• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
no já teda nevím...vždyť na tom vaginálním nic není a je mnohem ostřejší a přesnější - všechno jde líp vidět...já jsem třeba byla z utz přes břicho zklamaná, páč jsem prd viděla ;-D
18. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
On je hroznej staršpytel ... jsem mu říkala, že se rozhlížet nemusí, že bude koukat jen na monitor :grinning:
Už ho vidím, jak má zavřený oči a MUDr. ho vede k monitoru :grinning: :grinning: :grinning: po slepu
18. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj holky,lucii,se mnou byl manža na utz až přes břicho v 13tt když jsem šla na testy. Taky jsem chtěla aby naše mimi viděl,ono u chlapů podle mě změní názor na situaci když mimíska vidí :slight_smile:
craw,u mě to přes břicho bylo krásně vidět - ono záleží jakým ti to dělají ultrazvukem, čím je lepší, tak tím mimi asi líp vidíš :sunglasses:
18. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem dneska nakonec šla na ty tripple testy a na 10. 12. jsem objednaná na velký UZT..., tak snad bude vše ok!
Taky jsem se konečně dopídila, kdyže mám tedy ten den D :slight_smile:´, je to podle dnešního UTZ 27.4.! Ta chyméra s mýma datumama porodu (první 19.4. a pak 27.5.) vznikla prý tak, že dr. nerestartoval počítač s utz a tak se tam k mým zadaným hodnotám přimíchala nějaké pacientka přede mnou.... :confused: či co, no prostě mi dneska potvrdili, že bych měla rodit koncem dubna nebo začátkem května nejpozději a jsem tedy už v 18 tt! A pak věřte doktorům :slight_smile:, vždyť mi posledně prorokoval 27. května!!! No, já jen abych včas odešla na mateřskou a nerodila v práci, že jo :sunglasses: :astonished: !!!
A jak se daří Vám?
18. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
ale tady v nastavení na koníkovi to neumím udělat tak, abych tam měla zároveň správný tt a zároveň spráívné datum porodu :grinning: , no to je jedno..., onom mimčo ví :astonished:! :astonished:
18. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj, holky,
craw, ja byla na utz v 13tt, byl pres bricho a bylo to krasne videt..jsem nejdrive spocitala vsechny prstiky:slight_smile:takze az pujdes do g-medu, tak se tes..je to fakt krasne videt..a asi si uz dame dvd..preci jen, bude to uz 21tt a pak v tom 30tt, uz ho bude plna deloha,tak se bojim, aby bylo neco videt..uvidime, zeptame se dr., kdy to je nejlepsi..

bat, tak to je dobre, aspon uz vis, ze to bude konec dubna a ne konec kvetna:slight_smile: ono rodit v ty praci.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
no ja jsem jeste na UTZ pres brisko nebyla, to snad uz ted jak pujdu na kontrolu, toho 30.11, tak uz se zase nemuzu dockat az mimiska uvidim :grinning: . Doufam, ze uz do te doby taky konecne povoli ty nevolnosti, uz jsem z toho docela otravena, hlavne jak vecer nemuzu vubec fungovat :frowning2:.

bater gratuluju ke stanoveni terminu porodu :wink:
18. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Jo a mam jeden dotaz... zase perlicka (asi).
byla jsem se zaregistrovat v pondeli v porodnici a nezaregistrovali me, protoze nemam v prukazce vyplneny rozmery panve :confounded: . Chapete k cemu potrebuji uz ted rozmery panve???? Mate to tam nektera vyplneny?
18. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak se po dlouhé době zase hlásím...
Nebudu reagovat nebo odpovídat na vše, co jste tady doteď napsaly....

Skretik: fakt jo?! Mě pánev měli měřit v 1.těhu poradně, ale zapomněli jsme na to, tak prý určitě v druhý. Ale že by na tom záležela registrace v porodnici, to mi teda přijde ulítlý....

