• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
chen, vubec se neboj, neni ceho..u mne to probihalo jako ostatni kontroly, jen mi vystavil tehukajdu, rekl neco malo o mimu, ptal se me, jak mi je..jestli tvuj dr. ma utz, tak ti udela utz...fakt neboj..je to krasny, slyset, ze je mimi v poradku:slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás zdravím po noci obav :frowning2: . Večer jsem začala špinit až slabě krvácet, tak hned ráno jsem volala k dr. a sestřička, že mám teda přijít. Naštěstí to prý není nic vážného a stává se to na začátku těhu, tak snad to bude ok. Viděla jsem i fazolku, je to paráda, odpovídáme tak 6 - 7 týdnu. Za 14 dní jdu na další kontrolu, možná už bude vidět něco víc a dostanu těhu průkazku :slight_smile: . Mám být v klidu a moc se nepřemáhat. A to jsem si tento týden vzala dovču, chtěla jsem pomalu dělat vánoční úklid - mýt okna atd. Tak z toho asi nic nebude.
10. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ultrazvuk má a v telefonu sestřička mluvila o tom, že už na něm půjde něco vidět, tak se bojím co bude vidět, jestli to bude všechno v pořádku. Jak je mi zatím jen blbě a sem unavená, cítím se spíš, jako bych byla nemocná, ne těhotná. Pak mám strach, že třeba fakt nejsem... že se testy všecky spletly a tak... prostě nejistota je hrozná, ale mám co jsem chtěla - před dvěma týdny by bylo vidět asi mnohem míň, co?
10. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
fre: vydrž a buď v klidu, žádná okna, to počká!!! Hlavně odpočívej, ať je to ok!

