• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
:grinning: to je klidně možný...
mě je to šumák, ale manžel se nemůže dočkat, až to bude vědět...ale taky tvrdí, že je to jedno. Jen prostě chce vědět, na "čem je" :grinning:
20. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Terez a co by manzel chtel?
20. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
holky,já cvičím doma podle dvd,dnes jsem volala k nám do nemocnice,kde pořádají cvičení a plavání pro těhulky,no ty časy jsou úžasný jak jsem čekala...buď v pondělí od 15:30 nebo ve středu od 13:30 ... vtipný,když jsem v práci do půl paté a domů přijedeme kolem páté hodiny :grinning: tak nevím jak to udělám,asi budu chodit pondělky dřív z práce :sunglasses:

Tery,co máš z toho já taky žádný vnitřní pocit nemám,vůbec nemám tušení co to bude :unamused: nechápu jak to některý ženský vycítí..???????????? :confused: já si přeju holčičku ale mám pocit že na just to bude kluk,páč mi to skoro každej říká,že vypadám na kluka...vypadám?? To taky nechápu,jak to může někdo usoudit :grinning:
20. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
no, jak říkám, tvrdí, že je mu to jedno, ale většina členů rodiny tvrdí, že to bude holčička, tak on se třese, že je všechny setře tím, že to bude určitě kluk...ale je to jen sranda...myslím, že je mu to opravdu jedno.

Jani, já taky dostala rozpis kurzů a všechny začínají ve 13hod!!!!!! :grinning: Ony totiž všechny těhulky asi podle nich sedí doma, nebo co?!
20. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
janinka: no je to právě to podvědomé koukání jen po klučičích barvách, hračkách, přemýšlení jen o chlapeckém jménu, atd...prostě kaoby ženské pohlaví neexistovalo...a přitom bysme moc rádi holčičku, páš naši mají jen 4 vnuky a my bychom jim rádi dali vnučku, ale je to prostě takový vnitřní pocit...o to víc jsem zvědavá, jaká bude realita, protože samozřejmě se můj instinkt může totálně mýlit ;-D
20. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
jo a janinko: já bych chtěla s eriskou taky chodit cvičit, ale tady je to dokonce dopoledne a zatím mi to ani jednou nevyšlo,...asi si myslí, že je každá na neschopence nebo co? :confounded:
20. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Tery,no přesně! Jako si myslí,že všechny vegetíme doma na gauči či co? No jo,my chuděry pracující,že.... :grinning: ale je to fakt na prd..no já bych tam chtěla chodit jen jednou týdně na to plavání,páč cvičím doma,to stačí,ale i tak no...se zkusím domluvit v práci,že bych ty pondělky chodila dřív.. odkdy myslíte že je dobrý začít s tím plaváním?
craw,ono je to tak asi všude,jak koukám,to ještě můžu být ráda,že jeden den je to až od těch půl čtvrté že..chápu že nechtějí být v práci dlouho,ale tyto aktivity by měli být spíše v pozdějších hodinách kvůli těm pracujícím..
Já bych si přála holčičku a víc lidí z rodiny,protože švagrová má synka a čeká druhýho kloučka..tak aby taky už byla nějaká malá holčička do rodiny! Ale mám takový pocit,že si manže vymodlí kluka :grinning:
20. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
jani, já s ním snad začnu už teď , jelikož mě bolí ty záda... :frowning2:

Holčičky se dají víc čančat,co?! :dizzy_face:
20. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
no já bych taky chtěla začít co nejdřív,myslím že je to dobrý právě na záda,ale taky je to další pohyb že,který taky potřebujeme v těhu..
ano ano holčičky se dají čančat a líp by se mi na ni určitě kupovali veškerý věcičky :grinning:
20. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
tak jsem mrkla na to plavání na Kladně...a hádejte od kolika je....
od 12,45-14hod :angry:

Holky a je nějaký problém s normálním plaváním v normálním bazénu?! Myslím pro těhulky?!
20. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
tery,můžeš chodit plavat i normálka,ale většinou v těch specializovaných plaváních mají jinou vodu (myslím co se týče chloru a teploty) a taky tě tam ta cvičitelka k něčemu konkrétnímu asi vede..podle mě je to lepší no.. To máš taky blbej čas teda..
20. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli - když jste ještě nezkoušely test a nebo čekáte na potvrzení těhu od MUDr. se milujete se svým partnerem? nevím totiž, jestli to něčemu nevadí nebo tak :unamused:
20. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
tery: já jsem jen slyšela o nevhodnosti většiny bazénů - teplota vody, infekce, pozor, aby tě někdo nekopl do břicha, což se mi normálně stávalo u nás často, protože tam je večer dost nával a hodně plavců je boužel bezohledných, což by se na plavání, kdy je bazén vyhrazen jen pro těhulky nemělo stát...no, rozmysli si to a poraď sse třeba s gyndařem...u nás bych se já osobně docela bála hlavně kvůli tomu úrazu nebo tak...;-/
20. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
holky, tak to asi koupání v normal bazénu vynechám... :frowning2:

mio, teoreticky by to nemělo ničemu vadit...Proč taky?!
20. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Holky berete nejake vitaminy? Ja ted resim jestli si mam nejake kupovat a jsem z toho zmatena. Nejsem si jista, ze do sebe dostavam dost. Snazim se jist vitaminy, ale treba rryby do sebe vubec nedostanu a ze bych jedla hodne vyvazenou stravu mi taky nepripada, tak nevim. Moje sestricka rikala, ze je jist nemam, ze az pak pri kojeni, ze ted je to zbytecny, ale ja nevim :confused:
20. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
mio,ničemu by to vadit nemělo,pokud nepořádáte nějaký drastický orgie :grinning:
s bazenénem souhlasím s craw,já bych to taky neriskovala,nikdy nevíš...
skretik,tak mě zas bylo řečeno papat vitamíny po celou dobu těhu a pak při kojení..já to střídala teďka,momentálně jsem se ustálila na centrum materna..a v I. trimestru by se k tomu ještě měla baštit navíc i kyselina listová,tu jsem už vysadila :wink:
20. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
kyselinu listovou jsem taky brala, tu mi predepsal doktor a pak jsem brala obden calibrum babyplan, to jsem taky dobrala tak ted premyslim jeslti papkat neco dal nebo ne a pripadne ktere vitaminy, je toho tolik :confused:
20. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky...zdravím při pátku,jsem pilná jak včelička,tak enem nakukuju :frowning2: Skreti,já vitamínky beru,teď v době chřipek si myslím,že to není od věci,zakoupila jsem Calibrum mami..pro 2 a 3. trimestr :wink: Jinak s tím cvičením,pokud nebudu mít problémy,tak začínám od ledna...u nás jsou jen dopoledne,tak si na to budu brát dovču,nebo se pokusím domluvit se šéfíkem.... :sunglasses: na bazénky moc nejsem,přes zimu se bojím,jak je člověk rozpařenej jít do toho mrazu a taky infekce brrr...takže to vidím na pilates,míče a drbání s ostatníma maminama :wink:
20. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
já než otěhotněla, což bylo asi měsíc :grinning: jsem brala listovku a pila kontryhel...
pak hned, když jsem zjistila, že jsem v tom, tak jsem začala jíst MAMAVIT...létáček s reklamou byl v těhu testu. A pak mi v 1.těhu poradně doktor doporučil Pregnium...což jsem brala poctivě asi týden a teď, jen když si vzpomenu... :unamused: v tom je jen listovka, DHA( to je na mozek a inteligenci mimíse), jód a hořčík...ale taky to stálo asi 350,- takže doktora podezírám, že je to od něj čistě kvůli kšeftu...no,a le zase to mám asi na 2 měsíce...a normálně tě na měsíc klasický z lékarny taky vyjdou na 150kč...

