• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
evej: máte výročí! :grinning:
13. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
evej, gratuluju..jojo, patek 13. je stastny datum..ja udelala autoskolu, a zacala chodit s pritelem a TP mame taky na 13., sice to nebude patek,ale i tak je to pro me stastny datum:slight_smile:

holky, ja jsem taky rada, ze budu mit prcka v 24..prijde mi to lepsi, nez treba rodit ve 40..to podle pak se k tomu diteti vic chovas jako babicka nez jako matka..a taky mi prijdou ty zensky vice vystresovana..ale urco to zalezi na kazdem,na zivotni situaci..ja nikoho neodsuzuju, kazdyho vec, jen jsem cim dal tim radsi, ze nam to vyslo neplanovane a jeste v tomhle veku:wink: mne se totiz nelibi, kdyz je zensky 60 a jeji dite dodelava stredni..ale jak pisu, kazdyho vec.nikomu to neberu
13. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojky tak i já se přidám … popravdě já jsem chtěla první mimi až tak ve 28-30 chtěla jsem si užívat cestovat atd. , ale na druhou stranu jsem chtěla dříve protože jsem vždycky říkala že chci aby moje děti byly od sebe aspoň o 8 až 10 let … tohle odsuzuje strašně moc lidi že si vlastně ti sourozenci nebudou rozumět … to asi joo ale ja to tak vždycky chtěla ..prostě až to první bude samostatné tak až pak si pořídíme druhé … noo a asi se mi to i vyplni když první mimi budu mít v 21 tak druhé až tak ve 33 … Asi to nejde naplánovat ale jsou to moje představy jak bych si to představovala :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
mis: kde jsi vzala, že odsuzuju starší maminy? :wink: psala jsem, že se mi nelíbí, když žena záměrně odsunuje první dítě za třicítku - tím myslím kariéristky...ne ženy, které měly zdravotní problémy nebo se jim otěhotnět nepodařilo nebo prostě neměly vhodného partnera. A taky jsem psala, že je každá jiná - některá v 25 může být nezodpovědná a na mimi nepřipravená a jiná zase už ve 33 nemusí mít potřebný elán...je to indivindy, ale celkově se mi líbí mladé maminky = do třicítky (nemyslím tím nutně kolem 20) :wink:. Takže tak - snad jsem to trochu upřesnila.

Já sama jsem plánovala mimi po vš a abych chvíli pracovala - čili kolem 26 let - přišlo neplánovaně o dost dříve, ale jsme šťastný jako blechy a stejně tak to má v podstatě andrejka i eriska :grinning:

Holky pamatuje na tu mladou holčinu, jak byl přítel na služebce a ona si myslela, že je těhu a tak po delší době tady na koníkovi si udělala ty 2 těhu testy, ale oba byly šmejdy??? Nevíte, jak to s ní dopadlo? Byla tu od té doby? nebo na jiné diskuzi?
13. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj craw...moje řeč :grinning: člověk míní a příroda mění...jinak jsem taky na tu holčinu myslela,od tý doby se neozvala,tak předpokládám,že je všechno vyřešený a není těhule:slight_smile:jinak kde jsou naši koníci?Teri,Janinka,Zuzka??no holky,že vy jste vyrazily an prodlouženej víkend? :grinning:
13. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Evi,bohužel na žádným prodlouženým víkendu nejsem,jsem tu a pořád nakukuju :wink: i když bych si ráda někam vyrazila na relax :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
ev, koukni do ps, co na ceka po 13tt..tam najdes i zuzi i jani:slight_smile:
holky, ja bych tak nekam jela na relax..na vikend, nebo na den, jen nekam unest toho svyho upracovanyho milacka, s kterym se nevidim..to bych brala a jela hned:slight_smile:
13. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahojky, Evi pořád jsem nakukuju, ale už nejsem na začátku, tak se snažím si na tuhle diskuzi odvyknout abych tu nestrašila ještě po porodu. :grinning:
Eri to je moje řeč. Kdybychom tak mohli strávit s manžou alespoň jeden celý den v kuse. Ráno nemuset vstávat a jenom se k sobě tulit. Pak si dát snídaňku do postele, malou procházku, pohodový obídek v nějaké dobré restauračce, společnou vanu atd. To by byla pohádka. Ale u nás stavba, stavba a stavba.
13. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
zuzi, u nas, reko, reko, reko..takze u me to dlouho zustane jen pohadkou:frowning2: aspon se bude na co tesit..vis co, vynahradime si to, az vy budete mit dostaveno, my dorekonstruovano a to si pak budeme lezet v postylce, kluci nam prinesou snidacku do postele..uz aby to bylo:slight_smile:
13. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
Obávám se, že já si to takhle malovat nemůžu. Až nastane ten moment, že bychom mohli ležet do kdy chceme, tak nám už v postýlce vedle bude řvát nepřebalené a hladové mimino, takže až budu stará a bez zubů, tak si to užiju. Jenom pak musím najít restauraci, kde mi udělají karbanátek s kaší a do vany asi půjdu sama, protože dvě vrásčitá těla v jedné vaně by bylo trochu moc. A navíc bude muset manža zůstat v pohotovosti až budu potřebovat s té vany zvednout. :grinning:
13. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
zuzi :grinning: :grinning: :grinning: prave, ze mi to jeste stihneme..snad budeme bydlet do vanoc a mimi prijde az v dubnu..no a taky, ja se tesim na soboty, kdy ho rano nakrmim, prebalim a vezme ho k nam do postele..takze si to vynahradim..at s mimi nebo jeste bez nej..
13. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
ahojky Maminky...potřebuji poradit...jsem v práci a už vše vědí o těhotenství..první říkaly at vydržím co nejdéle..že budou rádi a dneska mi připadlo,že by byly rádi kdybych šla na nemocenskou...protože májí za mě naučené 2 nové..kdyby něco...ale mají přijít myslím v prosinci...a myslíte že by mi mohly poručit at jdu na neschopenku aniž bych chtěla...a jak je to pak s penězi na neschopence a pak s mateřskou???prodíte mi některá?Ale možná si to jen myslím s tou prací zatím uvidíme nikdo mi nic neřekl...tak to nechám tak...ale jinak moc díky předem za rady...
13. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jo ještě jsem chtěla dodat,že dělám jako zástupkyně v lidlu a jsem na obchodě...ale svou práci zvládám tak jak mám...možná bych byla i radči doma...ale to jim říkat nebudu...mám tam pohodovou práci..takže bych to klidně zvládala i dál..No ale můj se bojí že přijdu hodně o peníze ale to fakt nevím...ale asi je to tak...co říkate?
13. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
ahoj vojti,
no s neschopenkou teď nic moc... :( a přikázat Ti to rozhodně nemůžou, to leda doktor! Otázka spíš je, zda Tě tam nebudou tak prudit, aby ses cítila nepříjemnně a ve stresu...! Hajzlové! Jinak já nevm přesně kolik to je, ale podle mě určit tak třetina platu dolů, tedy aspoň si myslím, nikdy jsem nebyla doma dýl než týden a z toho jsou první tři dny neplacený... Tak držím pěsti!

crew: mám am už fotky!!! A co Ty??? Jsem zvědavá!!!
14. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
ahoj devcata ted mam obdobi kdybych to mela dostat,klasika pobolivani bricha atd,ale malinko špiním je to normalni??je pravda,ze jsme si vcera uzili trochu sexiku,tak jestli treba od toho.nevim. :frowning2: diky za radu.dnes budu radsi odpocivat :grinning: :slight_smile: hezky slunickovy den
15. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
xhan: myslím že to je ze sexiku. Ale sleduj jestli to trvá dlouho.
My jsme byli na chalupě bylo nádherně tak jsme furt byli na zahradě a stříleli ze vzduchovky. Zítra máme taky volno tak půjdeme na návštěvu za taťkou do nemocnice - budeme překvapení.
15. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
pěkné ránko :slight_smile: vojti,tak to je blbý,ale pokud nechceš jít sama na neschopenku a doktor ti ji tím pádem nenapíše,nutit tě v práci nemůžou přeci..ale bater má pravdu,že záleží na atmosféře v práci,aby ti to stálo za to..to musíš zhodnotit sama..jinak s penězma na neschopence to není vůbec valný,taky neznám cifry,ale ze začátku to stojí fakt za prd,až člověk marodí delší dobu,tak nemocenská roste..
16. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
dobre ranko, holky,

