• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
jo jo, mimochodem máš krásnýho synka :wink:
7. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
tery: btw - máš pěknýho pupíka - už se rýsuje :wink:
7. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
craw, furt nic furt nic a najednou bum a koukám dolů a je tam :grinning:
7. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
t.kosticka ....děkuuujiiii ...se mi povedl že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zatím sem ji nenašla , kdyžtak pak vyfotím naši ... je to postýlky po synovci, takže žádnej nveh model ...prostě na boku je na ozdobu ještě vodorovně tyčka ...jdu pokračovat v hledání

Tohel je boží cena http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26794722&tab=1
7. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
jéé už jsem to našla .. tady na téhle postýlce to je http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13282773&tab=1 na tom boku.
7. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
micanek: děkuju za odkaz, ale asi jsem natvrdlá...žádnej rozdíl tam nevidím...buď blbě koukám, nebo blbě chápu :confused:
7. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
t.kosticka ...ty jo , ten je božíííí http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3443983&vReferer=%2Fphotos%2Ft.kosticka ......... ten zháním , kdyby se mi podařila holčička na doma :grinning: ...je uplně úúúúžasnej .. ty ho máš doma?
7. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
t.kost: ...... :grinning: :grinning: :grinning: ... na bočnicích na bocích je dřevěná tyčka ....... na kterou se dá stoupnout ...skoro u vrchu postýlky ...už vidíš? :grinning:
7. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
ehm...taky jsem asi slepá ;-D :sweat_smile:
7. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
je na ní přivázanej ten mantynel .........
nemám konkrétně tenhle...fotka je z mimibazaru...ale podobný kousek máme slíbený od manželovýho kolegy z práce...na půjčení bohužel...
ale bude jen na krátký tratě a spíš jako uspávadlo na zahrádku než jako dopravní prostředek...

už musím jít vařit... :unamused:
teri, jj, kostrč..je to mazec..no, nevolnosti zvládám, to už "umíme ustát", ale ty moje migrény a točenice..to je masakr..tak jsem ráda, že dneska nic..ale je mi jasný, že to dlouho nevydrží a zrovna nikdo nikde, aby se šel se mnou projít..a mně se samotný nechce..my postýlku zdědíme po sestřenicích a bratrancích, komodu taky..takže se mě výběr nábytku netýká..za to si užiju barviček na zeď, chystáme se jednu zeď pomalovat různýma obrázkama, tak na to se těším:slight_smile:
uuužžžžž ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
a bočnice jsou ty delší strany, že jo?!
7. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
eriska: ...my právě dostavujem, ale už nějak došly finance, tak bude Mikešovi dělat jen takovej provizorní pokojík ...ale barevně se tam chci taky vyřádit, ale jelikož to moc neumím, tak nevím, jak to dopadne :grinning:
7. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
eri...s tou hlavou ti to nezávidím, mě bolela teď jen asi 2x a byl to mazec...

aspoň něco máte z krku...
7. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
t.kos. ............ podle toho z jaké to bereč strany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......mi máme bočnice jako ty krátký . takže soráč :grinning: :grinning: :grinning: ...na těch krátkejch stranách :grinning:
7. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
jo, tak už jsem doma....já furt totiž zírala na ty dlouhý strany, kde je tam nějaká tyčka... :unamused:
7. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
už fakt musím vařit...tak páááá těhulky moje!!!! :unamused:
7. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
t.kos ...pa páááááááá já už to mám naštěstí dneska za sebou ...ael za to mě čeká halda prádla na žehlení ........Mikeše jsem odvezla k babičce, tak bych se měla do toho pustit ...se mi táááááák nechce :confounded:
7. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
teri:je to hnus, ale co bych pro toho miláčka v bříšku neudělala, že:slight_smile: i tu hlavu, bez mého milovaného brufenu musím zvládnout
mica: my "jen" předěláváme byteček, takže taky nemáme korunek na vyhazování, proto jsem ráda, že něco zdědíme..je to všechno v super stavu, tak proč to kupovat nový,že? já na tom s malováním nejsem nijak extra, ale když je to děcák, tak jsme se rozhodli, že si tam vezmeme na pomoc mé malé sestřenice a bratrance a něco vyplodíme..přemalovat se to kdyžtak vždycky:slight_smile:
7. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Eris. Jééé co to máte za bafuška ...není to ohař??????

Já už to budu plodit za měsíc ...fááákt jsem zvědavá .... potřebuju si na to udělat šablony.

Jinak já taky měla postýlky po synovci a koupila si na ní nebesa a nazdobyla jsem si ji ..a byla nááádherná . teď už je jen plná hraček :grinning:
7. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
eris ... ty jo 2 tejydny a už budeš vědět co čekáš ...necháš si to říct ? ....já bych to nevydržela to neříct a pak jsem to všude toztroubyla :grinning:
7. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
jo a soráč za i/y ............. mám takovou tu nemoc , že je jen hádám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
mica, máme výmarskýho ohaře, je to zlatíčko..to já si říkám, že začneme s pokojíkem po vánocích..
určo si to říct necháme..ale rozhodli jsme se, že to nikomu nepovíme..tak uvidíme, jak dlouho nám to vydrží..ale já už se na to těším..
7. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
jééééééééééééééééééé výýýýýýýýýýmárka .. no to jsou boří pejsci .právě si chceme na jaže pořídit buď výmárky, nebo německýho ...asi to vyhraje německej, jelikož ho máme za krásný peníze i z papírem a je stejně náádherný odkud ho máte vy ?
7. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
ahojky v pondeli me ceka asi prvni ultrazvuk.....nemuzu se dockat,uz aby to bylo a ja vedela jestli je vse ok.taky jste byli takhle poprve nervozní :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
mica, my se rozhodovali mezi výmarem, maďarem a němce...maďar byl na nás moooc temperamentní a němce jsme viděli na zkouškách a ti se nám tolik nelíbili..a pak taky, výmarů je zatím málo, tak je tím vyjmečný..my ho máme z chs šedý duch z brna, koukni k nám na stránečka vok-barry.webnode.cz je to skvělý, chytrý pejsek..jako když znova pejska, tak jedině výmara..my si ho pořizovali kvůli tomu, že přítel bude myslivec, tak aby měl někoho do lesa s sebou
han: já se na první utz hrozně těšila..i na ten další a na ten příští se taky strašně těším...jinak gratuluju k mimísku
7. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
xhan: já se taky těšila, ale teď se těším ještě víc, páč mímo roste a je to čím dál zábavnější :slight_smile: a přidávám se ke gratulacím:slight_smile:
7. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
eriska: ...Maďar je z nich takovej nejškaredší ...je malej a moc se mi nelíbí ten játrovej nos .......... ale výmárka z němečkem bych dala na jednu lajnu ........ u nás právě každej má výmara.

Já a manžel sice neděláme myslivost, ale chodíme jako honci na hon ......... takže i bafuškovi se to bude určo zamlouvat :grinning:

JJ...já se na všechny ultrazvuky moc těšila ....ale s toho prvního je nejhezčí fotečka ............... v tom 20tt na velkým UTZ jsem si zapoměla říct a v tom 32tt už zas nejde nic poznat, jelikož je prdís velikej ....... takže mám jen jednu :sweat_smile:
Na co jsem se netěšila, tak na testy na cukrovku ...nad 25let to dělaj každé, tady každej straesoval jakej je t hnus, tak já tam šla vynervovaná a ve fináleto vůbec nic není :sweat_smile:
8. lis 2009 v 00:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.