• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Eri, tahle reakce samozřejmě patřila do tý naší druhý diskuze :grinning: :grinning:
Už v tom mám trochu zmatek, nebo co?
7. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla bych se pozeptat. Tento měsíc jsme se s manžou začali snažit o naše první miminko. Je to po letech můj první měsíc bez hormonální antikoncepce. Zatím to moc nechtěla hrotit, a tak jsem nepoužívala žádné výpočty na ovulku. Myslím ale že jsme se do ní tak nějak odhadem trefili. Teď jsem okolo poloviny cyklu a začala jsem lehonce špinit. Dočetla jsem se, že to může být dobré znamení, ale musím říct, že mě to pořádně vyděsilo. Zatím jsem si toho o těhle věcech moc nepřečetla, nechtěla jsem se na to moc upínat a teď nevím, co se děje. Neměla jste některá podobnou zkušenost? V pondělí asi zavolám svýmu doktorovi, ale do tý doby .....
7. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
no sranda, jak přebíháme z jedné diskuze do druhé ;-D

tý jo eri: obalované jako v chipsech - juj - můžeš mi stručně napsat, jak na to - to bych zkusila, páč to zní parádně...jen teď nevím, zda to patří do téhle diskuze nebo do tý druhý...? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
ahoj holky... :grinning:
jsem ráda, že jste tady i o víkend.
7. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jo, jo Teri. My tu býváme, ale většinou tu nikdo není, tak se tu nic neděje, ale dnes se to rozjelo. Už jsi po obědě? Taky nám napiš, co jste měli dobrého, ať se inspirujeme.
7. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
mmaruska: tak s HA já zkušenosti nemám, ale co vím od ostatních, tak někdy je to tělo dost "rozhašené", takže se dává dokupy a menstruace může začít chodit nečekaně a naprosto v různé intenzitě...těžko říct :wink:

tery: já jsem tu vždy o víkendu, ale tady pusto a prázdno a tak jsem ráda, že dnes se stala nějaká výjimka;-D
7. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Holky, já po obědě ještě nejsem...my byli na nákupu a manžekl teď šel na barák, takže dnes bude takový obědo-večeře...vepřový kotlety s takovým rajčatovým mišmašem a brambor...
7. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
menstruace to není, na to je to příliš slabé, jak tak brouydám po netu a poradnách, protichůdných informací je tu víc než dost. :frowning2:
7. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Teri tak to máte trochu jako my. Manža je ještě na stavbě, takže máme oběd za chvilku. Já mám od dvou vycházky, tak chci jet pak s ním a on ve čtvrt na čtyři jede do Ostravy na fotbal, takže tam budeme tak hodinku a to si stihnu akorát vytřít jeden pokoj a začnu uklízet po spárování podlahy.
7. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
mmarusko...já vůbec s hormonální antik. zkušenosti nemám, nikdy jsem ji nebrala...ale když jsem já otěhotněla, tak asi 14 dní po tom "slavným" styku :wink: jsem špinila docela dost...růžovo-hnědé dost tekuté výtoky...bála jsme se, šla k doktorovi asi týden na to, nic neviděl. Nic mi na to nedal, potvrdil těhotenství...prý to zřejmě bylo, jak se vajíčko zavrtávalo do sliznice...

holky, jsem se cvakla břicho, abyste taky viděly, jak "krmím"pupík :wink:
7. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
zuzi, tak buď při tom uklízení opatrná :wink:
7. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
holky děkuju za vaše zkušenosti, jsem doufám, že to dobře dopadne a nebo třeba neutrálně, tak bychom si ještě počkali, ale stejně jsem napnutá, aby nebylo někde něco špatně. kosticka: bolelo tě tenkrát břicho? Já cítím takovej trošku tlak.
7. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
mmarusko.. to špinění opravdu může znamenat zavrtávání vajíčka do sliznice a nebo taky probíhající ovulaci. To záleží jak dlouho jsi po poslední MS. Ovulace je zhruba 14 dní po poslední MS a zavrtávání by bylo tak asi 3 týdny po poslední ms
7. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
jo jo, mmaruš, ten tlak je normální...mě břicho bolelo, jako bych to měla dostat, měla jsem pak i píchání jakoby na stranách...všude píšou, že je to tím, že děloha zvětšuje a prokrvuje...
Držím ti pěsti,ať ti to vyjde...tělo může být dost zmatené, jak psala craw...
7. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
zuzi: ca 14 dní po skončení, tedy asi 3 týdny po začátku menstruace. U mě je blbý,že já brala HA 5 let s jednou měsíční přestávkou, kterou mi doporučil Dr. Už svý tělo v normálním czklu ani neynám, ale vím, že nikdy před tím jsem uprostřed cyklu nic podobnýho neměla.
7. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
teda, holky, si jdu pověsit prádlo a vás tu je:slight_smile:
craw, já to kdyby viděla na babicovi..já to dělám tak, že si kuřecí masko nakrájím na medajlonky, obalím je v bílém jogurtu, který trošku osolím a přidám kari - dle chuti, já vždy kuřecí maso zapomenu osolit, v tomhle receptu..po obalení v jogurtu to obalím v rozsekaných brambůrkách ( já dělám ty bohemky - pálivý paprikový, občas je smíchám s nějakými jinými, co mi chutná), dám na plech vyložený pečícím papírem a peču v troubě..jednou během pečení to obrátím..a nejlepší je to s rajčatovým salátem s jogurtem nebo majolkou..ale pro přítele to je "málo" tak k tomu dostává hranole:slight_smile: a už by mohl přijet..mám na to chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to odnese ten salát, no.. :sunglasses: jj, já jsem si ten příspěvek předtím četla, tak jsem si říkala, že patřil tam..
zuzi, moc to s úklidem nepřežeň..holky, mě, když zametám dýl, tak bolí záda..to je hrůza..ty záda mě docela poslednou dobou trápí..
hoky, my už nejsme moc na začátku,co? už to bude za chvíli protředek:wink:tedy u některých z nás..:slight_smile:
7. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
hmmm...to jsem ještě nezkoušela... zní to fajn...dobrý recept i pak pro děti, že,?!

