• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
holky,díky za pochvalu :dizzy_face: no jo je to krásný na to koukat,ale hlavně na utz jak se hýbe a ták :slight_smile:
craw,no jo směřuje si prstík do pusinky :grinning:
9. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
jani, moc závidím..vidět mímo je super, kor, když už teď je rozeznat, co je ručička, co je nožička, prstíky,..já se toho 25. asi nedočkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no,holky, já kdysi viděla nějaký pořad a tam v tesco plínách našli nějaký drát..takže my určo pampersky..teď už se dají v akci koupit do 300,tak koukám a pak nakoupí akční..ty první dvě velikosti..třeba od každého dvoje, ať je doma na šestinedělí zásoba:slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
lentilka: neboj se - miminko pokud má přežít přežije - bude si brát od tebe, co potřebuje...ale zkus do sebe dostat spoň vitáminy - třeba v podobě tekutin, protože jestli zvracíš, tak hlavně pij a pij, abys nebyla dehydrovaná - takže si kup smoothie nebo aspoň 100% nektary, a tak...na zvracení je zázrak cocacola (ne light!)...jinak časem musíš začít jíst - začni lehkými vývary se zeleninou a přidej nudle a pak přecházej na hutnější stravu - protože když bys delší dobu nejedla, pak o to větší šok by to byl pro střeva a žaludek a pro změnu bys to odnesla průjmama......cucej bonbony, kostičky čokolády atd...něco si najdi, ale nehladov úplně ... :wink:
9. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
eriska, když co se týče těch testů a různejch šuntů...každou chvííli se něco takového někde stane...A třeba co se týče kočárků, tak jsem viděla ve zprávách, že dělali nějaký testy a asi z 20ti kočárků prošel jen jeden nebo dva. Vždy tam bylo něco špatně - třeba nějaké jedovaté látky v gumě držadel, apod. Ale kdybych se musela koukat na takovýhle věci, tak by jsem musela dát do kočárku minimálně 20 tisíc a na to prostě nemáme, takže vybereme takový, jaký nám bude konstrukčně vyhovovat, ale nebudu se pídit po tom, zda prošel všemi testy kladně... :confounded:
9. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahoj holky!
dneska se přidávám nějak pozdě a nestíhám dočítat :slight_smile:, jste se rozjely :slight_smile:!
Gratuluju k dobrým zprávám od doktorů a jani k obrázku.
Já jsem si s sebou vzala do práce foťák s nafocenejma utz a mým večerním mega břichem :slight_smile: a nevzala jsem si kabel na přetažení do PC.... :frowning2:, už fakt začínám myslet dělohou... nic ve zlém, ale prostě blbnu, ubejvaj mi asi buňky nebo co.
No a co u Vás nového? Už jste některé pořídila kočár? Já právě s těma testama a různejma typama ani nevim...., líbí se mi Inglesina Magnum, ale asi půjdem do nějaké bazarové.... naštěstí je ještě čas!
9. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
bat: ta Inglesina by určo měla jedna z těch kvalitnějších- já se na ně taky koukala, ale v Pardubicích bych za něj dala 18tis. a víc...takže nee...a ojetej kočárek radši nechci, aby nebyl nějak poškozenej...my jsme s manžou našli moc hezkou trojkombinaci za 7000kč, takže půjdeme asi do něj, ale až tak kolem 25-30tt dřív ne :wink:
9. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
craw: a můžeš se pochlubit, co jste vybrali? Ať máme nějakou inspiraci. Muž se smál, že budeme mít tak dlouho spoustu času až bude pozdě a něco na tom je, hrozně to letí... :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
bat, to je pravda, strašně to letí..ještě týden(od středy) :grinning: a bude půlka za mnou..za chvilinku vánoce, a pak si myslím, že to uteče už strašně moc rychle..příprava výbavičky, příprava věcí do porodky..se ani nenaděju a bude mímo s námi:slight_smile:
my vybrali v-cross, čtyřkolu, projkombinaci..mně se ty hodně hluboký korbičky ani nelíbí a pak, když se z nich udělá sporťák, tak to se mi už vůbec vzhledově nelíbí...ale to je podle vzhledu..důležitější je praktičnost..a my musíme mít pořádný robustní kočík do lesa:slight_smile:
9. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
eri: tak to máme stejné, taky potřebuju pořádnej teréňák :slight_smile:! a letí to neskutečně, příští středu jdu do poradny, to bude už 17 tt! Tak kdyby se Ti chtělo poslat mi nějaký odkaz na web, kam koukáš, budu moc ráda :slight_smile:, díky!
9. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
bat, těch je :grinning: :grinning: :grinning: ale ty pro mě nej, jsou v oblíbenejch v pc, které je kvůli reku bytečku odpojené, ale do ip ti pošlu pár, na které chodím koukat na kočíku,ju?taky můžeš nějaký poslat..no, my se k nám domů dostaneme pokaždé jen do kopce a to ještě po kostkách, takže chci ty nafukovací kolečka..a taky, přítel - myslivec, od dubna nás čekají zkoušky s bafanem, tak musíme mít tereňák :grinning:
9. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
jojo, uteče to neskutečně - brzy začneme píct cukroví, kupovat dárky...najednou nový rok a do poradny budeme chodit čím dál častěji...utíká děsurychle a já jsem taky ten typ, co má pořád dost času a pak nestíhá...ale pokročili jsme - už jsme si dali vyrábět přebalovací pult dle našich představ, takže jak bude hotový, tak začnu pomalu prát a žehlit věcičky atd...

