• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
až ve 20tt, jůů to bych asi taky nevydržela...
Já ho taky budu mít až v tom 20tt, ale prďolku jsem viděla včera, tak mi to zas tak hrozné nepřipadá. Si říkám, že do Vánoc stejnak nebudu stíhat jak v práci, tak i doma s cukrovím a ještě k tomu na starost dárečky... a Nový rok se přehoupne ani nebudu vědět jak a pak 13.1. na velký ultrazvuk
Sice se tak uklidňuju, ale máš pravdu, je to za dloooouuuho :grinning:
25. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
senn,gratulka k úspěšné kontrole a k fotečce :wink:
eri,tak si užij ultrazvuk a doufám,že nám pak dáš vědět,jestli to bude holka nebo kluk :slight_smile:
tery,no joo jako furt si nějak nepřipadám jak těhu :grinning: ale věřím,že až bude bříško velký,tak zas budu nadávat :sunglasses: jsem zvědavá v kolikátým týdnu to už bude vidět,snad se třeba do vánoc trošku zakulatím :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
senn, vždyť já to taky nevydržím...

Jani, určitě ti to najednou vyskočí a bude růst tempem, že se budeš divit... :grinning:
25. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
skretik,se dívám,že ani nemáš album,ty si ho nechceš zakládat? Že by ses taky chlubila :sunglasses:
tery,no jo,jen jsem zvědavá kdy to přijde,doufám,že se jednoho dne neprobudím a nebudu mít najednou z ničeho nic velkej pupek :grinning:
25. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj holky!!

Teda jani, ty hubeňoure jeden :slight_smile:! Ale hezky se zakulacuješ, však ono to přijde...

Teri, já jdu teď taky až ve 21 tt, byla jsem sice před týdnem začátkem 18tt, ale to prý moc vidět nebylo, tak mi doktor ani neukázal, jaký měl obraz...:frowning2:, no snad je věše ok a už se těším na ten velký, jedu někam na Prahu 7 - Gennet, do kliniky u sv. Klimenta, nemáš tam jít taky? Chodí tam prý skoro všichni z Prahy a okolí, jejichž doktor nemá sám svůj 3D UTZ

eri, dej pak vědět, jsem napnutý jak guma od trenek :slight_smile:))
25. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
a samozřejmě vítám nové těhulky! To je radosti na starém bělidle! Gratuluji moc a moc
25. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
tak holky, mame po utz, nevim, proc tomu rikaji velky, my tam byli tak 10 min, ale vsechna premereni dopadla dobre, i brisko mu meril a bude to asi cvalda po mamince:grinning: ma uz 350g, a ja puvodne slysela 650, tak jsem se desila, ale to cisilko na papiru me uklidnilo..tehulky, jasne, ze vam to reknu..budeme mit chlapecka..vice jsme si prali holcicku, ale kdyz vidite, jak to tam sebou mele, tak je to fakt jedno..ale ani muk, ju? pro rodinku to nechavame jako prekvapko na duben:grinning: fotecku nemame, broucek se nechtel fotit, jednu ruku v pusince a druhou si zakryval ocka..a kdyz tu prvni z pusinky vyndal, tak si ji strcil pred druhou cast obliceje, tak dr. rikal, ze to nema cenu, at se u sestricky objedname, ze nam udela jen fotecku a ze nejlepsi to je v 24.,25. tt

holky, ja vam ty malinkate krasne briska zavidim :wink: ja bych chtela tak krasny brisko mit i pred tehu..natoz ted, na zacatu 6.mesice..no, jdu dat sprsku a letim na gyndu s vysledky a na kontrolu:slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
eri,jůůůů já ti tak závidím,to je super! Tak gratuluju moc k chlapečkovi! I když jste radši chtěli holčičku (jako já..) hlavně že bude klučina zdravej :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
jani, to je sranda, jak si tady clovek dopisuje ve dvou diskuzich..uz to budeme muset stahnout do jedne:slight_smile:jj, hlavne, ze je vsechno v poradku..ale jako ja treba nemam mensi radost, nez kdyz by to byla holcicka..proto nechapu ty diskuze typu, jak se smirit s pohlavim, atd..ja jsem rada, ze je mimo zdrave a je to jedno, co je to za pohlavi..
25. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jee Eri taky gratuluju ke chlapeckovi a poznala si sama pindika :grinning: ? Ja jsem clovece tak nejak presvedcena, ze budeme mit chlapecka, ze bych asi koukala, kdyby treba doktor rekl opak :sweat_smile: . Ale v podstate mi je to uplne jedno hlavne, ze ma miminko to co ma mit
:wink: . Vidis uz takhle male stvorenicko je palicate a kdyz neco nechce, nic s nim nehne
:grinning: . Priste urcite bude krasna fotecka :wink:
25. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
jj, je palicak po rodicich a po babicce nema rad foceni..skret, nepoznala bych to...kdyby to nezastavil, nezvetsil a neukazal, tak fakt netusim...ja teda jednu chvili si spletla i brisko s hlavickou, takze na tohle dobra fakt nejsem..
25. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: , a kdyz ti to primo ukazal,tak uz si to poznala, ze je to pindik, nebo kdyby ti to jen ukazal a rekl co myslis,ze je to za pohlavi,tak bys nevedela? Nas to ceka pred vanocema, tak jsem hrozne zvedava :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
joo eri,je to pravda,taky nad tím přemýšlím když sem chci napsat něco novýho,že to píšu do dvou diskuzí :grinning: tak založíme úplně novou kam se všechny stáhnem :grinning: já taky nechápu diskuze tohoto typu jak píšeš,taky budu ráda hlavně když bude mimčo zdravý ať už to bude kluk nebo holka!

