• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
carculka: ne e :slight_smile: mě je 25, 88 je jen oblíbené číslo :wink:
29. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
aaahaaa :grinning: :grinning: :grinning: prijdu si jak prase,jsem naka odula a jako jedny takovy oply dziny sotva se do nich nasoukam,protoze furt zeru,dyt je brzy.....a uz se necim mazes???
29. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
carculka: a ty jsi který tt? Já si taky příjdu taková nafouklá....oplé věci já nesnáším, tak snad to ještě nějakou dobu vydržím ve svém normálním oblečení.....já mám takové návaly, kdy nevím co bych snědla a pak zase nemám chuť vůbec na nic....no tak nevím co z toho ještě bude :unamused: :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
kramli..cca 5-6tt...no ty navaly mam taky-soufl-zrava-soufl....no ja mam uply i neuply ale stve mi to :angry: :angry: prijdu si jak prase...a mazes nebo nee..
29. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
carculka, zatím ještě ne e....ale chystám se na to, musím si něco pořídit....
29. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
no ja uz mazu elastinem Q a zitra jdu koupit ete naky mazatka
29. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Dnes jsem byla na kontrolnich testech hcg a jsme pozitivni, my jsme si to museli vybojovat jednim IVF, takze doufame, ze to vydrzi a bude se drzet zuby nehty :slight_smile: Meli bychom byt asi v 5.tt. Jo a je mi 23, takze sem asi zapadam :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
spogi moc gratulujem,takze dalsi tehulka...to vis,pridej se ,jasnacka :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
spogi: ahojky, tak to gratuluju :wink:

carculka: a ten elastin si koupila v lékárně nebo v drogerii ??
29. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Dekuji za privitani a jinak co se tyce chuti k jidlu, tak ja mela dnes dva obedy :slight_smile: Normalne velke porce, asi s hodinovou pauzou, ale prislo mi, ze mam hlad :slight_smile: No a ted tady jim chipsy a prikusuji k nim kysele okurky :slight_smile: No to kdyby nekdo videl :slight_smile: Ale co, aspon se mam na co vymlouvat :slight_smile:))
29. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
spogi: no já jsem dneska měla mozarelu s rohlíkem a zapila jsem to takovým tím slazenám vanilkovým mlíkem, takže ono chutě jsou chutě, co naděláš :grinning:
29. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
spogi..no takze taky sileny chute..ja snedla ted parky a bastim zmrzku...

kramli..jojo v lekarne,jeste koupim eucerin-lekarna a dermacol proti celulitide a striim v drogerce a budu mazat a mazat a mazat..nechci strie,mam citlivou kuzu tak abyc jich bylo co nejmin....
29. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Holky a znate nejaky fakt pusobici krem?? Ja mam doma od dermacolu, uz radsi taky mazu, protoze mi prijde, ze se nafukuji, ale to bude tim jidlem :slight_smile: Ale strie taky fakt nechci, takze pokud mate nejakou jistotku, budu jedine rada :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
spogi,zadna jistota neni(kamoska pouzivala ten dermacol a nema nic,jinejm holkam nepomohl..hledala jsem recenze a zkusenosti a vycetla jsem tenelasti,eucerin a ermacol,tak vse zkoupim..a pak kdyz se strie udelaj prodavaj krem za 3000a prej pomaha(sephora)ale dava se az na strie....
29. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Já vám ty vaše chutě tak závidím, vůbec nejsem schopna nic sníst, ze všeho se mi dělá zle a to se mi stačí na to jídlo jen podívat, nejhorší je to se sladkým :frowning2: a to jsem se dříve mohla po čokoládě utlouct.
29. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Car diky za inspiraci, asi taky koupim vse a budu stridat :slight_smile: me svagrova rikala, ze mazala obycejnym olejickem a dobry, pry jde hlavne o to, aby kuze byla promastena, tim padem vlacna...

elyn tak to ja chute na sladke nemam vubec, ja teda sladkemu moc neholdovala ani pred tim, ale spis me jezdi pusa na ostre a kysele, pokud mozno nejlepe lak od okurek :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
elyn to se zlepsi,uvidis....
29. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
spogy ten eucerin je olejicek,ten elastin na pruznost a ten dermacol na strie i celulitidu....
29. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
jinak jsem se ptala mamky ohledně krémů a říkala, že co ví ze své zkušenosti (má 3 dítka, nejmladší 3 roky - náš malý nezbedný bráška) a z okolí, tak stačí tělové mléko pro suchou pokožku.
29. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
elyn...no znama se mazala indulonou a nema nic ale zalezi na kuzi
29. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
snad nám bude taky stačit ta indulona :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
¨no ja budu mazat tema vecma co jsem psala,ale doufam ze nasledku tehu bude co nejmin
29. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
eli záhul no nevím Sofi je zlatíčko vážně moc hodná a na záhul jsem zvyklá pořád někde s ní lítám plavčo, cvičení, práce, pořád někde cestujeme - skoro nejsme doma.... samozřejmě budu muset ubrat ale myslím si že to zvládnu v pohodě už jsem chtěla i dříve ale mám akutní císař a vlkou ránu na děloze doktor mi doporučil otěhotnět nejdříve za dva roky no ale už je to tady ted :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
a k těm krémům jak to tu pročítám já jsem používala olej weleda a elastiq a nemám jedinou strii a to jsem měla mega břicho až se mi doktoři smáli že tam bude ještě jedno - za celé těhu jsem ale spotřebovala asi 10 krémů a tři oleje mazala jsem se non stop :grinning:
29. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
ten weleda olej je z lekarny??a co delas za praci,jestli se muzu zeptat?a mas nejak povysly brisko nebo tak??co na to pomaha?jako po porode...to jsem zvedava vid :grinning:
29. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
Michaelo,(oslovila bych tě Míšo), ale kamarádka se stejným jménem tohle oslovení nenávidí, tak se neodvažuju :sweat_smile:
Fakt tě obdivuju. Já jsem chtěla druhé až tak za dva za tři roky od prvního - abych si to vychutnala. No, ale když se vám zadařilo dřív, tak je to taky dobře. moc ti to přeju.
Tak to půjdeš asi zase na císaře? Nebo by to mohlo jít přirozeně?
30. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Holky a k té popraskané kůži. Já jsem měla u prvního mimča pupek jako prase, (vážila 3,9 kg). Celé těhotenství jsem poctivě mazala, a žádná prasklinka. A když jsem se po porodu odvážila podívat na břicho, tak jsem měla jednu žilku vedle druhé, teda hlavně na bocích. Asi tím velkým tlakem nebo co. Já jenom, že jsem si myslela, že už mám vyhráno a pak to všechno prdlo, když jsem to nečekala.
30. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Jo a dneska je mi blbě jako prasátko:stuck_out_tongue_closed_eyes:
A musím si oholit nohy, neb jdu zejtra opět na kontrolu. :confounded:
30. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
eli6...Jéé tak to je mi líto, že Ti je špatně. To já zatím žádné těhu nevolnosti nemám, za což jsem ráda. Ba naopak, pořád se něčím cpu, za chvilku budu jak koule :wink:
30. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja jsem taky v rannem stadiu tehotenstvi, 5. tyden. Jsem trosku starsi nez vy, je mi 30, ale snad to nevadi :slight_smile: , nemate nekdo nejake tipy na nevolnosti? Celou dobu jsem byla ok az tak posledni 3-4 dny mi je zle temer porad, nezvracim, ale zaludek mam jako na vode:frowning2:
30. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.