• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Dobré páteční ránečko :slight_smile:

craw,páni ty máš teda pupík..se tak na sebe koukám,furt není pořádně nic vidět,když to srovnám s tvým 16tt..no každý to má jinak že.. :grinning:

vojti,gratulka k vyšetření,máš konečně pěknou fotečku viď :wink:
20. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky!

Craw, i já se přidávám v obdivu nad tvým pupíkem!! :grinning: jo a mimochodem, ty webovky, peceodite, jsou teda úžasný...takový tabulkovský... :wink:

Katko, máte krásnýho drobka!
20. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky,

po delší době vás všechny zdravím. Nějak jsem neměla příležitost sem "přiskočit". Jinak se mám dobře, podle svých pocitů (sice špiním, ale určitě míň než minulý týden), začínám pociťovat ranní a večerní nevolnosti - těžkost, ale i tak jím docela dost :grinning: .
V pondělí mě čeká další kontrola, tak jsem zvědavá, co se od posledně změnilo (jestli fazolka roste a bude už i srdíčko).
20. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj frezi,
nevolnosti jsou otrava,co?! :wink:
Srdíčko určitě už bude...
20. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj kosti,

jj, docela jsem si říkala, že mě nějak obcházejí a vida, dostavily se. Zatím je to bez zvracení, ale i tak to stačí :wink: . (ráno než se dokopu něco zobnout na rozjezd, to je něco). Není o co stát. Doufám, že bude s fazolkou vše v pořádku.
20. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Senn, kosti s tou pletí se k vám přidávám i já, je to fakt k zbláznění jak se mi zhoršila, beďarů na pleti a v oblasti krku mám nespočet :frowning2: , jinde je to ok. Už si s tím nevím rady, prostředky od kožní mi nezabírají :angry: .
20. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj! Tak všechno dopadlo dobře. MUDr. říkala, že dnes už jsem několikátá nová těhule a měla z toho legru. Pak udělala UTZ byl tam flíček veliký 1,33cm a bušilo mu srdíčko NÁDHERA :dizzy_face: . Jsem 7+4tt a předpokládaný TP 4.7.10. . 3.12. jdu ještě na kontrolní UTZ, 16.12. na odběry a 18.12. na UTZ v rámci screeningu v I.trimestu, který se hradí 500,-Kč. Až se prokoušu prací tak napíšu jak se to jmenuje.
20. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
mě taky začaly až někdy v 10tt...ale teď zase už pomaloučku ustupují...

Když už jsme u toho jídla, teď jsem četla článek o příjmu kJ v těhotenství..a jelikož teda aspoň já přibírám dost, tak se zkusím, jen tak pro srandu, jeden den sledovat, kolik v přepočtu na kilojouly toho do sebe naláduju...
psali tam, že v 1.trimestru má ženská přijmout tak 8000kJ denně, v 2-3.trimestru 9000-11000kJ denně...pokus začíná :grinning:
20. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
.... a v albu je fotečka
20. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
frezi, to, díky těm hormonům, asi fakt nijak neovlivníme, no?! Chce to asi jen zvýšit spotřebu korektoru :rolling_eyes:

lucii, gratuluju k centimentrovému flíčku :grinning: !
20. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
lucii,tak gratulka k úspěšné kontrole a taky k první fotečce :wink:
tery,páni,mě se teda nechce počítat kolik kilojoulů do sebe nacpu :grinning: hele ale teď se mi stává,že mám častěji hlad,mi normálně kručí v břiše :sweat_smile: tak si asi mimi říká kdy mám jíst :grinning: Jinak mě už nevolnosti fakt přešli,jenom občas je mi divně,ale není to často,tak je to fajn
20. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Kosti, asi to nejspíš neovlivníme, takže maskovat, maskovat, ale je to děs :angry:
Luci, je, tak to budeme na tom asi podobně. Já jdu na další kontrolu v pondělí, snad už taky bude srdíčko a bude vše ok. Trošku se bojím :frowning2: , aby bylo.
20. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Jani, já mám taky furt hlad, ne chuť, ale hlad!!! Mrňousové jsou veliký páni,co?! :grinning:
20. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
frézi bude, uvidíš!!!!!!!!
20. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahojky holky,
gratuluji k úspěšným kontrolám a frezi taky trochu k nevolnostem. Ne že by bylo o co stát, ale byla jsi pořád nervózní, že ti je dobře, tak teď už si to budeš muset plně vychutnat. :grinning:
Jinak jsem dnes do albíčka přidala 3D fotečku obličeje té naší prďolky. Byla jsem na kontrole minulý týden, tak mrkněte. Původně jsem tu 3D fotku vůbec něchtěla. Některé, co jsem tady na koníkovi viděla, tak nebyly nic moc, ale ta moje je pochopitelně krásná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
když to tak zhodnotím, jím asi co 2 hodiny .. ale sladké mě až tak nebere, spíš kořeněné, slané, a to jsem byla na sladké jako blázen :wink:
20. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Jo abych nezapomněla, já měla vždycky pleť celkem dobrou, jen jednou za měsíc nějaký ten uhřík a teď co jsem těhotná, tak ani to ne. Takže jsem opačný případ než vy. Já teď rozhodně make-up nepotřebuju. Pořád doufám, že to je znamení očekávajícího chlapečka, který na kráse přidává, tak uvidíme, co na nás v dubnu vykoukne. Manža by měl radost.
20. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
zuzi, to je tlamička krásná!!! :grinning: Je dobře, že sis nakonec tu 3D fotku nechala udělat, pak můžeš srovnávat až se narodí, jestli si byl už "tehdy" podobný/á....
20. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Zuzi, to se někdo má :angry: :wink: , pleť v pohodě, tiše závidím. Já s ní bojuji i normálně, ale teď - to jsem neměla ani v pubertě. No taky si říkám, jestli to nebude ta holka :slight_smile: .
20. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
tery,no jo,ale já se snažím krotit,abych nějak moc nepřibírala...nechci nic přehánět :grinning:
frezi,neboj,srdíčko bude :wink:
zuzi,to je hezunká fotečka! :dizzy_face: moc pěkný fakt
20. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
ahoj holky,
moc gratuluju k prvnim foteckam a kontrolam:slight_smile:
ja mam plet v pohode, jen me obcas potrapi exem, ale to bylo i pred tehu..takze u me zadna zmena..taky to vidim na chlapecka, a nejen kvuli pleti,ale i pocitove..tak uvidime, co na nas pristi tyden vykoukne:grinning:

zuzi, fotecka je nadherna..uz se moc tesim na pristi tyden, na tu nasi:wink:
20. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
My si pohlaví říct nenecháme, ale taky mám takový celkový pocit, že to bude kluk. Když kupuju nějaké věcičky, tak se na růžové ani nedívám, je to takové podvědomé, tak uvidíme. Bude to velké těšení a pak velké překvápko.
20. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Dobre rano tehulky :sunglasses: !
Lucci taky gratuluju ke kontrole a krasne bijicimu srdicku :wink: , byl s tebou nakonec pritel???

Frezie neboj srdicko urcite bude taky bit. Me doktor rikal, ze kdyz uz nekomu zacnou nevolnosti, tak je dobre, ze pokracuji, ze to znaci, ze je mimi v poradku. Samozrejme komu nezacnou, tak to nic neznamena. Chapete jak to myslim :dizzy_face: .
Me je spatne porad a zacinam se obavat, ze to snad ani neprestane :confounded:. Presto mam taky obcas tak strasny hlad, vcera me to dokonce vzbudilo ze spani a musela jsem se jit ve 4 rano trochu najist
:sweat_smile: . Jsem se ptala mimiska, jestli si ze me nahodou nedela srandu
:grinning:
Co se tyce pleti, tak oblicej celkem ok, ale krk mam jeden pupinek vedle druheho, proste hruza :fearful: .

Jinak ja mam taky takovy vnitrni pocit na chlapecka, tak jsem zvedava, doufam, ze se nam brzy ukaze
20. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojky skreti, uvidíme jak to vše bude dál probíhat, snad v pohodě. Já si to těhu zatím ani nijak neuvědomovala :slight_smile: .
20. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Super Terez :grinning: . Zkousim si na aukru koupit nejake DVD cviceni pro tehotne, ale takhle usetrim :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Chodim zatim cvicit 1x tydne do telocvicny, ale obcas bych si mohla zacvicit i doma :wink: . ty asi taky nemas moc prave,vid :grinning:
20. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
:grinning: šéf mi zmizel na celodenní meeting do zasedačky, tak využívám situace :wink:
20. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
dobré ráno holky:grinning:

děkuji za pochvalu mého panděra :grinning:DD mě vyskočilo hrozně rychle až jsem se děsila, ale mamka a ségry mi řekly, že se nezapřu - že jsem z jednoho vrhu, páč ony na tom byly úplně stejně - na konci 3.měsíce neměly šanci zapnout jediný kalhoty...teď mi váha o kg klesla, takže mám 65kg, nepřejídám se, jím co 3 hodiny, ale rostu:slight_smile: Moje sestra má poruchu, že zadržuje vodu - zjistili ji to při 1.těhu - měla plodovky 2x tolik, co jiné ženy - a proto to velké bříško - si říkám, že to bude i možná můj případ, páč ty kila jsou zatím fakt jen na břichu...:cry:
janinko: však neboj - ono ti potom vyleze o to rychleji:wink:

zuzi: my se taky s pohlavím necháme překvapit - ale možná to sami na 3D poznáme -to se uvidí - každopádně vnitřní pocit mi neomylně říká, že to bude kluk ...stejně jako ty - růžových věciček si vůbec nevšímám...jen jsem koupila 3 oranžový, kterou beru jako neutrální barvičku;)
20. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
já žádnej vnitřní pocit nemám :confounded: :frowning2: :grinning:
20. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Z toho si nic nedělej. My ho máme a nakonec budeme mít krásnou holčičku, neboj. :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.