skretik,tak jsem zvědavá jaký "dáreček" dostaneme pod stromeček my dvě :slight_smile: jestli holčičku nebo chlapečka.. já se taky obávám,že mi to bude muset dr. ukázat,že to sama nepoznám :grinning: uvidíme
25. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
ahoj děvčátka...
tak jsem zpět.
Eri, krásná zpráva!!! To jsi první z nás všech, která ví, co bude mít,viď?! Aspoň teď víte, na jaké jméno se soustředit...Gratuluju.
25. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jani ja to napravim a vytvorim album kam pridam fotecku a briska :wink:, snad v pondeli dostaneme dalsi fotecku,zatim mam jen 1 :wink: a jednu tajne porizenou v mobilu :sweat_smile: .

No jo vlastne, budeme to mit jako takovy predcasny darecek pred stedrym dnem :grinning:
25. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
skreti,tak už se těším na fotečky :wink: jasně,bude to malý dáreček k vánocům - no podle toho co se dozvíme teda :grinning: néé dělám si srandu,ať to bude tak nebo tak,tak budu ráda že už to víme :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
holky, kdyby mi to neukazal, nepoznala bych to.fakt ne..ja holt nemam dost fantazie..a taky jsem mela porad blby pocit..a uz vim proc, byla jsem v poradne a nasli v kultivaci moci bilkovinu a krev..tak v patek jdeme znova..no, nevim, doufam, ze bude vse ok..

jj, je jedno, co to bude, hlavne, at je zdravy a at se v poradku dostane do maminciny naruce a budu nejstastnejsi..ale je to napinavy, co to bude..tak treba to bude mit lepsi a poznate hned, kdo vam v brisku bydli..nam teda Martinek..zadny v rodine jeste neni a libi se nam obema a ma svatek v listopadu a narozky v dubnu..tak to ma skoro jako ja..ja mam v listopadu narozky a v dubnu svatek:slight_smile:
25. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
erisko a to ti řekne doktor? Já jen vím že začínám 8.týden ale + ty dny to nevím. Na další ultrazvuk jdu na 10.týden a už dostanu průkazku,snad bude vše ok,je to první prcek tak se trochu bojím. Jinak ty vaše fotečky jsou krásný,neřekla bych že tak brzo už jsou vidět ručičky, nožičky atd. je to nádherný. Já tam mám zatím jen flíček :grinning:
25. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
lucinka: máš fotku z 1.utz? tam najdeš i ty dny - je to odhad stáří plodu dle velikosti na utz - je tam napsáno třeba 6w + 3d = 6 weeks + 3 days, tak se tam podívej - je to jen orientační plus minus týden - přesně tyx dny můžeš vědět, jen pokud víš, kdy byl oplodňovací styk :wink:
25. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
ahoj crawler, ted tady ještě špekuluju na těma týdnama,dr mi řekl když jsem tam byla že jsem v 6.týdnu a to je 14 dní a tady mi to spočítalo že jsem o týden víc, to jsem z toho jelen :grinning:
25. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
jinak na utz jsem byla na 6.týdnu a ty týdny a dny tam nevidím napsané,asi to bylo ještě brzo..
25. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
luci: to je jednoduché :wink: teď jsi například 8tt + 3 dny - tím pádem jsi již začala 9.týden :wink: já jsem dnes přesně 19+0tt a tím pádem jsem začala 20týden :wink:

tak až budeš příště na utz, tak si řekni o fotečku a nsad už to tam bude napsané - já to teda měla hned na té první - že jsem 6tt +2dny, ale třeba má tvůj dr. starší utz, který to ještě neumí nebo tak ;)
25. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
já už byla 2x na utz, na první tam byli 3 flíčky na 5.týdnu a na 7.týdnu naštěstí jen jedna ale ty dny tam nejsou tak nevím no. Nevím jestli mám na břiše špek nebo jestli je možné že už by to bylo vidět,ale je pravda že jsem se docela rozjedla :grinning:
25. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahoj holky, nechci tu kazit rodinnou pohodu, ale jsem dost na prášky...:frowning2:, víte jak jsem tu původně psala, že asi ani nepůjdu na ty tripple testy, že jsou často falešně pozitivní a tak... No, šla jsem na ně a vyšel mi hodně špatně Downův syndrom... Můj dr ani neřekl jak špatně, výsledky mni neukázal, ,prý mi je dají v centru, kde byla krev v laborne, ,pak půjdu asi UZT a amnio... Jsem vyděšená a naštvaná na sebe i na dr. dohromady... On říkal, že na 90% to bude tím, že mám termíny porodu od sebe skoro 14 dní (poslední verze) a tak se stáří uváděné pro testy nemusí shodovat se stářím plodu doopravdy. Pak mě ale vyděsila sestřička, když jsem do Gennetu (laboratoř, kde mou krev testovali) volala na objednání (původně jsem měla jít 10.12. velký UZT) a ona říkala: "Jé to jste vy, no to je dobře že voláte, máte ty výsledky hrozně špatný! Jééé, ale mi tu máme plno, kdy já Vás objednám..., to je hrůza, no tak ....., no já nevím, máme tu prostě plno..... hm.... tak v pondělí na pohovor s genetikem a pak na ten UTZ teda fakt nevím..... to si asi počkláte......." Tohle mi žekne do telefonu!!! Chápete to? No úplně jsem se složila. Pak jsem si četla o triplech na netu, dobrou pověst teda nemají, tvrdí se, že mají jen cca 60-65% pravdivost, cca 20-20% je falešně pozitivních a zbytek je falešně negativních. Vím, že bychom své dítě milovali i postižené, ale ty nervy nikomu nepřeju....
Holky, odjíždím teď na pár dní mimo, vzala jsem si dovču, snad mě to uklidní...
Vám přeju jen vše dobré a žádné nervy. Vím, že to miminku určitě škodí, ale nemůžu si pomoct, nespím a bojím se...
26. lis 2009 v 06:37  • Odpověz
Ahojky bater,
neboj, to ještě nic neznamená. Určitě to dobře dopadne. Jen žádný stres. Budu na tebe moc myslet. Pak dej vědět, jak to probíhá. Bude to v pořádku, ty tripply jsou fakt dost nespolehlivé. Mě je doktor z toho důvodu vůbec nedělal. Hlavně buď v klidu, ať si neublížís ještě víc. Drž se!
26. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
dobré ránko.
bater,neděs se zatím prosím tě,sama píšeš že ty testy jsou přesné z 60% - je to tak,taky jsem o tom četla,kamarádka je měla taky pozitivní a brali jí plodovou vodu a bylo to v pořádku :wink: tak se hlavně nestresuj ju
26. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
ahojky, tehulky,
bater, nebudu ti psat, at se nestresujes, ono stejne budes..mne staci mit krev a bilkoviny v moci a jsem z toho taky dost rozhozena a nervuju se..ale jsem doma, prectu si nejakou knizku a budu se snazit byt v klidu..tak kdyz mas dovcu, tak se zkus soustredit na neco jineho a byt aspon malinkato klidna..to miminku prospeje a uvidis, ze v pondeli, nebo kdy jdes na tu genetiku, bude vse ok..teda, ten pristup sestricky, to bych prastila..jednak podle me nema ani pravo ti to takhle do telefonu rict a dalsi vec, copak ji neni jasny, ze to maminky rozhodi? uzij si dovcu, udelejte si s manzou nejake hezke chvilky a hlavne, klid a nervy nech v praci:slight_smile:
26. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj bater, snaž se být v klidu, přeju hezký odpočinek....
Nic to vůbec nemusí znamenat....jak sjem byla na srazu, taky bývalé spolužačce vyšly pozitivní a nakonec to nebyla pravda...
To je jasný, že jsi vyděšená, každý by byl....ale snaž se opatrovat...uvidíš, že to bude fajn.
sestřička a doktoři po telefonu mi taky pijí krev...oni jsou už takoví zocelený, nemají trocha soucitu, je to jejich práce a takovýhle citlivý témata ti sdělí jako kdyby mluvili o nákupu.... :unamused:
Netrap se!!!!
26. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
eri, co znamená, že máš bílkoviny v moči?!
26. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
holky,právě proto jsem šla radši i na ten NT+ screening,abych věděla z těchto přesnějších testů že je to ok...takže když mi teď vyjdou triply špatně,tak si z toho aspoň nebudu tak dělat hlavu :wink:
26. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.