:grinning:
18. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
No vid, taky jsem koukala jak blazen, ale opravdu me bez toho nezaregistrovali :frowning2: , tak jsem volala sestricce, co mam jako delat a ta se uplne rozcilila,co je to pry za blbost, navic se ji nelibila ta porodnice, jdu do Vinohrad... docela me nastvala, protoze byla takova nevybirava, pritom je to moje vec, kde chci rodit,ze?! Hlavne nechapu, proc me uz ted nekdo stresuje s porodnici-ach jo :rolling_eyes:
18. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky,tak vás moc zdravím po nemocech a komplikacích...včera jsem musela na pohotovost...začala jsem krvácet a musela do nemocnice,ale vyšetření je pozitivní,mimčo je v pohodě a nejspíš jsme to trochu rozvířili sexíkem. Dneska jsem byla u své gynekoložky a ta mě uklidnila úplně,prý se to v tomto období stává a bez zjevné příčiny,dostali jsme askorutin,tak zobeme...taky jsem konečně dostala průkajdu,kufřík plnej překvapení a dělala mi NT screening...hodnoty úplně ukázkový 1,2 a nosní kůstka taky úplně jasná:grinning: tak nám mímo udělalo radost...je strašně divoký,mrskalo se,tleskalo ručkama,mávalo...no prostě jsme velký fešáci...tak doufám,že bude vše ok... :sunglasses:
18. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Skret: prý Vinohradskou porodnici zrekonsruovali tak to tam snad bude dobrý. Ale cca před 10ti lety na ní kdekdo nadával - ale tím jak je to tam strašidelný. Já zkusím Apolináře jestli tam bude volný flek pak Podolí pak nevím co :wink: . Sestřenka jde na Bulovku má termín teď 20.11..
18. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojte holky..
tak jak jde těhulkování? U mě až moc v pohodě, až si říkám, jestli je to normální... teda až na únavu, semtam mírné pichání v podbříšku, ale co mě teď trápí je pleť... Takovou jsem neměla snad ani v pubertě... Taky s Váma ty hormony tak cloumají?
18. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
luciina: no, nemá smysl ho nutit :wink: až se sám rozhodne, tak tě podpoří :wink: a přes bříško už je genetický utz, tak to máš za chvíli :wink:

janinka: jojo, určo záleží na kvalitě přístroje - přes bříško jsem to měla takový rozostřený, zatímco vaginální naprosto čistý obraz...

eri: jojo,, do g-medu se hrozně těším, kor když už mám pozitivní reakce od tebe:wink: Já tam jsem objednaná na začátek 22tt a to si dáme určo dvd - jen prostě pořád nevím, jak si to mám představit - to tam budou nahraný fotky nebo jak? Já vím, že 4D je jakoby video - čili pohyb...ale ještě nikdo mi neodpověděl, jak vypadá 3d utz, tak jsem zvědavá, co na to budeš říkat:wink:

skretik: a ty jsi z prahy?já jsem ráda, že tady se registrovat nemusí... co se týče měření pánve, tak já jsem četla, že se to měří až ke konci těhu, protože jde o ty konečné hodnoty - nějak nemá cenu měřit teď a dělat závěry, když se celá pánev rozestoupí a to se teprve musí zhodnotit, zda mimi proleze--- praxe je všude jiná, ale každopádně to, co jsem se dočetla mi přijde logičtější než měřit nerozestoupenou pánev...

jen k té registraci - co dělají, když začnete rodit třeba o 14 dřív? zaregistrované jste + - na termín porodu a když přijdete dřív nebo později? to vás pošlou pryč, když budou mít zrovna plno?Já jen, že minimum žen porodí cca v termínu...
18. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
senn: Ahoj! Tak mě se právě pleť uklidnila. Od nového roku co jsem vysadila HA jsem byla jak v pubertě (ve 30ti!) až jsem skončila na kožním, pže jsem se v říjnu vdávala (tak abych vypadala k světu) a tak už to byla poslední možnost, jelikož ani kosmetika nepomohla ba bych řekla, že to ještě víc rozjela.
18. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
sen: já měla pleť špatnou vždy - neporadil si s tím žádný kožař ( a že jich bylo), životospráva, prostě nic...jediné,´u čeho jsem zaznamenala zlepšení je šetrná kosmetika Mary Kay, kterou jsem začala používat...Nicméně teď v těhu se mi to zase začalo zhoršovat...kdybych dala na babské rady, tak by to musela být holčička, protože mi evidentně krásu ubírá ;-Dale prý v druhém trim. má dojít ke zlepšení pleti a kvalitě vlasů, tak uvidíme ;-DDD
18. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
No me to prijde taky jako pakarna a zbytecna buzerace, k cemu to potrebuji vedet uz ted, myslim ty rozmery panve, byly jsme tam asi 3 tehulky a ani jedna to nemela vyplneny :frowning2: . No tak si tam pak skocim znova. ted jsme tam jeli s pritelem, tak jsme aspon vyzkouseli jak dlouho trva cesta do porodnice :wink:.

Lucci s tou registraci v Praze je to tak, ze se smis jit registrovat nejdriv, kdyz si 14tt+0,takze hned jak budes 14+0 tak utikej do te porodnice, kterou si vyberes, cim dyl budes cekat tim vic se snizuje moznost registrace. U Apolinare musis jit dokonce presne 14+0. Proste buzerace.

