• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
dobre ranko damy,
tak my urco jednu rychlozavinovacku a nejaka klasika je doma, takze bude v zaloze..

no, s tim sexovanim, mne jen dr. rikal, at jsme opatrni, ale jinak nic..ono mne je stejne porad spatne, takze u nas to tak caste neni..a navic ted, kdyz bydlime kazdy jinde, nez se predela bytecek..takze snad neublizujeme,no..
11. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holčinky..zdravím vás z marodné postele...dneska už jsem se i vyspala,ale rýba neustupuje...no,ale vitamínový bomby pomáhaj...Jinak s tím sexováním mi to přijde jako divný...my sexujem normálně a často a pokud nejsou problémy,tak to naopak prospívá,myslím jak fyzicky,tak psychicky...možná s tím spermatem je to popletený,protože když se totiž vyvolává porod,dává se spolknout pilulka na bázi mužského spermatu,která porod vyvolává,ale je tam další spousta jiných látek,které to podporují a pouze v kombinaci s nimi to má účinek....takže možná takto to bylo myšleno...orgasmus ničemu nevadí,naopak pěkně zapracuje s dělohou,jen v závěru těhotenství by mělo být sexování opatrnější...myslím,že o těhotenství koluje spousta bludů a nepravd a člověk by se měl řídit tím,co je mu přirozený,příjemný a dát na svoje pocity a intuice...
Jinak Jani,gratuluji k výsledkům,moč 100% s sebou (já jí dám do skleničky od očních kapek :wink:
11. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Se zavinovačkama jsem se ptala kamarádek a až na jednu se shodly, že je lepší mimčo pořádně sešněrovat, mají to rády, je to jako v děloze, cítí se bezpečně, takže asi vyhrabu tu po mě :slight_smile: a bude. A pak jsem dostala od jedné kamarádky taky šátek, takže budu mimčo vázat do šátku, pořádně ho stáhnu a bude (doufám) spokojenost na obou stranách.
Zrovna jsem hledala kolem nás nějaký kurz po novém roce na vázání šátků, nic jsem zatím nenašla, nevíte o něčem? Dřív chodit nechci, abych to do května nezapomněla :slight_smile:.
11. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
evej: tak držím palce, abys rýbu :slight_smile: překonala!!! Já si pravidleně ordinuju ovoce a zeleninu a zatím odolávám, ale není to jednoduchý, všude oklo všichmni prskaj....
Jinak máš pravdu, že koluje spousta mýtů a pověr, my sexujem normálně a pohoda :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
ahoj devcata dnes jsem radsi nesla do prace,citim se unavene,ze by na me neco lezlo.prosim o radu co je dobre pro prevenci proti chripce a nachlazeni,jaky treba caje muzu??a nevite o nejake dobre masti na zada,jo jako kadernice to nebudu mit lehky,boli boli :slight_smile: :wink: diky a hezky den vsem maminkam
11. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
han, ja piju vsechny caje, jen zeleny a cerny opatrne..v tech je kofein..taky dost casto piju matovy..ale jak jsem minuly tyden marodila, tak jsem si delala od teekane magic winter s medem a citronem..po tom bych se utloukla..takze ja bych zalezla do perin, vzala nejaky casak, konvici caje a nehnula se:slight_smile:
11. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Dobré ránko holky:slight_smile:,

co se týče milování, tak si myslím, že pokud těhulka nekrvácí nebo nemá jiné bolesti a problémy, tak by mělo být naprosto v pořádku a nemělo by ničemu škodit :wink: V poradně vás dr. stejně kontroluje (čípek), takže když je vše ok, tak mužské breberky nemůžou ničemu uškodit...Ale nevím, zda se vám to už stalo, ale mě myslím minulý týden při milování jakoby ztvrdlo bříško...nevím, jak to popsat - cítila jsem najednou jakoby, že ztuhlo a pak to po pár minutách odeznělo a od té doby to bylo zase v pohodě. Nedá se říct, že by to bolelo - to vůbec ne - jen takový divný pocit...No, kdyby se to mělo opakovat, tak se poptám odborníka - tady na koníkovi to ženy řešily, ale až spíš ke konci těhulčení...

