 19.10 jsem si udelala test a bylo to tam.pritel chtel abych jela hned k dr.pan dr me vzal udelal ultrazvuk,a rekl at se pocitam mezi tehotne,ale ze je brzy neco videt.tak ted v pondeli jdu k panu dr,podle tehotkalkulacky bych mela byt cca 8tt je to tak,bude uz neco videt??boli ted casto jako kdybych mela slepak,ale pry to se roztahuje deloha.uz se nemuzu dockat pondeli ale i mam strach v mem okoli hodne kamaradek prisli k dr a neslyseli odezvy treba :frowning2: ale ja se citim jinak fajn-jen vic spim prsa bolej,nekdy nervni naladova.hezky den preji :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
ahoj xhanys!
Tak je tu další!!!! :wink: Vítej.
mě dělali utz v 9tt a mrkni do alba, "co" už bylo vidět :grinning:

ty bolesti a tahání v podbříšku jsou normální, pokud to teda není vysloveně, že bys lezla po stěně, to už normální není...ale pokud je to jako "slepák", tak je to fajn.
6. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
bater, já vím!!! :pensive:
6. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
bater,hezky jsi to napsala....nebudeme se tím teď trápit a taky pevně věřím,že všechny naše mimi budou zdravá,krásná,voňavoučká!!! :wink: A vítám novou těhulku a říkám...neboj,všechno bude v pořádku...užívej si ten krásný čas,že budeš maminka...každá tu máme strachy,obavy,paniky...ale ještěže se máme,podpoříme...fakt mám na vás holky moje vypěstovanou závislost a je mi líp,když se z toho můžu vypsat,nechat poradit,uklidnit,vědět,že prožíváte to samý...joooooo hormóny zas cvičí :grinning:
6. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
a mě se chce brečet :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
no právě :grinning:
6. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Holky, taky Vám tak chlupatí břicho....?!?
6. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
jako broskvička :grinning: dneska ráno jsme se tomu zrovna smáli...naštěstí jsou světlounký
6. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
fakt?! Takže je to normální? Měla jsme tam od pupku dolů asi 5 chlupů a najednou jich tam mám asi tisíc. A já bohužel černý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
taky vítám novou těhulku mezi námi :slight_smile: Tery,já bych nad takovýma věcma nepřemýšlela,zbytečně by ses stresovala,toto radši řeš až to bude aktuální - jako že nebude,věř tomu :wink: já se taky snažím myslet jen a jen pozitivně!
Chlupatí bříško?? Já ho mám chlupatý normálně :grinning: no ale jako fakt..a bohužel jsem tmavý typ,takže mám po celým těle tmavší chloupky..ale tak zas tak hrozný to není,tak z toho nedělám vědu a nebudu se přeci celá holik nebo strhávat voskem že :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jéééjda chlupatý pupek :grinning: . Jsem blond tak snad budou chloupky světlé.
Budete darovat pup.krev? Já jsem aktivní dárce krve tak o tom vážně přemýšlím - co mám dělat, když na gyn jdu za tak dlooouhou dobu?! :wink: Vymýšlím blbiny ...
6. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
jsem jen chtěla odlehčit ty úvahy o životě ... :wink:

jen mi to přijde takový úsměvný, že pokud je tohle fakt kvůli těhotenství, tak je asi nějakej pozůstatek z pravěku :grinning: že se ženská, když čeká, začne obalovat ochlupením...mám ho víc i na stehnech a po holení mi všude rostou tak 3x rychleji... :grinning:
6. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj holky , dneska jsem tu poprvé a ráda bych se k Vám připojila … Jsem na začátku těhotenství u doktora jsem byla, ale 12.11 musím na nějakou kontrolu a že mi řekne více tak jsem zvědavá co tam na mě vybalí :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
tak .. teď jsem měla pár minut,kdy byla možnost to říct šéfovi,protože sme byli sami.. už odešel..takže nic z toho! Holky já to snad nedokážu říct..prostě nevím jak na to! :cry: nevím ani proč se toho tak bojím..nebo co je to za pocit..
6. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
Jani: Jsi v práci dlouho (12let?) a já 7let tak to pro mě bude taky těžké.
Ahoj Andrejko :slight_smile:
Jupííí za 15min. jdu home a víííííííííííkend!
6. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Janinko...asi nebyl ten správnej čas...vytrvej...třeba příští pátek 13...a nééébo,až přijede Martin na bílým koni :wink: neboj...je to taková intimní věc a probírat to se šéfem je choulostivý...chápu situaci...neboj,ono to přijde :wink:
6. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahojky ... musím asi vše prečíst abych se zapojila jinak se nechytnu :grinning:
6. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
luci,ne jsem na firmě necelý 4 roky,na současné pozici se současným šéfem přes 2 roky..my si tykáme,je to v pohodě,ale přemýšlím jestli to o to není horší..já myslím že to vezme v pohodě,ale prostě nechápu proč mám z toho špatný pocit,jako kdybych něco provedla :sweat_smile: ach jo...já už se taky balím,tak si užijte víkend holky a páčko v pondělí! to už se snad odhodlám a bude šance k oznámení v práci..tak páá
6. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
Já teda taky byla nervózní...ale není proč.
Čím víc nad tím budeš přemýšlet, tím víc Tě to bude nervovat.
6. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
Evi,jasně,ale já už jsem začla 14tt a už je opravdu nejvyšší čas to tu říct...no musím se přinutit! Tak páčko :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Jo, Jani...můj šéf pak byl víc nervóznější než já...uvidíš, že i u vás to tak bude..jak říká evejka!
Holky,taky už to balím...mějte se hezky a užijte víkend :sunglasses:
pááá
6. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
andrejko, to nemá cenu číst si všechno zpětně :grinning:
6. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
no to fakt nemá to bych tu musela sedět nonstop :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Jani myslim, ze se nemas ceho bat, i ja to zvladla a vis jak to bylo prijato :frowning2: ... myslim, ze horsi to mit nebudes, neboj :wink: . A co se ti muze stat? Nic :wink: . Se mnou se sice sefova moc nebavi (a to si taky tykame), ale co se da delat, musi se s tim holt poprat. Vy co letite domu mejte se moc krasne a uzijte si paradni vikend. papa
6. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
vírám nové těhule, holky, za chvíli nás bude normálně armáda :slight_smile:!, prostě babyboom! tak hlavně žádné stresy a ať Vás doktor potěší pěkným obrazem :slight_smile:!

Jani, držím palce na to noznámení v práci. No, třeba já jsem to taky chtěla říct až tenhle týden, ale nějak to ze mě "vylítlo" na poradě neplánovaně už minulé úterý, jak jsem psala. prostě šéf mi dával úkoly na projekt, který bude začínat na jaře dalšího roku a bude na dva roky, tak jsem se tak usmála a řekla, že se obávám, že se mě to už netýká, jelikož bych jim ráda oznámila, že v dubnu nastupuju na mateřskou... a bylo to. Třeba se Ti naskytne taky takové "vnuknutí" a najednou to bude venku. Oni se usmějí, pogratulují (většinou) a bude. Uf.

jo holky a chlupatím taky, hlavně ta čára od hrudníku mezi prsy přes pupík až dolů, ta je jak úhoří pruh u koní na zádech, ještě že jsem blondýna!!! :grinning:

Za chvíáli taky mizím, tak papapa holky moje a v pondělí se těším. A nebo už o víkendu? Uvidíme... Opatrujte se.
6. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.