bat,krasny pupik..ale zavidim..porad mensi, nez ten muj..vcera vecer se o dost vyvalilo a rano..porad tam:grinning: ale uz mam tehu oblecko, tak je to pohoda:slight_smile:
16. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky dnes jsem musela na ultrazvuk,vcera bolesti a spineni.bohuzel nam to nevyslo,takze zitra musim do nemocnice ne cisteni :frowning2: proto celou dobu nesedeli tydny-prestalo rust.boli to ale snad se brzy to povede znovu :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
mejte se moc hezky :slight_smile: :frowning2:
16. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
han, to me mrzi..drz se..at se brzy uspesne zadari
16. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem teprve na začátku a potřebovala bych poradit od vás zkušenějších :slight_smile: .
Před týdnem jsem našla první den vynechání MS jasné //. Včera byl test pozitivní do půl minuty i po vypití litru čaje, od doktora to zatím potvrzené nemám.
Akorát mě už asi 2 dny dost bolí v podbřišku, až mě to budí v noci ze spaní. Můj MUDr. dnes samozřejmě neordinuje, tak nevím, jestli naklusat na pohotovot, abych tam nevypadala jako hypochondr :confounded:
16. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
hany,tak to mě moooc mrzí :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám,že se vám podaří zase brzy počít :wink:

leenik,a kdy tvůj dr. ordinuje? Až ve středu? No podle těch bolestí jak jsou silné bych se rozhodla jestli někam k dr. zajít..a co tvůj praktický dr. ten taky neordinuje? Bych zkusila zajít kdyžtak tam pokud jsou ty bolesti opravdu silné..
16. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Pěkné odpoledne Těhulky..díky za rady..tak jak to nejak vyřeším dám vám vědět..Hlavně se holky moc opatrujte...já jsem trochu nachlazená tak doufám,že bude vše o.k. xhanys taky mě to moc mrzí...vůbec si takovou situaci neumím přectavit...Mějte se moc pěkně...pa..
16. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
hany..., co na to říct...! Ať to brzy přebolí hlavně na duši a pak s chutí zas "do práce", vyjde to, uvidíš!

eri, dík, u mě se břicho mění - ráno je docela nenápadné a večer takové panděro :slight_smile:, tak uvidíme, kdy se to ustálí...
16. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
xhany: myslím na tebe - drž se!
Mě je už druhej večer blbě jak žaludek na vodě .... :confounded:
16. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahoj! Kdy šel s vámi tatínek poprvé kouknout na mimi? Jdu ve čtvrtek (vydržela jsem :sunglasses:) a manža chce jít taky - není to hloupý?
17. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
ahojky těhule:grinning:

luciina: vůbec to není hloupé - naopak - je to moc hezké, když uvidíte na utz ten zázrak oba - proč by měl být manža ochuzen? Vždyť je to min.z 1/2 jeho podíl :wink: Můj manža se mnou byl na utz v 12.tt a 13.tt na genet.utz. - díky tomu je to pro něj více hmatatelné a já jsem šťastná, že tak rád mě doprovází na vyšetření - je to podpora a společný zážitek, takže určo vem sebou i toho svého!:wink:

baterka: krásnej pupík:slight_smile: zítra přihodím ten svůj - já ho mám teda od rána do večera a před nikým ho nezatajím - však už jedem 5.měsíc:wink:
18. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se tu mate? a jak jste si uzili volno?
Luci urcite to neni blby, pokud mu nevadi, ze to bude ten vaginalni UTZ, tak ho urcite sebou vezmi, ja ho brala az na druhou prohlidku a pak i na treti :grinning: a obe byly vaginalni a v pohode, takze ho urcite vezmi a uvidis, ze to bude krasny zazitek o ktery se podelite :wink:
18. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Hmmm tak jsem mu řekla, UZ bude vaginální tak prý si počká :sweat_smile: , až bude přes břicho .... třeba si to rozmyslí. :wink:
18. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.