Jinak mě teď mimísek zlobí - pořád mě menstruačně pobolívá břicho :confounded: na začátku mi to vůbec nedělalo a začlo to až předevčírem...

a jak se máte??? už se chystáte na pečení cukroví? Máte nějaké spešl oblíbený nebo budete péct jen klasiku? :wink:
11. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
ahoj xhanys: já piju všechny možný ovocný a pak spešl pro těhotné a pohoda! A taky roiboos můžeš, prostě vše, kde nemí moc theinu. A do toho med a citrón a zabírá to. O masti nevím, spíš kždý ráno svičím jógu pro těhotné a to pomáhá, záda nebolí. Tak snad i pro tebe se najde nějaká úleva.
11. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
xhan: ovoce, ovoce a zase ovoce!:grinning: čerstvé vitamínky ti určo pomůžou a taky si kup 100% džusy a nektary bez přidaných cukrů a konzervantů (Hello) jsou výborné, dodávají energii a myslím, že i díky nim jsem se během 4 dnů zmátořila:grinning:
11. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
tak jsem si i něco přečetla na netu-sex vs. těhotenství a dočetla jsem se,že to vůbec neškodí,takže jsou to opět nějaké šířící se nepravdy :slight_smile: to jsem ráda.
Evi,tak doufám,že se brzy uzdravíš :wink: manže včera zmokl a chytl rýmu.. to je děs-chlap má rýmečku.. :grinning: znáte to ne-šílená katastrofa! :grinning: já zatím momentálně odolávám návalu bacilů,doufám že se mi vyhnou..
han,já piju těhu čaj od Lerosu,jinak občas zelený,ale jak píše eri,tak si taky na něj dávám bacha,nepiju ho často..jinak myslím že ovocné budou určitě v pohodě a s bylinkama bych byla opatrnější..některé nemusí být zrovna vhodné,ale většinou to na čajích myslím píší..nevím
11. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
craw, ja se na peceni moc tesim..vzdycky u babi peceme pro celou rodinku..a takovy ty klasiky, slepovanky, rohlicky - vanilkove a vlockove, pracky, myslivecky knofliky, tycinky ze strojku,minule babicka zkousela nejake mesicky,a nejradsi mam kulicky ze salka, po tech se muzeme vzdycky vsichni utlouct..a je toho hodne..vzdycky tak 10 druhu minimalne
jinak ja s tvrdnutim briska problem nemam, spis me po sexiku minule tak jako palilo, ale za chvili to preslo..tak jsem si rikala, ze uvidim, jak to bude a kdyztak se taky poptam..no, jinak co se tyce bolesti jako pri menstruaci, ty ja mam od zacatku, nekdy vic, nekdy min, nekdy vubec..proste si rikam, ze o sobe dava bublinka vedet:slight_smile:
holky, koupila jsem si nejake specialni vydani betynky, kde resi, jak vybrat spravny kocik, tak si jdu udelat cajika a procist to.-)
11. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
eriska: je to vlastně poprvé, kdy budu péct cukroví sama, takže plánuju taky tak 10 druhů +-...uzavřeme sázky, která kolik budeme mít kg po svátcích???:grinning:...já jsem každoročně přibírala cca 2 kg víc ne...ale letos se obávám...hihi...:wink:
11. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
s cukrovím se už pár let přiživuji, , letos k naší běžné spotřebě musím počítat ještě s nasmlouvanýma 37 kg pro zákaznice..., to bude peklo! Po práci k plotně, ale naštěstí to bude v 2. trimestru a to všichni tvrdí, jak září energií a vitalitou, tak já vám pak holky řeknu..., a myslím, že tak přiberu a cukrovím to asi nebude :slight_smile:, zatím mám nahoře jen jedno kilo, ale břicho už mám fakt velký, takže je to mé mímo asi tasemnice a bere si co potřebuje z mých zásob, no vůbec se na něj nezlobím :slight_smile:!
jo a k druhům - nejraději mám ořechy, ale letos jich moc není, tak nevím, zda mi to vystačí... a pak mám ráda zdobení perníčků, baví mě to, jen letos to bude fakt hoňka

eri: tak sem pak hoď nějaká moudra o kočáru, ok?
11. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahijky ženuchy.

Samo že na sexování v těhu nic není ...ale pokud krvácíš, nebo máš nějaké problémi ( já třeba mám odoperovaný skoro celí čípek) .......... tak to pravda asi je ... slyšela jsem to nezávazně od 3 dr ...i na Unice v Brně mi to primář říkal ..... že při orgasmu pracuje děloha, a sperma je něco jako vyvolávací injekce, tak aď od toho ustoupíme, že bych si mohla vyvolat potrat. ........... tady je taky někde o tom téma ... ale pokud je holka zdravá, nekrvácí,. tak v tom taky nevidím nic proč nesexovat.