bat: co se týče kočárku, tak se ho pokusím najít i na netu a dám sem odkaz;-D
9. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
http://www.svetkocarku.cz/kocarek-tako-jumper-x-gt-race-yellow.html

ale máme ho vyhlídlej v zelinkavé barvě a za necelých 7000kč :wink:...zkoušeli jsme si s ním jezdit a parádně se ovládá, tak snad bude ok :grinning:
9. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
tak uvedené kočárky, které neprošly testama zdrav.nezávadnosti v Němeku i u nás, jsou značky které mi nic neří´kají, tak snad Tako nebude špatný... :confounded:
9. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
lenztilka33: . neboj, já taky blila jak amina a jediné co mi pomohlo byla cocca cola .... a že nic nejíš ... miminko si s tebe vezme co potřebuje ..... a hlavně v druhémm trimestru bude líp.

Eriska ....\hipp není drahej ...stojí do 100,- a fakt je super ...a nebo ještě jsem našeho prdolu mazala čistou lékárenskou vazelínou .... je za par korunek, nemá žádnou aroma a nádherně promaže.
A na prcku se vždy doporučoval bepanthen,ale mnohem lepší je sudocrem .... je i levnější.
9. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
mám doma casualplay s4 a jsem moooc spkojená ...hlavně ty nafukovací kola ....fakt super do terénu.
9. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
dobrééé rááánko:grinning:...

asi makáte, že? já jsem dneska pomáhala roznášet noviny, takže už mám odmakáno - musejí být ve schránkách do 7.30...ale to vstávání... :confounded:

micanek: ten hipp je spíš na mě - jsem se na to ptala - tak to je slušná cena...baby vazelínku taky používám - od gentelle - stojí to pár korun a butelka vydrží zatraceně dlouho...

co se týče těch nafukovacích kol...a nemůže se stát, že to někde na lesní cestě píchneme? kolik to vydrží? díky:slight_smile:
10. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
dobré ráno!
makám, no co jiného... :frowning2:!
taky by mě zajímalo, zda lez to kolo píchnout. Potřebuji hodně terénní verzi kočárku, takže bych nerada vozila s sebou náhradu... :dizzy_face:
10. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
bat: my právě taky - jsme turisti, takže vycházek bude hodně a rozhodně ne po chodníku ve městě...ten, co máme s manžou vybraný má "sport" i v názvu, tak doufám, že bude bytelnej, ale sestra, když kupovali, tak jim právě nafukovací kola skrz tohle nedoporučovali, ale je to už zase 10 let zpátky, tak doufám, že kvalita pokročila...:slight_smile:
10. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
dobre ranko, holky,
tak co tety mely kocarky s nafukovacimi koly, tak zadne neprasklo, jen se treba upustilo a to meli s sebou malou pumpicku..a spis jim na kocicich blby loziska..my jako stopro nafukovacky..ja si nedovedu predstavit, jak s tema jinyma typama kolecek jezdim po lese..a taky verim tomu, ze to je proste o nahode..jako s autem..koupis si fungl novy a ono se rozbije, a druhymu nee apod. takze musime holky doufat, ze ten nas bude v pohode..
craw, kde jste byli na kociky koukat? my jsme tako taky na netu zkoukli, i dorjan..prijdou ji vsechny skoro typove stejny..