co doktor, to názor...
20. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
S tim plavanim taky souhlasim. Asi bych do normalniho bazenu nesla a ani plavani pro tehule mi nebylo doporuceno, prave kvuli tem ruznym infekcim... Priklanim se taky spise ke cviceni a drbani s tehulkama :grinning:
20. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
já jsem brala mamavit a teď calibrum mami a meztím něco na mozeček, ale nevím, jak se to j´menovalo...:slight_smile:
20. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
eve, to mě taky napadlo, dovolenou, ale je mi to líto plincat na civčení, zejména, když ji v přísštím roce tolik už mít nebudem...kvůli mateřské. Jak to vůbec je?! Budeme mít jen poměrnou část k datu porodu nebo plnou pálku jakoby na celý rok?!?!
20. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Takze vsechny neco berete, taky si rikam, ze i kvuli tem chripkam bych neco mela, ale ted mi reknete jak si ma clovek vybrat, ktere jsou nejlepsi :sweat_smile:
20. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
skret, ve vsech je to samy....když se nemůžeš rozhodnout, vezmi to třeba podel ceny. :wink:

A ktomu si dej denně jeden pomeranč, nebo 2 kiwi a ochranu před chřipkou máš podpořenou.
20. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Dekuji Tery, presne to jsem potrebovala slyset :grinning: . Jdu do lekarny, tak uvidime co tam poradi :grinning: .
My jsme spis na jablicka a pomelo :wink: :sunglasses:
20. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
holky, tak u nas je to jedno, at holka, nebo kluk, budeme oba moc radi..u nas v rodine je to tak pul na pul, u pritele maji same kluky, takze holcicka by byla pro ne urco lepsi..kdyz bych si mohla vybrat, tak bych taky radsi holcicku, nejen na cancani,ale jsou i rychlejsi, chytrejsi, vnimavejsi..to teda jen co porovnam u nas, holky a kluky..teta ma dvojcata, parecek a tam je to jasne videt..ale zase se jim tolik nevenuje, jako jednomu..tak uvidime pristi tyden..ja teda nekoukam ani po modre..nejvice se mi libi smetanova, bezova, takovy ty neutralni barvicky..ona na me je ta ruzova nekdy moc ruzova a modra nekdy moc modra:grinning:
ja beru baby vit, co mi prodal dr. v ordinaci.ale do toho se snazdim hodne ovoce a zeleniny(ta mi ale moc nejed) to si rikam, ze jsou nejlepsi vitaminy
ja jsem chtela taky chodit na plavani, ale mam alergii a ekzem na chlor, tak to ted nebudu riskovat a u nas je voda dost chlorovana, takze at plavani pro tehu nebo normos, tak ho vynecham..ale po porodu, jen co se zotavim, tesim se na aquaaerobic, ten byl super..
20. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
po těch jsem se na začátku mohla utlouct...klidně 8jablek denně. Pak se mi přejedly a te´d mám zase slinu na citrusy...
20. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
VYZVEDÁVÁM DO POPŘEDÍ MNOU POLOŽENÝ DOTAZ NA DOVOLENOU!!!!
Víte to někdo?
Začalo mě to fakt moc zajímat?! Jsem líná hledat to někde v zakoníku práce...
20. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Tery promin za prehlednuti tveho dotazu :sweat_smile: .
Mas narok na celou dovolenou, muzes si ji vybrat pred nastupem na materskou a nebo je pak moznost si to vybrat nejak mezi materskou a rodicovskou,ale to presne nevim jak funguje. Ja bych byla uplne nejradsi, kdyby mi ji proplatili :sweat_smile:
20. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
:grinning: nic se neděje... Fakt?! Takže když jde někdo na mateřskou v únoru, během ledna si může vybrat všech 20dní dovolené?! :confused:
20. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.