K těm zavinovačkám .. já hodně používala , třeba na kojení plínu ... v porodnici mi ukázali jak v ní svázat prdíska, aby nešermoval ručičkama a tím byl v klidu ... to bylo supe r.... a někde v tom stylu jsem viděla, že se o i prodává, akorát to není plína a je to 20x dražší :sweat_smile:
11. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
bat: moje sestřenka si taky takhle přivydělává, peče i na svatby...ale to je fakt makačka, kdybys byla na neschopence, tak dobrý, ale abys nebyla moc uhoněná - dávej na sebe pozor :wink:
já mám taky nejradši cukroví z vlašskejch ořechů (masarykovy suchárky, stříkané rohlíčky, pracky,...)
Můj mimísek tedy evidentně tasemnice není, páč kila jdou nahoru a vám to teda závidím - mít jen 1kilčo hore je paráda!:grinning:

bat: pochlub se bříškem - vyfoť si ho:slight_smile:...já už taky zase musím a schválně, která ho má větší , jo? :grinning:DD
11. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
devcate z kolikateho tydne mate prvni ultrazvuk?? :slight_smile: :slight_smile: hajam a piju cajik a ctu si info na modrem koniku.dala jsem foto do alba dnes :grinning:
11. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
holky, tak ja mam na orisky alergii, takze ja zadne takove cukrovi..kdyz uz, tak to nahradime vlockama..tak mi treba do IP hodte nejaky receptik bez orisku..prosim, prosim..at je nejaka zmena..:slight_smile:
teda, bat, to budes mit co delat..to ti nezavidim, ikdyz me peceni hrozne bavi, ale jak uz toho je hodne..no a ted, jak jsem tehu a vic unavena..za chvili se pujdu vrhnout na buchtu frk, frk, aby meli chlapi neco sladkyho ke kaficku..

tak jsem se vazila, ne na svoji vaze, ale mam porad jeste 0,5 kg dole, ale bruch teda mam poradny..:slight_smile:
11. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
han, ja mam foto z 7+4tt, tam uz mam videt hlavicku, telicko a srdicko:slight_smile:tak to dobre delas, tak to vylezis..mne to minuly tyden taky tak pomohlo..:slight_smile:
11. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
yhan: hezký puntík :grinning:
Dočetla jsem se: Výpočet termínu porodu
Pokud své děťátko řádně donosíte, bude Vaše těhotenství trvat přibližně 40 týdnů.
Avšak pouze čtyři procenta dětí se rodí v den termínu porodu. To vyplývá především ze způsobu, jakým se termín porodu vypočítává. Období 40 týdnů se počítá od prvního dne Vaší poslední menstruace. To je dva týdny před ovulací a stejně jde o pouhý odhad. Dítě se může narodit dva týdny před tímto termínem nebo po něm a pořád to bude „v termínu“. Budete se setkávat s označením např. 11+6, což znamená 11. týdnů + 6 dnů od prvního dne Vaší poslední menstruace a jste tím pádem v „běžícím“ 12. týdnu, 3. měsíci těhotenství. Analogicky např. 39+2, jste již ve 40. týdnu, 10. lunárním měsíci těhotenství a do termínu porodu Vám chybí již jen 5 dní.

Tzn: že až půjdu na kontrolu budu přesně 8tt, pže poslení ms byla 24.9.?
11. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
30.11 jdem na dalsi navstevu tak snad budu chytrejsi v kolikatem jsem.podle posl MS to nesedi vubec. :slight_smile: hlavne ze se primáček zabydlel v deloze,primaček mu rikame podle chaty prim kde jsme mysleli ze jsme pocali :grinning: :grinning: ale asi to tak nevypada.no doufam ze me klame zrak a nevidim na foto 2tecky ty vogo to by bylo :slight_smile: :grinning: furt foto koumu :grinning: stejnak to je krasny pocit
11. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
luci, tak to jsme na tom podobně .. já měla poslední ms 26.9., ale ovulka byla tak 16-18 DC, takže mimís bude o něco mladší, první utz jsem měla včera, dr. říkal tak 6 - 7 tt, byl tam vidět takový menší ocásek nebo tak něco :slight_smile: , fotečku nemám, na další kontrolu půjdu 23.11. snad už tam bude něco víc
11. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se vsechny mate? Doufam, ze si vesele tehotnite :grinning: .
Ja jsem byla vcera poprve cvicit, bylo to celkem fajn, dokonce jsem tam potkala kamaradku, kterou jsem dlouho nevidela, takze parada :grinning: . Ale vecer mi bylo zase tak zle :confounded: , nevim jestli z toho cviceni nebo z ceho a dneska mam taky zaludek na vode :confounded: . Ach jo, kdy uz to prestane...

Ohledne fotecky, ja mam prvni z 12+3, drive mi ji doktor nechtel dat, pry jsou prvni 3mesice rizikove, tak nechce davat fotecku, aby pak zustaly treba oci pro plac, ale uteklo se a ja se dockala :grinning: .

