• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ahoj holky chci se zeptat taky vam byva tak spatne? me to zacalo pred 3 dny a jsem fakt ko... pry ranni nevolnosti pffff ja nemam vubec hlad a tak do sebe rvu co se da abych aspon neco snedla... zkousim matovy caj snad to zabere... pomoooooooooooooooooc
11. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
ahojky Těhulky,zdravím po dlouhé době..vždy si jen přečtu co píšete..a jak se máte...Já byla u doktora dneska a jsem ráda,všechny krevní testy dopadly dobře..a miminko se má čile k světu..Jo a když jste byly u toho sexu tak můj doktor mi říkal,že do 12 týdne nebo 3 měsíce se máme radči sexu vyhýbat..ale sem tam jsme to taky porušily...ale je vše o.k Mimiško se pěkně hýbalo a mělo se k světu tak jsem ráda,když necítím jetště pohyby..no a příští středu jdu na ten skrining..tak doufám,že bude taky vše o.k a udělají mi krásné fotečky...Takže se mějtě moc pěkně pa...a zase někdy.. :slight_smile:
11. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
luci, ja musim rict, ze jsem nezvracela, ale nechutenstvi, to ona..a teda migreny a pocity na omdleni, ty teda stale pretrvavaji, ale co se da delat,ze? jinak ja na zacatku bastila vyvary..takovy nudlickovy, s knedlickama z kvasnic, cesnekova, proste jakakoliv polivka byla pro me veskere jidlo..jeste jsem se snazila ovoce, zeleninku, to mi jela mrkvicka, hruska, ananas..ten matovy cajik, ten jsem pila kazdy den rano a kdyz bylo nejhur, tak cola, ale ne light..ale ono je to asi individualni..musis vyzkouset a uvidis, co prckovi a tobe bude chutnat:slight_smile:
11. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Dobré ráno! Dneska bude hezký den :wink: jsem si udělala těhutestík, abych nebyla smutná, že jdu na gyn až za týden. Čárka byla pěkně tlustá a rudá! :grinning: A taky kluci co byli zatčení na Kubě (tchýně má nejkámošku a jeden je její syn) budou brzo doma tak to je fajn zpráva! Kvůli tomu nám ani "teta" Eva nebyla na svatbě, pže by jí to Járu moooc připomínalo. Tak jí alespoň k té dobré zprávě, že Jára brzo přijede řekneme, že čekáme mimi a bude už veselá.
12. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ránko!
vojti,tak to je dobře že je všechno v pořádku :slight_smile:
luci,každýmu opravdu zabere něco jinýho,já ani nepřišla na nic co by mi vyloženě proti nevolnostem pomohlo..jen to,že jsem často jedla..ale taky mi občas i z jídla bylo zle,se mi z něj třeba i úplně navalilo...ale taky jsem nezvracela,za to jsem ráda.. Jinak to prostě musíš přetrpět,nedá se nic dělat.. Jinak mě to ustoupilo až teď nedávno..ještě se mi občas zle udělá,ale není to už takový jako na začátku,tak hlavu vzhůru,bude líp :wink:
12. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
dobré ráno, dívky a ženy :slight_smile:!
jak píšeš janinka, tak já jsem takya nevykoumala na nevolnosti žádný všelék, ale naštěstí už mi dlouho blbě nebylo, uf! Když bylo nejhlř, tak jsem si jen sedla, dala si nohy nahoru, něco málo snědla a počkala jsem, až to skončilo. Zato teď už se začínám trošku zadýchávat do kopce, zkrátka kondička jde do háje :fearful: !

crew: já mám břicho i fotečky mimi vyfocené už od soboty..., jen jsem ještě nebyla schopná je sem dát, páč jsem v práci zjistila, že jsou moc velké a ještě jsem je nestihla zmenšit ... :slight_smile:, polepším se a na Tvé fotky jsem zvědavá!!!
12. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
dobré ránko:slight_smile:

bat: já sem dám fotky až nejdřív o víkendu, páč nemám foťák doma - zapoměli jsme ho u rodičů, ale zatím se můžeš kouknout do mého alba, jakej jsem měla pupík ve 13.tt - to už byl macan ;-D co se týče zadýchávání, tak jsme na tom stejně - astalavista kondičko ;-D!
12. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
zdravim vas, holciny,
tak s tou kondickou souhlasim..taky jsem ji zamavala:frowning2: doufam, ze ne na dlouho..ono, az budu s tim nasim prdolou behat do tretiho patra, tak se snad brzo vrati..

