• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Merci, nesmutni!!!!
Určitě to vyjde...Problémy s početím jste neměli ne?!...
23. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Prakticky hned po první mrše, ale první měsíc to prý určo nevýjde. Aspoň nemusím čekat půl roku. Dr říkala, že když je to takhle brzo, tak můžeme hned. Holky já mám takovej sexuální absťák. Jsem 3. týden po revizi, po 4 až 6 to mám dostat. Tak doufám, že to bude co nejdřív. A pak doufám, že to co nejdřív zase nedostanu :slight_smile: . Už jsem měla končit 3.měsíc :frowning2:. Na druhej pokus to musí vyjít, jinak mě klepne.
23. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Neboj a drtím pěstičky.
23. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Já se loučím, musím na EKG.

Merci, opatruj se a drž se. Přeju Ti, ať to čekání na Vaše miminko je krátké a beze strachu!!!!! :wink:
23. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Díky holky za podporu. A slibuju, že nejpozději od ledna budu počítat tt. :wink: Papa
23. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Holky, děkuji za přáníčka ... jj, je to fajn, vidět tu prďolku i se srdíčkem :wink: .
Luci, něco takového dr. říkal, měření hlavičky, páteře atd., tak co bychom pro ty naše mimíska neudělaly :slight_smile: .
Merci, taky držím pěsti, ať Ti vše vyjde. Já taky ještě nemám vyhráno, zatím jsem 7 + 6 tt. Zatím jsem rodině ani okolí nic neřekla, zatloukám a zatloukám.
23. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
teri, jeste nevim, jakou kosmetiku budeme pouzivat, ale vim, ze to nebude johnson, bubchen, nivea...a jim podobny..ja je dost nesnasim, nemam s nima dobry zkusenosti a co vim od mamin z plavacku,tak to taky nic moc..u nas asi vyhraje klasika, aviril, bepanten a mozna nejaky olejicek do vody nebo myslo od seba medu..ja mam totiz ekzem a alergii a nehodlam to mimcu necim vyvolat..tohle je ozkouseny..navic, na zacatku stejne nic nepouzivas, krome oleje po koupani..do vody se nic nedava a nemyje mydlem..ja teda nebudu..ta detska pokozka ma i tak oslabenou imunitu, takze placani nejakych pen a oleju do koupele se mi moc nelibi..a navic, ty miminecka jsou cistoucky i tak..a kdyz se stane nejaka vetsi nehoda, tak jsou vlhceny ubrousky a pak zinka a voda:slight_smile:

mer, drzte se a snazte se..uvidis..budes mit krasny vanocni darek:slight_smile: kdyz vam na poprvy tak krasne vyslo,tak na podruhy na sebe mimo nenecha dlouho cekat:slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Tak já jsem byla dnes taky na utz v CARu. Kulíšek má 17, 8 mm a jsme 7+5 tt :slight_smile: Už nás objednali na screening v prvním trimestru - 4. 1. 2009. Frezi, závidím průkazku :grinning: já ji snad dostanu příští týden u obvoďáka :slight_smile:. Jsem šťastná jak bleška. :dizzy_face:
23. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahojky Pavli, myslela jsem na Tebe, tak to je fajn, že je vše ok. Jste o proti mě nějak velcí, "my" máme jen 15 mm a srdeční akce byla vidět. Měla bych být dle dr. 7 + 6 tt. Já bych měla jít na testy toho 22.12., tak uvidíme :wink: .
23. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahoj Frezi :slight_smile:, my máme také potvrzenou srdeční akci. Ty mm bych nebrala až zas tak vážně, vzhledem k tomu, že jsem měla pozdě ovulku, je v tom počítání týdnů trochu zmatek :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
ahoj kočky,
můžu k vám? :confused: Jsem také krátce těhotná po 3.ivf, dnes je to 9+4tt. Máme potvrzenou srdeční akci a minulé pondělí mě propusitli z péče Pronatalu Nord Teplice. Jedu tam pouze v prosinci na 3D utz a potom ke svojí dr. Průkazku dostanu 3.12. Takže po více něž 3 letém snažení se miminko konečně podařilo i nám. Hurá. :dizzy_face:
24. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ranko holky!
Eri, asi taky budu malýmu plácat na prdelku nějaký český výrobek :wink: KOukám, že to nemáš jednoduchý...migrény, ekzémy,... :unamused:

dckami, jasně! Vítej! Koukám, že už jedno dítko máš. Tak gratuluji k vytouženému povedenému druhému :wink: ...
3 roky snažení, to muselo být vysilující, co?!
24. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
teri, taky si myslim, ze to nema cenu placat na mimco drahy veci..a navic, podle me nejsou ani tak kvalitni, jak se delaji:frowning2: na me mamca pouivala indulonu a stacilo to..takze pujdu v zajetych kolejich:slight_smile: jj, migreny, alergie, ekzemy..nastesti s tema poslednima dvema jsem se naucila zit, vim co nejist, aby alergie nebyla a cim se nemazat, aby nebyl ekzem..ale bojim se, aby to mimco nepodedilo..pritel ma taky alergii, ktera mu zene do astmatu..tak toho se bojim..jinak ja si vsechno necham, hlavne, at mimco z toho nic nema

dckami, vitam te..pojd k nam a povidej neco o sobe..vybirate jmena? eliska je krasne jmeno, u nas zatim vyhrava..:slight_smile:
24. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
jo jo, zlatá indulona :wink:

Dneska už si ale doktoři s těmahle civilizačníma chorobama vědí rady lépe než dřív, ne?!
24. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
teri, jj, urcite, ale u nas jsou dve kozni, jedna stara protivna baba, a druha kolem 35, prijemna, super, vzdycky mi pomohla,ale cekas u ni min. 3 hodiny..coz se mi nechce..natoz s malym..takze tomu budu predchazet..jsem zvedava, se mi pod briskem udelal ekzem, tak premlouvam prdolu, at je zitra pekne nekde nahore, at panu dr. nemusime ty hnusy flekaty ukazovat..
24. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahojte těhulky.
Dneska vyrážím na NT screening, tak mi držte palce. A zítra už konečně doplním album fotečkou, zatím ještě nemám ani jednu, už se tááák těším... jsem zvědavá jak prďolka povyrostl...
Jinak v poslední dobou mi připadá, jak kdybych už nebyla ani těhotná, nevolnosti ustoupily, prsa už nebolí, podbříšek už taky tollik netahá... no snad je všechno oukej...
24. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
sen: držím palečky:slight_smile: a nezapomeň si říct o tu fotečku:slight_smile:
24. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se po velmi prodlouženém víkendu (čt až po) :slight_smile:, budovali jsme náš domeček. Tak hlásím, že u mě zatím vše ok, byla jsem ve středu nakonec na tripple testech, snad bude vše ok a 10. jdeme s mužem na velký 3D ultrazvuk. Jak jste tu řešili, co to bude a jak to některé ženy "cítí", tak, já teda netušim vůbec..., holt se necháme překvapit :slight_smile:!
A co budu mazat prckovi na prdelku zatím fakt netuším, možná Weledu.. Na sebe teď patlám Bonellu a v pohodě, je příjemná.
24. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
eri, to je asi otrava...
senn, držím pěsti! Mám ty samý pocity...nevolnosti už taky vesměs nemám, prsa mě nebolí, mimčo zatím necítím, takže je asi takovek klid před bouří :grinning: už se těším na Tvou fotku
24. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
tak ja mam v patlani na zadecek jasno, bude to bepanten, je sice drazsi, ale pouziva se i na bradavky, tak se to zaplacne vsechno..ono je toho hodne, ale tohle u nas doma vyzkouseny, tak zadny experimenty delat nebudu..
24. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
eri, to máš pravdu, bepanten mi říkala kamarádka, ať si určo vezmu už do porodnice, prodává se to v lékárně, tak snad na to nezapomenu... :slight_smile:!
24. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holčiny, můžu se k vám přidat? Už jsem vyběhla od snažilek a běžím sem. Chci se zeptat a ted prosím žádný smích,děkuji :grinning: jak sem píšete vždycky že jste třeba v 7+6tt to jsou týdny nebo trimestr. Jsem na začátku 8.týdne ale tohle mi vrtá hlavou pořád :grinning: No jo hodl čekáme prvního prcka tak jsem trochu mimo :grinning: aby ne po třech letech...
24. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
luci, vitej...je to treba 7tyden tehotenstvi a 3 dny..
24. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
dobré ránko všem :slight_smile: luuccii,vítej a gratulka k mimču :wink:
hodila jsem do albíčka aktuální bříško..
25. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahojte holky.
Tak se hlásím po včerejším NT screeningu. Musím říct, že to bylo skvělé, perfektní obraz, neé jak u svého gynekologa. Prďolka s sebou mlátil jak kapr na suchu :grinning: :grinning: :grinning: že ho doktorka chvílemi nemohla ani změřit
Bylo to skvělé, dokonce jsme viděli i cumlání prstíku :slight_smile:
Riziko je 1:36 500, takže je to v pořádku.... jen škoda, že to bylo tak krátké, už teď se těším na ten velký ultrazvuk, kde si mimíska užijeme delší dobu
jinak fotečka v albu
25. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
sen, gratuluju ke kontrole, fotecka je krasna..miminko tam je nadherne videt:slight_smile: ja jdu za 2 hodinky a nemuzu se dockat
25. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj holky,
luci, vítej meti těhulkama...

Jani, ty jsi štíhlá, to je děs :sweat_smile: ...ale v podbříšku se kulatí mimíšek, když to srovnám s tou 1.fotkou!!! :grinning:

SEnn, krásný mimčo! Já už ho chci taky vidět mrskat!!!
25. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
děkuji holky.
Eri, jeé Ty jdeš už na ten velký ultrazvuk? tak to se máš... zvláštní, ale na ultrazvuk bych klidně chodila každý týden, vůbec by mi to nevadilo :grinning:
T.Kosticko, neboj taky už se za chvíli ultrazvuku dočkáš... a Ty si nebyla na NT screeningu?
25. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
erisko, držím pěsti, ať se dozvíš, jestli je to kluk nebo holka...řekneš nám to pak?!

SEnn, za chvilku? Jdu na utz až ve 20tt! :angry: ale zkusím ho teď přemluvit, aby mi ho udělal navíc, si ho zaplatím,no?!
25. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno holky,

vitam Luci :slight_smile:.
Sen opravdu krasna fotecka, je tam videt vsechno (skoro :grinning: )
Eris drzim palce at se vam mimi ukaze...
Jani ty jsi teda hubenour,ale brisko uz se pekne rysuje :grinning: . Me ted za poslednich 14dni strasne vylezlo :sweat_smile: , sice pry vypadam jak hodne prejedena,ale uz tam je :grinning:
Kosti urcite ho presvedcis, jakmile reknes, ze si ho zaplatis, tak ho udela :wink: . Ja uz se pondelka nemuzu dockat :sweat_smile:
25. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.