chen: no jo únava, to znám, i teď si chodím po práci tak na hoďku lehnout...! Tak odpočívej, ono si tělo řekne, co potřebuje! A odměnou Ti bude krásná fazole na obrazovce, jistě!
10. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
chen, ja byla v 7+4 a uz byl videt naznak hlavicky a telicka..a srdicko busilo o sto sest:slight_smile:tes se..mne bylo taky blbe, a jeste porad je, boli ma hlava, je mi na zvraceni, ale uz jsem si na to zvykla..ja teda strach nemam..proste si nepripoustim,ze by mohlo byt neco spatne..prijde mi zbytecne se tim stresovat..ale urco je to normalni, kdyz ma nekdo strach o malinke..jak o tom tak premyslim, tak si rikam,ze bych asi strach taky mela mit
fre: na uklid se vyprdni.pekne si lehni, hod nozky nahoru a treba si cti knizku..zadne nervy,jen klid a pohudku..:wink:
10. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Chen, já byla původně objednaná na 12.11., ale dopadlo to jinak. K dr. jsem raději šla už dnes a jsem klidnější. Jinak kontroly se neboj, jak píše eriska, od ostatní se o moc neliší. Jelikož jsem tam několik let nebyla, dr. mi udělal preventivku a pak utz. U utz mi vše ukázal, popsal, vysvětlil, bylo to fajn. Zatím tam je jen něco jako větší fazole, ale příště snad už bude vidět víc a bít i srdíčko. Tak kontrola mi přišla docela rychlá, takže se určitě ničeho nemusíš bát.
10. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Holky, děkuji za povzbudivá slova. Jasan, úklid a vše ostatní počká, mimísek je přece důležitější a hlavní :wink: . Opočívám, byla jsem nějaká unavená, i to deštivé počasí je vyloženě postelové :slight_smile: .
10. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
holky,sestřička na gyndě mi nabízela,že tam prodávají mimo jiné taky zavinovačky,že mají teď pěkné nové.. a za 260,- Kč že je to prý dobrá cena.. nevíte jak se to asi pohybuje v obchodě cenově? Vypadaly opravdu pěkně,jednu bych i vybrala jako neutrál-že by mohla být jak pro holčičku tak pro kluka.. a taky mi ukazovala nějaký hrací deky za stejnou cenu.. já ale po takových věcech v obchodě ještě ani nekoukala :grinning: asi budu muset začít :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak to by bylo fajn, kdyby to bylo rychlý a pěkný seznámení s fazolkou :slight_smile:
Moc bych si přála, aby to srdíčko už třeba fakt bušilo, to bych si moc oddechla...
10. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jinak chen a frez - zbyteně se nestresujte,stres je špatnej v těhu.. musíte myslet pozitivně a řešit problémy až opravdu budou :wink: frezi,já bych se taky lekla,kdybych krvácela,ale taky jsem slyšela že se to stává,takže neboj,když ti řekla dr. že je to v pořádku,tak to tak bude :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jani, ohledně těch zavinovaček těžko říct, co jsem jen tak letem světem zahlídla na netu, pohybují se od těch obyčejnějších za 150,-, ty lepší od 350,- no a ty super značkové i za 1200,- Kč /což už je opravdu hooodně/, takže ta jejich cena na gyndě je docela solidní :wink:
10. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
holky, a jaky typ zavinovacky budete porizovat? mne se libi ty rychlozavinovacky,daji se pouzit i jako deka..tak nevim, ty bile klasiky s volanky se mi tak nelibi, ale zase treba teta rikala, ze ji deticky chtely byt v te klasice, ze tu rychle pouzila jen jako deku..tak nevim,nevim..jinak si myslim, ze ta cena je dobra..
10. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
tak určitě rychlozavinovačku, do porodnice i na doma, myslím si, že je to ideální .. a klasiku bílou s volánky možná tak na parádu do kočárku, ale asi bude záležet i na mrněti, v čem se bude cítit lépe :wink:
10. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
jj..mne se i vzhledove libi vice ty rychlo..nastesti klasika je jeste po pribuznych, je krasne bila, tak jedna budu..ale jinak taky ta rychlo..a maji i hezky motivy a da se pak vyuzit i jako deka na hrani..tak budou zabite dve mouchy jednou ranou:slight_smile:
10. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
tak já v tom zatím přehled nemám :sweat_smile: ale na té gyndě to byly asi ty rychlozavinovačky bych řekla..já jsem taky pro,už z toho názvu "rychlo" to zní dobře :grinning: my se parádit nemusíme,možná tak do toho kočárku jak píšete.. :slight_smile: tam právě co mi ukazovala tak motivy měli hezký a ta jedna byla neutrál barva,taková béžová a s medvídkama,že by to šlo pro obě pohlaví :slight_smile: tak uvidím no,mohla bych si už udělat radost a začít pomaličku nakupovat nějakou výbavičku :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
holky,do první poradny si už musím vzít automaticky moč? Mě to nepřipomněli dneska a já si to nevědomila,tak jsem se nezeptala a popř. si neřekla o zkumavku..tak nevím jestli se o to starat a nebo se na to mám vyprdnout a jít tam na poprvé bez moči..
10. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
jani, ja byla bez moci, sestricka mi to nerekla..a pak se me ptala, jestli ji mam s sebou..a ja ze nee a ona, at to jdu zkusit :grinning: takze bych si s sebou moc brala..ona mi rikala a od ted uz ji budete nosit porad..ale na ted mi ji nedala a me to samo nenapadlo..az ted, jak pises..tak budu doma muset neco sehnat
10. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
eri,no právě,mě se kvůli tomu nechce kupovat zkumavka..leda že bych našla doma nějakou vhodnou nádobku.. :grinning: ale to pochybuju..no uvidím,rozhodnu se ten příští týden,kdyžtak se jim vyčurám tam :grinning:
no nic holky,za chvíli už jdu domů,huráá,dnes se ještě budem stavovat na hřbitov..ještě sme tam nebyli,tak to musíme napravit..tak papa zítra
10. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
janinko, tak ahojky:slight_smile: zitra cauky
10. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
ahojky, tak už mám taky po první kontrole. Srdíčko nám už bilo ale ještě nešla fazolka moc dobře změřit tak jdu za dva týdny znovu. Ptala jsem se hlavně jestli je tam jedno-paní doktorka mlčela a pak říkala že to vypadá že jo ale že na 100% to bude vědět příště :sweat_smile: .Ale srdíčko jsem viděla jedno tak snad tam je jedna fazolka :slight_smile:

frezie můžu se zeptat jestli ti je taky špatně? vím že je to dost individuální ale zajímá mě jak to maj ostatní těhulky. Připadám si normálně nenormálně :confused: :confounded:
10. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
Tak zavinovačky se většinou pohybují okolo 190,-kč .male většinou se dělau jen ty na schý zip a ty jsou uplně na hovno .... ještě se mi doma válí .... pokud nejde nějak převázat okolo tělíčka, tak jsou fakt na prd.

