• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Joo a co na to říká noo první byl v šoku ale rychle si na to zvykl :wink: . Spíše jeho mamka to nemůže překousnout ale já si sní nic nedělám , moji rodiče uplně v pohodě... se teší a plánují že si koupí postýlku aby tam mimi mohlo spinkat i přes noc jak budou hlídat . tak aspoň že tak a babičky tak ty se těší uplně nejvíce :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
aha,tak to jo,to je v pohodě,navíc když už bydlíte a i vydělává..já myslela jestli mu třeba není 18 a taky není ještě na střední apod. ..víš :slight_smile: to je dobře,že tě nenapadl třeba i potrat,ono by to nemuselo být dobrý,pak byste třeba už ani nemuseli mít dětičky..to ti schvaluju :slight_smile:

skretik,já už jsem taky nějak unavená,a nafouklá :grinning: se mi asi už začíná klubat fakt bříško :dizzy_face: a dneska mám dlouhej den - takže tu budu tvrdnout do pěti :unamused:
12. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
crawler... noo to asi bude ono to co si psala ..ale fakt na tom lístku mám napsané to co jsem tu psala já :grinning: .
12. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
andrejka: no na to kašli - oni vědí, co s tebou chtějí dělat, tak se musíš svěřit do jejich péče ;-D
12. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
12. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
andrejka: a v kolikátém teda jsi? vyplň si profil:slight_smile:
12. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
8tt :slight_smile: jj musím si to vyplnit a přidat foto mimča :wink:
12. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
ahoj holky, jsem taky těhulka na úplném začátku a pořád bych potřebovala s něčím poradit a pokecat a tak, mohla bych se k vám přidat?? :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
andy, mas taky muj obdiv.je pravda, ze se teda stara na mimi necitim (23), ale na stredni..je pravda, ze matura je za rohem, tak treba budou i hodnejsi, kdyz uvidi brisko:wink: a pak uz si budes jen uzivat miminko:slight_smile: ja teda bych se o potratu taky nerozmyslela, ani kdybych byla na stredni..ty si to pekne s pritelem uzivej a na jeho maminu nedbej..to vis, asi neni rada, ze se jeji synacek bude starat uz jen o tebe a o miminko
jen, pridej se a ptej..ja uz teda na zacatku nejsem, to i ostatni tady, ale rady poradime:slight_smile:
12. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Děkuji :slight_smile: ... teda abych to uvedla na pravou míru holky já jsem sice na střední ale bylo mi teď 21 .... já jsem byla na učnovským oboru a maturytu si dodělávám jako na denním studiu. :wink:
12. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
no vidis an, a my si tady myslime, jak ti neni treba 18..ale i v tom veku by se to dalo zvladnout..a co dodelavas?
12. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
:grinning: omlouvám se ... Nástavba ..obor podnikání, provoz obchodu ...
12. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
v kolikátém týdnu vám na ultrazvuku zjistili srdíčko???
12. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
holky já vyplnila ten profil a mě to uvedlo že jsem v 10t ... proč?? když jsem v 8t... :confused:
12. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
aha už to asi chápu... :slight_smile: jsem pako
12. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
v 8 tt už to jde vidět já byla dneska :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
jen, ja byla v 8tt a uz busilo jak o zivot..jinak jsem cetla, ze uz od 6., 7. to byva videt a slyset
an, to ja netusim..myslim, ze tady to pocita od prvniho dne posledni MS
12. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
jj počítá tak proto mi to naskočilo na 10tt ale přitom je to teprve 8tt .... :sweat_smile:
12. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
andrej a máš i srdíčko?? :slight_smile: to je super já ti závidím, se mi tak strašně uleví, když už tam bude
12. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
tak určitě je tam srdičko už to nevypadá jako fazolka ale má hlavičku ,srdíčko a vyvíjí se končetiny
12. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
andy,mě to napadlo,že ti nemusí být zrovna 18 let..já se taky prvně vyučila a pak dělala ještě dva roky nástavbu v oboru podnikání :slight_smile: takže jsem maturovala ve 20 letech..
12. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
ale je to malinké ale vypadá to krásně už teď .... jsem to ukazovala přítelovi a on to je šulda :grinning: jsem se musela smát... říkám to bude nožička ... :grinning: .... to slovo šulda v tu chvilí mi to fakt přišlo uplně vtipné... a asi mi ani nedošlo že by to ani nemohl být.. :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
jj já to mám taky tak akorád o rok pozdějí.... :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
no já byla u dr, minulý týden a to ještě nic vidět nebylo a teď se trápím a čekám až tam půjdu, to je hrůza, nejdřív jsem byla hotová z toho, že jsem našla // a pořád se bála, jestli je to pravda a opravdu se tam udrží, tak jsem každý den až dokud jsem nešla k dr. testovala jak bláznivá, jestli čárečka síli a nemizí a teď když to mám potvrzené od doktora, tak se zase bojím aby bylo slyšet srdíčko
12. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
překlep mu to nedošlo :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
jennif já čekala měsíc než mi něco řekl ...tak buď v klidu :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
jen: strach bude pořád z něčeho - uvidíš srdíčko a budeš se bát až do 12tt na výsledky genetiky, atd atd... Vždy se může něco přihodit, ale na to nemá cenu myslet! :slight_smile: užívej si mimíska a hotovo:slight_smile:

jinak já byla ve 4tt a nebylo nic, tak jsem prožila 2 týdny stresu a pak v 6tt bylo srdíčko :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahojky ženuchy.
Tak kamarádce bylo vidět srdíčko až v 8tt ............ teď to mám zrovna od ní nahlášený.

Jinak ten profil se taky počítá podle toho jak máte délku měsíčků ....ale mě třeba lítal termín o 2 týdny tady na koníku.

crawler: ... bych nezavrhovala všechny maminky, které jsou starší ...já rodila ve 28 letech ...... je pravda, že jsem si přála miminko dřív ale holt jsou lidi, kerým to nevíjde podle přání ........... já třeba musela řešit nádor na děložním čípku ........... a celé třěhu pak zda miminko vůbec udržím, jelikož mám maluškej čípek.
12. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
Mě je 30 let a nepřipadám si stará :slight_smile: . Tehdy jsme neměli ani kde bydlet a bydlet s rodiči? NIKDY! :grinning: Včerejšek pokračoval dobře taťka je v poho po 5ti násobném bajpasu. Blbě mi není a když tak k večeru - víc krkám :sweat_smile: .
13. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ranko,holky...no naše dobré a staré téma věk...mě je 31, počkala jsem si na toho pravýho a na mimčo se moc těšíme.Zase si říkám,že jsem si užila,procestovala svět,poznala lidi,teď jsme s manžou finančně zajištěný,předěláváme byt a těšíme se na prcka...každej to má jinak.Je pravda,že já jsem už měla tik ťak dřív,ale jsem šťastná,že je to teď s tím pravým...holky,hlavně ať jsme zdravý,spokojený a život kouzlí věci sám od sebe dost výjimečně...buďme šťastné,že nám to vychází,když se člověk koukne kolem sebe,kolik je neutěšených vztahů,rodin....prostě,ať žije pátek 13,ne?já se před 5-ti měsíci přesně na den vdávala :grinning:
13. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.