holky, pupiky pridejte,ja ho vcera taky pridala:wink: lavurek muj mily:grinning:
12. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
tak koukám,že sme na tom všechny asi stejně,taky teď nic na fyzičku nezvládám :sunglasses: jinak mě už taky konečně začlo bříško trošku vylízat,ale nic moc..tak až bude trochu líp vidět udělám aktuál foto..a ostatní šup sem taky s fotečkama :slight_smile:
a jak se vám dneska daří? Zítra je konečně pátek zase :slight_smile: já se dnes v práci zatím nudím..a to tu budu i v pondělí,kolegyně si vzala dovču,tak aby tu někdo byl..snad se tu neukoušu nudou,protože budou mít určitě skoro všichni dovolenou..musím si koupit nějakej časák :grinning:
12. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahojky holky, dneska jsem byla u doktora jsem v 8+1 … a mám první fotečku miminka … je to krásné :slight_smile: . Ale co mi zase řekl že prej to ještě nemám říkat to už mi říkal minule tak to nechápu… jsem se ho ptala proč a řekl mi že se ještě ledascos může stát .. tak se bojim trochu :frowning2: a na druhou stranu mi řekl že vše vypadá v naprostém pořádku jsem zmatená .. Dneska jsem se objednala na vyšetření tran…. Sakra už ani nevím jak se to píše ale je to vyšetření miminka jestli je vše ok a stojí to 850,. Tak snad bude vše ok.
12. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
andry,nenech se zbytečně doktorem vystresovat. Nechápu proč ti to takhle říká...to je jasný že při každým těhotentství se můžu stát ledacos..ale to bys taky nemohla říct nikomu celých 9 měsíců :grinning: páč nikdy nevíš...já bych se na něj vykašlala...všechno bude dobrý,neboj :wink:
12. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
andrejka: přesně jak píše janinka - vždy se může něco stát, ale v tomhle stavu vůbec není dobré se stresovat, tak na to kašli a řekni to komu chceš - je to moc příjemné chlubení, které ti udělá radost a mysli pozitivně :wink:
12. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
andy, souhlasim s janinkou..zadny nervy..stat se muze kdykoliv, cokoliv, ale nema cenu na to myslet a kazit si tim radost z miminka..ja jak to mela povrzeny, tak jsem to musela rict svoji mamce..tak nejak ji vzdycky rikam vsechno, i tohle jsem musela..a pak jsme na nahraly na pritele, ze to mamce rikam s nim, ikdyz uz to vedela:slight_smile: a pak jeho rodicum, moji babicce a bylo to..zbytek se to dovedel tak nejak od ostatnich..je, vlastne jeste tatovi jsme to rikali..jo,jinak ja to rekla v 8tt, po te prvni prohlidce utz
12. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
přesně tak ,,, stejně jsem to nevydržela a všichni už to ví :wink: joo a jmenuje se to trimestační swarnig nebo tak nějak jsem to popletla :slight_smile: tj že mi jen vemou krev a udělají ultra zvuk .
12. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky,
Andrejko me doktor rikal to same, ani fotecku mi nechtel dat do toho 12tt, prave taky rikal, ze ty prvni 3.mesice jsou nejrizikovejsi, myslel to pro moje dobro. Kazdopadne rodine jsme to oznamili stejne v 9tt, stejne jsem si rikala, ze kdyby se neco stalo, ze by o tom vedeli. A kamaradum jsme to oznamili az po 12tt a po to NT screeningu. Jinak se priznam, ze trimestacni swarning vubec netusim co to je? Ale asi to bude neco jako ten NT :confused: ?!
12. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
andrej: vše bude ok, doktor ale taky dobře ví stejně jako my, že dokud to "miminko" nevypustíme v pětadvaceti :grinning: na vlastní oběžnou dráhu, pořád se může "něco" stát, to by pak člověk nesměl říct, že dítě vůbec má :grinning:! Jasně., že do 14 tt je teoreticky vyšší pravděpodobnost nějaké kompoĺikace, ale většina se "vyřeší" aniž bychom věděly, že jsme těhotné, v tomhle stupni už by mělo být to nejhorší za námi! tak moc držím pěsti, hlavně žádnej stres!