jo, jo, vy jste napřed....já dneska začínám teprve 12tt.
7. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
mmaruska: to špinění může být "menstruace", prostě když se tak dlouho bere HA, tak se to stává...no a nebo to může být začínající těhulčení:grinning:D
7. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
teri, je to výborný..a jak je to pečený v troubě, tak je to vláčný, nijak vysušený..super..kdo máte rád brambůrky,vyzkoušejte..nám to moc chutná..ono, co pořád k jídlu vymýšlet, že? steak, čínu, omáčky, guláš..ten můj moc těstoviny ani rýži nemusí, protože se tím prý nenají.:grinning: a tak omíláme maso pořád dokola..teda, teď má spíš smůlu, protože se mi pořád ze sirového masa zvedá žaludek...
holky, dneska mě snad poprvé od začátku těhu není na omdlení a nebolí mě hlava..tak jsem zvědavá, jak dloouho to vydrží
7. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
eri: zní to skvěle - co nejdřív to udělám, mňamy:slight_smile:

co se týče uklízení, tak před těmi 3mi týdny, jak jsme malovali - tak mi došlo oč míň toho vydržím - po úklidu jsem byla kaput...

teď mám největší problémy s tím, že když dlouho sedím, tak mě děsně bolí kostrč...jinak záda nee - zatím:slight_smile:
7. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
uvidíme, přepadlo mě to v noci, a cítila jsem to ještě dopoledne, teď už je mi lépe a vše vypadá celkem ok. Třeba budeme mít štěstí a bude to ta druhá varianta. Děkuju za rady. Mějte se fajn. :slight_smile:
7. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
to já nevydržím dlouho stát..jak stojím dýl, tak mě bolí záda, v kříži? ta část nad zadkem, za boha si nevzpomenu, jestli se tomu říká v kříži..takže, se nezlobte, fakt to teď netuším..
craw: taky si připadám, že nic nevydržím..jak se uklízí, tak jsem unavená, což dříve nebylo..no jo, těhu..:grinning:
7. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Erisku, to je dobře, že je ti líp...ty nevolnosti musí být únavný!

craw: to přesně vím o čem mluvíš...mě zmáhají už i nákupy, natož fyzická aktivita...pche :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eri: myslíš kostrč?

začínám očumovat nábytek:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3505564&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
7. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
eri jojo, v kříži...vždycky si vzpomenu na ježibabu z mrazíka "ňáko mě to loupá v kříži"... :grinning: těhu sice není nemoc,ale někdy se cítím jak v lazaretu :sweat_smile: :cry: :grinning:
7. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahojky ženuchy.

Sice těhulka ještě nejsem , ale plánji otěhotnět 2.1 .....jak vystřízlivím po Silvestru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Doma teda už jednoho 17 měsíčního lumpa mám :grinning:

Holky, ta únava je ze začátku uplně normální ... byla jsem taky hyn ...a poslední trimestr jsem nevěděla, co dělat dřív ... udělalao se mi dobře, takže jsem houpala po oknech a vůbec neměla pocit, že jsem těhule , až na to , že jsem měla pupíka jak kdybych sežrala malej tank :grinning:
Takže nebojte bude líp :grinning:
7. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
ahoj holky tak me je dneska vazne soufl.. :zipper_mouth:
7. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
t.kosticka. Ta postýlky je nádherná a myslím i velice praktická, jelikož má kolečka a zadalší nemá ty boční tyčky, jak má obyč postýlky ...náš Mikeš vždycky na ně stoupně a tím pádem přehoune postýlku ...jinak by mi asi nevylezl :sweat_smile:
7. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
micanek: co myslíš těma bočníma tyčkama?
7. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
luciebx. kup si pravou coca colu .. ta ti pomůže ...ale nesmí bejt light ...já na ní trávila těhu ..jinak bycgh blila jak amina ...ale samo že v přiměřeném množství..... ale je to lééék k nezaplacení.
7. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
na bocích bejvá taková tyčka ...kouknu po nějakejch postýlkácha šupnu sem odkaz .... vydrž
7. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.