Ohledne sexiku rikal, ze v pohode, ze se neni ceho bat, ze zadne riziko nehrozi. Dokonce jsem cetla v knizce, ze orgasmus je v tehotenstvi super, protoze jak se stahuje deloha, tak se tim pripravuje na porod...
Ale znate to , je to jako se vsim, vsude se docteme neco jineho a kazdy rika neco jineho. Takze si myslim, jak uz tady nekdo napsal, ze muzeme vse, co nam neni neprijemne :sunglasses: .

Bater na Staromestsky v klubu Slunecnice je "seminar" na vazani satku, rikala vcera ta cvicitelka, ze je to super a pro mimco moc dobre, tak at se na ten seminar prijdeme podivat. Koukni na stranky http://www.klub-slunecnice.cz/cviceni_tehotne.html, je to tam skoro dole ;o)
11. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
frezi: fakt stejný já taky ovu 16-18. Bylo na UZ už srdíčko?
11. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
holky, díky za podporu a eri, pokud najdu nějaký recept bez vlašáků, napíšu Ti to do pošty :slight_smile:, snad jo! Právě zvažuju tu neschopenku, abych to vše zvládla, vloni jsem pekla po práci a byl to zápřah a to jsem nebyla těhotná, taky to nechci přehnat!
no a s termínem porodu to holky víte, jak to u mě je, nebo spíš není, prostě nevím, tak jsem zvědavá, zda mi to doktor 18. v poradně nějak objasní, ať víme, kolik máme času na rekonstrukci..., se bojím, že nestíháme a budu muset být ještě u našich a to faktr nechci... a taky nějakou tu výbavičku, abych pořídila...., jojo!
18. jde se mnou k dr. i můj drahý, sám se ptal, zda by nemohl, tak jsem zvědavá.... :slight_smile:, co to sním udělá! Snad mě pak aspoň pozve na oběd nebo něco romantického :slight_smile:! Ale přání otcem myšlenky.... Spíš to vidím tak, že ho pokřtí na tesaře juniora a půjde mi kupovat mini sekerku... :confounded:
11. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
tak já se taky těším na pečení cukroví,ale nedělám toho teda mraky,většinou tak kolem 5ti druhů..ono to stačí,aby bylo co na stůl a doma se to pěkně provonělo :slight_smile: můj manža navíc není moc na sladký,takže pak to do sebe láduju tak akorát já :grinning: a nebo pak nesu na ochutnání rodině.. jéé letos budem poslední vánoce sami a příští rok už budeme tři :dizzy_face: to je hezký

skretik,ahojky,no mě už nevolnosti skoro úplně ustoupily,tak jsem ráda..snad tě to taky brzy přejde :wink: a na jakým cvičení jsi byla? Já si musím zavolat do té naší porodnice,chci se zeptat na těhu plavání..nevíte odkdy se na plavání chodí? Myslím že je to až od určitého týdne,ne?
11. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jéé vy tak všechny pečete? .......... ještě že mi upeče babička ........... s tím mím loupežníkem bych to ani nezvládla ..... ael se strááášně těším na vánoce ... hlavně kuli němu .. ikdyž si myslím, že uvidí první dárek a ostatní ho nebudou zajímat ..... bude mít pod stromkem totiž nezabalenej sestavenej ponk .......... kutil po tátovi :grinning:
11. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
skretik diky, vapadá to dobře! Myslím, že až po novém roce vyhlásí termíny na leden, vyrazím!

mica: to můj muž je kutil profesionál a tak očekávám dárky podobného ražení :grinning:
11. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahojky,
já už se na pečení strašně těším. Loni jsem kvůli stavbě nepekla, protože jsme ještě v prosinci pokládali tašky ale letos si to užiju. Vždycky peču tak 25 druhů a letošní rok nebude vyjímka. Jsem teď na neschopence, takže bude i čas, i když se do toho budeme ještě stěhovat. Manža miluje zobkání u televize, takže u nás je spotřeba velká. Já mám ráda cukroví s krémíčkem nebo nepečené, takže třeba linecké vůbec nedělám a po takových dobrotách jde váha krásně nahoru. Naštěstí to letos nebude vypadat, jako že jsem se přežírala, ale klidně to můžu svést na těhu. Super vánoce :grinning:
11. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Luci, srdíčko ještě nebylo, myslím si, že je na to brzo, možná až za ty 2 týdny .. zatím tam byla vidět taková fazolka nebo ocásek, je to opravdu malinké a těžko popsatelné :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
holky, je tu nějak pusto a já za chvíli mizím do IKEA..., snad tam bude méně lidí než v neděli :rolling_eyes: , to bylo peklo! Tak se tu mějte hezky a zítra naviděnou!
11. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.