Já na začátku taky krvácela a hodně ... dr. mi říkala, že se to i objevuje v kdy by jsi měla mít normálně měíčky ...ale hned mi zatrhly sexík ... jelikož orgasmus a spermule řispívají potratu. ......... já díky tomu zas konečně porodila ......... ale to byl myslím jedine :grinning:říkat vůbec nedalo. :grinning:
10. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
ty jo, mě zas blbne klávesnice.... vynechává písmenka.
10. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
janii: ... nevím jak u vás, ale u nás se nosí moč uplně na každou kontrolu až do porodu.
10. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
jani .. já si koupila skumavky v lékárně........ . stojí 4,-kč 1ks
10. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahojky barevna, tak já jsem asi nenormálně normální, tzn. bez těhu příznaků, krom toho, že o něco víc jím, občas mě pobolívá bříško a kříže a sem tam jsem unavená. Jinak absolutně nic (prsa, nevolnost).
Jinak sexík mám taky zatrhnutý :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Alespoň zatím.
10. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
ahojky:slight_smile:

jani: moč na zcela každou poradnu-až do konce :wink: mě sestřička na tu první dala zkumavku a pak jsem si koupila v lékarně - á 1,50kč. Jinak budeš muset jít čůrat u nich - sestřička totiž dá do moče jakoby lakmusovej papírek a zjišťuje cukr, tuky, sedimenty v moči atd...

zavinovačky: já mám asi 5 klasickejch - některý obyč a 1 saténovou do kočárku...Nevím, ale moc bych být Vámi do těch zavinovaček neinvestovala, protože sestra třeba druhé dítko do zavinovačky nedávala, páč se mu v ní nelíbilo...a podle mě, když už zavinovačka, tak si ji dobře prohlídněte, aby v ní šlo dítě pěkně stáhnout (ty klasické jsou v tomhle myslím to nejlepší, protože jsou na 3 místech na zavazování, které se nerozváže a nhrozí, že mimi vyklouzne)...

frezie: proč máte zatrhlé milování, když jsi v pořádku? :confounded:
10. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
crawler začala jsem trošku krvácet, tak nám to pan doktor nedoporučil, alespoň do doby než se to zlepší :unamused:
10. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
frezie: jo tak to jo, to je jasný...až se to zlepší, tak to doženete :wink:...mě by to ze začátku ani tak nevadilo (no záleží, jak dlouho by to bylo ;-D - ale co by člověk pro to škvrně neudělal, že?:grinning:DD), byla jsem tak unavená, že jsem byla vždy hned v limbu...;-DDD
10. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
já jelikož se Mikeš narodil 30 května a bylo teplo ... tak jsem ji použila asi 2x zavinovačku .... štvalo mě, že ho v tom nestáhnu a pak spal a spí do tě´d v pytlu....ten je super.
10. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
Dobré ránko všem.
Díky holky za reakce,vím že se moč nosí do každé poradny. U mojí dr. na ni ale budu dostávat ty zkumavky to mi řekli,tak jsem čekala že ji dostanu už před první poradnou a připomenou mi to,abych nezapomněla,ale vypadá to že zapomněla i sestra :grinning: no to nevadí,tak si koupím v lékárně tu zkumavku pro jednou..
Aháá,takže zavinovačky jedině na zavázání jo říkáte..tak dobře,no já nevěděla právě,tak zas vím něco novýho :slight_smile:
Hele s tím sexem mě zarážíte.. micanek: to jako myslíš vážně že orgasmus a spermie přispívají potratu??? :astonished: není to nějaká hloupost? To si myslím,že by snad na to doktoři upozorňovali ne?? My teda sexujem od začátku normálně..
11. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.