Craw to ze se zaregistrujes ti nezarucuje, ze te v te porodnici opravdu odrodi, to je na tom to strasne :frowning2:. Chodis tam akorat pak ten posledni cca mesic na kontroly, ale kdyz se trefis s porodem, kdyz maji zrovna plno,tak mas smulu a poslou te jinam. Je to hruza.
18. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj Tery,že se taky ukážeš? :grinning:
Evi,to je dobře,že jsi zdravá a že to krvácení nic nebylo a je vše v pohodě! A gratulka k úspěšnému měřeníčku :slight_smile:
skretik,s tou pánví to je fakt divný,co po tobě chtějí teprve v 15tt..nechápu..
senn,já mám zatím pleť taky horší..sem tam se to zlepší a pak mi zas nakáčou pupence :grinning: ale snad se to vylepší jak píše craw teď v II. trimestru,uvidíme..
18. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
skret: ať už se ty doktoři mezi sebou taky dohodnou,co?! :rolling_eyes:

evej: to je dobře, že je vše v poho...to by mě teda vyděsilo.
ultrazvuk ti závidím...

já mám teda taky horší pleť, beďary jsem neměla aniv pubertě a teď jich mám docela dost, takový malý uhříky...i na zádech.

Holky, myslíte, že když poprosím lékaře, že bych prosila jeden nepovinný utz, že mi ho udělá?.Měla jsem ho v 9tt a další mě čeká až v tom 20tt...mě to teda přijde strašně dlouhá proluka... :frowning2:
18. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
vid Tery, kazdy rika neco jineho, hruza :frowning2: . me delaji UTZ pokazde,kdyz jdu na prohlidku. Urcite by ti ho mel udelat,ale mozna za nejaky poplatek. Opravdu nechapu, proc to ma kazdy lekar jinak, to je fakt bordel :confused:
18. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
skretik,tak to je fakt síla,co píšeš,registrovat se musíš ale zaručený porod tam vlastně nemáš,je to děs :rolling_eyes:
Tery,to je teda dlouhá prodleva toho utz...to nevím čoveče jestli ti udělá nějaký "mimo plán" podle mě záleží na doktorovi,tak se ho prostě zeptej a uvidíš :wink: já měla zatím poslední utz v 13+4tt a jsem zvědavá kdy bude další :grinning: no dívám se do mého rozpisu a další by měl být až za měsíc,těšně před vánoci..tak to už by mi mohla říct zrovna co to bude! Jééééé :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Pokaždé? No tak to já mu teda řeknu, klidně si to zaplatím, hlavně, abych prcka viděla. Když jsem ho viděla naposledy, byl fazolka(viz album)

Pak my ženy tady zmateně diskutujem o tom, co je dobře a co ne, když si ty lékaři dělají, co chtějí,že?! :grinning:
18. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
skret: právě že do Apo je nával tak nevím jestli zbyde místo - budu tam ce frontě už od rááána :slight_smile: .
Odkud jsi?
18. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
jani, to máš taky nějak často ty utz...si vezmi, že ten poseldní jsi měla o měsíc později než já...a to už je pak na tom mimču sakra vidět....no, já budu škemrat.... :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Luci prave, tam je narvano, na muj termin uz maji plno :frowning2: , no uz zustanu v tech Vinohradech :wink: . tady mas info o tom apolinari http://apolinar.cz/porodnice/index.htm , musis tam jit opravdu 14+0, pozdeji mas smulu :rolling_eyes: .

jsem z prahy ;o)
18. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
tery,no je to nějak často,ale teď už asi nebude..všechny fotečky z utz si dávám do albíčka..akorát jak jsem byla na posledním (první břišní u mojí dr.) tak to jsem fotku nechtěla,přišlo mi to zbytečný,protože jsem tam byla v 13+4 a předtím jsem byla v 13+0 na těch testech a odtam jsem už fotku taky měla. No ale ten další mě čeká až koncem prosince,jak jsem psala no..tak se zkus s tím svým dr. domluvit,já taky nechápu proč to všechno nemají ujednoceno,abysme nebyly zmatený :unamused:
18. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
tery ja mela taky posledni UTZ cca 12+3 (a to uz byl 3UTZ) a ted jdu zase 16+3. takze opravdu doktrora popros, urcite ti vyhovi.
18. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
poprosím ho a uvidím:slight_smile:
holky, už jste koukaly na znamylekar.cz? Já se tím bavila celé ráno...zadávala jsme si tam všechny svoje doktory, s kterýma jsme měla tu čest a je to fakt síla, co si o nich taky myslí ostatní...
18. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
skretik: opravdu?! :grinning: z Prahy
18. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Apolinář: REGISTRACE je do 15. 5. 2010,vč. OBSAZENA.
Ještě mám čas... :wink:
18. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.