holky, kdo stavite, nebo predelavate, tak vam musim rict, ze jsem vcera mela pekny vystup od sousedky..vytirala jsem na patre, aby tam po nas nebyl prach, a ona na me vyjela, ze meli na patre danou pracku, a jak se tam objevily nase veci, tak jim zmizela..ta me tak nastvala..ta pracka tam nebyla uz davno pred tim, nez jsme zacali s reko..nemuzu za to, ze u nas jsou porad otevreny domovni dvere, chodi si tam kdo chce..tak jim to mohl nekdo vzit a ona to svadi na nas..proc bychom jako stehovali tezkou pracku? a navic rozbitou? k cemu by nam byla? mame svoji novou a tahat se s ni do sbernyho dvora a jeste za to platit? chapete tu logiku..a jeste mi rekne, ze se to teda bude muset resit jinak, ze sice byla rozbita, ale jde ji o princip..jeste ted,kdyz si na to vzpomenu, tak bych mam zvednutej tep
10. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky,tak mám nějaké nové info.. včera mi nikdo ohledně těch výsledků testů nevolal,teda dopoledne jsem měla dva zmeškané hovory z nějakých dvou pevných linek,ale zpátky jsem nevolala.. no a pak už mi nikdo nevolal :unamused: ale večer jsem měla výsledky na internetu,těm různým hodnotám kromě NT jsem nerozumněla co znamenají,ale Nt vím a pak tam byla napsáno "screening negativní",takže myslím,že můžu být v klidu :slight_smile: Jinak dnes jsem byla u své dr. na prvním utz přes bříško,vše je ok, příští týden mám první poradnu a další týden jdu na krev na ty různé testy...jsem tam vařená pečená :grinning:
A dobrá zpráva,že jsem tu krásnou událost včera už oznámila šéfovi,tak jsem ráda že to mám za sebou.. vzal to dobře,řekl mi,že to čekal :grinning: takže jsme se akorát domlouvali do kdy tu asi budu a koho dáme za mě,od ledna chce aby tu se mnou někdo seděl a zaučoval se.
10. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
ahoj janinko, gratuluju k dobrym vysledkum, k prvnimu utz pres brisko a k "priznani" sefovi:slight_smile: je to hned lepsi pocit,co? myslim vysledky, no, on i ten sef,co?ja ze zacatku byla u dr. taky snad kazdy tyden, ale ted chodim jednou za 3 tydne, 25 pujdu po mesici, kvuli utz.a uz se moc tesim...
10. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
ahojky holky tak jsem z tech vypoctu zmatena,kdy se da presne zjistit v kolikatym tydnu jsem??posl menses jsem mela 14.9. podle dr teprve cca 4-5tt tak ja uz nevim. :wink: :slight_smile: je tedy pravda ze to mam nepravidelny naposled jsem to dostala az 33den.hlavne mam radost ze tehotna jsem po dvouletem trapeni a snazeni :slight_smile: :grinning:
10. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojky,
jani, xhanys: gratuluji k dobrým zprávičkám.
10. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
xhanys: z toho si nic nedělej, já měla MS taky jak noty na buben a tak mám dle dr. dva termíny porodu, jeden podle poslední MS 19. dubna a jeden podle ultrazvuku - 15. května. Už mě to neznervózňuje, ono mimi bude vědět, kdy se má narodit a časem se ustálí jeden termín, u mě asi ten pozdější, protože ovulaci jsem měla tedy asi o hodně později. Pokud Ti dr řekla nějaké stáří plodu, tak asi ví proč, počkej na ultrazvuk a budeš vědět více. Hlavně se nestresuj a držím pěsti, ať je vše ok!
10. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
10. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahojky babuchy.

Tak do lesa vůbec bez nafukovaček nevjedete ... a nepíchla jsem ani jednou . Akorát kdo má aretaci na kolech, tak je to lepší zaaretovat.
10. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
micanek, diky, tak už se nebojím ani píchnutí kola :slight_smile:, vybrala jsem inglesinu magnum a vypadá moc hezky, půjdu ji párkrát okouknout a myslím, že do ní půjdu :slight_smile:! Díky
10. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu nějakou tu chvíli nebyla, zatím mi bylo mírně blbě, místy hodně blbě (třeba včera to byl horor). A už se mi blíží první kontrola - teď v pátek. Nějak nevím, co od toho čekat... skoro se až bojím :confounded:
10. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahoj chen, neboj!!! Dobře to dopadne a Ty i ta malá fazolka budete ok! Držím pěsti!!! A upřímně - bojíme se tu tak trochu asi všechny, teda já jo, jdu příští středu a taky si říkám, aby bylo vše ok..., takže je to v normě :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.