No, to tu píšu Andrejce a sama jsem se teď tak vytočila na poradě, až to hezké není, ještě teď se klepu. Ale nejhorší je prostě zkrátka s blbcem, to nepomůžou žádné logické argumenty, odkazy na fakta a výzkumy, která ta fajkta potvrzují..., prostě hloupost je ta nejhorší choroba, kterou někteří zástupci populace trpí a nejde ji nijak léčit... :angry:
12. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
holky, začínám blbnout, chci napsat "srážka "a napíšu "zkrátka", no je toto normální??? kam až to bude pokračovat? Asi dost daleko, když si představím ještě 24 tt těhotenství a pak min. tři roky na mateřské..... néééééééééééé!!! :grinning:
12. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Andrej: nemyslíš náhodou prvotrimestrální screening. O tom co píšeš jsem teda zatím taky nikde nečetla. A z doktora si nic nedělej a užívej si svoje těhu.
12. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
bater: Tak mi toho blbce, už vypudili, ale dělal nám tu velký zlo půlroku a byl to jeden z majitelů firmy! Chce to klííííd! S tím neříkáním o mimi - my to řekli pouze rodičům a sourozencům to řekneme až po potvrzení, že jsme těhu.
12. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Bater tak ja jsem se dnes taky s jednim takovym blbcem srazila a tak jsem se vytocila :rolling_eyes: , taky jsem se uplne klepala, ale pak jsem si vzpomnela na mimi a rekla si, ze asi nema ze me radost, kdyz se takhle rozciluju a hned jsem se uklidnila :grinning:. Neboj tech par mesicu to v praci jeste vydrzime :wink:
12. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
holky, díky, jsem ráda, že v "tom" nejsem sama, taky jsem se snažila uklidnit, ale když Vám ten vůl furt do něčeho rejpe a "zlepšuje" to, je to k nesnesení. Ale jak píše stretik, fakt mi to asi už začíná (nebo mělo by začínat) být jedno.
12. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Holky fakt mám na tom lístku napsané prvotrimestrační swríning ... :unamused: tak nevím . já toho ještě o těhotenství hodně nevím a tyhle cizí názvy mě dostavají :grinning:
12. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
andy,taky to slovní spojení slyším prvně .. hele to budeš mít asi něco spešl :grinning: nebo tak tvůj doktor má nazvané nějaké vyšetření,které je standardní :grinning: fakt netuším,uvidíš sama,pak napiš co to bylo :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jak tu čtu tak vy všichni pracujete to já se ještě plácám na střední ..ostuda :confused: … ale odmaturovat stihnu . Jinak chodím na brigadu ale teď toho nechám dělala jsem jen noční …dispečerku v taxi službě . Pro mimi by to nebylo dobré noční a pak ještě 7 hodin ve škole bez spánku to mi za to nestojí . :pensive:
12. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
mě se vůbec neukaže že někdo napsal... jen když napíšu já tak to pak vidím sakra :frowning2: . Noo jako ja chodím na soukromou kliniku tak že by měly něco speciálního ...hmm uvidíme...jdu tam až 20.11 a pak 10.12. :astonished:
12. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
andrejko, tak to Tě obdivuju, že tak mladá jdeš do mimi a s takovou chutí! klobouk dolů. My než jsme se s mužem odhodlali..., už si připadám stará:frowning2:
12. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
andry,tak s tou brigádou bych taky sekla,teď bys měla být v klidu a spát aspoň 8 hod. denně :wink: páni,tak tebe čeká ještě matura? Tak to budeš maturantka s bříškem :slight_smile: a jak máš starého přítele,jestli se můžu zeptat? Jako co na to říká a ták?
12. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Holky ja jsem dnes taaaaaak strasne unavena :confounded: , mam pocit, ze snad ani nedojedu domu z prace, jeste, ze to nemam tak strasne daleko :confounded:
12. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Jsme ve třídě 2 co čekáme mimi a učitelky uplně v pohodě :slight_smile: …ví že s přítelem žijeme spolu že máme zařízený byt a tak .. No je mu 22 taky studuje sice vysokou, ale už jen 2 roky a bude ing. Ale i pracuje dělá programátora tak si nemůžu stěžovat co se týká financí. Jsme sice mladí ale když se stalo tak se stalo... nedokazala bych to dát pryč. A mu všuchni říkají že vypadá na 30 :grinning: ... tj pravda že vypadá starší a chováním je uplně někde jinde ...když srovnám stejně staré kluky jako on. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
andrejka: juchůůů další mladice - já jsem taky ještě školačka, ale už vš (22 je mi)...Nechci se nikoho dotknout, ale mladé maminky jsou myslím fajn - tím chci říct, že si myslím, že maminky, které první dítě odkládají za třicítku...mno nevím no...já bych to nedělala už z toho důvodu, že je pak mnohdy horší otěhotnět a taky je člověk už přeci jen zvyklejší na svůj klid a podle mě už ani nemá tolik nadšení a elánu...samozřejmě se to nedá zevšeobecnit a říct to o každé...stejně tak některé hodně mladé můžou být nezodpovědné, ale tak...:grinning:

jiank si andrejko myslím, že tvůj dr. buď škrábe a nebo neumí anglicky, páč to je určitě screening v 1.trimestru - to se těš na utz, kde uvidíš broučka - dělá se to kolem 11-12tt a pak taky odběr krve na genetické testy (buď tripple nebo integrovaný biochemický test) :wink:
12. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.